Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 02 Юни 2017 19:11


Едва ставам сутрин за работа, а какво остава да стана час по-рано за да си направя закуска :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Авг 2014 22:43
Мнения: 438
Местоположение: Независимо Княжество Лозенец
В момента играе: ❚█══█❚
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 02 Юни 2017 19:36


Обезмаслените млечни продукти са за пиченца, гей-комунисти и ейчарки 8)


___________________________________
TAPAKO PROST...


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 02 Юни 2017 20:37


vanmx написа:
Едва ставам сутрин за работа, а какво остава да стана час по-рано за да си направя закуска :D

Омлет/варени яйца/пълнена чушка... си ги приготвям от вечерта. Само бъркоча в купичката си го правя на момента, защото отнема 3 минути.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 02 Юни 2017 21:16


Марката е ЕлБи. Image

Златна среда е, защото млеката стандартно са ~2%, след това 3,6 и накрая 4,5.
Обезмаслените не ги броя, защото са ташак.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8407
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 06 Юни 2017 06:33


Gipo написа:
Защо 0,1%? :shock:


Честно казано от доста време не взимам такова, не знам що го написах така. Сега взимам само на Боженци 2.00%

Но да, преди време ми казваха да взимам само 0,1% ако не искам да качвам излишно, и то в залата съм го слушал това.

Може и да си внушавам, но тия шейкове стават много по-тежки ако сложа мляко с висока масленост.

Люх, недей зная много. Да не каам на ората как фъргаш по 10 жълтъка секи път щот те мързи да си вариш яйцата кат нормалните хора :D

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 06 Юни 2017 07:45


Нямай доверие на хора, които ти казват, че мазнините са лоши :). Не говоря за мазнините от пържено и изкуственяците, които слагат в разни сладки изделия.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 10 Юни 2017 13:09


Как сте, мончета?
Може ли да се намеся лекичко в темата за яйцата?

По принцип, истина е, че жълтъкът повишава холестерола, който обаче е важен за синтеза на някои хормони, сред които и тестостерона, а той е ясно, че си трябва. Така че, 10 белтъка с 3 жълтъка на ден, без значение сварени, пържени и тн, няма да има проблеми. Пуснете си едни чернодробни ензими преди това, ако много ви е страх, ама като цяло няма да има проблеми.
И това го казвам от личен опит и почти медицинска гледна точка, пък после 1000 проучвания да ми изкарате ако трябва. :D Всяко нещо в малки количества, е полезно, и обратното, крайностите не са хубаво нещо, това е.

Аз пък, дали ходя редовно на зала, или пък правя паузи от по 1-2 месеца, няма особена разлика. В сми - сега сесията няма време за зала, малко се показа шкембенцето, ама като цяло, нито нещо ми се тресе, нито силата е намаляла, нито нищо. Обратно - почна ли фитнеса както си знам + готвене вкъщи с теглилката, за няма и месец ставам като камък, излизат едни вени по гърдите и гърба, без да пия протеин даже. Тъй, че, мотивацията малко куца, но като цяло фитнеса е яко нещо.

Това с лостовете и аз съм го мислил, обаче, попадна ми едно злато наскоро и, като се поосвободя лятото, ще изпробвам върху себе си, и, ако имам желаните ефекти(по-слабо и хармонично тяло), ще споделя с вас, който иска да опита. Като цяло е направена за моите характеристики(180-190, 90-100кг, моята кръвна група и баланс на хормони), обаче мисля, че ще помогне. Стига да има ефект, ще постна, който има интерес да се пробва.



ЕДИТ
нещо интересно, на което попаднах
http://baye.com/colorado-experiment/


Радвам се, че тая тема е жива момчета :rockon:


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Авг 2014 22:43
Мнения: 438
Местоположение: Независимо Княжество Лозенец
В момента играе: ❚█══█❚
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 10 Юни 2017 13:15


Гипи, пробах ти млякото ( :oops: )
много е хубаво :D

___________________________________
TAPAKO PROST...


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 10 Юни 2017 15:07


Ахахаха кое бре? ЕлБито или бадемовото хаха
Иначе за холестерола - той се образува естествено в тялото и ако функционираш правилно, когато приемаш повечко, то тялото ти отделя по-малко. Тоест при здравите хора, освен ако не злоупотребяват с източник на холестерол - няма как нивото да е надвишено.
Но да, доста съм съгласен с поста на Тилката.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 07 Юли 2017 18:36


Хайчо, по принцип за това измерване на грамове си трябва физическа теглилка - затва бойците ги теглят с такива. Домашните ни кантарчета бягат с по няколко грама, затова хубаво е да се мериш 3 пъти и взимаш средното.


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Юли 2009 16:34
Мнения: 523
Местоположение: Hangar 18
В момента играе: c няк'ъв евтин Jackson
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 08 Юли 2017 00:33


also

>waterweight

щото батко тва мое ти играе голема роля от типа до дори 3кг

___________________________________
Children of Bodom
angry are rising
Running amok, slaying
with a sense of desire
From the twilight of the past,
among the victims who died


Профил

Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 13 Юли 2017 20:18


Ако искаш точност си вземи механичен кантар :!: Аз например се меря на такъв от на баба ми кръщенката - няма грешка, освен, че трябва да го центрирам на нулата преди това :arrow:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 13 Юли 2017 22:19


Евала, само така! Ама колко си висок, че се кефиш на тия кила? Аз съм около 1,90 и май ще са ми перфе тия кила. Аз толкова бях(около 80) непосредствено след като ме оперираха по спешност преди близо две години и от тогава не съм се занимавал с фитнес и естествено известно време избягвах вдигането на тежки работи ама вече ми е време да се стягам, че пак съм станал 90 кила и шкембака е на лице пак. :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 13 Юли 2017 23:07


Аз съм към 1,95 и тежа към 110 кг. Бях в добра кондиция до към май, когато ме налегна някаква апатия и заебах всички упражнения. Сега апатията поотмина и трябва пак да започна от нулата... Тоя път освен стандартните упражнения с дъмбели и тежести ще вкарам и лост и успоредка, които се появиха наблизо.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 14 Юли 2017 09:10


Че как ще ме прецениш, като във фейса имам само една снимка на главата си, която е от лятото на 2014-та година. :D
От тези с които съм се виждал само Der_Meister-a e по-висок от мен, макар, че като се замисля Андрей също ми изглежда висок, но не знам колко.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 14 Юли 2017 12:54


Аз съм под 180 см, ама ако стана 80-85 кила сигурно ще се депресирам, ще се чувствам като някакъв микроб :D 93-96 ми е иделно, а тоя стремеж към слабеене и при жени и при мъже ми е непонятно откъде идва. Вероятно от изкуствено наложените през последните 50 години идеали за красота - малко и слабо тяло с неестествено и нездравословно малко количество подкожни мазнини.


Профил

Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 15 Юли 2017 20:31


Леле, Аз на фона на всички до момента съм като сомалийски маратонец - 63 кг., 179 см :!:

vanmx, като ти въведох данните в калкулатор за bmi, ми вади, че си в категория "Obesity", това е много по-нездравословно, ако си в долната граница на нормално тегло, да речем, като мен :roll:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 15 Юли 2017 22:51


Аз съм 189см, в момента тежа около 93кг и това са ми абсолютно идеалните килограми.
Така хем не изглеждам гърчав, хем не ми тежи при дълги преходи и тичане. Най-много съм бил 99кг. Бях успял да ги кача с неимоверни мъки, за да натрупам мускулна маса (преди 4-5 години) покрай по-сериозен фитнес период, но не издържах дълго време. Чувствах се много тежък, а и наистина не ми допадаше колко усилия полагах, за да ги държа тия килограми.
Това малко ми напомня на един майтап.
Някаква жена поства във форума на бг мама:
- Момичета, имам голям проглем! Колкото и да се опитвам, не мога да кача килограми. Тъпча се по цял ден, а си седя 50кг!
Коментар номер едно - УМРИ КУЧКО!!!
:lol: :lol: :lol:
@Аз - ако си веган е нормално, даже е похвално, че не си се изпарил все още :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 15 Юли 2017 23:00


Предпочитам да съм 63 килограма, но само мускули, отколкото, да речем, 70 кила сланина :!:
Иначе преди 4-5 години, когато бях всеяден, бях категория анорексик :!: Откакто съм веган, си качвам килограми без проблем :!: Сега следвам програма и целта ми е 68 кг, което ми се струва добре за човек, който седи по 10 часа на ден :arrow:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 16 Юли 2017 02:13


Много си зависи от физиката. Аз примерно имам грамадни крака и ако сваля 10кг, то това ще е предимно от горната част от тялото и ще е много смешно. Като ученик бях така и не се харесвах. Имам приятел, който е доста по-лек от мен, но в горната част изглежда като мен. Това е, защото не му тежат толкова краката хаха
@Аз - не отписвай възможността, сега да ти е по-лесно да държиш по-високи кг, защото метаболизма вече не ти е толкова добър.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com