Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
31 Дек 2006 17:40
Мнения: 458
Местоположение: Тлаченските крипти
Заглавие:
Публикувано на: 12 Апр 2007 21:46


Fgsfds написа:
dumbest.reply.ever.

Thyrfing, Kalmah, Finntroll, Helheim, Doomsword, Trollfest, Aura Noir, Ringnevond.

ЕЙ ЗАТАПИ МЕ С 10 БАНДИ!!! ТРЕБЕ ТЕ ПОКАНИМЕ У СЕКТАТА, СЛУШАШ ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКИТЕ НАС ВЗЕТИ ЗАЕДНО!!!


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 12 Апр 2007 21:47


VON VON VON VON VON VON VON VON VON VON VON VON VON VON VON VON VON VON VON VON VON :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Профил ICQ Skype

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие:
Публикувано на: 12 Апр 2007 21:49


К'фо ма ибе к'о е метал? Нъл' си имам новио албум на NIИ?

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
24 Юли 2006 20:38
Мнения: 1253
Заглавие:
Публикувано на: 12 Апр 2007 21:49



___________________________________
:o Или имаш, или немаш.


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Фев 2004 22:48
Мнения: 3549
Местоположение: Within emptiness unobstructed
В момента играе: Игрътъ
Заглавие:
Публикувано на: 12 Апр 2007 21:59


^ахахахаха

Грим Рипъра знае що говори!


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
31 Яну 2003 12:18
Мнения: 1408
Местоположение: София
Заглавие:
Публикувано на: 12 Апр 2007 22:02


Nattestid написа:
Абе на емотата не им трябва да знаят групи бе, дай им на тях мома, дето да им "разбие" сърцето и гледай как из "средите" ще се носи слуха за поредния със срязани вени...


100% :o

___________________________________
Come, my raven, it could be a lark.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие:
Публикувано на: 12 Апр 2007 22:06


I hate emos...

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
31 Яну 2003 12:18
Мнения: 1408
Местоположение: София
Заглавие:
Публикувано на: 12 Апр 2007 22:11


Johnny Rico написа:
I hate emos...


Мерси, че сподели?
Разбира се, всички мразят модното течение, което е толкова "fake" и пълно с неталнантливи групета, и със сигурност няма нищо общо с "наш'та" (в случая - "ваш'та") си trve и pvre субкултура.
Мъъхъмм.

___________________________________
Come, my raven, it could be a lark.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие:
Публикувано на: 12 Апр 2007 22:15


Тва го написах просто за да видя кво ще напишеш обратно :wink: Не мразя емотата, само ме дразни отношението им към живота (поне от тези които съм срещал и виждал). Иначе ти си пич ако изключим факта че си емо :lol:


Бъзикам се пич си брат. :wink:

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 12 Апр 2007 22:24


martinkfreеman написа:
Fgsfds написа:
dumbest.reply.ever.

Thyrfing, Kalmah, Finntroll, Helheim, Doomsword, Trollfest, Aura Noir, Ringnevond.

ЕЙ ЗАТАПИ МЕ С 10 БАНДИ!!! ТРЕБЕ ТЕ ПОКАНИМЕ У СЕКТАТА, СЛУШАШ ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКИТЕ НАС ВЗЕТИ ЗАЕДНО!!!


I HAVE CAPS LOCK BUTTON ALSO!

Кво искаш? Всички банди който знам ли да изброя?



Цар
Аватар
Регистриран на:
31 Яну 2003 12:18
Мнения: 1408
Местоположение: София
Заглавие:
Публикувано на: 12 Апр 2007 22:24


Johnny Rico написа:
Тва го написах просто за да видя кво ще напишеш обратно :wink: Не мразя емотата, само ме дразни отношението им към живота (поне от тези които съм срещал и виждал). Иначе ти си пич ако изключим факта че си емо :lol:


Бъзикам се пич си брат. :wink:


Не си срещал правилните! :P (Или си - мен?)

Отдавна те знам във форума и знам, че си точен човек. :) Усетих, че е бъзик-провокация.

Сериозно погледнато, и емото си е жанр като жанр - има ги и отличните групи, има ги и средните, има я и шлаката. Просто факта, че е "на гребена на вълната" на корпоративната машина, която скача от жанр на жанр, изрива всичките групи най-отгоре на явен показ, без да подбира. Ще отмине, както винаги. Ще останат само стойностните.

Не съм сигурен, че "емото"е повод за отношение към живота - т.е. от жанр в музиката се е изродило и в нарицателно за "някакъв" лайфстайл, който обаче е толкоз широкообхватен, колкото и музика, с която е обвързан - и страничния поглед започва да робува на клишета. :)

___________________________________
Come, my raven, it could be a lark.


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 12 Апр 2007 22:26


Fgsfds написа:
martinkfreеman написа:
Fgsfds написа:
dumbest.reply.ever.

Thyrfing, Kalmah, Finntroll, Helheim, Doomsword, Trollfest, Aura Noir, Ringnevond.

ЕЙ ЗАТАПИ МЕ С 10 БАНДИ!!! ТРЕБЕ ТЕ ПОКАНИМЕ У СЕКТАТА, СЛУШАШ ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКИТЕ НАС ВЗЕТИ ЗАЕДНО!!!


I HAVE CAPS LOCK BUTTON ALSO!

Кво искаш? Всички банди който знам ли да изброя?


Да.


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие:
Публикувано на: 12 Апр 2007 22:31


Говоря за извратеното, явно отново, отношение на разни дечурлига към "емо"-то... Не ми требе да се занимавам с тая музика, но децата обичат да се правят на яко умни и да се свиват в ъгъла, като първите сдуханяци и да не споделят никому за неволите си, като по тоя начин доказват примерно колко са силни. И да намират "смисъл" в това да стоят напълно беззащитни и да ги тормози всичко, което им се случва до край... тъпо е. А се взимат на сериозно.
Нека не обиждам твоето течение, щото явно се чувстваш, а и си част от него. Съдя дечицата, дето се държат по гореописания начин... Самия им манталитет. То това е и най-важното, какъв манталитет имаш, пък това ква музика слушаш или към кое "течение" приспадаш, няма никво значение... Навсякъде има тъпанари.

П.П.
Fgsfds написа:
Кво искаш? Всички банди който знам ли да изброя?


Не знам дали той го иска, обаче усещам огроооомното ти желание сам да го направиш. :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие:
Публикувано на: 12 Апр 2007 22:32


Firzen написа:
Johnny Rico написа:
Тва го написах просто за да видя кво ще напишеш обратно :wink: Не мразя емотата, само ме дразни отношението им към живота (поне от тези които съм срещал и виждал). Иначе ти си пич ако изключим факта че си емо :lol:


Бъзикам се пич си брат. :wink:


Не си срещал правилните! :P (Или си - мен?)

Отдавна те знам във форума и знам, че си точен човек. :) Усетих, че е бъзик-провокация.

Сериозно погледнато, и емото си е жанр като жанр - има ги и отличните групи, има ги и средните, има я и шлаката. Просто факта, че е "на гребена на вълната" на корпоративната машина, която скача от жанр на жанр, изрива всичките групи най-отгоре на явен показ, без да подбира. Ще отмине, както винаги. Ще останат само стойностните.

Не съм сигурен, че "емото"е повод за отношение към живота - т.е. от жанр в музиката се е изродило и в нарицателно за "някакъв" лайфстайл, който обаче е толкоз широкообхватен, колкото и музика, с която е обвързан - и страничния поглед започва да робува на клишета. :)


За сичко горе си прав си брат, а за отношението към живота - сички емота дето съм срещал поставят депресията и самоуубийството в култ, та се чудя защо живеят тогава...да си резнат вените и да се приключи. Ама тва и си е редукционизъм и генерализация от моя страна тъй че....

Cheer up Emo Kid :wink: Поздрав с Panic at the Disco - Time to Dance (не знам те добра емо група ли се водят.)

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10921
Местоположение: София
Заглавие:
Публикувано на: 12 Апр 2007 23:11


Fgsfds - ама ти така и не разбра, защо ти се смяха хората...
Пише се МетЪл, а не МетАл.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Мар 2002 12:25
Мнения: 884
Местоположение: София
Заглавие:
Публикувано на: 12 Апр 2007 23:20


Гипо е прав.
Метъл Ист Креиг.
хахаха


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Авг 2006 21:38
Мнения: 1381
Местоположение: Druse Sweet Druse
Заглавие:
Публикувано на: 13 Апр 2007 01:05


Ще му отговоря на въпроса... метъл е нещо, което се консумира с много бира и куфеене !

___________________________________
Ваш путь - золото, наш путь - солнце.

ANTI ANTIFA


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
25 Фев 2004 22:48
Мнения: 3549
Местоположение: Within emptiness unobstructed
В момента играе: Игрътъ
Заглавие:
Публикувано на: 13 Апр 2007 02:36


http://dreal.net/wiki/index.php/Black_metal


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Дек 2006 17:40
Мнения: 458
Местоположение: Тлаченските крипти
Заглавие:
Публикувано на: 13 Апр 2007 08:17


Аз слушам трю норск бляк метал бандите Children Of Bodom, Cradle Of Filth и Dimmu Borgir!!1111!111!1 Вижте ме! И ми кажете защо метала се комерсиализира?


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Фев 2004 22:48
Мнения: 3549
Местоположение: Within emptiness unobstructed
В момента играе: Игрътъ
Заглавие:
Публикувано на: 13 Апр 2007 09:22


Щото требват и ени пари, шефе.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com