Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 18 Яну 2015 19:41


NoName написа:

Във форума влизат около 5 човека общо


Именно за тва не мисля че пречи на някой... Даже е приятно да видиш няква активност в тоя замрял форум, макар и такава.


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 18 Яну 2015 20:06


Днеска разчиствах в нас и осъзнах колко много такива неща имам :D Бих искал да ти помогна ама не ми се разделя с тия неща :oops: Имам сигурно над 500 (или може би много повече) листчета, имам и картонени по-яки, но най-якото, което имам е един огромен албум с огромни мега яки лепенки (с размер като екран на таблет може би една лепенка :D ) с кечисти от атитюд ерата :D Мога да ти го снимам ако искаш ама не го продавам :D


Профил Skype

Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 19 Яну 2015 01:35


Не искам да ти развалям темата, но искам да знаеш, че напълно подкрепям начинанието ти :!: Самият Аз събирах такива и сега като се сетя, че съм ги хвърлил при положение, че можех да ги пласирам или подаря... :arrow:

Успех от мен :!:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 19 Яну 2015 19:15


Нямам за цел да влизам в конфликт с никой, ако съм засегнал някой, извинявам се :)
Все пак, виждам, че има и хора, които си спомнят с известна доза носталгия кеча, което ме радва :)
До колегата, който предлага снимки - ще откажа, понеже ще ме хване благородната завист :) Запази ги щом си решил, ще можеш да ги показваш на поколенията и да ни се чудят на какво сме се радвали :)


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 19 Яну 2015 19:30


Wrestler написа:
Нямам за цел да влизам в конфликт с никой, ако съм засегнал някой, извинявам се :)

Ама хич не му се извинявай на тоя. Както сам каза, това е форумния ни шут :)

Wrestler написа:
Все пак, виждам, че има и хора, които си спомнят с известна доза носталгия кеча, което ме радва :)

То при мен носталгията не е към кеча, защото все още си следя какво се случва с WWE, ами по-скоро към детството.

Wrestler написа:
Запази ги щом си решил, ще можеш да ги показваш на поколенията и да ни се чудят на какво сме се радвали :)

Ааа, аз ако имам деца със сигурност няма да ги зарибявам по кеча, че ще вземат да станат фенове на Джон Сина и ще трябва да ги бия :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 19 Яну 2015 20:09


NoName написа:
Ако oще веднъж си вдигнеш недъгавата тема, ще те намеря и ще си обърша гъза с всичките ти - календарчета, плакатчета и лепенки от снакс. После да не ти казвам какво ще те накарам да направиш с тях.

Във форума влизат около 5 човека общо и много добре виждаме накендзаната ти тема. НЯМА нужда да постваш отново и отново, през 2 дена !

Радвам се че ми желаеш здраве. И аз ти желая разни работи но не мога да ти ги обясня толкова литературно колкото желая, защото от 2 дена си имаме админ, нищо че преди това 10 години нямахме. Давам воля на въображението ти да си представя, моите пожелания.


ма ти по-бавноразвиващ не можеш да бъдеш, нали? или със следващия си пост ше успееш да ме опровергаеш?

накендзан си ти, човекът търси усърдно и напомня за темата си и поради таз причина аз днес намерих едно мини-албумче с картички на Скалата и няма да му ги продам на момчето, ми ше му ги дам без пари

и не че не можеш да се обясниш литературно "щото си имаме админ"
ми щото не можеш изобщо нищо да обясниш никога литературно


Профил

Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 21 Яну 2015 18:31


Nocturno написа:
NoName написа:
Ако oще веднъж си вдигнеш недъгавата тема, ще те намеря и ще си обърша гъза с всичките ти - календарчета, плакатчета и лепенки от снакс. После да не ти казвам какво ще те накарам да направиш с тях.

Във форума влизат около 5 човека общо и много добре виждаме накендзаната ти тема. НЯМА нужда да постваш отново и отново, през 2 дена !

Радвам се че ми желаеш здраве. И аз ти желая разни работи но не мога да ти ги обясня толкова литературно колкото желая, защото от 2 дена си имаме админ, нищо че преди това 10 години нямахме. Давам воля на въображението ти да си представя, моите пожелания.


ма ти по-бавноразвиващ не можеш да бъдеш, нали? или със следващия си пост ше успееш да ме опровергаеш?

накендзан си ти, човекът търси усърдно и напомня за темата си и поради таз причина аз днес намерих едно мини-албумче с картички на Скалата и няма да му ги продам на момчето, ми ше му ги дам без пари

и не че не можеш да се обясниш литературно "щото си имаме админ"
ми щото не можеш изобщо нищо да обясниш никога литературно


Благодаря за подкрепата и още повече за това, че си отделил време да се поразтърсиш из позабравените неща от детството :) Ще се радвам да получа въпросното албумче и държа да ти заплатя, пък било то и скромно. Пиши където ти е удобно едно съобщение - тук, в OLX (http://ivanovbs.olx.bg/ ) или на skype nkk_bs и ще се разберем :)
Колега Der Meister, и ти си доста прав, доста се поизмести фокуса във федерацията. Сегашните звезди са по-скоро модели преди всичко друго, но такива са времената :roll:


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 21 Яну 2015 18:52


Я кажете откъде да почна да гледам кеча, при положение че не съм го гледал от 12 години :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 21 Яну 2015 19:05


От
https://www.youtube.com/watch?v=znhP2tsrx-s

После е по-забавно като ги забелязваш тия неща.


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 21 Яну 2015 21:51


ot televizoro go gledai


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 21 Яну 2015 22:06


Der Meister написа:
Мога да ти го снимам ако искаш ама не го продавам :D

Всъщност това не е лоша идея :D Аз като малък събирах доста стикери/ленти/картинки и тн. ама съм загубил всичко, само на вилата още имам залепени плакати на Лита, Батиста и Роналдиньо :D Макар че вече не са актуални де...

Spoiler for :
Сега бих си лепнал без никакъв срам едно плакатче на Paige в лятната ми резиденция на мястото на старите, ама на - няма откъде да го гепна :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 23 Яну 2015 20:13


IC1101 написа:
Я кажете откъде да почна да гледам кеча, при положение че не съм го гледал от 12 години :D

От дебюта на Русев :D

hyper` написа:
От
https://www.youtube.com/watch?v=znhP2tsrx-s

После е по-забавно като ги забелязваш тия неща.

Хвърлих едно око на филма ама повечето неща не би ли трябвало да са ви ясни по дифоут? И въпреки всичко кеча е по-"истински" от доста други неща :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 23 Яну 2015 23:15


Не съм гледал толкова кеч и не съм се заглеждал как ги правят по-тежките удари и затова това ми беше интересно.
Но да, примерно кечът е по-истински от кариерата на Ким Кардашиан. Книга със селфита, боже, докъде стигнахме...


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 24 Яну 2015 11:23


emi kat se interesuvash ot nekakva ciganka s armensko ime donikade nema da stignesh bate

kvo govorish v mn. chislo

sprel


Профил

Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 20 Фев 2015 14:58


Up!
Можете да погледнете снимката в обявата ми, за да придобиете горе-долу някаква представа какво търся. http://olx.bg/kupuvam-kartichki-kartink ... -i59552914
Все пак, ако разполагате с друг вид картички или артикули, пишете ми, събирам почти всичко с кечисти от всички серии!
За връзка с мен:
Лично съобщение в OLX: http://ivanovbs.olx.bg/ Проверявам го редовно и ще Ви отговоря най-бързо!
Skype: nkk_bs
e-mail: psgbg@abv.bg


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Май 2012 16:19
Мнения: 215
Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 21 Фев 2015 15:44


В кеча е истината момчета!

ROCK on!


Профил

Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 01 Май 2015 10:02


DA_ROK написа:
В кеча е истината момчета!

ROCK on!


Така е, колега :)
Up!
Можете да погледнете снимките в обявата ми, за да придобиете горе-долу някаква представа какво търся. http://olx.bg/ad/kupuvam-kartichki-kart ... 41SqS.html
Все пак, ако разполагате с друг вид картички или артикули, пишете ми, събирам почти всичко с кечисти от всички серии!
За връзка с мен:
Skype: nkk_bs
e-mail: psgbg@abv.bg


Профил

n00b playa
Аватар
Регистриран на:
28 Мар 2011 14:24
Мнения: 508
Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 03 Май 2015 19:43


Пожелавам ти успех :) ! За съжаление нямам никакви картички, но като бях по-малък бях купувал някакви списания за кеч и те имаха хубави плакати . Даже бях залепил един със Марк Хенри във класната стая, когато бях 3-ти клас :D . Еххх времена ... Кеча преди беше по-готин .

___________________________________
Тоалетен маг написа:
ebaha sestra ti momche


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 04 Май 2015 00:32


Кеча винаги е бил същата простотия, просто вече си пораснал. Чудя се защо я гледам тая тъпня още. Гипо беше прав.

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Купувам кеч карти, картинки, албумчета от снаксове и дъв
Публикувано на: 04 Май 2015 13:57


Kirilicata написа:
Кеча винаги е бил същата простотия, просто вече си пораснал. Чудя се защо я гледам тая тъпня още. Гипо беше прав.

Така е като гледаш само WWE :lol: Някои хора никога не се научават, че най-комерсиалното не винаги е най-качественото. Има инди федерации, които предлагат в пъти повече качество.

То почти всичко се комерсиализира вече общо-взето. Даже и футбола. Не разбирам как някакви профани се кефят на Нисшата лига и оня жалък отбор Шимейлси с треньор сетубалската мастия, дето влиза в гръб на хората и им бърка в очите като некоЙ Цензура, вместо да гледат Бундеслигата с най-интересните мачове и равностойни отбори(като изключим Байерн, който дръпна в последно време). Спорта се превърна в реалити вече на всички нива :|


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com