Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

Koio laino serete naj-mnogo?


 Mozachen kravoizliw    14%  14%  [ 3 ]
 Bireni laina    10%  10%  [ 2 ]
 Laina duhowe    5%  5%  [ 1 ]
 Laina teflon    5%  5%  [ 1 ]
 Gumeni laina    10%  10%  [ 2 ]
 Bawnorazwiwa6ti se laina    10%  10%  [ 2 ]
 Laina zmii    14%  14%  [ 3 ]
 Laina korkovi tapi    0%  0%  [ 0 ]
 Jelanite laina    14%  14%  [ 3 ]
 Cimentov blok ili "O, boje laina"    5%  5%  [ 1 ]
 Tip King Kong ili palna ko6nica s laina    14%  14%  [ 3 ]
Общо гласове : 21
Автор Съобщение

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 13:51


ae hora
radvaite se
otkak si iam priqtelka
kato e u nas sera za 2 min i stavam
i samo 4akam
da si zamine
i sqdam na kenefa udarno polovin 4as
s nekva tehnika v raka
kakto v momenta btw

ina4e si4ki polo4avame krampi ot vreme na vreme, ama 4ak da mi sedi izpunat kraka ne mi se e slu4valo we deba
nz
moje da ne razbiram to4no zako staa vapros

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 14:13


Edno vreme kato hodih za dylgo po moreta ot morskata hladka voda neshto mi prostivashe kraka i mi se poluchavaha sushtite spazmi na praseca, za koito Kireto spomena. Reshenieto e mnogo efektivno i prosto - za da se izbegnat sutrin trqbva da se pravi malko streching, a pri takyv spazym krakyt se izpyva maksimalno napred i s edna raka se izpyva silno stapaloto v gornata mu chast kym tqloto, namerih ei taq jenica pravi primerno pokazno:
Spoiler for :

Po temata segashnata mi banq e nqkakvyv lednik i izobshto gledam da ne se zadarjam tam, tai che nabarzo se iztropvam i gg, ina4e potvarjdavam i az che si e kef da si narpavish pregled na pechata varhu kenefa :lol:
i na men mi hrumna edno vaprosche - ako zakusq plodova salata, na obqd salata ot maioneza, brokololi i carevica, sledobed bonbonki M&M i ve4erta salata ot 4erveno cveklo s morkovi, sled koeto izpiq 2-3 kokteila Sinq laguna dali na sutrinta shte izsera proslovutoto
Spoiler for :
unicorn poop

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8408
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 14:33


da we, za syshtoto govorq i az, i se opitvam kat taq macka ot kartinkata da napraim, ama prosto se edno e kamik, ne moga da go sguna kym tqloto, vupreki che durpam s vse sila :D

puk az stretchinga si go praim chat-pat neko sutrin, to prosto stava po sred nosht tva i e totally random ( obiknoveno kat sym pil, i veroqtno legnal v nekva kriva poza tip ruska yoga )

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 14:34


i az seka sutrin si praim stre4ing na...praseca
6ot i toi polo4ava nqkvi krambi i ne moj go pribere6 kam tqloto si
osven ako ne si go navre6 otzad ddz

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 14:37


И аз преди се стеснявах и тропах набързо, ама след това...
На обяд хапнах салата с цвекло, вероятно довечера ще видя нещо красиво.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 15:59


vanmx написа:
Der Meister написа:
а на въпроса за бърсането на гъза - прав и леко приведен. сякаква друга позиция ми се струва абсолютно невъзможна, особено седнал, това не мога да си го представя как става :shock:


Аз пък от тоя форум, в една друга тема за сране беше, когато разбрах за първи път че може да се бърше гъза в изправено положение и не знам какво му е невъзможното в седнало :D


добре ве, глей са

тука някой правилно спомена, че за да избегнеш опирането на кура ти в ръба на тоалетнета, требва да се дръпнеш назад, ма тогава гъза ти опира в задния ръб

ще ми обясниш ли с пластелин как става тва бърсане седнал - завираш си ръката в тоалетната чиния през процепа отзад, демек навираш си я хубаво под гъза през неква дупка от пет сантиметра, с което излагаш на риск от омазване цялата ръка до лакътя и извършваш движения в китката ли, кво? ми ако е плитък шибания кенеф по него ли ще стържеш с опакото на ръката, дееба? :?


а, за мускулните крампи съм чувал, че се получавали от дехидратация, за тва пийте я тая вода, не е само за мийне на ръцете

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8408
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 16:44


kva voda be
vodata e pylna s mikrobi
doktor atanasova IZRICHNO mi e zabranila da piq voda
samo rakiq

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 17:15


Ами как да обясня. След като се изсера просто се приплъзвам малко напред и има достатъчно място да си провра ръката с парче кенефна хартия. Докато съм в тая поза, гъзът е добре разтворен и имам по добър достъп до лайняната част :D Откакто се помня процедирам така и до скоро не се бях замислял за други методи. Пък и някак си не ми идва отвътре както съм с лайняния гъз да се изправя, гъзът ще се свие, и лайната ще се размажат по-трътките, тая мисъл ме гнуси :D
Аз дори като си избърша гъза после задължително докато съм седнал на кенефа го мия с душ


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 17:32


Логичния въпрос кво ти става с патката като се преместиш напред май няма да го задам :D

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8408
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 17:43


nali sa pravat kenefite s edno chuchurche na nivoto na gazo, da si pusnesh struika da izmie :D

btw, nekoi ot vas pushi li v kenefa ?

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 18:03


Timeghoul написа:
nali sa pravat kenefite s edno chuchurche na nivoto na gazo, da si pusnesh struika da izmie :D

btw, nekoi ot vas pushi li v kenefa ?

Аз не пуша, ма имам приятел дето си монтира телевизор в кенефа и първо го мислех за тъпо, после му завидях :roll: Чувал съм и за хора дет се хранят или поркат в кенефа, а иначе чучурчето не върши работа, не може да изчисти всичко и ще зацапаш гащите :D


Профил Skype

Latinica
Аватар
Регистриран на:
26 Авг 2010 01:01
Мнения: 2904
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 18:14


toq post go pisha ot kenefa :oops:

nachi qdoh dnes na obqd edna bqsna vrqla CHORBA s mega skandalnata liuta chushka i ocet i sq iam chuvstvoto che nestinari mogat da hodqt po anusa mi

:oops:

___________________________________
Симо написа:
снощи
пиян
без книжка
съм карал без колан
чужда кола
пълна с крадена царевица
облечен като полицай


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 18:26


Моридин написа:

добре ве, глей са

тука някой правилно спомена, че за да избегнеш опирането на кура ти в ръба на тоалетнета, требва да се дръпнеш назад, ма тогава гъза ти опира в задния ръб

ще ми обясниш ли с пластелин как става тва бърсане седнал - завираш си ръката в тоалетната чиния през процепа отзад, демек навираш си я хубаво под гъза през неква дупка от пет сантиметра, с което излагаш на риск от омазване цялата ръка до лакътя и извършваш движения в китката ли, кво? ми ако е плитък шибания кенеф по него ли ще стържеш с опакото на ръката, дееба? :?


а, за мускулните крампи съм чувал, че се получавали от дехидратация, за тва пийте я тая вода, не е само за мийне на ръцете


Не знам бе, аз примерно съм по средата, подпирам от пред да не гали ръба, пък отзаде има достатъчно място да си напъхам ръката с хартишката. ръката е максимално близо и права (не свита в нито една посока), държейки хартийката с върховете на пръстите. И като мине кафявата точка забърсвам сичко с едно движение на обратен ход.

И секи път, без да се изцапам, а съм с кофти "Г" кенеф...

Може и леко да се наведеш напред, измествайки центъра на тежестта върху краката, наддигайки леко гъза... Ама тва ако се натрупа неква купчина, по-голяма...

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 18:40


mn typo naistina s laptopa kato si i ne si vlizal v 9gag ot krai vreme :D

ili kato vlezesh v kenefa s noviq top gear


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 18:43


Timeghoul написа:
kva voda be
vodata e pylna s mikrobi
doktor atanasova IZRICHNO mi e zabranila da piq voda
samo rakiq

радева бе не атанасова :D
vanmx написа:
Ами как да обясня. След като се изсера просто се приплъзвам малко напред и има достатъчно място да си провра ръката с парче кенефна хартия. Докато съм в тая поза, гъзът е добре разтворен и имам по добър достъп до лайняната част :D Откакто се помня процедирам така и до скоро не се бях замислял за други методи. Пък и някак си не ми идва отвътре както съм с лайняния гъз да се изправя, гъзът ще се свие, и лайната ще се размажат по-трътките, тая мисъл ме гнуси :D
Аз дори като си избърша гъза после задължително докато съм седнал на кенефа го мия с душ

То не се изправяш напълно, а си приклекнал леко. Така хем няма да ти си размажат лайната по трътките, хем гъзът ти ще е по-добре разтворен отколкото ако си седнал. Ако искаш максимален разтвор може и да клекнеш даже :D Пробвай така ще видиш, че е доста по-лесно.

Иначе аз понякога съм влизал с бира да сера :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 18:48


ma to ne se izmestva6 naprede, kakto kaza vanmx, prosto se ponaklanq6 leko i zabursva6...

az burje sera, predi sedqh po 4asove vutre da risuvam, da pi6a :D i kitarata sum si zemal u kenefa da uprajnqvam skali, pa i akustikata si e dobra vutre

ma nz, sq mi idva po-burzo da se iztropam i da izlizam da si vur6a nqkva druga rabota



ina4e osobeno se kefq kato se izsera po-koravo i nqkolko harti6ki sa dostatu4ni, ako e nekvo lepkavo to bur6e6, brat4e, bur6e6, nema krai
i nakraq kato si se izbursal ti idva nova struq i are posle o6te tolko
eeeee aman mn mrazq taka

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 19:08


Абе пичове, май тук е момента да ви спомена, че моята тоалетна чиния е неква странна, в смисъл само дълбока дупка е, няма как да направим купчина, и като серем и плисне у водата, ми изкъпе задника едно хубаво със студена водица, обаче като съм с разстройство целия ми задник в лайнени пръски :roll: Идеи?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
29 Юли 2009 16:34
Мнения: 523
Местоположение: Hangar 18
В момента играе: c няк'ъв евтин Jackson
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 19:11


tva ati ne upira kuro u ruba na toaleta edin razpraq che naprao go izkarva i go turva na duskata
e to ubo ama
ako mi doide struqta i otidaha plochkite :?

___________________________________
Children of Bodom
angry are rising
Running amok, slaying
with a sense of desire
From the twilight of the past,
among the victims who died


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 19:11


Летоска като почна да се наливам с вода, говното ми става като гума и излиза с копринено приплъзване. След тва даже няма нужда да се бърша, камо ли да се мия, шот колкото и да търкам, просто не се е размазало никъде. Любимото ми 8)

Кафев, аз съм със същия кенеф, радвай му се, браточка, шото не се задръства никога и не знаеш с него кво да ти опре лайното у гъза, щото не ще да слезо до водата.

Решението ти е да си постелеш върху водата малко тоалетна хартия, даже да потъне, лайното ти като падне от високо, нема да цамбурне. Тва си е класика.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2011 19:16
Мнения: 931
В момента играе: С пъпа на баба ти
Заглавие: Re: Изтръпват ли ви краката на кенефа?
Публикувано на: 13 Яну 2014 19:19


начи досра ми се докато чета и тва го пиша от кенефа. влизам само с телефона шот моа се наведа напред и патката да не опира. тия с лаптопите трее бая назад да сеизтеглят, че да мое си туриш лаптопа и да не ти опира патката. баржа се прав леко приведен от малак. седнал сам проал ма е мнол гадно и противоестествено.

в даскало като бехме на неква екскурзия и бехме 4 момчета в стая и единя ни обра белите кърпи и влезе в кенефа... оказа се, че техните го учили да се бърше с кърпа, а до кенефа стой шишенце вода майна... и като го питахме ицо, брат нормален ли си, беше в истински потрес, че тва не го правим и ние :roll: и до тоя момент е живял с мисълта, че сички ора тей си бършат газо. вечерта се напихме и некои се къпа. е немаше кърпи после да се избърше. Бехме на 17 или 18...


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com