Страница 1 от 29

Фитнес темата

Публикувано на: 21 Мар 2014 20:47
от NoName
Аре пишете тука, ако искате ...

Да задам начало на темата искам да ви попитам. Как комбинирате фитнеса или друг спорт с работа, за тези от вас които работят ?
И питам специално за работа , не за лекции ... Защото с лекции е лесно да се комбинира, ама с работа като си вързан там е доста по-тегаво ...

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 22 Мар 2014 11:15
от wannabe
Еми след работа, друг варянт няма

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 22 Мар 2014 12:18
от Warbringer
Ми то аз и на лекциите съм вързан. След това, няма как иначе.

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 22 Мар 2014 13:18
от Till.Lindemann
е, аз повечето пъти рано сутрин, щото упражненията ми почват някъде 11:30, на лекции ходя рядко
а иначе как беше
there are 2 types of people - who work and who work out


ръце и крака не съм правил от 2013, чудя се вече да вкарвам ли кардиото, да не го ли вкарвам, май е рано още

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 22 Мар 2014 15:49
от Gipo
Ами аз ходя вечер. В повечето случаи отивам към 8-9 часа, щото приятелката ми идва и тя на фитнес (зарибих я преди няколко месеца), а тя е до по-късно на работа от мене.
Ако бях милионер или работех за себе си, щях да ходя около обяд на фитнес :D

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 22 Мар 2014 16:00
от NoName
Да , и на мене най-много ми харесва да ходя на обяд , около 13-14 часа ...
Ама това е в случаите човек ако е свободен , ако ходиш на работа най-рано след 18 часа.
Вчера примерно ходих към 19 и ми беше супер гадно. После докато се прибера, да ям , да се изкъпя , стана дванадесет часа почти.
А пък като ходиш на лекции е доста по-лесно. Винаги можеш да си го нагласиш когато ти е удобно.

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 22 Мар 2014 16:04
от kaboom
Ходя на лекции и са ми така, че или трябва да ходя в 8 сутринта или в 6 вечерта... И тъй като от 6 до 8 не можеш да си поемеш въздух във фитнеса и за един лост за тяга или клек се редувам с минимум 3ма още прсото ходя към 9 и честно казано вечер дори да не съм ял както трябва през деня имам доста повече енергия. :roll:

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 22 Мар 2014 16:20
от Till.Lindemann
и аз много се дразня, вечер като ходя и има прекалено много хора в залата и трябва да се редуваме да сваляме дискове и тн. като правя гърди например, а аз почивам доста между сериите, и някой ме чака на лежанката и ми дава зор направо полудявам. освен това си имам ред, по който да правя упражненията(примерно гърдите ги почвам с лежанка, на гърба не мога да почна с мъртва тяга, или пък краката с клека) и когато трябва да им сменям реда, за да не чакам някого твърде много, също мн се нервя. яко си е рано сутринта, хем основно женки и не ползват тежките уреди, хем радост за окото :D пък и после деня ти е пълноценен някъв, може би се освежавам от фитнеса, не знам как да го обясня

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 22 Мар 2014 19:54
от Gipo
Сутрин като съм ходил имах чувството, че 50% от силата ми е още в леглото :lol:

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 25 Мар 2014 12:25
от NoName
Сутрин и аз не мога да ходя ...
Освен това сутрин като стана, закусвам и след 30 минути пак съм гладен, до обяда почти постоянно съм гладен. :lol: А пък гладен не мога да ходя да тренирам. Естествено не е хубаво да се напукаш и веднага да отидеш на фитнес де.
Оптималният вариант за мене е: ставам, закусвам ... след това обядвам , отивам да пия кафе и след това отивам на фитнес ... :lol:

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 25 Мар 2014 12:43
от Serious Sam
Е ако съдя по събота то при тебе закуска=обяд. :lol:

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 25 Мар 2014 12:44
от Gipo
Оо, секс правихте ли? :lol:

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 25 Мар 2014 13:19
от Serious Sam
Gipo написа:Оо, секс правихте ли? :lol:

:oops: :oops: :oops:

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 25 Мар 2014 20:02
от NoName
ХхахахХАхаа
Иначе е готино да закусваш към 11-12 на обяд ... :lol: :lol: :lol:

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 01 Апр 2014 14:55
от Till.Lindemann
я си кажете тука рекордите на трибоя :?:

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 03 Апр 2014 17:23
от NoName
Да, кажете някакви примерни тежести с които дигате ... Ама не лъжете, няма да станете по-големи гъзари като излъжете че вдигате по тежко.
В моята зала дъмбелите примерно изобщо не са номинирани кой колко тежи. В началото ме дразнеше това но после свикнах сега ми е екстра. Първо ги мерих на ръка, като го вдигна и преценям горе долу колко тежи. Сега вече знам всеки като го гледам на вид колко тежи, не знам колко килограма е , но знам с кои да правя.
Тъйче със свободни тежести не знам колко вдигам. Само на машините и на лежанката си знам килограмите ....

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 03 Апр 2014 20:00
от Till.Lindemann
на лежанката рекорда ми е 130, един път :D правя си сериите свободно със 120, макар че понякога, усещам как стернума ще ми изкочи от гърдите. това щото не загрявам много трицепса.
клека ми е 110, с мн мъка, ако си вържа колената и то на смит машина, която малко или много улеснява нещата.
тягата само 120. на втората серия почва едно пукане в кръста, имам си едно място отзад вдясно, дето от край време ме боли, като го натоваря, май от каратето и знам, че ако не спра като почне да пука, после едва стоя изправен. иначе сигурно повече ще вдигна, то кви рахити вдигат по 200, ама не ми е приоритет тягата, пък и гъза расте неусетно :D
ама на 183, 105 кила са ми много, 19% бодифат. ся април почвам да свалям, сигурно силата ще падне доста.

иначе бицепс с лоста си правя, 20 кила, концентрирано съкращаване ако правя, максимум 16 кила дъмбел. и ръката ми пак е 46, верно малко мазна, ама тежкото вдигане за тая малка група не го разбирам. пък и трицепса влиза кажи речи 40% при гърдите, бицепса и брахиорадиалиса навсякъде като се прави нещо с гърба или премишницата, тъй че се допълват и ръката расте :D

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 03 Апр 2014 22:46
от Stonedisus
v moq fitnes principno hodi mis dupe
izobshto ne me interesuva kvo trenirate :D

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 03 Апр 2014 23:36
от The Grim Reaper
vaf moq fitens pak hodi mistar kur
toest as

Re: Фитнес темата

Публикувано на: 04 Апр 2014 00:16
от Stonedisus
i tvoia fetnes li e o mladost