Страница 1 от 2
Търся книгата.....
Публикувано на: 01 Дек 2007 13:19
от Alien
Ако някой/търси/купува/продава книга нека пише тук
Публикувано на: 01 Дек 2007 13:28
от zip0
Книгата, която ти трябва е - "Заземяване на мълниите" от Сибила Алексова!
Публикувано на: 01 Дек 2007 13:53
от Vermic
В книжарница Пингвините трябва да има 2 бройки

намира се на центара.От съда на ляво по главната алея там се оглеждай на дясно на разположените магазини и ще я видиш до магазин 2бе.
Публикувано на: 01 Дек 2007 14:43
от Alien
Лелеле бате мерси.

Публикувано на: 01 Дек 2007 14:47
от Vermic
Omir написа:Лелеле бате мерси.

Опа аз съм се объркал значи от съда на дясно

Сори за грешката
Публикувано на: 01 Дек 2007 15:06
от Hova
Aко искате мога да ви продам книгата на Сибила Алексова Заземяване на Мълниийте на черно.
За справки:0885659778
Публикувано на: 01 Дек 2007 15:16
от Alien
Абе аз търся едно а вие ми давате друго(Без Vermic)
Публикувано на: 01 Дек 2007 17:02
от Vermic
Hova написа:Aко искате мога да ви продам книгата на Сибила Алексова Заземяване на Мълниийте на черно.
За справки:0885659778
Само не разбрах какъв стил е книгата и от кой град си?
Иначе Омир намерили я?
Публикувано на: 01 Дек 2007 17:06
от Alien
Да бе намерих я.Мерси много
Публикувано на: 01 Дек 2007 17:24
от Der Meister
btw книгата според мен е най-добрата от поредицата. Аз нарочно я четох бавно, защото не исках да свършва, но я прочетох де. Дано скоро издадат и още от книгите на български.
Публикувано на: 01 Дек 2007 19:43
от zip0
Vermic написа:
Само не разбрах какъв стил е книгата и от кой град си?
Иначе Омир намерили я?
Книгата е неповторима, а аз я продавам заедно с автограф от авторката!
Публикувано на: 01 Дек 2007 19:46
от Alien
Вече си намерих книгата за това предлагам следното.Ако някой търси/продава/купува книга да пише тук.
Публикувано на: 01 Дек 2007 21:09
от Hova
Vermiс от София съм а книгата е убиец.
Публикувано на: 01 Дек 2007 23:25
от Vermic
Е кофти аз съм от Русе.Но иначе какъв стил е писала авторката?
Публикувано на: 02 Дек 2007 22:24
от R@Z0R
Vermic, кат си от Русе, ше ми кажеш ли къде мога да си намеря 6-тата книга за Уаркрафт - Разцеплението

Таман изчетох 4-тата, почвам 5-тата и ще е жалко ако изпусна нишката...надявам се ме разбираш

Публикувано на: 03 Дек 2007 11:26
от Vermic
R@Z0R написа:Vermic, кат си от Русе, ше ми кажеш ли къде мога да си намеря 6-тата книга за Уаркрафт - Разцеплението

Таман изчетох 4-тата, почвам 5-тата и ще е жалко ако изпусна нишката...надявам се ме разбираш

Значи ако я няма в Пингвините като книга кажи там на човек от техния персонал който са на касата дали имат книгата и ако я нямат те ще я поръчат сте ти вземат номера на телефона и когато пристигне сте ти пратят смс ти плащаш само цената на книгата без доставка и други глупости.Защото съм сигорен че посления път когато ходих я нямаше.
Публикувано на: 03 Дек 2007 12:18
от R@Z0R
Мерси, братле, ще пробвам, пък ако не стане...здраве да е

Публикувано на: 03 Дек 2007 18:50
от Tiny
А някой Врачанин да знае къде мога да си намеря книгите уаркрафт/диабло/старкрафт или евентуално песен за огън и лед? Купих си 3 от една сергийка поркай книжарница 'АБВ' преди години, наскоро пообиколих, но не намерих никъде

Публикувано на: 03 Дек 2007 19:28
от Vermic
sagara-kun написа:А някой Врачанин да знае къде мога да си намеря книгите уаркрафт/диабло/старкрафт или евентуално песен за огън и лед? Купих си 3 от една сергийка поркай книжарница 'АБВ' преди години, наскоро пообиколих, но не намерих никъде

Значи всяка книжарница трябва да има функцията да поръчва книги от софия и да ги прода следователно казваш на продавачката ако могат да заредят еди коя си книги и те трябва да го направят ако не търсиш служби за защита на потребителите ходиш по съдебни дела дават те по телевизията и тн.Но много се увлякох :Д
Публикувано на: 03 Дек 2007 20:47
от R@Z0R
Втората трилогия по Уаркрафт още си я издават Серпис
От Пингвините ми обещаха, че до другата седмица ще са докарали "Разцеплението"

РЕСПЕКТ Вермик
