Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Нещата от живота
Аватар
Морт
Мнения: 1543
Регистриран на: 01 Фев 2003 11:45
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от Морт »

http://news.ibox.bg/news/id_339354048

2 седмокласнички от II ОУ в Благоевград си прерязаха вените с бръснарско ножче, като по този начин спазили ритуала на сектата ЕМО.
Chris написа:
Vermic написа:Тъъъъъ тъъъъ дъъъъ дъъъъъъъъъъъ дъ дъ да да да па па да па па да дъъъъъ дааааааааааааааа!
Музиката от Star Wars ли е това или бъркам? Щото тя е Търъдъдъъън дъъън дъръдъдъъън а твойта версия някво различно ми звучи :?
Vermic
Мнения: 11346
Регистриран на: 09 Авг 2005 20:59
В момента играе: опаааааа
Местоположение: Rousse
Обратна връзка:

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от Vermic »

Ахахах !!!! MOAR
Where The Eagles Fly I Will Soon Be There
долу_админа
Мнения: 3549
Регистриран на: 25 Фев 2004 22:48
В момента играе: Игрътъ
Местоположение: Within emptiness unobstructed

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от долу_админа »

Мойо девиз е Кухнята, ножа, халвата.

А защо не в банята ? Естествено, жената не може да напуска кухнята и съответно ще приключи с проблемите си там.
Аватар
Hangwire
Мнения: 1639
Регистриран на: 21 Фев 2007 11:59

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от Hangwire »

АХАХ, секта, да ги еба в медиите.
Че са тъпи путки - са, поне да бяха умрели...
Аватар
Карък
Мнения: 555
Регистриран на: 12 Фев 2003 15:38

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от Карък »

А къв родител трябва да си, че да допуснеш децата ти да станат такива измекяри..Кретени от класа
Спортните залози крият огромни финансови и психически рискове . Не залагайте ако не можете да си позволите евентуална загуба на пари .Ако имате проблеми с хазарта потърсете специалист .
Аватар
Liberty
Мнения: 6162
Регистриран на: 01 Окт 2005 20:03
В момента играе: League of Legends
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
Обратна връзка:

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от Liberty »

Taзи статия е написана толкова некадърно че:
1) Не става ясно тия дето са си прерязали вените живи ли са или не?
2) Има фактологическа неточност тъй като ЕМО не е секта, тъй като сектите са на религиозна основа, ЕМО е по скоро вид субкултура.
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!
Аватар
Mad Hatter
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Дек 2002 15:42
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от Mad Hatter »

ЕМО е начина чрез който 14 годишни пикльовци и дрисли да избиват напиращите комплекси. Да не говорим колко внимание получават такива ЕМО people като тук опираме до една от целите на ЕМО - внимание ...
http://svetomir.hit.bg
A.k.A PROTOSOON
Аватар
Gipo
Мнения: 10996
Регистриран на: 21 Мар 2002 19:51
Местоположение: София

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от Gipo »

ЕМО не е начин да избиеш комплекси. ЕМО е начин да придобиеш още повече такива чрез подигравките на околните. ЕМО е начин да покажеш, че си различен... или по-скоро изключително глупав, за да си причиниш подобна прическа и начин на обличане.
Гипчо ( ◕ Y ◕ )
Аватар
Морт
Мнения: 1543
Регистриран на: 01 Фев 2003 11:45
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от Морт »

The Emo Song
"Cheap imitation of goth"
:-D
Chris написа:
Vermic написа:Тъъъъъ тъъъъ дъъъъ дъъъъъъъъъъъ дъ дъ да да да па па да па па да дъъъъъ дааааааааааааааа!
Музиката от Star Wars ли е това или бъркам? Щото тя е Търъдъдъъън дъъън дъръдъдъъън а твойта версия някво различно ми звучи :?
Duke
Мнения: 1126
Регистриран на: 21 Мар 2002 20:14
Местоположение: Alphaville

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от Duke »

Статията е тъпа, защото е от местния вестник преписана. А тези деца ги виждам всеки ден по улицата. Явно мазохизмът в тях надделява, защото ако наистина имат проблеми - то няма да ги правят повече и да ги подчертават, а ще се борят да ги преодоляват.
Аватар
Xpu$тo
Мнения: 651
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:32
Местоположение: Varna City
Обратна връзка:

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от Xpu$тo »

до къде отидоха нещата....
за някви си емо простутии да си рискуват живота :x Ебахти побърканите хора
http://best-cocktails-recipes.com - Cocktails recipes and mixed drinks
http://www.vzonata.com - диета Зоната от проф. Бари Сиърс
Аватар
Tiny
но с големо съ̀рце
Мнения: 4847
Регистриран на: 14 Май 2005 18:21
В момента играе: A dance with rogues
Местоположение: The city of Neverwinter
Обратна връзка:

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от Tiny »

Поне са доказали, че са trve :mrgreen:
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.
Zero Endorphine
Мнения: 1520
Регистриран на: 18 Апр 2007 18:29
Местоположение: City of Delusion (:
Обратна връзка:

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от Zero Endorphine »

[20:51:42] Psychopatic Juggalette каза: http://news.ibox.bg/news/id_339354048
[20:51:44] Aud каза: tam otide da raboti
[20:51:53] Psychopatic Juggalette каза: I see what's happenin in ur town..
...
[20:54:01] Aud каза: inache tiq dvete patki gi poznavam
[20:54:06] Aud каза: minalata godina bqha 6ti klas
[20:54:09] Aud каза: kat ucheh u vtoro
[20:54:14] Aud каза: i ednata beshe mega-chalga
[20:54:19] Aud каза: drugata svinq
[20:54:31] Psychopatic Juggalette каза: ха-ха...
[20:54:32] Aud каза: i Mishel edna chalga ot nashiq klas q trepa
[20:54:37] Aud каза: shot se natiskala na gadjeto i
[20:54:40] Aud каза: sapunica..
[20:54:43] Aud каза: zaslujavat si go
[20:54:46] Psychopatic Juggalette каза: ама живи ли са?
[20:54:59] Psychopatic Juggalette каза: 'щото от вестник Струма нищо не ми стана ясно..
[20:55:13] Aud каза: jivi sa razbira se
[20:55:16] Aud каза: te ne sa rqzali
[20:55:18] Aud каза: prez arteriqta
[20:55:19] Aud каза: :D
[20:55:21] Aud каза: taq statiq
[20:55:26] Aud каза: q chetoh vyv vestnika
[20:55:27] Aud каза: vchera
[20:55:28] Aud каза: piqna
[20:55:36] Aud каза: na rodninite mi na vecherq bqhme
[20:55:42] Aud каза: sys Stefi i moita roda
[20:55:47] Aud каза: i pomnq che mi beshe troina
[20:55:49] Aud каза: no pone shvanah
[20:55:49] Aud каза: :D
стон, тон, ехо във салон, ако бях микрофон, щях да бъда он.
Progressor
Мнения: 827
Регистриран на: 22 Апр 2007 18:39
В момента играе: Clichequest: Valley of the Grind
Обратна връзка:

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от Progressor »

news.ibox.bg написа: ритуала на сектата ЕМО
ХАХАХАХАХАХАХХААХХА какви ли други ритуали имат...вече няма да излизам навън вечерта,може някой член на "тайното общество" да ме изнасили и после да си среже вените от кеф или да ме отвлект тайно докато спя и на сутринта се събуждам облечен в черна роба с розови значки по нея и с емо прическа а на всякъде около мене кръв и трупове с прерязани вени на ръцете,какви ли са им ранговете в сектата?
5.newbie,
4.Bleedinghand,
3.TrueEmo,
2.Razormaster,
1.Arch-imba-Bleedinghand of evil razor of darkness emocore
хахха чел съм какви ли не работи за емотата ама чак пък СЕКТА хаха е тая новина ми оправи настроението за 2дни напред
denik
Дидко Бандитко
Мнения: 16982
Регистриран на: 28 Сеп 2002 08:47
В момента играе: No man's sky

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от denik »

Омг, омг, ненормалници са тея емота -.-
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D
Аватар
Морт
Мнения: 1543
Регистриран на: 01 Фев 2003 11:45
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от Морт »

Изображение
Chris написа:
Vermic написа:Тъъъъъ тъъъъ дъъъъ дъъъъъъъъъъъ дъ дъ да да да па па да па па да дъъъъъ дааааааааааааааа!
Музиката от Star Wars ли е това или бъркам? Щото тя е Търъдъдъъън дъъън дъръдъдъъън а твойта версия някво различно ми звучи :?
Аватар
JazzJack
Мнения: 1131
Регистриран на: 01 Юли 2004 20:31
Местоположение: София Н1
Обратна връзка:

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от JazzJack »

http://fuckthenorm.net/?p=88

проблема е глобален
denik
Дидко Бандитко
Мнения: 16982
Регистриран на: 28 Сеп 2002 08:47
В момента играе: No man's sky

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от denik »

И всъщност ЕМО е болестно състояние. Като изключм позьорчетата, емоцианално малтретираните обекти са деца на родители, които общо взето са вдигнали ръцете си от тях. А един човек на 12-13-14 години има нужда от родителско внимание, колкото и да го отрича. Емовщината е начин да привлекат внимание.
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D
Asriel
Мнения: 1031
Регистриран на: 01 Мар 2005 10:06
В момента играе: GTA IV
Местоположение: In forests unknown..
Обратна връзка:

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от Asriel »

LEX ICON написа:И всъщност ЕМО е болестно състояние. Като изключм позьорчетата, емоцианално малтретираните обекти са деца на родители, които общо взето са вдигнали ръцете си от тях. А един човек на 12-13-14 години има нужда от родителско внимание, колкото и да го отрича. Емовщината е начин да привлекат внимание.
Интересен факт при постовете на Дидо е, че когато го четеш си звучи сериозно. Когато си представиш как Дидо го казва избухваш в смях.
все аркадаши сме

Krieg
Аватар
Omega-x
Супер Марио или Смърт
Мнения: 4870
Регистриран на: 01 Фев 2002 23:43
Местоположение: Demented Mind

Re: Кухнята, ножът, вените, край на проблемите!

Мнение от Omega-x »

Същото важи за теб :)
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.
Публикувай отговор