Русенската секция, дисекция!

Нещата от живота
Публикувай отговор

Кеф ли е ?

ДАААА!11
10
31%
Епа, мноо ясно!
2
6%
Ъхъъ, хъхъхъъ
8
25%
Арееее!
3
9%
Блак мерал и... абе, кефим се!
9
28%
 
Общо гласове: 32

Disturbed
Мнения: 783
Регистриран на: 23 Мар 2002 22:07
Местоположение: 777

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от Disturbed »

Аз все още нямам думи. Още не мога да се наспя, макар и да си легнах адски рано. Поне вече нямам чувството, че са ме ритали стадо слонове в главата :) Русенци да казват кога идват пак :D
Expect the worse, you bleeding heart, but kill me first - before it starts. Yes, my cock is getting hard, we are
born different after all.
Invite mayhem, produce weapons, shoot out, burn down.
No CNN or media now ...
тъп гъз
Мнения: 1448
Регистриран на: 22 Сеп 2004 11:50
Местоположение: Gates of TK3C
Обратна връзка:

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от тъп гъз »

Априлската сме в Стара Загора при знаете-кого :D
Аватар
mcmlxxxvi
Мнения: 138
Регистриран на: 20 Юни 2006 21:29
В момента играе: в момента не играе, довечера може
Местоположение: $(pwd)

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от mcmlxxxvi »

Тъй верно!

Ледник , аз използвах ето туй. При прекодиране в MPEG4 имаше, поне при мен, някакви проблеми при отваряне с медиа плейър класик, но .3gp към .avi работи идеално.

Код за потвърждение: Избери целия код

res=$(cat f| tr ' ' '\n' |head -n 2 |tr '\n' ' ')$(cat f |tr ' ' '\n' |head -n -2 |tail -n +3 |tr -d ',.' |sort |uniq |grep -v "^and$" |tr '\n' ' ' |sed 's/ /, /g' |sed 's/, \([A-Za-z]\+\), $/ and \1./')$(cat f| tr ' ' '\n' |tail -n 2 |tr '\n' ' ')
VALEN7INVS
Цар
Мнения: 8458
Регистриран на: 18 Ное 2001 08:24
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Обратна връзка:

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от VALEN7INVS »

Мухахаха написа:П.С A MUST SEE! ^__________^
Сигурно е сънувал, че някой му свършва на ушето!
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS
Аватар
Hangwire
Мнения: 1639
Регистриран на: 21 Фев 2007 11:59

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от Hangwire »

Добре бе, баси епик борбата с една тапа... бахти виното.
Zero Endorphine
Мнения: 1520
Регистриран на: 18 Апр 2007 18:29
Местоположение: City of Delusion (:
Обратна връзка:

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от Zero Endorphine »

Снимките са... бррррр! <3 Чакаме Хами с най-интересния снимкове материал (и го чакаме в София)!
стон, тон, ехо във салон, ако бях микрофон, щях да бъда он.
тъп гъз
Мнения: 1448
Регистриран на: 22 Сеп 2004 11:50
Местоположение: Gates of TK3C
Обратна връзка:

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от тъп гъз »

Имам само една молба - ако ще има среща идния уикенд , ако може да е в неделя!
NhazUl
Мнения: 1566
Регистриран на: 23 Яну 2008 11:50

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от NhazUl »

Мда. Ледник по едно време като ми скочи с пръчка... или Крийг, дуелираме се и мойта пръчка все повече се скъсява. :lol: А едната чаша с кола и ром не помня как я изпих, ебати мъката беше.

И, наистина, с Морф само се разхождахме и си говорехме! А, и тя ме снимаше на паметника на Капитан Петко войвода. И... Морф, ако още веднъж ми вземеш ключовете, за да остана до 6, те чака ужасно стискане за врата...

И после като тръгвах, Рико крещеше нещо, че ме обича... :lol: Добре ли му е окото?
Аватар
Shady
Мнения: 1732
Регистриран на: 09 Юли 2006 04:53
Местоположение: пред компа
Обратна връзка:

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от Shady »

Хм, не бях разрешил да ме снимат, пък виждам цели два фотоса с лика си.

Иначе срещата мина добре, само дето Хамелеона явно се поумори накрая и леко липсваше от картинката.

Каквото имаше да се казва, гледам, казали сте го. До скорощна среща на всички!
Аватар
IceQueen
Мнения: 1353
Регистриран на: 18 Ное 2004 22:57
В момента играе: Knight online
Местоположение: Някъде там в неизследваните райони!!!

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от IceQueen »

Ти си ми обещал стрелички и дебела котка :Ь ( последното да видя, преди да е умряло от преяждане :Ь ).
А и ТРЯБВАШЕ да ми пишеш като се прибереш, Гад малка! :twisted:
Крещя, следователно съществувам!
Аватар
Shady
Мнения: 1732
Регистриран на: 09 Юли 2006 04:53
Местоположение: пред компа
Обратна връзка:

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от Shady »

Без подигравки с размерите на трупа ми, не съм малък, а компактен. Такива като мен са много модерни в Азия (хиър ай ком...).

Страличи ще ти взема до края на седмицата предполагам, когато ще ходим групата на билярд. Котката си остава за мен, просто се похвалих с нея. Аз и с кофти родители се похвалих, не виждам да ги искаш :)

Искам да поздравя еНлайт с добрата му игра на сантасе, почти успя да ме затрудни. Същото за Диста и белота.

Снимковия материал не е на нивото на срещата, другия път и Скуиз с нас. Това от мене засега.
Zero Endorphine
Мнения: 1520
Регистриран на: 18 Апр 2007 18:29
Местоположение: City of Delusion (:
Обратна връзка:

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от Zero Endorphine »

NhazUl написа:А едната чаша с кола и ром не помня как я изпих, ебати мъката беше.
Искаш ли да ти кажа как я изпи? :ДДД

Иначе, все още си чакам Хами... :Д

П.П.: Шейд, аз що не те видях по фотосите? о.О
П.П.2: Баси, аз още не съм разархивирала папката на Ледник.. -.-
стон, тон, ехо във салон, ако бях микрофон, щях да бъда он.
Аватар
Creator_
Цар
Мнения: 1613
Регистриран на: 15 Юли 2001 07:03
В момента играе: с чурка

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от Creator_ »

Темата се обработва, добавят се имена!

Голямата форумна среща 2008

Събирането беше едно от най-мащабните в историята на форума. Според мен всички, които дойдоха, спечелиха.
Забавих се, защото чаках блузата ми да изсъхне, а също и оправях вкъщи за по-късно. Пред НДК имаше шумна група от мъже в черно. Бях леко смутен. Около от 80% от лицата бяха нови за мен, но снимките (често неясни) в прословутата тема "с кого коментирате" ги издадоха. Припознахме се и се отправихме към Борисовата градина. Беше топло.

Там, а и преди това, се пръснахме за около час. След едно телефонно обаждане, проведено от мен, дойде Ледник. Тогава купих вафлите, които по-късно Firzen имаше нещастието да намери (Емо има вафли!). И отново се събрахме около пейките на полянката. В началото бяхме разделени на лагерчета. След като преодоля притеснението си, Ледник започна да си причинява страдание - удряше се главата в желязо и пищеше. Това ни накара да се съберем в кръг и да се обичаме. Шегите идваха бързо, като блокчета от тетрис, а смехът ни беше просташки. По това време Рико обръщаше втора бутилка бира. След още няколко минути ухажвания нещата загрубяха и не бяхме в градина с малки деца и катерушка, а на бойно поле.

Опиянен от битката, Дист хвърли копието си. Знаеше, че има само един удар.
Първата кръв беше на Рико.
По-късно стана ясно, че ще живее.

Няколко акцента от там (Архив на Гошо и Дидо):

Спор между философите Разиел и Омега. Размахва се бутилка ром.
По-късно и Ледник хвърля ръкавица. На заден план: Хамелеона (снима), Крийг и Фирзен (приглажда коса). Отпред Злото гледа с наслада.

Омега заложи на агресията
Докато Ледник прегръща, над главата му се сипят трохи.
Аз с Рико. Всяка моя снимка след това е по-зле от тази.
Shady. Флиртува с език.
Дист, малко преди да вземе душата ти.
Яздят свинята, Любо води.
Хамелеонът и Sinistra. Това момиче е много добро.

Обща снимка. Ще остане в аналите. Забележете заниманието (или поне фасона) на всеки един.
Още дна, на която сме повече. Тук съм прегърнал Sinistra. Хами, защо тъй жално гледаш?

Когато падна здрач, се разделихме временно и с Кирето и Любо отидохме на гарата да изпратим Морф. Тя, разбира се, беше излъгала баща си, че е "на баира" в Перник и ей сега си идва. Беше трескаво, защото докато другите двама търсиха тоалетна, Любо и аз търсихме перона. В крайна сметка прибра се момичето, прегърнахме се за чао и отпраших към НДК, където чакаха Деник и приятеля му, Хамелеонът, Себастиан (Омега), Разиел. По-късно към нас се присъедини Ледник и Любо.
Вкъщи беше уютно. Благодарение на Разиел напазарувахме стабилно. Той също така си взе конзолата, на която загрявахме. Ледник си изпросваше периодично затапки от него.
Тук дойде сцената с виното. Нямах тирбушон. Разиел използва скалпела, но уви, ръката надви метала и него вече го няма. Тогава от нищото се появи Любо - с желязната си психика той извади корковата тапа по най-извратения начин - "израждайки я", парче по парче. Кадри от там вече бяха публикувани.
Тук при вземане на решението на отчаянието - чукът

Последва разглеждане на черепа и топката от хартия вкъщи. Пак там Хамелеонът използва фотоапарата ми, в който се намираше неговата SD карта със снимките от деня. Той нямаше кабел за неговата камера и това бе единствената възможна маневра. Той го включи в лаптопа ми, без да знае какво ще се случи 1 ден по-късно:

Код за потвърждение: Избери целия код

[17:09:46] Sinistrati_Diabolus says: ауу creator-e , убих та ТТ
[17:09:58] Sinistrati_Diabolus says: във камерата ми е влязъл вирус, от като я пуснах у вас 
След това е получено обаждане от Злото да отидем при нея. Адресът е Люлин три. Часът е около нулата и 7 човека сблъскват умовете си как да стигнем до там. Има книжка, няма кола. Тук предлагам да вземем трамвай от депото, което е наблизо.
Разумът надделява и отваряме картата, за да локализираме целта. Любо смята разстоянието и го обръща в минути, Омега мъдро лежи.

Съзтезава ме се с таксита. Таксиметровият шофьор ми хвърля омачкана карта и реве "Търси!". Обърквам се, но финишираме първи.

Люлин 340
Злото ни чака.
Както и Nlight. Шейди го размазва на карти.
Омега кади, но секунди по-късно аз ще захапя мунщука и ще започна да лижа прозореца на домакинката. Адашът дебне с камера. На следващия ден ще опише поведението ми като най-забавно.
Тук съм доволно пиян. Енлайт снима, а отзад просто се гаврят.

Не слагам повече снимки, защото те са на Хами, който ще постне след малко. Там ще видите Кирето в действие, Злото, Деник, Крийг, Ерик, Хермиона, NhazUl (това момче беше брутално изнудено да остане). Следват още сцени с Firzen, Sinistra, Разиел, Ледник, Омега, Дист, Рико, Шейди по двойки, тройки и по единично. По доволите, изпускам ли някого?

Забавата продължава до другия ден, когато всеки поема по пътя си с обещанието да се видим пак скоро.
Видях и бях видян. Резултатът за мен бяха много нови връзки (приятелства). Това ще останат най-добрите 24 часа в живота ми в София досега.
Браво на Любо за най-пълното и забавно представяне на нещата. Имаш всякакви позволения, стига да са приемливи.
Sinistra написа:П.П.2: Баси, аз още не съм разархивирала папката на Ледник.. -.-
Недей. Моля те. Няма да си ми приятел след това.
Коя си ти и какво ти е специалното? Хубава си. Но красотата е често срещана в природата.
Нека с наивната надменност на деца гледаме лицата на другите.
Когато съзнанието стигне своя край, когато мисленето спре, идва творчеството. А то носи щастие.
Zero Endorphine
Мнения: 1520
Регистриран на: 18 Апр 2007 18:29
Местоположение: City of Delusion (:
Обратна връзка:

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от Zero Endorphine »

creator написа: Недей. Моля те. Няма да си ми приятел след това.
Първо - късно е; второ - навсякъде си хубав, спри да се оплакваш. ;д Нали съм ти приятел? ^^
стон, тон, ехо във салон, ако бях микрофон, щях да бъда он.
botlik3
Мнения: 1829
Регистриран на: 29 Дек 2005 17:41
Местоположение: The City of Ruse

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от botlik3 »

Ahah много яки снимки! :lol:
добре, че ме е нямало, че като ви гледам какво сте черни всичките...
И аз вече не знам защо още влизам в този форум...
Аватар
Firzen
Цар
Мнения: 1408
Регистриран на: 31 Яну 2003 12:18
Местоположение: София

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от Firzen »

Come, my raven, it could be a lark.
Аватар
IceQueen
Мнения: 1353
Регистриран на: 18 Ное 2004 22:57
В момента играе: Knight online
Местоположение: Някъде там в неизследваните райони!!!

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от IceQueen »

^^ А аз почти не падам ^^

creator, всичко разбирам, ма защо реши да ми ближеш джама, е те това не мога да го разбера. Пък защо се хвана и за тоя, който е пълен с вода, още по-малко.
Крещя, следователно съществувам!
Аватар
Creator_
Цар
Мнения: 1613
Регистриран на: 15 Юли 2001 07:03
В момента играе: с чурка

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от Creator_ »

IceQueen, 10 пъти каза "който ще повръща, ей там е прозорецът". Аз пих, но така и не ми се догади. Голяма грешка впрочем. Накрая адаша извади шибаното си телефонче и естествено аз пред камера се правя на простак (може би имах затворено детство).
Хайде сега чакаме Хами да си каже думата. Чух, че здраво работел. :D
Коя си ти и какво ти е специалното? Хубава си. Но красотата е често срещана в природата.
Нека с наивната надменност на деца гледаме лицата на другите.
Когато съзнанието стигне своя край, когато мисленето спре, идва творчеството. А то носи щастие.
Аватар
IceQueen
Мнения: 1353
Регистриран на: 18 Ное 2004 22:57
В момента играе: Knight online
Местоположение: Някъде там в неизследваните райони!!!

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от IceQueen »

:D Само 10-ли ? Аз още съм била почти читава бе ^^
Колкото до Хами, да пищя му цял следобед на главата, горкия вече, като ме види да му пиша и сигурно му иде да се скрие някъде ^^
Крещя, следователно съществувам!
тъп гъз
Мнения: 1448
Регистриран на: 22 Сеп 2004 11:50
Местоположение: Gates of TK3C
Обратна връзка:

Re: Русенската секция, дисекция!

Мнение от тъп гъз »

Публикувай отговор