айде следващия неграмотен...PROTOSSPROTOS Rulzzzzz
С коя раса играете на WarCraft 3?
- MoPcKo_cBuH4E
- Мнения: 4
- Регистриран на: 25 Яну 2003 21:24
- Местоположение: Pred Kompa
- Обратна връзка:
Abe hora kvo mislite za grafikata na War3(ne iskah da praa nova tema za6toto se prepulva foruma nadqvam se nqmate ni6to protiv)Spored edin 4ovek v foruma nama da spomenavam koi e nai gadnata grafika koqto e vijdal.Men mnoo me kefi.
I've got a snowboard under my feet,
I can fly so high, I can fall so deep,
But who do I see coming up the track,
a little green man with a snowboard on his back...
I can fly so high, I can fall so deep,
But who do I see coming up the track,
a little green man with a snowboard on his back...
- The Reborner
- Мнения: 2
- Регистриран на: 09 Авг 2007 16:28
turci 
http://zamunda.net/details.php?id=93242

Readonly написа:- Какво получило глухото, нямо и сляпо детенце на Коледа?
- Рак!
-
Vermic
- Мнения: 11346
- Регистриран на: 09 Авг 2005 20:59
- В момента играе: опаааааа
- Местоположение: Rousse
- Обратна връзка:
Re: reborn
The Reborner написа:
Ти си мега тъп,наистина заслужяваш бан.
Where The Eagles Fly I Will Soon Be There
-
Алминаторa10322
- Мнения: 247
- Регистриран на: 02 Юли 2007 11:23
- Местоположение: Бъзалт Гроту
-
The Chameleon
- Eroguro Lolies FTW!
- Мнения: 16352
- Регистриран на: 18 Апр 2004 19:14
- В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
- Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
- Обратна връзка:
- VALEN7INVS
- Цар
- Мнения: 8463
- Регистриран на: 18 Ное 2001 08:24
- Местоположение: Амстердам, Нидерландия
- martinkfreеman
- Мнения: 458
- Регистриран на: 31 Дек 2006 17:40
- Местоположение: Тлаченските крипти
-
Necro Terrorizer
- Мнения: 994
- Регистриран на: 12 Сеп 2006 13:03
- Местоположение: Nuclear Catacombs
- Обратна връзка:
