Teма за всякакви обсъждания относно Warcraft III (TFT)

Игри за PC
Публикувай отговор
Аватар
eeasss
Мнения: 382
Регистриран на: 14 Фев 2004 16:22

Мнение от eeasss »

абе хоф по добри дръжки вие кво очаквате като биете 20 левел ве4е и най ама най големите некадърници с отрицателен статс могат да стигнат 25 левел като почнете да биете хора левел 30+ тогава се правете на големите мъже
А не вие не спряхте,сега друг се появи,Девил се примири с лошо,трябва ли ти да си следващия???
Аватар
Horde[G2H]
Мнения: 602
Регистриран на: 07 Апр 2003 20:20
Местоположение: Pleven

Мнение от Horde[G2H] »

Казино написа:Сутринта минах към матрицата и изиграх две игри и честно да ви кажа останах изненадан от уменията на играчите в батъл.нет.Може просто да съм попаднал на кофти играчи,ама 40-60апм и загуби от мен не ги оправдават при положение,че са 18лвл.Като се замисля в хофф сървъра има далеч по-добри и то по-нисък lvl.Въобще гледайте игрите и кажете някво мнение
http://rack6.free.evro.net/turuba/123.w3g
http://rack6.free.evro.net/turuba/432.w3g
втората игра не я отваря :roll: незнам защо
за първата...можеше да спечелиш играта 10-20 мин по рано ако използваше пурджа на шаманите вместо да му гониш героите с таурен с орб оф лайтинг..и още някой неща ама сега не ми се пише...иначе добра игра..
Storm , Earth and Fire -heed my call!
LP forevar!
Аватар
Карък
Мнения: 555
Регистриран на: 12 Фев 2003 15:38

Мнение от Карък »

Хмм не знам защо не ти я отваря ей са ше проверя.Иначе наистина трябваше да спечеля по-рано ама нямах пари и много бързах да си тръгвам и затова направих грешки...
Спортните залози крият огромни финансови и психически рискове . Не залагайте ако не можете да си позволите евентуална загуба на пари .Ако имате проблеми с хазарта потърсете специалист .
Аватар
Horde[G2H]
Мнения: 602
Регистриран на: 07 Апр 2003 20:20
Местоположение: Pleven

Мнение от Horde[G2H] »

еее хора..къде сте...само аз съм от клана сега в б.нет...дигнах 20 левел и малко клан ранка..но не е казано че ще продължавам да правя само победи 8) ..така че идвайте ..
хайт прав си..в хофа са ламите
Storm , Earth and Fire -heed my call!
LP forevar!
Аватар
Style
Мнения: 167
Регистриран на: 22 Юли 2004 20:35
Местоположение: Sofia-The big village

Мнение от Style »

Flacon Masta написа:Колко човека сте в UB?
А кои от форума сте UB?
PEACE Bro'!!!
Freund
Аватар
Unruly
Мнения: 51
Регистриран на: 08 Авг 2003 16:14

Мнение от Unruly »

Flacon Masta написа:А кои от форума сте UB?
Аз, брат ми, stfu-n00b!, rado, High_voltage, eeasss, cyrax, n.3.r.d-fi, denik, gipo...който съм пропуснал да извинява ;]


Ето и неофициалната информация за турнира, която подлежи на промяна :


“Турнирът на Мармота”



Мероприятието представлява b.net online турнир, който ще се проведе на 21.08.2004 (възможно е турнирът да продължи и на следващия ден) г. Поради аматьорската си същност, материална награда липсва. Турнирната схема ще представлява бракети, като срещите във winners bracket се играят 2/1, а в losers bracket 1/1. За всеки кръг първата среща е на точно определена карта, за следващата среща картата се определя от загубилия в миналата игра. Може да участва всеки, който има b.net acc над 10 lvl. Записването става чрез e-mail на unruly@abv.bg, в който трябва да се посочи b.net acc на играча. Крайният срок за записване е 20.08.2004. Часът на турнира ще се обяви допълнително.

Карти :
TheTwoRivers
PlunderIsle
TwistedMeadows
Lost Temple (old)
TurtleRock

Организатори : Max, cutie_huntress, unruly.




Edit : Честит 50 lvl на AKA_ElakeDuck и apm70 ;]
Аватар
eeasss
Мнения: 382
Регистриран на: 14 Фев 2004 16:22

Мнение от eeasss »

аз сам чек ин плс
А не вие не спряхте,сега друг се появи,Девил се примири с лошо,трябва ли ти да си следващия???
Гост

Мнение от Гост »

eeasss написа:аз сам чек ин плс
Нп, само че другите да не се учат така - има си мейл, все пак и жребий трябва да се тегли...
Аватар
eeasss
Мнения: 382
Регистриран на: 14 Фев 2004 16:22

Мнение от eeasss »

мерси макар че сам много зле напоследам близо 2 седмици не мога да играя ладер а няма никой от клана с който да играя онлайн:(
само с радо се засякохме няколко пъти и това ще трябва доста да наваксвам изгубеното време като ми оправят (дано) нета някой ден..
А не вие не спряхте,сега друг се появи,Девил се примири с лошо,трябва ли ти да си следващия???
Аватар
MaX
Мнения: 38
Регистриран на: 04 Авг 2001 23:32
Местоположение: Свищов
Обратна връзка:

Мнение от MaX »

unruly не си написал колко човека ще могат да участват.Добре е да не са повече от 16.Иначе ot hit.bg са написали че ще отстранят проблемите до 9 август.
Гост

Мнение от Гост »

Четох че така пишат, но може и да се проточи, въпреки че накрая пак ще качат базата от данни на нов server. Ще могат да участват колкото се запишат, при жребия ще има късметлии, които няма да имат първа/втора среща. Турнирната схема ще е за 16/32/64 играча, в зависимост от броя на желаещите. Още не съм ти пратил официалната новина, защото се колебаем за някои карти ;]
Аватар
Cyrax
Мнения: 542
Регистриран на: 22 Май 2003 10:46
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Cyrax »

Unruly написа:
Flacon Masta написа:А кои от форума сте UB?
Аз, брат ми, stfu-n00b!, rado, High_voltage, eeasss, cyrax, n.3.r.d-fi, denik, gipo...който съм пропуснал да извинява ;]


Ето и неофициалната информация за турнира, която подлежи на промяна :


“Турнирът на Мармота”



Мероприятието представлява b.net online турнир, който ще се проведе на 21.08.2004 (възможно е турнирът да продължи и на следващия ден) г. Поради аматьорската си същност, материална награда липсва. Турнирната схема ще представлява бракети, като срещите във winners bracket се играят 2/1, а в losers bracket 1/1. За всеки кръг първата среща е на точно определена карта, за следващата среща картата се определя от загубилия в миналата игра. Може да участва всеки, който има b.net acc над 10 lvl. Записването става чрез e-mail на unruly@abv.bg, в който трябва да се посочи b.net acc на играча. Крайният срок за записване е 20.08.2004. Часът на турнира ще се обяви допълнително.

Карти :
TheTwoRivers
PlunderIsle
TwistedMeadows
Lost Temple (old)
TurtleRock

Организатори : Max, cutie_huntress, unruly.




Edit : Честит 50 lvl на AKA_ElakeDuck и apm70 ;]
ЛОЛ! името сам ли го измисли :D "мноо ма фени туй нещо, ей!" ГЛ на си4ки!
Гост

Мнение от Гост »

Unruly - вторият диск на FarCry, който си ми пратил е надраскан и играта не тръгва...

П.С. До турнира да се допускат само лица с акаунти над 10 лвл си е пълна дискриминация...

МгХУУ
Аватар
Cyrax
Мнения: 542
Регистриран на: 22 Май 2003 10:46
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Cyrax »

Anonymous написа:Unruly - вторият диск на FarCry, който си ми пратил е надраскан и играта не тръгва...

П.С. До турнира да се допускат само лица с акаунти над 10 лвл си е пълна дискриминация...

МгХУУ
FarCry e тъпа.Играй Дуум 3.Там е истината.:Пък е по-трудна от Фар-а
Гост

НЕМА

Мнение от Гост »

:P ТОВА Е НАЙ-ТЪПАТА ИГРА НА СВЕТА ЕЙ Т'ВА Е :!: :!: :!:
Аватар
Zail
Мнения: 18
Регистриран на: 05 Авг 2004 15:09
Местоположение: Deathland

Re: НЕМА

Мнение от Zail »

Anonymous написа::P ТОВА Е НАЙ-ТЪПАТА ИГРА НА СВЕТА ЕЙ Т'ВА Е :!: :!: :!:

Не е тъпа ако е тъпа ще се застрялям с атомна бомба опаа не застрелям а бомбандирам!Ти неможеш да я играеш или просто не си я виждал.Правили са я BLIZZARD човече те са най-яките пичове в вселената няма игра която не е станала хит и е правена от тях!Ако искаш да изброявам Diablo I/II,StarCraft/BroodWar,WarCraftI\II\III те имат много експажъни нема ги изброявам.Има и още но не ми се пише.Аз съм чел правилата и затова няма да те псувам а ще ти напиша това:%54%69%20%70%72%6F%73%74%6F%20%6C%61%69%6E%6F%20%74%61%6B%6F%76%61%20%70%72%65%65%62%61%6E%6F%20%69%20%6E%61%73%72%61%6E%6F%20%69%7A%70%69%6B%61%6E%6F%20%69%20%73%6D%61%7A%61%6E%6F%20%69%20%69%2E%2E%2E%42%4C%49%5A%5A%41%52%44%20%73%61%20%53%55%50%45%52%20%4D%45%47%41%20%44%55%50%45%52%20%53%45%47%41%20%55%4C%54%52%41%20%4D%55%4C%54%49%20%51%4B%49%49%49%49%49%49%21%21%21%21%00
Аватар
Style
Мнения: 167
Регистриран на: 22 Юли 2004 20:35
Местоположение: Sofia-The big village

Мнение от Style »

Това,че човека изразява мнение,различно от твоето,не значи че трябва да го псуваш.И шот не съм чел правилата ше ти кажа:
Майната ти бе! :!: !
PEACE Bro'!!!
Freund
Аватар
Style
Мнения: 167
Регистриран на: 22 Юли 2004 20:35
Местоположение: Sofia-The big village

Мнение от Style »

Къв съм захлупен,ше се сетим да погледна ,че "Турнира на мармота" е за над 10 лвл.Аз с моя жалък 6-ти къде се врем м/у шамарите?Sorry Unruly,don't check me.Ма иначе щеше да е яко да покажа малко "skill" :gredande:
PEACE Bro'!!!
Freund
Аватар
stfu-n00b!
Мнения: 610
Регистриран на: 17 Ное 2003 05:14
Местоположение: Sofia

Мнение от stfu-n00b! »

Ще видиме не го отписвай...
Unruly кажи кога ще си online да поговориме ,че е по удобно...
Albert Einstein: Only 2 things are infinite, the universe and the human stupidity, but i'm not sure about the 1st!
Гост

Мнение от Гост »

Браво.. харесва ми това ,че всеки.. (над 10 левел) ще може да взима участие :) пратих мейл..и чакам началото .. Лг Фх Гг


Екзодиа
Публикувай отговор