Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

Кога очаквате че ще излезе Diablo IV ?


 2020    0%  0%  [ 0 ]
 2021    26%  26%  [ 5 ]
 2022    26%  26%  [ 5 ]
 2023+    47%  47%  [ 9 ]
Общо гласове : 19
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 02 Юни 2023 19:14


Аз го смятам така - първата ми купена игра евър е Warcraft 3. Тя не беше толкова по-евтина, а годината беше 2002. Ако сметнем инфлация, промяна на цени и тн., сега игрите трябваше да са сигурно 5 пъти по-скъпи, за да са в тон с цените на ток, ресурси, заплати... Ама не са. Искаме игри като онези от едно време, ама не сме склонни да плащаме като едно време. Няма как да стане. Тоест има, ама върви с батъл пасове и говна.
Отделно, че Diablo 4, за разлика от да кажем 2, е полу-ммо. Игра с лайв сървис тоест. Малко е като да очакваш да си купиш кола и никога да нямаш разходи по нея.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 02 Юни 2023 19:53


Agent написа:
Всеки един дал им пари реално enable-a всичко тва, a им траа масов outcry ала SW Battlefront 2.
Идеята е добра, но исторически никога не е имало успешен бойкот на игра.
Като започнем от CoD: MW 2 (оригиналната) до SW: Battlefront 2 (2017), която въпреки невиждания вой до небесата и намеса от страна Дисни, в края на краищата успя да продаде ~10 милиона бройки.
Единствено успяха да премахнат loot boxes и подобните им, защото са си хазарт, но те бяха заменени с множество други не-хазартни методи на монетизация, които в момента продължават на 100%.

Истината е, че обикновените купувачи на игри са или масово неинформирани или просто вече са приели всичките тези MTX за нещо напълно "нормално".

Tbh ситуацията тук все още е "добре" - повечето неща са разни fomo cosmetics в сравнение с азиатския пазар, където 99% от игрите са пълни боклуци, бъкани до козирките с възможно най-отвратителните p2w/ pay2progress микротранзакции (a la Diablo: Immortal) :D

В края на деня всеки от нас може сам да си прецени дали си струва да се купи дадена игра, но дори и откажете, поради каквито и да били причини (които напълно ужавам) знайте, че това няма да окаже никакъв ефект върху финансовия успех на която и да е игра.

Изобщо няма да се изненадам, ако Diablo 4 надмине Diablo 3, която имаше чудовищни продажби за времето си :D

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 02 Юни 2023 22:00


Agent написа:
imam pari v smetkite da si kupq ~5000 Diablo 4 kopiq v momenta + imoti za pove4e ot 1.5 miliona,

kiselo ti e v glavata, meka substanciq koqto balva naposledak vav foruma sam zabelqzal.

trqbva ti po4ivka kato na Voltaja.

Ми като си милионер всеми си играта барабар с козметиките, че да ти е пълна, вместо да ревеш по форумите, че нямаш достъп до картинки.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 741
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 02 Юни 2023 22:31


v predniq post bqh dobavil 4e savsem si zatapql ama go iztrih.

Sq go dokaza sam s toz otgovor - po dve linii.

- 1-vo (sprqmo igrata)

bqh napisal v predniq post, ama poneje si prost (ili si misli6 4e udobno 6te go propusne6 i az nqma da ti go nabiq otzad pak) 6te ti go napi6a pak: dev time otdelen za praene na item-i koito posle se praqt samo na skin-ove.
Daje nqkoi da q izpiratsva ili blizzard da mu dadat media account s 100% otklu4eni raoti igrata - kato ARPG core concepciq/ta - e naru6ena.
Nqma kvo da obqsnqvam tuka.

-2-ro (sprqmo men)

to4no 6ot si imam principi, nai-ve4e v na4ina mi na raota/mislene + otno6enie stiga6to do fanatizam (kato na4ina na rabota ne na 110%, a na 300%) imam uspehi dale4 nad vsi4ki i sam usqpl da dorazviq na tva det sam stapal. Tva e razlikata mejdu teb i men - ei toz prost otgovor koito go izsra, kolkoto i nezna4itelen da e - e pokazatelen.

i nai-malkoto ne6to + otno6enie ima zna4enie - ne6to koeto na golqma 4ast daje i navan im lispva. V Balgariq puk e pogolovno.

To4no 6ot nqma da dam pari za Diablo 4 sam na tva nivo (ne govorq finansovo, finansite sa rezultata ot nivoto + umeniqta mi) ne zaradi samiq fact, 4e nqma da go kupq - ami zaradi na4ina mi na mislene.

Ti pokazvash, 4e si mn mn dale4e ot tezi ne6ta.

---
the_presator написа:
Идеята е добра, но исторически никога не е имало успешен бойкот на игра.
Като започнем от CoD: MW 2 (оригиналната) до SW: Battlefront 2 (2017), която въпреки невиждания вой до небесата и намеса от страна Дисни, в края на краищата успя да продаде ~10 милиона бройки.
Единствено успяха да премахнат loot boxes и подобните им, защото са си хазарт, но те бяха заменени с множество други не-хазартни методи на монетизация, които в момента продължават на 100%.


Не съм споменал + не говоря за бойкот, а за outcry - да се стреснат малко.
Друг пример е outcry като от Bethesda се помъчиха да направят paid mods за Skyrim /да променят mod scene-а - ако нямаше такъв response и като големина, сега щяхме най-вероятно и за това да говорим.

ина4е за останолото в поста ти съм съгласен.

И тоз пост стана дълъг, няма да пиша за играта тук освен, че играта учудващо за current Blizz (въпреки че гледах + играх малко от бетата) e добра, клони към доста добра. Aко endgame-a става + успеят да изкарат future content поне малко ала Poe - тва ще им е saving card-a на Blizz.

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 02 Юни 2023 23:22


Agent написа:
v predniq post bqh dobavil 4e savsem si zatapql ama go iztrih.

Sq go dokaza sam s toz otgovor - po dve linii.

- 1-vo (sprqmo igrata)

bqh napisal v predniq post, ama poneje si prost (ili si misli6 4e udobno 6te go propusne6 i az nqma da ti go nabiq otzad pak) 6te ti go napi6a pak: dev time otdelen za praene na item-i koito posle se praqt samo na skin-ove.
Daje nqkoi da q izpiratsva ili blizzard da mu dadat media account s 100% otklu4eni raoti igrata - kato ARPG core concepciq/ta - e naru6ena.
Nqma kvo da obqsnqvam tuka.

-2-ro (sprqmo men)

to4no 6ot si imam principi, nai-ve4e v na4ina mi na raota/mislene + otno6enie stiga6to do fanatizam (kato na4ina na rabota ne na 110%, a na 300%) imam uspehi dale4 nad vsi4ki i sam usqpl da dorazviq na tva det sam stapal. Tva e razlikata mejdu teb i men - ei toz prost otgovor koito go izsra, kolkoto i nezna4itelen da e - e pokazatelen.

i nai-malkoto ne6to + otno6enie ima zna4enie - ne6to koeto na golqma 4ast daje i navan im lispva. V Balgariq puk e pogolovno.

To4no 6ot nqma da dam pari za Diablo 4 sam na tva nivo (ne govorq finansovo, finansite sa rezultata ot nivoto + umeniqta mi) ne zaradi samiq fact, 4e nqma da go kupq - ami zaradi na4ina mi na mislene.

Ti pokazvash, 4e si mn mn dale4e ot tezi ne6ta.

Заеби, толкова съм тъп, че поста ми от едно изречение, на който ти отговаряш, вече казва абсолютно всичко необходимо за да обори "логиката" на седемте ти абзаца излияния.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 741
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 03 Юни 2023 10:04


Oborva samo v prostata ti glava, bavnorazviva6t oligofren.

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 03 Юни 2023 12:34


Agent написа:
Oborva samo v prostata ti glava, bavnorazviva6t oligofren.

Чакай, че забравих, че не говоря с интелигентен човек и трябва да обяснявам прост подтекст. Фуканията ти само подчертават дребнавостта и повърхността ти, които пък от своя страна поставят под въпрос валидността им.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 741
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 03 Юни 2023 15:40


ne se fukam, ti otvori vaprosa za finansovoto mi sast. parvi ve - EBAH TI I OLIGOFRENA TOZ :lol:

6ot si prost i prikazvash bez da znaesh, sq se ma4ish da se izmakne6 - KO 6E STANE AKO TI DOKAJA IMOTI + KOLI I MOTORI KOITO IMAM?

KO 6E STANE? 6TE MLAKNE6 LI VE? A?

MAIKA VI BAVNORAZVIVA6TA AZ DA EBA.

DA TI DAM TELEFONA SI I DA SE RAZBEREM, DA VIDIM LAJA LI?

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 03 Юни 2023 17:26


Вземи си сложи един кирилизатор плс. FlexType ако ще да е...

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 741
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 03 Юни 2023 17:48


Пиша на кирилица на тоз който заслужава да си сменям езика + когато мога в другите случаи. Направи ми предупреждение, както е по правилата на форума.

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 03 Юни 2023 18:46


Agent написа:
ne se fukam, ti otvori vaprosa za finansovoto mi sast. parvi ve - EBAH TI I OLIGOFRENA TOZ :lol:

6ot si prost i prikazvash bez da znaesh, sq se ma4ish da se izmakne6 - KO 6E STANE AKO TI DOKAJA IMOTI + KOLI I MOTORI KOITO IMAM?

KO 6E STANE? 6TE MLAKNE6 LI VE? A?

MAIKA VI BAVNORAZVIVA6TA AZ DA EBA.

DA TI DAM TELEFONA SI I DA SE RAZBEREM, DA VIDIM LAJA LI?

Това, което ще стане, е, че за пореден път ще покажеш, че си пълен идиот с крехко его.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 741
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 03 Юни 2023 19:31


ei bokluk minavame na LS ot tuk natatak

ARE VIJDAM TE 4E SI ONLINE NE MI SE PRAI NA UDAREN PALQK

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 03 Юни 2023 19:37


Agent написа:
ei bokluk minavame na LS ot tuk natatak az maika ti 6e eba.

Не си достатъчно интересен за лична комуникация.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 741
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 03 Юни 2023 19:38


AAHHAHAHAHAHHAHA

EI NASRA, A? :lol: :lol: :lol: :lol:

tapi balaci kato teb si mislqt, 4e mogat da si pi6at kvot si iskat v neta

6e te namerq po drug na4in i 6ta na4upq ei

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 03 Юни 2023 19:45


Не, просто глупаци с надути егота като теб трябва да се научат, че не всеки скача като му кажеш.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 741
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 03 Юни 2023 19:49


az ti kazah kvot imam da ti kazvam, sledva6tata komunikaciq s teb nqma da e online

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 04 Юни 2023 02:05


Пфф... знаеш ли какво - прав си. Първо, че ме е страх ме е от физическа конфронтация и второ, че на живо подобно държание не бих проявил. Често използвам интернет като отдушник и не ми пука, че отсреща стои друг човек. Когато видя, че някой се дразни на нещо често натискам на болното място прекалено много, особено ако някой постави под въпрос умствените ми качества, което честно казано е личното ми болно място.

Извинявам се за коментара за киселто грозде и за последвалите обиди от моя страна. На момента не осъзнавах, че това ще те засегне толкова много, а след това реагирах първосигнално на привидно непровокирана атака. Не мисля, че има нужда да доказваш каквото и да е било и още повече не мисля, че е добра идея да показваш доказателства за финансите си на когото и да е било в интернет.

Не съм съгласен за мнението ти за играта, но този разговор със сигурност трябваше да протече много по-цивилизовано.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 04 Юни 2023 14:54


Agent написа:
ne se fukam, ti otvori vaprosa za finansovoto mi sast. parvi ve - EBAH TI I OLIGOFRENA TOZ :lol:

6ot si prost i prikazvash bez da znaesh, sq se ma4ish da se izmakne6 - KO 6E STANE AKO TI DOKAJA IMOTI + KOLI I MOTORI KOITO IMAM?

KO 6E STANE? 6TE MLAKNE6 LI VE? A?

MAIKA VI BAVNORAZVIVA6TA AZ DA EBA.

DA TI DAM TELEFONA SI I DA SE RAZBEREM, DA VIDIM LAJA LI?

Покажи :D

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 741
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 04 Юни 2023 18:20


добре,
ще ми трябва време да напрая пост + снимки + desription. може и няколко поста да направя или ще едитвам.

само че с теб не сме разправяли и защото ти поиска, ще имаш да ме черпиш една бира като/ако се засечем в Бг/elsewhere. :D

---
@Sentry
Spoiler for :
Sentry написа:
Пфф... знаеш ли какво - прав си. Първо, че ме е страх ме е от физическа конфронтация и второ, че на живо подобно държание не бих проявил. Често използвам интернет като отдушник и не ми пука, че отсреща стои друг човек. Когато видя, че някой се дразни на нещо често натискам на болното място прекалено много, особено ако някой постави под въпрос умствените ми качества, което честно казано е личното ми болно място.

Извинявам се за коментара за киселто грозде и за последвалите обиди от моя страна. На момента не осъзнавах, че това ще те засегне толкова много, а след това реагирах първосигнално на привидно непровокирана атака. Не мисля, че има нужда да доказваш каквото и да е било и още повече не мисля, че е добра идея да показваш доказателства за финансите си на когото и да е било в интернет.

Не съм съгласен за мнението ти за играта, но този разговор със сигурност трябваше да протече много по-цивилизовано.


физическа саморазправа е възможна само краен случай,

1-во нито един пост тука от всичките ти не спомена или разисква аргумент, нещо спрямо самата игра (monetization, цена, content, играта заслужава ли си парите/сравнения и тн. etc) - а беше чисто заяждане - мн ясно, че ще се изнервя и като от 2рия пост изсра с това, че мога да си я купя + mtx в нея - което като аргумент тотално игнорира моята теза/мнение и въобще аз за какво говоря + факти свързани с тва --- все едно, че говоря на стената --- никакъв адекватен response от твоя страна.

Най-много ме дразни тоз начин на общуване online - да се мъчиш да stir up тоз отсреща без въобще целта поначало на дразнителя да е да води някакъв спор/дискусия/разговор а да се прай на ударен, такъв булшит аз не търпя и му го слагам на всеки - един беше надъхан да приказва без да знае - като му изпратих снимка на европейската купа по Киокушин + медалите, взе да дава заден и се отказа.

И аз се извинявам.

Sentry написа:
Не съм съгласен за мнението ти за играта, но този разговор със сигурност трябваше да протече много по-цивилизовано.


С кое не си съгласен? С това ли:

Цитат:
И тоз пост стана дълъг, няма да пиша за играта тук освен, че играта учудващо за current Blizz (въпреки че гледах + играх малко от бетата) e добра, клони към доста добра. Aко endgame-a става + успеят да изкарат future content поне малко ала Poe - тва ще им е saving card-a на Blizz.


сиг си го пропуснал тва, по-нагоре е - както виждаш, мнението ми е даже (доста) позитивно като цяло

Напомням, че бетата съм я играл и играта също имам възможност да я играя (без да съм я купил - един авер си взе Ultimate Edition-а).

Да не говорим, че днеска същия превартя campaign-a и много ми я хвали - 12/10 даде за историята (разлика с online ревютата) + атмосфера и музика (неща, за които и аз мн държа).

Заслужават поздравления Blizz за smooth pre-launch-a + за самата игра.

сиг преебаха OW за сметка на разработката/ресурси за Diablo 4 хаха - умно :lol:

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 04 Юни 2023 19:40


Може ли все пак да не се преструваме, че ти не се заяждаше също?

Иначе аргумента се загуби между обидите, но като цяло е това, че ти продават картинки, а не нещо смислено. Картинки, които искам да добавя са направени точно защото се продават и ако не се продаваха Blizzard нямаше да отделят време и ресурси за създаването им. Да се каже, че играта е орязана защото продават козметики е като да кажеш, че кола е орязана, защото се продават custom джанти за нея.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com