Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

Кога очаквате че ще излезе Diablo IV ?


 2020    0%  0%  [ 0 ]
 2021    26%  26%  [ 5 ]
 2022    26%  26%  [ 5 ]
 2023+    47%  47%  [ 9 ]
Общо гласове : 19
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8408
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 17 Мар 2023 14:53


да, надявам се да е това и аз, щото то си личи как просто няма дори сенки и всичко е супер FLAT и пластмасово
и интерфейса е х2, щото са двама играчи и бла-бла, и всичко е доста по-in your face

ай ше видим, след има-няма 3 часа :D

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 741
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 17 Мар 2023 16:41


tva sakatata versiq za konzola, da

na pc sas sig nqma da izglejda tai
---
men me pritesnqva gameplay-q + skills + loota, kato cqlo systemite. (koeto e po-vajno)

moq prediction e, 4e GGG naro4no iskat PoE 2.0 da izleze sled D4 i da izbiqt ribata, 6ot znaqt 4e sega6niq blizzard nqma ni6to ob6to s toz ot predi i 4e ne moa napraqt dost dobra igra.

6e hvarlq edno oko na betata dneska, ama kato cqlo 4akam PoE 2.0 da izleze i se mqtam

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 17 Мар 2023 20:26


Наистина на PC не изглежда така, да - чак се изненадах колко различна е конзолната версия о.О

Много бизар, иначе до тук играта определено кефи доста - за щастие ни пускат някъде където има доста повече voiced куестове, че беше много нескопосано на затворената бета :lol:

Иначе сега се пуснах варварин, ама както винаги нещо ми подсказва че това няма да е моя клас и вероятно ше се върна към магесника на релийс :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 17 Мар 2023 22:01


Пичове, айде по-сериозно, конзолната и PC версиите ще изглеждат почти идентично, както във всяка игра, поне в модерното конзолно поколение. А сплит скрийн клипчета никога не са показателни за графика, откакто почнахме да им викаме конзоли вместо телевизионни игри всяка игра която рендерира двойно го прави с половин качество, а в днешно време тоя проблем е още по-голям - дотам че кауч ко-оп да е почти мъртво понятие.

Предвид че това са педалите от близард няма да се изненадам 1.0 да изглежда точно така иначе, но и това звучи по-вероятно отколкото да има разлика В ЦВЕТОВЕТЕ между системите, плс, интелигентни хора сте повечето.

И понеже вечен кур за близард, за тая игра ше дам пари само след като излязат пълни оценки И видя сезонните ъпдейти на тия боклуци. Зася съм с минимални очаквания и ми е супер.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Diablo IV
Публикувано на: 17 Мар 2023 23:30


Coping

    ___________________________________
    [02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
    [02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
    [02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


    Профил

    Аватар
    Регистриран на:
    08 Фев 2008 21:42
    Мнения: 8549
    В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
    Заглавие: Re: Diablo IV
    Публикувано на: 18 Мар 2023 00:21


    С приятел играем Resurrected в момента (екстра е), четворката няколко месеца след релийза, като я посмажат както си трябва, ще я налазя и аз.

    ___________________________________
    "Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
    но в същността си е комплексиран простак..."

    - Алминатора


    "напарфюмиран печен ебач"
    - кримсънчето


    Профил

    Цар
    Аватар
    Регистриран на:
    18 Ное 2001 08:24
    Мнения: 8446
    Местоположение: Амстердам, Нидерландия
    Заглавие: Re: Diablo IV
    Публикувано на: 18 Мар 2023 00:41


    Hard cope наистина, тва което показват тия господа от конзолната версия по-скоро мяза на Diablo: Immortal отколкото на тва което съм виждал от бетите на РС до момента :lol:

    И друг PS5 геймплей гледах, честно казано пак изглеждаше много по-зле - не толкова колкото сплит-скрийна от тва горе, но пак беше много по-зле и просто подозирам че хардуера на конзолите не може вече да го докара да е баш па идентично.

    ___________________________________
    QVOD·EST·SVPERIVS
    EST
    ·SICVT
    QVOD
    ·EST·INFERIVS


    Профил WWW

    Аватар
    Регистриран на:
    14 Юли 2008 14:51
    Мнения: 741
    Местоположение: Hyperion
    Заглавие: Re: Diablo IV
    Публикувано на: 18 Мар 2023 02:15


    Маце Борко написа:
    С приятел играем Resurrected в момента (екстра е), четворката няколко месеца след релийза, като я посмажат както си трябва, ще я налазя и аз.


    gotov sam da im hvarlq piklivi 20$, ama izpusnah namalenieto Dec. 40$ absurd da im dam ppc osven ako mn ne me zasarbi.

    ama teq dni se setih pak, 4e ima6e nqkva prostotiq s required net connection i sq proverih:

    Цитат:
    Diablo II: Resurrected can be played offline. However, you must have logged in to the game at least once within the last 30 days before you can launch it in offline mode.


    emi da si ebat maikata, 6e teglq piratka - ne me ustroiva tva. Ili otdavna 6tqh da se mqtam na Median XL mod-a, moje i tva da napraq.

    ___________________________________
    HolyCrusader написа:
    Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


    Профил

    Шефа на Кенефа
    Аватар
    Регистриран на:
    30 Ное 2003 14:14
    Мнения: 7898
    Местоположение: Троянски манастир
    В момента играе: на троянска чушка
    Заглавие: Re: Diablo IV
    Публикувано на: 18 Мар 2023 07:32


    Абе коуп, баш па на Диабло 4 ли ше изнемогнат конзолите, с нейната велика графика с recommended pc reqs с GTX970, което е карта на близо 10 години? :lol: :lol: :lol:
    Предвид че сегашните конзоли са на цели 2 години това е възможно само ако играта е изцяло разработвана на дев китове от старото поколение, но каквито и бездарни лайнари да са близард, да загубят кинти от inferior console release би било шокиращо и за мен.

    ___________________________________
    a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


    Профил ICQ

    Аватар
    Регистриран на:
    30 Ное 2006 13:02
    Мнения: 8408
    Местоположение: Yuggoth
    Заглавие: Re: Diablo IV
    Публикувано на: 18 Мар 2023 08:17


    Това, което бе изтъкнато в едно видео дет гледах вчера, май беше на Асмонголд, е че на ко-оп няма fog of war и бидейки един шернат екран за двамата, нещата са максимално cranked up що се отнася до visual clarity и т.н.

    Играх снощи до 17 лвл някъде и при мен, на PC, всичко набримчено на максимум, изглежда добре. That being said, една мобилна пикня кат Undecember, изглеждаше по същия начин, а е игра на вече доста време, ако считаме азиатския й релийс. :roll:

    Това, което наистина ме изкефи, е колко яко изглежда терена на места с разните му там glacial run-offs, ерозията е видима, как лъщи камика и отраженията на слънцето в ледените повърхности. Първия сегмент в убиташкото село е супер тегав и dismal, директно вкарва усещане за онова култово интро от Д2 с таверната.

    Ноо, нали - както каза Морко , както и съм казвал и аз преди - ще знаем дали играта става чааааааааак края на Юни/към Юли месец, когато квото има да се види, ще се е видяло. За момента, итемизация на това ниво, и разни системи за крафт и глупости, са просто out there, и не можеш да разбереш кво ще излезе.

    Направих няколко дънджъна, един фейлнах, много са трудни босовете понякога. Поне с моя герой изглеждаше доста трудно за соло.

    И затова, мама му дееба, толкова мразя lvl scaling-а. Просто тва нещо тряя бъде наказуемо със смърт. :x

    ___________________________________
    джумерки


    Профил Skype WWW

    Цар
    Аватар
    Регистриран на:
    18 Ное 2001 08:24
    Мнения: 8446
    Местоположение: Амстердам, Нидерландия
    Заглавие: Re: Diablo IV
    Публикувано на: 18 Мар 2023 10:09


    The Grim Reaper написа:
    Абе коуп, баш па на Диабло 4 ли ше изнемогнат конзолите, с нейната велика графика с recommended pc reqs с GTX970, което е карта на близо 10 години? :lol: :lol: :lol:
    Предвид че сегашните конзоли са на цели 2 години това е възможно само ако играта е изцяло разработвана на дев китове от старото поколение, но каквито и бездарни лайнари да са близард, да загубят кинти от inferior console release би било шокиращо и за мен.

    Еми не съм казал че графиката е нещо главозамайващо - даже напротив, толкова се замотаха че вече започна да е dated, но както каза Влад просто има някои елементи които наистина изглеждат страшно добре, най-вече отблясъци по тексури и лед, като второто е доста разпространено защото се проявява и при всички cold-based магии. Е тия конкретно неща изглеждат много по-замазани и посредствени на конзолите, като дори не повдигам въпроса за фреймрейта :)

    ___________________________________
    QVOD·EST·SVPERIVS
    EST
    ·SICVT
    QVOD
    ·EST·INFERIVS


    Профил WWW

    Дидко Бандитко
    Аватар
    Регистриран на:
    28 Сеп 2002 08:47
    Мнения: 16966
    В момента играе: No man's sky
    Заглавие: Re: Diablo IV
    Публикувано на: 18 Мар 2023 10:34


    Добре си изглежда на ПЦ. Верно UI-а ми е малко смотан и имам чувството че и UX-a при навигацията е неинтуитивен, ама това по-скоро може да се разбере вече ако играеш (а не гледаш). Малко тоя ариал фонт прави цялата работа да изглежда доста евтино :Д Ма кат цяло освен тия неща, играта изглежда доста добре. Гледах малко от стрийма на кирето и ме кефи. Бос битката с майката беше мн фън :Д Поне откъм красота и око към детайла са я полирали добре

    edit: следите по пътеката изглеждат сякаш преди малко е минал някой Камаз през нея :lol:
    Image

    ___________________________________
    [02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
    [02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
    [02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


    Профил

    Цар
    Аватар
    Регистриран на:
    18 Ное 2001 08:24
    Мнения: 8446
    Местоположение: Амстердам, Нидерландия
    Заглавие: Re: Diablo IV
    Публикувано на: 18 Мар 2023 13:33


    Еее, тъкмо се бях понадъхал по барбарото, и на първия по-сериозен dung и просто е ебаси мъката с тоя Broodmother - абсолютно същия батак като във всяко Диабло досега, пълна скръб до ендгейма щото само трябва да им се вреш.... с чародея и тия самонасочващи се мълнии изобщо няма даже нужда да ги виждам за да ги пръсвам :lol:

    ___________________________________
    QVOD·EST·SVPERIVS
    EST
    ·SICVT
    QVOD
    ·EST·INFERIVS


    Профил WWW

    Аватар
    Регистриран на:
    30 Ное 2006 13:02
    Мнения: 8408
    Местоположение: Yuggoth
    Заглавие: Re: Diablo IV
    Публикувано на: 18 Мар 2023 13:48


    Даже имаше някъв blood ritual в снега, и като минавах през локвите кръв, после оставях следи по леда. Не е революционно и имаме физикс при газене в сняг още от асасинс крийд 3 насам, примерно, ама нали - доста яко изглежда в тая игра точно, заедно с целия касаплък.

    В парти, обаче, е 300 пъти по-яко. Оборотите се засилват и става мега фън. :D

    World boss-a ще спаунва довечера в 19:00, мисля. И после в 21. И така през 2 часа. Ако искате, да му се метнем.

    ___________________________________
    джумерки


    Профил Skype WWW

    Цар
    Аватар
    Регистриран на:
    18 Ное 2001 08:24
    Мнения: 8446
    Местоположение: Амстердам, Нидерландия
    Заглавие: Re: Diablo IV
    Публикувано на: 18 Мар 2023 13:55


    shub niggurat написа:
    Даже имаше някъв blood ritual в снега, и като минавах през локвите кръв, после оставях следи по леда. Не е революционно и имаме физикс при газене в сняг още от асасинс крийд 3 насам, примерно, ама нали - доста яко изглежда в тая игра точно, заедно с целия касаплък.

    В парти, обаче, е 300 пъти по-яко. Оборотите се засилват и става мега фън. :D

    World boss-a ще спаунва довечера в 19:00, мисля. И после в 21. И така през 2 часа. Ако искате, да му се метнем.

    Аре мятаме се, ще надигам магесника до довечера че вдигам ръце от мелетата :arrow:

    ___________________________________
    QVOD·EST·SVPERIVS
    EST
    ·SICVT
    QVOD
    ·EST·INFERIVS


    Профил WWW

    Шефа на Кенефа
    Аватар
    Регистриран на:
    30 Ное 2003 14:14
    Мнения: 7898
    Местоположение: Троянски манастир
    В момента играе: на троянска чушка
    Заглавие: Re: Diablo IV
    Публикувано на: 18 Мар 2023 17:39


    VALEN7INVS написа:
    Еми не съм казал че графиката е нещо главозамайващо - даже напротив, толкова се замотаха че вече започна да е dated, но както каза Влад просто има някои елементи които наистина изглеждат страшно добре, най-вече отблясъци по тексури и лед, като второто е доста разпространено защото се проявява и при всички cold-based магии. Е тия конкретно неща изглеждат много по-замазани и посредствени на конзолите, като дори не повдигам въпроса за фреймрейта :)


    Точно затва става въпрос, толкова адски dated е работата, че играта ше излезе без ray tracing on release на всички платформи. Щели да го добавят в последствие тия нещастници. :lol:
    Не мисля че има по-добра игра от тази да вкараш rtx като огромен selling point, щото визията на такава игра би била значително различна ако всичките ефекти имат трейснати отражения, но по всичко изглежда това да е някакъв заебан в нафталина проект, който са извадили и поизлъскали, и сега крънчват за да го изкарат на обещаната дата леко недовършен. От тая гледна точка да си говорим за изнемогване на конзолния хардуер с тая чекия не беше сериозно, а че тавана на възможностите на PC е по-висок никога не е било поставяно под съмнение, какъв фреймрейт? :lol:

    Нали, стискам палци играта да е супер яка и да се изкефя и аз, ама не си бъркайте фенбойстването с коупинг плс, в контекста на близард особено е малко абсурдно. :lol:

    ___________________________________
    a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


    Профил ICQ

    Цар
    Аватар
    Регистриран на:
    18 Ное 2001 08:24
    Мнения: 8446
    Местоположение: Амстердам, Нидерландия
    Заглавие: Re: Diablo IV
    Публикувано на: 18 Мар 2023 19:01


    Е сравни резолюцията на текстурите и ефектите между РС и конзолните версии и ми кажи че са идентични - не са, очевидно е, а ако има нещо което изглежда що-годе прилично в тая игра тва са точно те. И впрочем, точно това исках да добавя - на последнатa closed beta ИМАШЕ raytracing (както и town portal скролове, но тва е друга тема :lol: ), но дори на RTX 4090, i7 13700K, с 32 GB RAM на 2K ultrawide вървеше относително клецаво и гличаво, поне на тогавашната версия. И виждам защо са го отложили - вчера беше потвърдено че играта ще релийсне с DLSS 3 + FG, което би улеснило нещата с рейтрейсинга, който по всичко изглежда им е бил труден да оптимизират с макснати настройки на резолюции 2К ultrawide и 4K.

    За справка, на същия сетъп играя всичко друго с лесни 120 FPS и макснат рейтрейсинг на 4K OLED телевизора, а на 2K ultrawide монитора даже бутам над 144 FPS, което ме отвежда към най-големият проблем на играта към момента - HDR поддържката ѝ е изключително гличава, и буквално не може да се настрои да изглежда като хората нито в SDR, нито в HDR..., което е голяма гавра с труп предвид че я играя на QD-OLED монитор.. .. . . . :|

    ___________________________________
    QVOD·EST·SVPERIVS
    EST
    ·SICVT
    QVOD
    ·EST·INFERIVS


    Профил WWW

    Аватар
    Регистриран на:
    21 Мар 2002 19:51
    Мнения: 10923
    Местоположение: София
    Заглавие: Re: Diablo IV
    Публикувано на: 18 Мар 2023 22:11


    Аз погледах играта на стрийма на shub niggurat и играта ми допадна с изключение на ui и менютата. Изглеждат ми като плейсхолдъри, които са ползвани 2-3 години преди излизането на играта, а всъщност не са (очевидно).

    ___________________________________
    Гипчо ( ◕ Y ◕ )


    Профил

    Аватар
    Регистриран на:
    30 Ное 2006 13:02
    Мнения: 8408
    Местоположение: Yuggoth
    Заглавие: Re: Diablo IV
    Публикувано на: 19 Мар 2023 01:01


    Не може да вкарат рей трейсинг и всякакви такива скъпарски неща. Близзард винаги са били компания, която се стреми игрите им да са достъпни на колкото се може повече хора, за да има повече продажби. Не биха се гръмнали в чифутския си крак така :lol:

    Плюс това, повечето арпг играчи и дай хардове са с кошници от преди години, както бях и аз до скоро щото играех предимно PoE, D2R и подобните. Не съм пипал шутъри и тежка игра от не знам кога.
    Ако вкарат ртх в диабло, сигурно половината фенове на играта няма да МОГАТ да си я вземат, отделно е въпроса колко още биха искали или биха се отказали щото не е Д2.
    Да не говорим, че повечето арпг-та се играят с махнати ефекти и глупости за да виждаш по-ясно това, което има значение - след 500-тния ти Chaos sanctuary run не те ебе за колко яко е направена лавата, примерно, искаш шибаната jah руна да падне поне веднъж в живота ти.
    И да, Д4 - на хартия - щеше да върви на компа ми, който взех 2015-та година и смених преди няколко месеца. Както и WoW с последния експанжън върви на лаптопа ми от 2011та година. :lol:

    ___________________________________
    джумерки


    Профил Skype WWW

    Цар
    Аватар
    Регистриран на:
    18 Ное 2001 08:24
    Мнения: 8446
    Местоположение: Амстердам, Нидерландия
    Заглавие: Re: Diablo IV
    Публикувано на: 19 Мар 2023 10:34


    Е, като принципно положение да, но те със сигурност не биха я изкарали като Metro Exodus, където не можеш да изключиш рейтрейсинга, а просто една от настройките както си беше в последната closed beta (и в D2R, впрочем). Точно че който не иска макснати настройки изобщо няма и да си помисли да го пусне. Но в крайна сметка точно по същата причина, поради която рейтрейсинг е много подходящ за D2R, е дори още по-подходящ за четворката където има още повече отразяващи повърхности. Сега остава да фикснат и HDR както го фикснаха в D2R да ги еба :arrow:

    ___________________________________
    QVOD·EST·SVPERIVS
    EST
    ·SICVT
    QVOD
    ·EST·INFERIVS


    Профил WWW
    Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

    Вие не можете да пускате нови теми
    Вие не можете да отговаряте на теми
    Вие не можете да променяте собственото си мнение
    Вие не можете да изтривате собствените си мнения

    Търсене:
     
    Иди на:  
    © 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com