Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
16 Яну 2009 20:45
Мнения: 346
В момента играе: Grand Theft Auto: Vice City
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Май 2021 18:09


Days Gone :rockon:

___________________________________
Шефо написа:
бате тебе май са те правили двойка негри педали у психодиспансера на раднево


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 25 Май 2021 00:59


Ооо, аз се изкефих много преди като гледах конзолната версия по стриймове и записи, как е PC версията?

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 25 Юни 2021 13:30


Аз я почнах, след като видях горния пост. Доста ме кефи, а пц версията се държи много прилично

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 27 Юни 2021 11:22


Абе, напоследък нещо ми се е загубил интереса към подобен род игри. Ето примерно Days Gone виждам, че е супер яка игра и навремето бих я оправил за един уикенд... ама сега ми идва малко скучно да я цъкам. Ддз... Подобно беше и с други големи екшън/рпг заглавия. Последно, вниманието ми задържа стар уарс играта, а през останалото време единствено някви симулатори/сити билдъри и някви тем подобни ме кефят.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 27 Юни 2021 12:15


Хванала те е жегата, Деник. Душичката иска сексове, не игри, може би :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 27 Юни 2021 20:26


Само гей сексове :gprd:

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Online Онлайн
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7900
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 28 Юни 2021 00:02


Days Gone е доста приятна игра, но не бих я писал нещо толкова велико, че да не е възможно да те хване съклета както Дидко. Честно казано ми хареса може би заради великолепния войс актинг, щото ако не беше той щеше да е леко клиширана зомби пуцалка. Не че не я изиграх с голям кеф, просто разбирам Дидко кво има предвид. В същата ситуация съм с HZD експанжъна, оригинала супер много ми хареса, ама нещо не мога да се напъна пак да науча кое оръжие кво правеше. Все по-кежуъл сме, момчета.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 28 Юни 2021 10:23


Мда, точно кежуъл. Не знам, първо вече нямам толкова време да играя, второ - главата ми е преокупирана с доста други неща, трето - от известно време и работните ми задължения са свързани с игри, и напоследък много по-често се усещам как предпочитам да се излегна и да цъкам нещо на телефона (RIP!) или да си пусна някой сериал.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Юни 2021 19:28


И аз отдавна съм така - дори и когато излезе някоя изключително яка и обещаваща дълги часове ентъртейнмант игра, в повечето случаи я купувам, пускам един път, казвам си ебаааааси яката игра, и не я пускам повече. Не защото нямам време или защото не ми се занимава, ами просто по някаква причина не мога да си задържа вниманието толкова дълго време над нещо такова и дори чувствам някво леко облекчение като завърша една среднодълга сесия и продължа да си браузвам или правя някви други неща на компа или телефона. Чак не мога да повярвам че с такъв кеф и ентусиазъм превъртях Cyberpunk 2077 на релийса още преди да ѝ напускат фиксовете... Иначе сега такъв хайп уж ме беше обзел по ремастъра на Mass Effect, а всъщност с мъка и доста усилия напредвам през единицата.

Сега ще дам шанс на Solasta, че всъщност доста бях се поизкефил и понапреднал, но ми се запиля сейва, а и то беше още ЕА, та може и да се стигне до някъде, просто Baldur's Gate 3 все още е твърде далеч за жалост. :D

Иначе ще тествам сега и GreedFall, да видим за какво става въпрос. :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Шефа на Кенефа
Аватар
Online Онлайн
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7900
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Юли 2021 21:19


Greedfall беше приятна изненада за мен, не е като да блести с нещо особено, но имам добри спомени от тая игра.

Почвам Metro Exodus тия дни най-после, пс5 пача е зареден.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8411
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Юли 2021 23:22


Greedfall я проах като беше безплатна в ротацията там за PS+. Отвратих се от движението и комбата, честно. Изиграл съм де що има eurojank, ама тва не успях да го изтърпя.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
20 Авг 2009 21:20
Мнения: 768
В момента играе: нищо, мързи ме
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Юли 2021 12:14


Witcher 3 има jank моменти бол. Combat системата и movement-a специфично са си традиционна дървения. Не пречи на играта да компенсира в други аспекти.

___________________________________
:O


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 08 Юли 2021 22:48


Ся ша пробвам No Man's Sky, изглежда доста чил, може да ме заинтригува, а и през последните 5 години откакто излезе, явно са я направили бижу (реално това, което CDPR трябва да направят сега за CP2077)

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 19 Юли 2021 15:19


Гипо, играл ли си Mini Metro? Много зарибяваща супер кежуъл логистична игричка, силно препоръчвам. Това в контекста, че разработчиците са пуснали нова подобна игра - Mini Motorways ( https://www.youtube.com/watch?v=FRxVLzg9VM0 ). Ще я пробвам в даден момент

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 19 Юли 2021 17:21


Не съм я цъкал, сега ще я видя :D
Между другото - към края съм на Far Cry 4 и съм супер приятно изненадан. Не бях играл нищо от поредицата и се кефя на макс. Първо пробвах Far Cry 3, но тя не се разбира с Ryzen процесорите. Пробвах всички фиксове от нета и при мен нищо не сработи. Проблемът е - много лош FPS за хора с повече от 4 ядра и то най-вече за ryzen потребители. И не можах да я рифъндна, защото я бях купил преди много повече от 14 дни. Добре, че беше на някаква промоция за 2-3 евро.
Имам и Far Cry 5, но преди нея ще изиграя FC Primal, защото адски много я хвалят.
Към края на годината ще подхвана The Witcher 3, чакам enhanced edition, който предстои да излезе покрай новите конзоли. Ако я имаш в стийм, ще получиш безплатно enhanced.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 20 Юли 2021 19:44


Gipo написа:
Не съм я цъкал, сега ще я видя :D
Между другото - към края съм на Far Cry 4 и съм супер приятно изненадан. Не бях играл нищо от поредицата и се кефя на макс. Първо пробвах Far Cry 3, но тя не се разбира с Ryzen процесорите. Пробвах всички фиксове от нета и при мен нищо не сработи. Проблемът е - много лош FPS за хора с повече от 4 ядра и то най-вече за ryzen потребители. И не можах да я рифъндна, защото я бях купил преди много повече от 14 дни. Добре, че беше на някаква промоция за 2-3 евро.
Имам и Far Cry 5, но преди нея ще изиграя FC Primal, защото адски много я хвалят.
Към края на годината ще подхвана The Witcher 3, чакам enhanced edition, който предстои да излезе покрай новите конзоли. Ако я имаш в стийм, ще получиш безплатно enhanced.

Ооо супер яко, добре че си си я взех точно в Стийм!

Иначе Far Cry Primal е сигурно най-яката игра в поредицата. БРУТАЛНА

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 26 Юли 2021 11:59


VALEN7INVS написа:
Иначе Far Cry Primal е сигурно най-яката игра в поредицата. БРУТАЛНА

Съдба, тия дни е с голямо намаление :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1118
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 01 Авг 2021 21:11


denik написа:
Абе, напоследък нещо ми се е загубил интереса към подобен род игри. Ето примерно Days Gone виждам, че е супер яка игра и навремето бих я оправил за един уикенд... ама сега ми идва малко скучно да я цъкам. Ддз... Подобно беше и с други големи екшън/рпг заглавия. Последно, вниманието ми задържа стар уарс играта, а през останалото време единствено някви симулатори/сити билдъри и някви тем подобни ме кефят.


Просто годините си казват думата, не сме млади. Отделно някак си няма толкова класики вече. Струва ми се, че качеството на игрите като цяло е паднало покрай прочие live services, battle royal garbage games и тн. И естествено "репрезентация" и социални движения афектиращи качеството на игрите и сюжетите. А може и просто така да ми се струва, знам ли.

Иначе Days Gone я играх и спрях като разбрах,
Spoiler for :
че жена му е жива. Беше ми супер предсказуемo и го очаквах през цялото време.
Като цяло ми е доста постна в сравнение например с The Last of Us 1 и 2. Даже voice acting-a ми направи лошо впечатление - супер лимитиран е, особено като правиш странични неща. Атакуваш поредният вражески лагер и героят буквално повтаря едно и също, едно към едно с предният. На моменти диалога е мега странен, а главният герой се държи меко казано неадекватно спрямо ситуацията. Не знам, някак си не ме грабна достатъчно тази игра към този момент.

За тези които сте я играли вече, без спойлери, историята в последствие развива ли се? Има ли някаква интересна повратна точка?

Иначе като спрях по средата, успях да изиграя Ori and the Will of the Wisps. Мега яката неангажираща игричка. Напомни ми доста поради някаква причина на Jazz Jack Rabbit. Механиките са супер готини, атмосферата, арта и музиката са уникално яки.

Oxygen Not Included също я разцъках, нямам playthrough до край но там е и доста дълго и трудно подобно на Rimworld или FTL: Faster than Light. Трудна е, но е доста фън, за хората които харесват colony development sim тип игри.

Цъкам си OpenTTD-то през Стийма чат-пат също като ми стане носталгично.

Halo: The Master Chief Collection-a също го цъкам от време на време. Класика, 'nuff said. Сега съм на 4-ката.

Правя мисии на Deep Rock Galactic. Ако някой му се цъка survival co-op тип Left4Dead but sci-fi, мога да я препоръчам супер много. Ако някой я има или му се цъка, да свирка.

Имам да цъкам сега Outer Wilds, Sea of Thieves, eвентуално да довърша Days Gone, No Man's Sky. Доста игри си купих сега с летните намаления но както Гипчо каза в главата ми по скоро е кекс или работа заради жегата. Нещо няма някоя игра, която наистина да e била holy shit amazing.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Авг 2021 17:10


Последните 2 седмици тъй като не седях много-много на компа, почнах да цъкам добре познатата Plague Inc на телефона. Спомням си навремето като излезе, че беше добра, но с доста малко контент (тогава я играх на ПЦ). В момента бих казал, че има супер добро replayability и ми е основния метод за убиване на време. Напълнили са я с много съдържание, така че да не омръзне бързо. Естествено, всеки мой вирус се казва ковид-19 (да, знам, много оригинално) :lol:

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Авг 2021 19:17


Е поне да се казваше covid-20 или covid-21 ебаси :lol:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com