Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 20 Ное 2020 12:18


denik написа:
От хората във форума, май единствено на Гипо може да му е интересно, но днеска е излязла Car Trader Simulator, където може да се превъплътиш в джамбазин - да крадеш гробници, да ги оправяш на 160к км и да ги продаваш "качваш се и караш" :D На стриймовете изглежда доста интересна, сега я инсталирам да видим

О, благодаря ти, denik. Аз влязох да пиша нещо и случайно видях твоя пост :D.
Правилно си се сетил за мен, сега ще я погледна, благодаря ти!

Иначе влязох да кажа, че тия дни минах една приятна класика NFS Undercover. Историята е типично малоумна като за нфс, но всичко друго е пушка като за 2008ма година игра.
Междувременно откакто Epic Store раздадоха безплатно FM20, тая игра е като браузър за мен - изключена е, само когато е включена някоя друга игра :D. Хванах едни испански слабаци от селските дивизии и вече сме трети в топ лигата. Само барса и реал бяха пред мен. На времето нямах пропусната игра от най-първия CM до FM16. Тогава реших, че е време за почивка хахаха.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 20 Ное 2020 15:31


Gipo написа:
denik написа:
От хората във форума, май единствено на Гипо може да му е интересно, но днеска е излязла Car Trader Simulator, където може да се превъплътиш в джамбазин - да крадеш гробници, да ги оправяш на 160к км и да ги продаваш "качваш се и караш" :D На стриймовете изглежда доста интересна, сега я инсталирам да видим

О, благодаря ти, denik. Аз влязох да пиша нещо и случайно видях твоя пост :D.
Правилно си се сетил за мен, сега ще я погледна, благодаря ти!

Иначе влязох да кажа, че тия дни минах една приятна класика NFS Undercover. Историята е типично малоумна като за нфс, но всичко друго е пушка като за 2008ма година игра.
Междувременно откакто Epic Store раздадоха безплатно FM20, тая игра е като браузър за мен - изключена е, само когато е включена някоя друга игра :D. Хванах едни испански слабаци от селските дивизии и вече сме трети в топ лигата. Само барса и реал бяха пред мен. На времето нямах пропусната игра от най-първия CM до FM16. Тогава реших, че е време за почивка хахаха.

Ае само да ти кажа, че Car Trader Simulator е интересна за около два дни само и има отвратителен user interface :lol: Очаквах повече, ама тя е и early access де, тъй че могат да я подобрят с времето...

Относно FM-a... миналата година направих грешката да си сваля работеща тактика от нета, която беше толкова добра, че извадих един селски италиански отбор до Серия А и ШЛ за 6-7 сезона. И играта ми омръзна мегаа бързо :D
Иначе и аз мисля да я подхвана пак, ама ще видим кога

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 20 Ное 2020 17:04


Мамка му :( Уишлистнах я, ще чакам major пачове значи.
Да, на FM за всяка версия имало някакви тънкости, които ако приложиш, ставаш бог. Аз сега за 20ката за първи път погледах ютюб и разбрах за тия неща. А едно време съм се бъхтил като животно за изкачването на 1 дивизия :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 20 Ное 2020 19:19


Цъкам Destiny последно време, май най-накрая си намерих игра за дългосрочно цъкане, която да ме кефи по всички параграфи.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 20 Ное 2020 20:46


The Arrow написа:
Цъкам Destiny последно време, май най-накрая си намерих игра за дългосрочно цъкане, която да ме кефи по всички параграфи.

Ама 2ката ли? Ако е 1цата, защо цъкаш нея, а не 2ката? От любопитство питам, защото аз 1цата я пропуснах, но 2ката със сигурност ще се включа в някакъв момент.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 20 Ное 2020 20:56


Gipo написа:
The Arrow написа:
Цъкам Destiny последно време, май най-накрая си намерих игра за дългосрочно цъкане, която да ме кефи по всички параграфи.

Ама 2ката ли? Ако е 1цата, защо цъкаш нея, а не 2ката? От любопитство питам, защото аз 1цата я пропуснах, но 2ката със сигурност ще се включа в някакъв момент.

Двойката много ясно, от около месец насам цъкам но не особено активно защото сега излезе новия експанжън миналата седмица, взех си го и вече сигурно всеки ден ще я цъкам.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 22 Дек 2020 11:03


Аз си давам малко почивка от Hades (която бтв взе GOTY на няколко от по-популярните гейм/тек издания - и съвсем заслужено) и цъкам Airport CEO :D Като малък, Airport Tycoon ми беше една от любимите поредици и съм доста щастлив, че през 2020 се намери нова игра, която да е в точно този жанр. И всъщност е доста добра :D

пс. Само като наблюдение, странно е как IGN дадоха GOTY на Hades с оценка 9/10, докато CK III с оценка 10/10 дори не беше сред номинираните :|

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 29 Дек 2020 13:07


Хадес е доста по-масова игра докато на Crusader Kings оценката ѝ е в рамките на нишовия ѝ жанр - повечето хора са gg още на ниво интерфейс :D

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 22 Яну 2021 16:08


Играя - FIFA 11, Metro: Last Light Redux, CS:GO

Очаквам Atomic Heart и Witchfire.


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8411
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 21 Фев 2021 21:49


The Arrow написа:
Двойката много ясно, от около месец насам цъкам но не особено активно защото сега излезе новия експанжън миналата седмица, взех си го и вече сигурно всеки ден ще я цъкам.


Абе, я кажи ...
За втори път я почвам, ама кво точно се прави в тая игра? Малко ми е хаотично всичко, или аз нещо не съм свикнал точно такъв тип игри. Има ли някъв ''соло/сингъл плеър'' път, който следваш, или?

И катo съм ф2п, много ли ще съм о(б)рязан?

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 22 Фев 2021 12:44


shub niggurat написа:
The Arrow написа:
Двойката много ясно, от около месец насам цъкам но не особено активно защото сега излезе новия експанжън миналата седмица, взех си го и вече сигурно всеки ден ще я цъкам.


Абе, я кажи ...
За втори път я почвам, ама кво точно се прави в тая игра? Малко ми е хаотично всичко, или аз нещо не съм свикнал точно такъв тип игри. Има ли някъв ''соло/сингъл плеър'' път, който следваш, или?

И катo съм ф2п, много ли ще съм о(б)рязан?


Честно казано, не съм играл играта от декември насам (може пак да я почна тия дни), ама общо взето ти трябват експанжъните.

Играта е предимно групово-ориентирана ама може да изпълняваш доста от мисиите самостоятелно все пак.

До колкото четох най-малко още няколко години ще се поддържа играта с експанжъни и други такива, така че е доста активна.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8411
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 16 Мар 2021 11:16


срам, не срам - гърмиме се с авери на Apex Legends, колкото и кринджи да е играта

та ако има някой от тука дето играе, може да джойнне

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 17 Апр 2021 11:14


Ся от няколко дни съм си дал пауза на Хадес и цъкам Parkitect, което е на 90% копи-пейст на roller coaster tycoon 1 и 2, но доооста модернизирано и с някои приятни нововъведения. Общо-взето повечето нови лунапарк тайкуни предлагат много опции за кустомизация и строеж на допълнителни сгради. От всичките обаче, тая е най-близка до оригинала

Image

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 17 Апр 2021 11:27


Покрай стриймовете на Гипо се зарибих да цъкам пак Д3. Да видим докъде ще стигна тоя път.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 22 Апр 2021 19:43


И преди в тоя форум съм говорил за най-добрата и подценена сингъл плейър action adventure игра на всички времена - Shadow Man :D

На 15-ти излезе ремастъра който очаквах от известно време и оправда очакванията ми.



Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Апр 2021 22:23


The Arrow написа:
Покрай стриймовете на Гипо се зарибих да цъкам пак Д3. Да видим докъде ще стигна тоя път.

Уааат :D аз реално направих 6 стрийма, барбито стана чудовище и... приключих с този сезон. След някоя година пак :D
Какъв герой вдигаш?

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Апр 2021 23:14


Почнах барбариан и аз, ама нали ми каза първо да си довърша кампанията, дето съм с един демон хънтър на няколко години. :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 25 Апр 2021 10:14


Ааа това си бил ти :D.
Да, веднъж трябва да минеш кампанията, за да отключиш ачийвмънт на акаунта и повече да не ти се налага да минаваш през тази глупава история. Никога. На мен ми се гади от нея, защото преди експанжъна нямаше adventure mode и пърпорехме само по нея.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Ное 2007 18:16
Мнения: 3215
Местоположение: Aruba, Jamaica, Bermuda, Bahama, a place called Kokomo
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 25 Апр 2021 13:22


denik написа:
Ся от няколко дни съм си дал пауза на Хадес и цъкам Parkitect, което е на 90% копи-пейст на roller coaster tycoon 1 и 2, но доооста модернизирано и с някои приятни нововъведения. Общо-взето повечето нови лунапарк тайкуни предлагат много опции за кустомизация и строеж на допълнителни сгради. От всичките обаче, тая е най-близка до оригинала

Image

Важният въпрос е "Можеш ли да изтезаваш и трепеш npc човечетата?"

___________________________________
Я тибя МУСТАК
Warbringer » 16:12 » написа:
и една малка таблетчица може да те прати на марс, синко


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 25 Апр 2021 14:06


Пълна програма можеш да им правиш :lol: :lol: :lol:


___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com