Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6958
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 23 Мар 2018 11:18


Снощи щях да изиграя само една бърза игра на SC, колкото да ми слегне вечерята, след което планирах да си гледам задачите. В крайна сметка свърших след 3-часов маратон на Nazi Defence Platinum :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 23 Мар 2018 11:40


Преди няколко дни реших да постриймвам Motorsport Manager за около час, макс два. 9 часа по-късно се усетих, че не съм цъкал нищо друго целия ден...

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Мар 2018 20:26


Gipo написа:
Преди няколко дни реших да постриймвам Motorsport Manager за около час, макс два. 9 часа по-късно се усетих, че не съм цъкал нищо друго целия ден...

М?

Заинтригува ме.
През годините съм пробвал да играя всякакви други мениджъри, различни от ФМ, но почти винаги са били някакви доста смотани, евтини и скучни.

Нямах идея за съществуването на тази и като я гледам в Стийм, май доста й се кефят. Дори ще ти прецъкам вод-а довечера :Д

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6958
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Апр 2018 09:07


HoMM1 8)

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 12 Апр 2018 22:56


Гипо, преди няколко дни разцъках моторспорт мениджъра :) Нямам търпение уикенда да успея да й отделя няколко часа повече.

Само че след 3 състезания много слабо човек - почти нацелих перфектна настройка на колата в практиса и после на състезанията тръгвам и по-напред, и при пак нацелен тайминг на смяна на гумите и т.н. просто няма НИКАКЪВ шанс да се класирам над 10 място.

Ясно, че почвам от нулата с най-слабата кола и т.н., но шофьорите ми са поне средна ракия, наех и някви готини механици и т.н., но пак - ако менажирам добре гумите и двигателя по време на състезанието, просто няма шанс да не изпадна с бая места назад. Ако ги насиля цяло състезание на червено пък, хващам добри места и последните 2-3 обиколки всичко се дъни (частите по колата, гумите и т.н.) Малко дразнещо

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 12 Апр 2018 23:54


хахах и аз така, към средата на втори сезон съм. Криейтнах си собствен отбор и съответно съм най-слабия. Има следната тактика - рисърчваш нелегални части, но не ги използваш за настоящия сезон, а те ще вдигнат значително рейтинга на базовата ти кола за другия сезон. В началото на сезона наблягай над издръжливостта на компонентите, после блъскай и пауър.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Дек 2016 16:45
Мнения: 306
В момента играе: Soldier of Fortune, Vivisector: Beast Within
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Апр 2018 13:17


Tzar: Burden of the Crown

___________________________________
"Carthago delenda est"


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6958
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 04 Май 2018 07:14


Jotaro97 написа:
Tzar: Burden of the Crown

Успех с кампанията :lol: Тая игра без чийтове не може да се превърти.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
18 Дек 2016 16:45
Мнения: 306
В момента играе: Soldier of Fortune, Vivisector: Beast Within
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Май 2018 14:45


Serious Sam написа:
Jotaro97 написа:
Tzar: Burden of the Crown

Успех с кампанията :lol: Тая игра без чийтове не може да се превърти.


За пръв път я играя, използвам GOG версията.

___________________________________
"Carthago delenda est"


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6958
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Май 2018 09:23


Кампанията на Цар е от типа "трудна до изтъпяване". Не, не се иска някакво сложно тактическо или стратегическо мислене, нито някакво съвършено микро /управлението на микрото като цяло е голям ташак в Цар поради технически недомислици най-вече/. Просто се иска да обсебиш максимално бързо всички ресурси и да почнеш да помпиш и да спамиш армии. Защото компютърните опоненти правят точно това. Дават ти някакво малко време в началото на играта за да си положиш основите на икономиката и после започва мелето.

Баланса в играта е на типа "Камък-ножица-хартия", почти всички единици и сгради са идентични за трите раси. Регулярните войскови единици превъзхождат свещенниците, свещенниците превъзхождат магьосниците и магическите същества, а те от своя страна превъзхождат регулярните войскови единици.

Смисъл да развиваш герои няма, защото в хаоса на мелето заминават също толкова бързо, колкото и останалите единици. И под "Герои" нямам предвид главните действащи лица в кампанията, а единиците, които достигнат 12-то или по-високо ниво - те стават герои, но освен по-високите статистики, нищо друго не ги отличава от регулярните единици.

Всяка мисия в кампанията се свежда до това да блъскаш стената с глава, докато едно от двете не се разбие. :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
18 Дек 2016 16:45
Мнения: 306
В момента играе: Soldier of Fortune, Vivisector: Beast Within
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 11 Май 2018 05:34


Tzar трябва да бъде включена в Ross's Game Dungeon.

___________________________________
"Carthago delenda est"


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6958
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 11 Май 2018 12:47


Какво ще рече това?

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 23 Юни 2018 10:38


Не знам доколко има някой друг който се кефи на икономически симулатори (тайкуни), но напоследък съм се закачил на Airport CEO (всъщност е първата early access игра, за която давам пари в живота си).

Заедно с влакчетата, увеселителните паркове и сим сититата, в началото на века Airport Tycoon поредицата беше един фронтрънърите на жанра. Тази игра днес е неин духовен наследник (според дивелъпърите - и те израстнали с Airport Tycoon). Много приятна игричка с доста микро мениджмънт и туийкване на отделни елементи за перфектен баланс на бизнеса. Както Prison Architect, тя също доста набляга и на мисленето и планирането при изграждането на самата сграда.

Страхотен циклеж е ако се кефите на подобни неща.

Въпреки че вече много-много няма тайкуни по класически модел, Prison Architect и Airport CEO може да се каже, че поддържат жанра жив

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Юни 2018 11:24


Тоя жанр ми е от любимите. Последното, което играх беше тропико 5 с всички длцта. Страхотна игра и то от бг студио. На компа ми винаги има и най-великия тайкуун за мен - transport tycoon, но моднатия вариант open transport tycoon deluxe.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 25 Юни 2018 21:09


Дааа

Аз пък винаги си имам едно SimCity4. Всъщност напоследък никакви други игри не представляват голям интерес за мен освен подобни икономически симулатори или пък някакви спредшийт симулатори подобно на FM. Btw оня Motorsport Manager много му се опитах, ама не можах да му хвана мн-мн цаката и адски много падах и ме отказа... :lol:

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 25 Юни 2018 21:13


Дам, тегав е той, но има цака. Попрочетох в реддит и разбрах как всеки сезон да си все по-силен и някой ден да успееш да се измъкнеш в горна дивизия.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 02 Сеп 2018 11:19


Снощи изиграх Frostpunk - толкова много адреналин в сити билдър игра никога не бях имал и адски много ме накефи. Голям проблем обаче е, че кампанията е едва 4-5 часа и няма сандбокс мод. Дано направят, защото лесно бих й отделил стотина часа преди да ми писне

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 15 Сеп 2018 18:48


Играя Star Wars: Empire at War. Започнах кампания с бунтовниците (medium). Не мога да започна мисията на Кашийк с Хан Соло. Успях да пратя Антилес с малък кораб в орбита на планетата. Запазих играта. Империята превзе астероида Кесел - единствен маршрут обратно до приятелските планети. Покрай Кашийк са Куат и Мон Каламари - имперски планети с голяма флотилия около тях. Дори Хътяните си пазят планетите с респектиращи сили.
След като Империята пребива Антилес и компания не чака и един ход време, за да започне дълго планирана инвазия на галактиката. Никоя планета не им се опира. Световете на Бунта, които Императора напада, са с население, което е в добри отношения с нашествениците. На всичкото отгоре използват артилерия, която утрепва пехота и защитни оръжия от дистанция. Това ще е забавно. Ако оцелея.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 16 Сеп 2018 00:58


denik написа:
Снощи изиграх Frostpunk - толкова много адреналин в сити билдър игра никога не бях имал и адски много ме накефи. Голям проблем обаче е, че кампанията е едва 4-5 часа и няма сандбокс мод. Дано направят, защото лесно бих й отделил стотина часа преди да ми писне

Няма сандбокс?!? Стига бре... как е възможно все още да се правят подобен род игри без сандбокс режим. Винаги съм мразел играта да ме води за ръка и да ми казва какви са ми целите. Най-яките ми Tycoon/manager спомени са именно в sandbox. Излагация.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Сеп 2018 22:31


Хора, с нов лаптоп съм и преди да продам душата си на FM, Fifa и нещо друго подобно (сега цъкам Banished - мега добра!), бих искал да ми препоръчате няква разцепвация (ФПС, РПГ, все тая).

Сега ги пуцам тука в новия Дуум и мисля да си сложа ГТА и новия Томб Райдер, ама ако можете да ми препоръчате нещо по-добро, съм на линия.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com