СЪС ЗАКОН СРЕЩУ ПОКВАРАТА

Нещата от живота
apostoloff
Мнения: 74
Регистриран на: 14 Фев 2009 04:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

СЪС ЗАКОН СРЕЩУ ПОКВАРАТА

Мнение от apostoloff »

КРАЙ НА ГЕЙ- ПАРАДИТЕ И РАЗВРАТА

Изпълнителното бюро на БСП е взело решение да се пребори с демогарфската криза чрез налагането на най- крути мерки. След като БСП вземе властта, правителството на Корнелия Нинова ще промени Наказателния кодекс и ще създаде законова рамка за преследване и наказние на хомосексуалните прояви. При това кабинетът Нинова ще се опира на стария наказателен закон от 1951 г. Неговият член 176 предвиждаше следното:

“За полово сношение или полово удовлетворение между лица от еднакъв пол наказанието е лишаване от свобода до 3 години. Ако това е извършено чрез насилие или чрез използване положение на зависимост, виновният се наказва с лишаване от свобода от 2 до 5 години.”

Възможно е обаче да бъде въведен по- мекият член 157 (1) от 1968 година:

„Който извърши полово сношение или действие на полово удовлетворение с лице от същия пол, като употреби за това сила или заплашване или използва положение на зависимост или надзор, както и с лице, лишено от възможност за самоотбрана, се наказва с лишаване от свобода от една до пет години, както и с обществено порицание.“

Не по- малки ще са наказанията и за организаторите и участниците в така наречените гей- паради. Предвижда се също така всички отявлени хомосексуалисти и лесбийки да се водят на отчет.

По този начин нашата младеж ще бъде избавена от морално- битовото разложение, царящо в Европейския съюз и ще бъде тласнато в правилната посока- повишаване на раждаемостта и преодоляване на демографската катастрофа. Така само след 4 години населението на България отново ще е 9 милиона!
**********************

Апостол Апостолов

http://www.SuperAstro.net
Аватар
Gipo
Мнения: 10988
Регистриран на: 21 Мар 2002 19:51
Местоположение: София

Re: СЪС ЗАКОН СРЕЩУ ПОКВАРАТА

Мнение от Gipo »

Апостоле, ти си един мек член :D
Гипчо ( ◕ Y ◕ )
{SuPa-1337-Killa}
Псевдо рейцър
Мнения: 2462
Регистриран на: 19 Дек 2009 00:17
В момента играе: Всичко без аниме игри

Re: СЪС ЗАКОН СРЕЩУ ПОКВАРАТА

Мнение от {SuPa-1337-Killa} »

Изображение
Drecher написа:От Чернобил съм, единственият регистриран гражданин. Дръжа една баржа на брега на река Припят и я отдавам на безделници като теб. Цената за една нощувка е 2 бутилки водка и 5 минути да си удряш чатала с тухла.
Der Meister
Мнения: 6843
Регистриран на: 10 Юли 2004 06:39
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: СЪС ЗАКОН СРЕЩУ ПОКВАРАТА

Мнение от Der Meister »

Тоя дебил явно е платен трол от някой, който мрази комунягите. Не знам каква друга цел могат да имат такива малоумни и при това фейк лозунги, освен анти реклама за БСП.

Волтажа пък одобрявал.. :lol: Кво одобряваш бе, такъв шамар щи изшия :o
Аватар
hyper'
Мнения: 2105
Регистриран на: 07 Дек 2010 04:17

Re: СЪС ЗАКОН СРЕЩУ ПОКВАРАТА

Мнение от hyper' »

SERIOUS SAME CAN U NOT BAN PPL???
Serious Sam
Горд Пролетарий
Мнения: 7005
Регистриран на: 22 Фев 2012 13:46
В момента играе: Serious Sam
Обратна връзка:

Re: СЪС ЗАКОН СРЕЩУ ПОКВАРАТА

Мнение от Serious Sam »

hyper' написа:SERIOUS SAME CAN U NOT BAN PPL???
https://youtu.be/I8UPjyJElTU?t=44s
¯\_(ツ)_/ ¯
Публикувай отговор