Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Дек 2016 00:45


Явно съм останал с такова впечатление от мултито, което съм играл по-скоро от сингъла. Как да е, кефи ме доста играта, че е разнообразна и ти дава избор да се биеш с меч, "сили" и оръжия.


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 26 Дек 2016 00:59


Image
Image
Image

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Мар 2016 17:19
Мнения: 24
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 01 Яну 2017 15:00


Everybodys Gone to the Rapture. Играта е много красива, но няма друго действие освен разглеждане на отворения свят и слушане на разпръснати диалози от сюжета.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 02 Яну 2017 00:58


Мотая Black Desert, Paragon и Gigantic докато се чудя дали да играя нещо single player.

Gigantic е много добра MOBA и е едно от най-action ориентираните заглавия в жанра с много бърз gameplay и достатъчно тактически решения и PvE елементи, за да бъде интересно. Заради системата за развитие на героя - избор на upgrade-и на скиловете, по време на битка един и същ герой може да се играе по съвършено различен начин.

Paragon ако не сте я пробвали скоро я пробвайте - след monolith update-а скоростта на движение е доста по-добра и е разкаран досадния travel mode. Картата е по-малка, което води до много повече битки по време на игра и се чувства повече като стандартна moba, но от трето лице, вместо от птичи поглед. И е в 3d пространство, а не в 2d, което се преструва на 3d като Smite.

Black Desert е пълен bulshit, но бойната система е fun.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 04 Яну 2017 15:02


Дотук аз съм доволен от BDO (играя и ESO)
Плюсовете:
- Най не-p2w азиатското ммо на пазара(вероятно след тера, която обаче е смотана според мен и не заслужава да бъде спомената :D );
- Огроооомна свобода на действие. Тоест ако ти допадне всичко останало, тая игра можеш да я играеш години наред, без да ти писне;
- За хората като мен, на които им е писнал прогреса тип куестове>дънджъни>райдове... а след това курац, защото на практика няма нищо друго за правене :D, изключвам ESO/GW2, тъй като там играя предимно пвп;
- Докато играя нямам нуждата да разполагам с топ екипировка/билд, защото се занимавам с какви ли не алтернативи за изкарване на пари и убиване на време. предразполага към спокойно и бавно играене и разучаване(човек трябва да вземе предвид това, че играта е sandbox, а не themepark mmo);
- В играта се влагат много ресурси и мисля, че ще е на пазара още дълго време.

Минусите:
- Днес играта реално не е p2w, утре може да стане като Archeage, нищо не се знае, азиатците са способни на всичко;
- Ако искаш да правиш пвп... или трябва да напуснеш работа/гаджето/живота поне за поне 4 месеца, или трябва да забравиш за пвп;
- Черното духче... кой извратен малоумник го е сътворил това нещо?!?!?!
- Къмюнитито е потресаващо зле в стил уоу/лол (определено ми направи впечатление, тъй като ЕСО и ГУ2 са на светлинни години напред), давам ви 2 дни макс и гарантирано ще сте изключили всякакъв тип глобални канали;
- За някои е минус това, че много неща не са обяснени добре и трябва да четеш форуми или да ги откриваш сам. За мен това е ок;
- ако искаш да си в крак с нещата, трябва да оставяш компа си включен нон-стоп, за да риболовстваш/влачиш товари/за да действат работниците ти по нодовете. Аз не го правя, изобщо не ми дреме.


Аз лично я пробвах в търсене на някаква по-sandbox игра, а и мои бивши Lineage 2 дружки я играят още от излизането и.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 04 Яну 2017 15:34


Честно казано с тази безкрайна прогресия не мисля, че може да стане по pay-to-win отколкото е в момента, а и за хора, които не играят нон-стоп не мисля, че това би имало значение, поради огромната разлика между top хората и по-casual играещите.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 04 Яну 2017 20:34


Играчите са изчислили, че дори да имаш неограничено количество IRL пари, които да искаш да вложиш в играта - на седмица можеш да спечелиш максимум 120млн. А от един момент нататък с лекота изкарваш пари от грайнд/професиите и тия пари тотално не си заслужават.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Яну 2017 08:40


Чистата печалба от търгуването може би е около 10 часа grind, според това, което виждам, което може би не е толкова много ако имаш времето, но за да можеш да grind-иш ефективно, ти трябват "convenience" неща от cash shop-а.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Яну 2017 09:14


Трябват ти 3 неща:
- 4 пета (аз дотук имам 2 безплатни от ивенти). Тях спокойно можеш да си купиш със сребро и доста пъти съм имал възможност да си купя от аукциона, но съм се стискал;
- Костюм - имам безплатен от самата игра, но много пъти съм виждал в аукциона да се продават;
- Единственото нещо, което не можеш да си вземеш от аукциона - ъпгрейдите за теглото, което можеш да носиш. А е важно нещо. На тоя етап не съм ги купувал, вместо това си товаря героя и го оставям да се разхожда докато се къпя/хапвам/си мисля за нелегалния и мастурбирам... за да става по-здрав(героя, не хоя) :D;

Всичко друго е напълно излишно и е просто козметика.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Яну 2017 09:56


Yep, съгласен съм с оценката ти. Иначе както казах - на тоя етап дали ще си плащаме или не няма много голямо значение, тъй като самото инвестирано време го нямаме. И честно казано точно затова никога не ме е притеснявал P2W етикет, който е сложен на някое заглавие - не съм hardcore играч. Стига да можеш да се забавляваш не ми пука дали някой има по-добри статове от мен или не.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Яну 2017 10:10


Абсолютно. Ако иска човек да е конкурентноспособен в пве/пвп, има други игри за това (за мен ЕСО). БДО е игра да си правиш кефа, без да ти дреме за каквото и да било. Дотук ми допада много, защото съчетава два от любимите ми жанрове - ММОРПГ и икономическа стратегия.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Яну 2017 12:36


Абе, разцъквам баскет напоследък. Интересно ми е защо никъде не намирам "2k store" в менюто на NBA 2k17. Проблема се оправя лесно при ps4 (примерно), но никъде не открих как да го оправим на PC-то. Нови ъпдейти ли трябват, някой някаква идея да има :?:


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8411
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Яну 2017 15:39


Пробвах и аз BDO с безплатния период сега покрай Коледа, но не е моя тип ММО. Нямам времето и нервите за такъв грайнд.

Бих дал пореден шанс на GW2, но нямам Heart of Thorns и не ми се дават 50 еврака за сега. Колкото пъти я почвам, все нещо ми става твърде рандъм и я спирам. Може би и нямам хората, с които да правя всичките готини неща в играта, за които постоянно слушам. :?

Я кажете някое готино сингъл плеър under the radar rpg за последните месеци/година-две.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Яну 2017 16:29


Masquerada: Songs and Shadows, Anima: Gate of Memories, Tyranny(не точно under the radar, ама може и да си го пропуснал), Book of Demons, The Technomancer, Pharaonic, Aurion: Legacy of the Kori-Odan, Stories: The Path of Destinies(не точно RPG, но близо), Warden: Melody of the Undergrowth, Hyper Light Drifter, ама много зависи какво точно ти се играе :)

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Яну 2017 17:19


shub niggurat написа:
Пробвах и аз BDO с безплатния период сега покрай Коледа, но не е моя тип ММО. Нямам времето и нервите за такъв грайнд.

Бих дал пореден шанс на GW2, но нямам Heart of Thorns и не ми се дават 50 еврака за сега. Колкото пъти я почвам, все нещо ми става твърде рандъм и я спирам. Може би и нямам хората, с които да правя всичките готини неща в играта, за които постоянно слушам. :?

Я кажете някое готино сингъл плеър under the radar rpg за последните месеци/година-две.

Точно там е работата, че в бдо можеш да правиш 10000 неща, освен грайнда. А дори самия грайнд не е скучен, заради геймплея.

Иначе пробвай Grim Dawn, за нея чувам единствено и само супер положителни мнения и определено е игра, която ще закупя и играя в някакво не далечно бъдеще :)

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8411
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Яну 2017 17:38


Имам доста навъртяни часове в Grim Dawn и 2 героя на енд гейм - или поне там, където беше енд гейма преди известно време :D
Беше забавна, но и единствената игра, на която наистина съм счупвал периферия - в случая си треснах клавиатурата толкова силно в бюрото че се пръсна през средата. Не знам какво толкова ме беше издразнило, може би поредния дификълти спайк - изведнъж бос който те 1 шотва в момента, в който стъпиш в зоната.

Колкото и да има хиляда неща за правене в BDO, с малкото време, което мога да отделя за играене - няма да седна да ловя риба, примерно :lol: Ениуей, изтървах промоцията за 4.99, та едва ли бих дал някога повече пари за нея. Нищо чудно да стане ф2п след година.

Мерси за предложенията, ще ги чекна. Тирани-то го изиграх, изкефи ме.

Да излиза Divinity 2, дейба.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Яну 2017 19:00


Ела в ЕСО да се позабавляваме на non CP пвп картата :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8411
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Яну 2017 20:11


Аз като играх последно си беше доста завършена, не съм виждал такива проблеми. Тя реално излезе ли, или е още в бета ?

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 08 Яну 2017 01:10


Излезе. Иначе в Grim Dawn са там диалозите, но не всичко е озвучено, само главната история.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 30 Яну 2017 20:06


Shadow Warrior 2.... егати лудницата е тая игра ако ви се играе нещо разтоварващо средно между DOOM и Borderlands пробвайте задължително...


___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com