Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 25 Юни 2016 18:21


Бях бна миналогодишната публична прожекция, затова споделям впечатления. Иначе тази година ще е на полянката до Ринг мол, една позната, която работи там ми спомена, за повече инфо трябва да се поразровиш :D

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 26 Юни 2016 20:37



___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 26 Юни 2016 21:36


Total nerdgasm ... дано и финала да си заслужава.

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 26 Юни 2016 22:59


Цитат:
Don't need to watch Game of Thrones tonight. Can watch a kingdom destroying itself all over the BBC.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 27 Юни 2016 00:48


Минавам само да кажа, че Ози Озбърн със сигурност е в топ 5 на най-бездарните хора, изкарали си парите с пеене.


Успешната му кариера на изпълнител е горе-долу с коефициент на нечестност спрямо битието колкото хипотезата, в която аз, с моята тотална юридическа импотентност, основавам международна адвокатска кантора с оборот стотици милиони.

Кур за Ози.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 27 Юни 2016 07:40


Аз не гледам този лайнян сериал, ама какво общо има Ози :shock: :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2014 12:54
Мнения: 307
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 27 Юни 2016 09:29


Заключение след 10ти епизод - I just don't give a shit anymore. Определено няма да продължавам да гледам сериала. Ще си дочакам книгата да излезе след някоя друга година.

Spoiler for :
особено момента, в който "разкриха" родителите на Сноу
единственото, което можех да си помисля e Damn, we really didn't see that coming, what a shock.
A "The king in the north 2.0 беше най-гейската сцена от началото на сериала, до сега
Също наистина се чудя в предстоящата война между двете путки, коя ще победи. Сигурен съм, че ще бъде голяма изненада :lol:


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 27 Юни 2016 10:50


ЕБАААТИИ :o

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 27 Юни 2016 10:53


DarkAvenger89 написа:
Заключение след 10ти епизод - I just don't give a shit anymore. Определено няма да продължавам да гледам сериала. Ще си дочакам книгата да излезе след някоя друга година.

Spoiler for :
особено момента, в който "разкриха" родителите на Сноу
единственото, което можех да си помисля e Damn, we really didn't see that coming, what a shock.
A "The king in the north 2.0 беше най-гейската сцена от началото на сериала, до сега
Също наистина се чудя в предстоящата война между двете путки, коя ще победи. Сигурен съм, че ще бъде голяма изненада :lol:

Spoiler for :
Аре кажи, моля ти се, как трябваше да ги представят тия сцени за да ти дойде неочаквано първата и да не ти е гейска втората? Аман от тъп хейт. Дори само заради първите 20 минути и атмосферата, която докатаха те, епизодът е 10/10 за мен.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 27 Юни 2016 11:35


Евентуални спойлъри, не ми се занимава с тагове и глупости

DarkAvenger89 написа:
Заключение след 10ти епизод - I just don't give a shit anymore. Определено няма да продължавам да гледам сериала. Ще си дочакам книгата да излезе след някоя друга година.

Spoiler for :
особено момента, в който "разкриха" родителите на Сноу
единственото, което можех да си помисля e Damn, we really didn't see that coming, what a shock.
A "The king in the north 2.0 беше най-гейската сцена от началото на сериала, до сега
Също наистина се чудя в предстоящата война между двете путки, коя ще победи. Сигурен съм, че ще бъде голяма изненада :lol:


Ебати тенденциозния атеншън хоринг - някой пак си е разивал чекиджийски фантазии и понеже не са му се сбъднали, е разочарован, оповестява публичен саботаж и т.н., а после като дойде новия сезон, пак се паркира пред екрана и пак виси по темите в интернет да мрънка след това. Какви точно очаквания са се формирали в главата ти - че като прочетеш в книгата за произхода на Джон, там ще ти падне като гръм от ясно небе или че когато Северът застане зад него, ще бъде някаква извънредно невиждана сцена? :lol:

Впрочем, повече от ясно е, че това не е сезон по The Winds of Winter, това е сезон по 1/2 от The Winds of Winter.

Епизодът си беше много як дори - за първи път няма кой знае какви туистове, но то и в книгата ги няма. Освен това и самоцелните туистове почват да писват в някакъв момент.
Не разбирам хората, които не са доволни - бих разбрал тези, които са по принцип недоволни от сериала, защото не могат да възприемат това, което медиумът прави с книгата - това е олрайт.

Но искрено не разбирам хората, които досега са проявявали ентусиазъм, но тоя сезон, щото не им е изпълнен с достатъчно туистове и неква криворазбрана епика/култовост на сцените, ги разочарова до степен да заебат сериала и да се върнат към книгата, главните стори поинтове на която всъщност са същите.


P.S. Това сигурно е най-добрият край на сезон досега, според мен. Естествено, отново трябваше да завършим с Денерис, която седи гордо изпъчена в някаква позиция на абсолютна власт, но дори това се преглъща.

Евала на тоя сериал, че дори след големите очаквания, които сам оставя за себе си, след абсолютната сеч на герои и сюжети и след толкова билдъпи, успява да поддържа добро ниво и да не се огъне под собствената си огромна тежест. Ясно си спомням как Lost навремето се градеше също толкова амбициозно, докато в един момент не рухна напълно под невъзможността да отговори дори наполовина на това, в която се превръщаше.

Ако нещо не се омаже страховито на самия финал, това ще е май overall най-доброто нещо, създавано във фантастичния кино медиум.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юни 2010 22:14
Мнения: 619
Местоположение: Terra
В момента играе: PoE
Dark Souls
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 27 Юни 2016 13:04


HOLY FUCKING SHIT. ЕБАТИ ЕПИЗОДА.

Spoiler for :
Яд ме е само за Мардж

___________________________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then that person is a piece of shit.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2014 12:54
Мнения: 307
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 27 Юни 2016 14:02


Баце Морко
Първо - атеншън хоринг for fucking real ?! За това, че във форумна тема кръстена "Game of Thrones", в която по случайност се обсъжда Game of Thrones,изказвам мнение относно епизод на Game of Thrones, аха, разбирам. Наистина ли си толкова тъп или просто не те кефи, че някой не мисли като теб и това ти бърка в задника ?
"Какви точно очаквания са се формирали в главата ти - че като прочетеш в книгата за произхода на Джон, там ще ти падне като гръм от ясно небе" - това дори няма никаква логика. Проблемът ми беше, че нещо, което е супер очевидно от 20години вече го представиха като нещо абсолютният плот туист. Това, че са го направили за зрителите, които не са чели книгите, също не е кой знае какво оправдание, щото сигурно има достатъчно страници изписани в интернет на тая тема, че да се напише още една книга.
Също така не става въпрос за извънредно невиждана сцена, а за нещо, което не е копи пейст на по-стара сцена.

И да, аз съм от хората, които принципно не са особено доволни от сериала.Въпреки това го гледам/х главно, защото актьорската игра е наистина много добра и сцените са заснети перфектно. А причината за пълното разочарование е, че вече липсва всякаква логика в ставащото, а не това, че няма някакви обрати.

Нелегален,
"плс, наистина ли си мислиш, че Церсей ще има каквато и да е мощ за нещо в следващия сезон? :D Най-много да си запали столицата, защото като армия и боеспособност е на 0".
Точно това имах предвид, явно сарказма не се усеща толкова добре в писмена форма.

Саундтрака наистина беше готин в първата половина на епизода, надявам се да са го качили вече някъде.


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юни 2010 22:14
Мнения: 619
Местоположение: Terra
В момента играе: PoE
Dark Souls
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 27 Юни 2016 14:19


Нз дали осъзнаваш ама за хората, които не са чели книгите или пък форумите в този епизод нямаше много очевидни неща. Да целия епизод беше реализация на теории, които ние сме чели или сами сме осъзнали, но няма и как да бъде другояче, когато имаш толкова огромна аудитория.

Разбира се, че теориите, зад които стоят добра логика и факти ще бъдат реализира. Другото е лошо написана помия. Единствения вариант за пълен туист е да изкочи нещо идотско, което никъде не е дори споменавано. За мен лично всяка сцена в този епизод следва логичния си завършък, mby its just me.
Самият ти го казваш... 20 години.

___________________________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then that person is a piece of shit.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 27 Юни 2016 22:26


Никога не бих отишъл на такова нещо, звучи като ужасен начин да гледаш филм. :shock:

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 27 Юни 2016 23:01


нелегален написа:
бтв, искам да обърна внимание, че R+L=J е нещо, което на този етап е потвърдено само за сериала. Нищо чудно в книгата ГРРМ да е приготвил някаква врътка..

Абсурд просто. Не си представям как нещо такова не е било съгласувано с Màртин. :arrow:
По всяка вероятност просто се разкрива по някое време във WoW и са решили да го пуснат в тоя сезон за да има най-хайпващия последен епизод от всички сезони досега.

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 28 Юни 2016 00:51


Атмосферата беше готина - беше по-скоро като на премиерa на голям филм (личен опит със Star Wars и Warcraft), където хората взаимно се радваха на готините моменти и това само спомагаше за по-доброто настроение. Както вие сте подскачали и крещяли на яките моменти, така и хората на събитието и се получаваше готино. Не видях никакви класически нърдове - повечето хора бяха кежуълчета и със сигурност не миришеха... то GoT отдавна не е нърдско нещо. Нямаше и много пикли. Повечето хора бяха наборчета плюс-минус. Откъм атмосфера - абсолютно противоположно на впечатленията на Актив.

На мен проблемът ми беше със самата организация - кофти и неудобни места за сядане, тесничко, грешен час на започване (21:00 по програма, но почна към десет без петнайсе), първите 15-тина минути още беше светличко навън и не се виждаше много-много по екрана. Но пък саунда беше ок и музиката от интрото на мощните басове си беше оргазъм.

Като заключение - приятно изкарване, амааа надали бих го повторил. Освен ако не се сдобия с покана (имаше столчета, поставени на готино място спрямо екрана за хора с покани от НВО)

А самият епизод ми хареса адски много. Не ми се коментира чак. Бруталия.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 28 Юни 2016 11:06


Аз бях на път да пусна сълзичка за Марджери, ако се беше проточила още малко сцената. :|

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 28 Юни 2016 12:12


Само BSG ми е образувал буци в гърлото, даже на финалния епизод ударих една шпация и отидох да си издухам носа и да си намокря малко лицето, че емоцията ми дойде много - това е то :oops:

Принципно като гледам, следвам плътно максимата на Медокс

https://www.youtube.com/watch?v=9BDi3rkBV7s

независимо дали става дума за домашно кино или навън.
Всеки неблагоразумец, имал нещастието да ми гъкне, бива прокълнат на вечни мъки в пъкъла. Винаги са ми казвали, че не притежавам душа, но когато и форумът на ПЦМ е по-емоционален от теб, начи е време да се замислиш :lol:

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 28 Юни 2016 20:08


Btw, на въпросното мероприятие бях с хора, които са фенове на сериала, но не влизат да четат форуми, коментари, теории, ревюта и т.н. Един от хората дори беше чел и книгите.

Еми на тях определено не им стана ясна цялата схема на Джонката. Да, разбраха, че е истински Старк и майка му е Леана, но абсолютно никакъв въпрос за бащата. И се замислих, че всъщност в сериала почти нищо и никъде няма за Регар (освен онези милисекундни флашбеци и някакви споменавания в предходни сезони) и че средностатистическият зрител може би все още не трябва да знае, че той е бащата. Може би втората част на това разкритие, истинската, ще дойде по-нататък, по някое време, когато Джон влезе в контакт с Дени...

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Game of Thrones
Публикувано на: 28 Юни 2016 21:52


Да, и аз прегледах целият ГоТ-ски реддит после :D

Беше почти 1 към 1 като с от темата. Само че моите хора съвсем не се усетиха, че има мистерия и с бащата. Просто не стана въпрос въобще... (докато не ги тийзнах :D )

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com