Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
14 Ное 2015 15:18
Мнения: 1
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 15 Ное 2015 13:20


Някой зарибен да си хортуваме за The Binding of Isaac Afterbirth? Понеже гледам, че няма тема пък хем ми е на дневен ред, хем скучая


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 15 Ное 2015 21:10


Аз почнах да се ъпгрейдвам на алфата на ънриал търнамент 4. Аре влизайте да праиме мелето.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Май 2009 00:16
Мнения: 185
В момента играе: джобен тенис
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 23 Ное 2015 20:21


Винаги съм уважавал мнението на hyper, но тайничко се надявах да не е прав за The New Order. Еми играта след мисията в космоса адски ми доскуча! Лично виждам много изпуснат потенциал. Механиката на престрелките е перфектна, а някои от противниците адски дразнещи. Представям си ако бях играл на по-висока трудност. Последният бос не е нищо особено. Много разработчици почват да отбиват номера ми се струва. Свалям The Old Blood с надеждата нещата да са по-различни. Този от 2009-та също ми се стори скучен по едно време, но така и не го довърших та май ще си го причиня и това преди да играя Soma. Проблемът е че такъв тип игри се играят на тъмно, а нямам много тая възможност да го правя. Иначе с 300 щях да литна към Metro игрите...


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2014 12:54
Мнения: 307
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 26 Ное 2015 15:57


От колко време говоря аз, че новият волфенщайн е ако не слаб, то поне е близо до посредствеността.
А сега стигнах до онзи момент, в който имам дузина инсталирани игри, които само ги редувам да ги пускам и изключвам през 5 минути и накрая се отказвам и си пускам мачове на СК2...


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 26 Ное 2015 22:23


Аз играх малко експанджъна - The Old Blood и мнението ми е същото - посредствена и скучна игра. Започва с някакви досадни встъпителни кътсцени показващи как влизаш в крепостта маскиран като нацист. Следва мини ниво в която избиваш 50 гада в някакъв офис. Тук си проличава колко дървено е направени поведението на оръжията, усещането от стрелянето, посредствения изкуствен интелект на гадовете и физичния енджин. Не ми се пише в детайлно колко е дървено, просто си е дървенящина за всеки който е играл повечето пуцалки от поне последните 10 години.

След всичко това следва най-голямата скука която може да съществува. Нашия човек се оказва затворен в килия. Разбира се, успява да се измъкне набирайки се по отвесна стена, забивайки две парчета желязо в ръцете си. Тук геймплеят се изразява с помпене на ляв и десен бутон на мишката - досущ като някоя от последните 5 CoD игри.
След това обаче имаме коридор, по който марширува брониран робот с мини гън. Трябва да му спрем тока вървейки клекнал към някакъв генератор. Помпим не си спомням кой клавиш на клавиатурата, генератора спира и робота се деактивира, след това отиваме в края на коридора и там има заключена врата която се отваря с помпене на същия тоя клавиш.
После пътя стига на втория етаж, където имаме СЪЩИЯ коридор, Същия робот, същия генератор който се спира по същия тоя шибан начин и края на тоя коридор ни изкарва пак на същото място. Това се повтаря 4-5 пъти за всеки напълно еднакъв етаж на някаква си средновековна крепостна кула. За разнообразие между някои от етажите се налагаше пак да се набираме с помпене на ляв и десен бутон по някаква напукана стена. А на последния етаж имаше кучета които... не правят нищо ами просто си спят.

Левел дизайнера просто е направил Ctrl+C и после няколко пъти Ctrl+V :D А това е трябвало да минава за Стелт частта от играта. Пълна Ебавка с името Wolfenstein. Без да преувеличавам Return to Castle Wolfenstein и сега е с най-доброто стелт ниво във FPS игра, а това тук е просто смехотворно.

Да си призная и Wolfenstein от 2009-та ме беше разочаровал, но реално погледнато може да мине за по-нова игра от това недоразумение, а ако не беше жалкия опит да се направи нещо като open world щеше да бъде даже малко над средното ниво игра. С последния Wolfenstein просто удариха дъното, в стремежа си да следват някакви модни тенденции във видео игрите и разчитайки най-вече на името. Разбирам че това е игричка продаваща се за три пъти по-малко пари от някоя стандартна нова ААА игра, но въпреки това мнението ми е че парите не си струват.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Май 2009 00:16
Мнения: 185
В момента играе: джобен тенис
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 01 Дек 2015 23:55


Тамън минах The Old Blood и искам да кажа че ми хареса в пъти повече от New Order! Малко или много клони към истинския Wolfenstein спрямо The New Order. Да, минава се за 5 часа без да се напъваш, но си струва за мен. Харесаха ми нивата, как в някои аспекти отдават почит на старите игри. Има зомбита с които да се гавриш. Последният бос, както и при The New Order е подигравка, но като цяло може би това трябваше да бъде баш играта + още съдържание, а не New Order.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Мар 2009 20:04
Мнения: 1352
Местоположение: София
В момента играе: Квот фана
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 09 Дек 2015 16:56


Упорито продължавам да играя Minecraft и World of Tanks :D
Чумава работа, имам 30 други игри, ма играя само тия двете напоследък :D

___________________________________
жената трябва да прави само 70 неща - 69 и мусака
...master freakout...
...the world is full of shit...


Профил

Аватар
Регистриран на:
02 Юли 2005 09:51
Мнения: 19
Местоположение: Обеля City
В момента играе: Star Wars: Battlefront (PS4), Call of Duty: Black Ops 3 (PS4), Darkest Dungeon (PC).
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 19 Дек 2015 01:25


Напоследък съм на тези игри на PS4:

Tearaway Unfolded
Bloodborne
Star Wars: Battlefront
The Binding of Isaac
The Walking Dead: Season 2


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 26 Дек 2015 19:59


CONSTANTINE. Абсолютна класика.


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юни 2012 08:31
Мнения: 16
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 10 Яну 2016 01:03


На вълна класика съм и до сега играех Cossacks Back to War в Game Ranger. Но там е пълно с die hard фенове на тази игра и повечето ме сритаха.


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 18 Яну 2016 23:13


Здравейте всички. Избирам си лаптоп между 1500 и 1700 лв. Ще играя GTA5 на него. Спрял съм се на този http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/La ... A/p/527888 та интересувам се дали ще тръгне GTA, ще загрява ли много и ако може да ми предложите друг ако този не е добър. Благодаря предварително


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 02 Фев 2016 20:56


Assassin's Creed: Syndicate. Доста сносен се оказва. :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Фев 2016 12:03


Ще взема да си инсталирам пак DooM 3.... :oops:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 15 Фев 2016 17:56


и му сложи новия мод за графика http://www.moddb.com/mods/doom-3-bfg-hi-def/downloads

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 15 Фев 2016 21:48


Слухом земля полнится. И вот еще один, относительно дополнения Blood and Wine для The Witcher 3. Некий пользователь опубликовал на официальном форуме The Witcher 3 полученную от инсайдера информацию, после чего эта ветка была удалена.
Тем не менее, вот информация, которая была опубликована:
Начать прохождение DLC Blood And Wine можно после прохождения основной кампании, или во время прохождения.
Рекомендуемый уровень для прохождения квеста – 40.
Как и с предыдущим DLC будет две концовки.
Новый меч под названием “Кость”.
Новый ремесленник, который способен “перекрашивать” доспехи.
Новые навыки: 4навыка для Фехтования, Алхимии и Знаков.
Новые ээфекты от трофеев – теперь они не будут столько бесполезными.
Доспехи Ведьмака будут иметь альтернативные улучшения.
Туссент почти достиг в размерах Велена и Новиграда.
Новые анимации для боя с мечом, кулачных боев и использования эликсиров.
Баланс уровня сложности – на более поздних уровнях игры уже не будет так “просто рубить” противника.
Вернется знак “Гелиотроп” – эффект похож на Аксий, но более сильный. Самая сильная магия, на которую только способны Ведьмаки.
Как минимум один большой и сложный босс.
Новые настройки камеры.
Появится камера от первого лица.
В DLC не появятся Йорвет и Саския, как собственно и множества других, которые могли бы появится.
Новые карты для гвинта.
Ориентировочная дата релиза дополнения – Начало Июня. :clap: :clap:


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 26 Фев 2016 19:40


Цар Валентиниан I написа:
Assassin's Creed: Syndicate. Доста сносен се оказва. :arrow:


Бях гледал трейлър, но нещо не ме грабна. Но ще сваля да видя за какво става дума.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 26 Фев 2016 21:16


Една доста подценена игрица


Римейк на някакви класики от края на 80-те. Доста корав и кървав beat'em up/hack and slash с корав саундтрак, черен хумор и големи босове. Битките напоммнят много на тези от Shadow of Rome - освен бой с тупаници, има всякакви хладни оръжия разчленяващи гадовете на части, като отрязаните глави и крайници също могат също да се ползват за оръжие. Из цялото време главния герой носи маска, която му дава силите да прави всичко това, превръщайки го мега корав батка. Моската освен това непрекъснато пуска някакви лафове, особено когато положението стане по-напечено.
В играта има места, където изгледа преминава в страничен изглед, за да напомня на старите двуизмерни игри.

Spoiler for :


Единственото нещо което може да мине за недостатък е, че играта е относително лесна на най-висока трудност, както и това че ударите са относително ограничени - няма комбота, магии и т.н. Популярните "гейм медии" дават доста ниски оценки, но за мен това е заглавие, което всеки притежател на Xbox 360 или PS3 трябва да пробва.


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 29 Фев 2016 07:50


WoT Blitz щото лаптопа се развали...
Изненадващо сносна, ама яко яде батерията на телефона.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 09 Мар 2016 21:00


Аз пък доста цъкам War Thunder танковите битки. За мен, поне в техническо отношение, е най-добрата игра с танкове която може да съществува. Не знам как може WoT да е толкова пъти по-дървена и скучна от War Thunder и в същото време да е толкова много по-популярна. WoT прилича на някаква инди игричка, всички танкове се държат като пластмасови радио управляеми играчки на батерийки, а като графика е нещо което може да се види на PS2. Докато при WT всеки танк е супер детайлен и си има свой собствен характер. Перфектно са нацелили баланса между реалистика и забавен геймплей. Визуално е пълното съвършенство, а е оптимизирана за доста слаби машини. Наистина, по-добре направена f2p игра, аз лично не съм вигдал. Аз я играя предимно на PS4 и якото е че там са същите сървъри като на PC версията.

Забавното е че първоначално това беше игра само със самолети, но самолетните битки са дървенящина точно толкова колкото танковите битки н WoT. Явно тази опростеност и дървенящина се харесва на повечето хора, защото по-голямата част от WT играчите играят като летци.


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 14 Мар 2016 18:44


World of tanks все пак беше първата игра ф2п игра с танкове. Тя просто дойде от нищото и отвори нова ниша в пазара. На тях позицията им е гарантирана особено след последният пач.

Танковете в War Thunder са готини ама не прощават откъм грешки. Някак си по-гриндава ми се струва, а и сега тия диваци си правят егати ташака като ограничават английските до премиум играчи или такива които са си купили немският чърчил. Визуално няма равен, много е добра в техническо отношение и опциите за преглед на бронята и интериора в самата игра са безценни, ама малко много ми влизат самолетите в танковата битка (ама чувството че си свалил самолет в танка нали...).

А Armoured Warfare седи на стола за олигофрени. Безбожно тежка и голяма, но с цялата визия на игра от PS2. Фактът че почти никой не я играе в пвп и как тия изкарват премиум танкове които вече са в играта ама с различна боя един след друг не е добре за качеството на играта. Играта има голям потенциал ама им се изплъзва през пръстите.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com