Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Фев 2015 22:22


Shadow Ops: Red Mercury - 7.5/10. Ето това търсех толкова време. Непретенциозен шутър, но който да ти задържи вниманието и да не е дотам бъгав и бозав. Хареса ми доста, вярно, че за слабо известен шутър си е сравнително дългичък, но държи качество. Мисиите са различни и горе-долу интересни. Вярно еднаквия геймплей дотъпява към края, но и без това вече съм на такава възраст, че трудно има някоя игра, която да превъртя без да ми писне.

Harry Potter and the Philosopher's Stone - 6.5/10. Много ми хареса играта за магьосници. На филмите така и не станах фен, понеже ми идваха прекалено фантасмагористични. Но за игра историята е идеална. Първата игра е добре направена, учиш магии, има ги всички герои от филма, историята върви точно по него. Само графиката е зле, тък-там има и някое бъгче. Сега съм накрая на втората част, като и двете са доста кратки и те карат да се почувстваш магьосник, заслужават си игрането несъмнено.


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Фев 2015 23:51


-Stormrаge- написа:
FIFA 15 ... и не мога да повярвам кво съм дърво :(

С пад или клавиатура?

На мен ми беше голям шок в началото :Д (не бях цъкал фифа от години, а с пад - никога)

В момента се скандализирам с Prison Architect - толкова добър tycoon не е имало от маса време!!!

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 27 Фев 2015 22:50


Епа реших да пробвам най-новата Българска игра бай ви Виктор Ваньо ей ви даже клип
http://youtu.be/6swTgHwJIao
Очаквах да е исрана игра ама е доста добра.


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 28 Фев 2015 01:33


denik написа:
-Stormrаge- написа:
FIFA 15 ... и не мога да повярвам кво съм дърво :(

С пад или клавиатура?

На мен ми беше голям шок в началото :Д (не бях цъкал фифа от години, а с пад - никога)

За сефте с пад и аз :D

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 01 Мар 2015 21:21


В сряда оставих PC-то цял ден да тегли последните няколко излезли Total War-а с идеята да играя за празниците. Като че ли Shogun 2: FotS най ми се понрави от сериите за Япония. Атила ми крашва, Рим 2 беше разочарование за мен, Наполеонката пък най не ми хареса. Не знам обаче защо никой Total War не може да достигне добрият стар Cossacks II: Napoleonic Wars.

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 02 Мар 2015 00:01


Интересно, аз също съм се отдал мощно на Total War; Emperor Edition-а на Rome II е номер едно и вдъхновен от стратегиите на самия Александър Велики съм подел мащабна кампания да обединя отново земите на Антигонидите, Селевкидите, Птолемеите и Аталидите като мощен контрапункт на Рим в нашия край на света. 8)

Стени от фаланги с дълги пики, прашки и шокови удари с хетайри.. красота е просто. :D

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
19 Дек 2008 23:15
Мнения: 691
Местоположение: Пловдив
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 02 Мар 2015 00:20


Тъй като тази тема е за спам(малко или много свързан с игри), искам да попитам някой играе ли Lords Of The Fallen след хилядите пачове и ДЛЦ-та които излязоха след като пуснаха играта и тя беше меко казано недовършена ?
Сега заслужава ли си или е все същия crap, че приключвам с Dark Souls, а ще чакам да излезе Dark Souls 2 : Sin Of The First Scholar, преди да си закупя 2ката.


Ще съм благодарен ако драснете 2 реда.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 02 Мар 2015 20:05


Напоследък съм на магьосническа вълна и реших да мина игрите от поредицата за Хари Потър, които се оказаха сравнително кратички:

Harry Potter and Chamber of Secrets: 7/10. Най-добрата игра досега от поредицата за Хари Потър. Много добре са надградили първата част. Направили са куидича много по лесен и играем. Отделно от това има най-после магьоснически дуели, които също държат ниво. Колекционирането на магьоснически карти обаче си е все така безсмислено, затова и не съм ги събирал, на всичко отгоре е и трудно намирането им.

Harry Potter and Prisoner of Azkaban: 6/10. Оттук започва свличането надолу на цялата поредица игри. Опитали са се пак да надградят, но уви не им се е получило този път. Магьосническите битки стоят, куидича също, само е редно да ги похваля за осмислянето на събирането на карти, като събрах почти всички, дадоха ми някои бонуси като повече здраве и отключване на някои тайни стаи. Летенето с дракони и нещо подобно на еднорог беше тъповато обаче. Като цяло и историята започна много да затъпява, ама така е и при книгите така че :D

Harry Potter and the Goblet of Fire: 4.5/10. Не я приключих, много счупена камера има тази игра. А също и след като я преполових, ми поиска някакви щитове, които не съм събрал от предишни нива, за да мога да премина в следващото. Заебах я естествено, не си заслужаваше да се връщам. Много глупаво бе, че от игри с полуотворен свят са преминали на тази схема.

Harry Potter and Order of Phoenix: 4/10. Същата счупена камера и дори повече са пренесли и в тази игра. Изтрих я буквално след 15 минути. Навигацията през замъка е толкова мъчна, че да ти стане лошо. По принцип можех да се напъна и да я мина, но ме спря мисълта, че след време при някой по труден дуел, бъгавата камера ще ми прави номера и няма да мога да я завърша, затова реших да се откажа преждевременно от тази игрица. Не знам колко големи награди е спечелила, но за мен си е пълен боклук.


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 02 Мар 2015 20:53


Ако не си чел книгите - прочети ги, струват си. :D

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
19 Яну 2011 19:35
Мнения: 565
В момента играе: на компютъра
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 02 Мар 2015 21:48


Mount & Blade Persiono 0.73, никак не е лош. Малко е по-труден от native, но все пак добавя много нови неща, така че за всеки фен на поредицата си заслужава! ;)


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 03 Мар 2015 00:57


Абе The Wolf ти колко игри си превъртял през живота си? :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 03 Мар 2015 13:17


Der Meister написа:
Абе The Wolf ти колко игри си превъртял през живота си? :D

Ами да ти кажа честно, доста са си, да, не са някакъв супер голям списък, а особено имайки предвид дължината на 90% от тях, списъка не би изглеждал внушително, но пък от друга страна наистина си водя списък да не забравя какво съм превъртял вече. Ако искаш мога да ти го метна на скайп :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 03 Мар 2015 15:30


Момчета, ако се напиете или изпаднете в подобно състояние, пробвайте Jazzpunk. Малко кратка, но крайно рандъм и шаренка. :)


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 03 Мар 2015 19:44


The Wolf написа:
Der Meister написа:
Абе The Wolf ти колко игри си превъртял през живота си? :D

Ами да ти кажа честно, доста са си, да, не са някакъв супер голям списък, а особено имайки предвид дължината на 90% от тях, списъка не би изглеждал внушително, но пък от друга страна наистина си водя списък да не забравя какво съм превъртял вече. Ако искаш мога да ти го метна на скайп :D

Хаха и аз имам списък. Ама ме е срам да кажа колко са, че то май е срамно това :oops: Та ми стана интересно дали ме биеш, но аз тъй ли иначе приключих с геймърската си кариера :D Иначе ако не те мързи може да го метнеш в скайп :D


Профил Skype

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Мар 2015 13:19


AcTivE написа:
В сряда оставих PC-то цял ден да тегли последните няколко излезли Total War-а с идеята да играя за празниците. Като че ли Shogun 2: FotS най ми се понрави от сериите за Япония. Атила ми крашва, Рим 2 беше разочарование за мен, Наполеонката пък най не ми хареса. Не знам обаче защо никой Total War не може да достигне добрият стар Cossacks II: Napoleonic Wars.

С вчерашния релийс и фикс на Атила аз лично я подкарах и играта е жестока. Надградено е върху EE на Rome II, графиката е подобрена с една идея, баланса естествено е съвсем нов и като цяло очевидно е доста по-добре оптимизирана още от версия 1.1 :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 09 Мар 2015 19:50


^ Най-сетне. Още си спомням как конниците-стрелци на хуните от първия TW:Rome ми вадиха почти невъзможни победи в сражения от открит тип. Следващият уикенд ще й бъде обърнато внимание.
А онзи експанжън с викинги подкараха ли го? Ще е интересно да ги пробвам и тях. В кампанията за Британия в MTW: Kingdoms единиците им бяха доста имбави.

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
02 Юли 2005 09:51
Мнения: 19
Местоположение: Обеля City
В момента играе: Star Wars: Battlefront (PS4), Call of Duty: Black Ops 3 (PS4), Darkest Dungeon (PC).
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 09 Мар 2015 19:51


Врътнах Valiant Hearts: The Great War (PS4) играта е много много добър 2D Исторически Адвенчър.

Иначе в момента играя:

Plants vs Zombies - Garden Warfare (PS4) Шутър;
CounterSpy (PS4) Екшън ;
Oddworld: Abe's Oddysee - New 'n' Tasty (PS4) Платформър
Rogue Legacy (PS4) Платформър;
Dota 2 (PC) Моба;
Path of Exile (PC) Хак енд Слеш RPG.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Ное 2009 19:15
Мнения: 226
Местоположение: ----
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 09 Мар 2015 19:55


Counterspy я цъкам на тела.Много яко са я направили.Само прицелването е гадно,ама се свиква :D


Профил Skype

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 09 Мар 2015 22:38


AcTivE написа:
^ Най-сетне. Още си спомням как конниците-стрелци на хуните от първия TW:Rome ми вадиха почти невъзможни победи в сражения от открит тип. Следващият уикенд ще й бъде обърнато внимание.
А онзи експанжън с викинги подкараха ли го? Ще е интересно да ги пробвам и тях. В кампанията за Британия в MTW: Kingdoms единиците им бяха доста имбави.

O, от тях геатите и ютите са доста свирепи, а от другото DLC бургундците рутят доста солидно. И все пак остроготите са номер едно, макар че кампанията с мигриращите народи е може би най-болна - никак не е лесно да прецениш къде и кога искаш да се установиш и как ще процедираш. Едно е ясно - изобщо не трябва да се бърза.

Византийците също ги бива с тежките конни тагми, но като че ли ще ги подхвана едва след като привърша кампанията с готите. :D

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 13 Мар 2015 12:03


Скапания ъпдейт на Стийм прееба крака... .. . :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com