Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2012 21:35
Мнения: 358
В момента играе: истласкване на штанга от лек сас тесен хват
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 10 Апр 2014 22:39


Херкулес със Скалата :iwink:

https://www.youtube.com/watch?v=4JZhGYrgCPg

http://geektyrant.com/news/first-clip-f ... T-1H3jLMMb

___________________________________
0887152992 - званете тука за персонален фитнес инструктор 5 години опит имам работиа нежно тарифа на тренирофка - 25 лева с ддс


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 30 Апр 2014 03:51


Обявили са каста за Star Wars: Episode VII. Можете да го видите в IMDB. Действията ще се развиват 30-35 години след Завръщането на Джедаите.

бонус снимка от четенето
http://cdn.film-book.com/wp-content/upl ... 80x727.jpg

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 30 Апр 2014 10:50


denik написа:
Обявили са каста за Star Wars: Episode VII. Можете да го видите в IMDB. Действията ще се развиват 30-35 години след Завръщането на Джедаите.

бонус снимка от четенето
http://cdn.film-book.com/wp-content/upl ... 80x727.jpg

Andy Serkis ще ги смачка всичките.


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 02 Май 2014 11:26


Бтв не знам дали сте видели в главната страница на сайта имаше новина, че вече нищо друго освен филмите няма да се счита за канон. Което не знам как да го приемам, ще видим...

Серкис може да е някво йодаподобно :Д

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 02 Май 2014 17:19


-Stormrаge- написа:
kaboom написа:
марвел филмите са за ретарди. и ония авенгери и тоя капитан , а пък тор бие тъпометъра. Все съм се подлъгвал да ги тегля и повече от 15 минути не издържам. просто са тъпи и безинтересни и винаги знаеш какво ще стане точно защото са за ретарди...

Единствено последният супермен беше ок и го изгледах ама не го знам към коя вселена е изобщо. филма си беше направен ок и г/д интересен


Към DC е супермен... Те въобще филмите за супер герои са си за ретарди... хората ги гледат за разтоварване и заради визуалните ефекти... То ако сядаш с нагласата да гледаш сериозно кино в което края да не ти е ясен едвали ще седнеш да гледаш филм по комикс... в тва число слагам дори батманите на Нолан...
Батмание на Нолан са едни от най-силните филми които съм гледал в последните години. Watchmen също далеч не беше за ретарди. Стария Spiderman също беше много силна поредица, както и Х мен. Но да, тия напоследак дето ги бълват на конвейнер са доста слаби


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 02 Май 2014 20:12


Captain America: The Winter Soldier
Аз го гледах днес в MALL-а на "Стамболийски".
Сюжетът е нищо особено, но върши прекрасна работа главните герои да се сбият хубаво.
Кинематографията е красива и стилна (с малки изключения, които ще спомена по-долу).
Екшънът и специалните ефекти бяха динамични, интересно замислени и доста продължителни.

Едни от съвременните болести на блокбъстърите са сюжетът, който само дразни и не успява да противопостави героите така, че да се ступат по интересен начин и самият екшънът, който е скъпо направен, но безинтересен и не успява да заангажира интереса на зрителите.
The Winter Soldier успява успешно да избегне тези проблеми, за разлика от скъпите и тромави мастодонти, като Star Trek Into Darkness и Transformers. Последните демонстрират как може да потрошиш куп пари и пак да получиш безкрайно скучно зрелище.
Първият Captain America беше стилен и представяше интерсно епохата, но според мен пак се проваляше в приключенската част на сюжета и екшъна.

Недостатъците.
В кино отношение:
Стандартните 3D простотии - стробиране при бързи действия и неприятно натоварване на очите, а последните филми, които съм гледал в този формат, Iron Man 3, The Hobbit 2 и 47 ronins уж вече ги нямаха тези проблеми.
Още имаше няколко кадъра, в които фокуса на камерата се губи за малко. Това не ми се беше случвало от години (твърде кратък график за снимки, що ли?).
В сюжетно отношение:
Компютъризираният със 70-рска техника Зола някак стоеше прекалено изкуствено, а алгоритъмът на негово име звучи съвсем като премайзът на Person Of Interested Laughing.


Любопитна забележка:
Бонус сцената по врене на финалните надписи с барон фон Strucker (как се произнася това, Щрюкер?) беше 2D.


Накратко - филмът е прекрасно зрелище и пример, какъв тип "безмозъчен екшън" хем кефи, хем не обижда чак толкова детинските нужди за забавление на зрителя. Laughing

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 10 Май 2014 00:52


http://www.youtube.com/watch?v=MVt32qoyhi0

Люси

Скарлет <3

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 10 Май 2014 09:39


Втората част на капитан америка беше доста по-силна от първата. Хареса ми. Но самия персонаж си остава изключително скучен, нищо общо с Iron Man, да кажем.

Новия спайдърмен е... ще го кажа така - радвах се, че в първата част нямаше много боза, бяха на прав път. Не знам защо бяха решили да изсипят цялата останала боза от първата част + още един бидон върху втората част :? Изсраха се на себе си, в общи линии.
Искам сериозен спайдърмен без боза, искам Питър Паркър в стил анимацията, а не някакъв абсолютен мухльо като в двете поредици игрални филми. Сцените с летенето насам-натам бяха много яки.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 10 Май 2014 20:18


Gipo написа:
Втората част на капитан америка беше доста по-силна от първата. Хареса ми. Но самия персонаж си остава изключително скучен, нищо общо с Iron Man, да кажем.

Капитан Америка си е жалък от където и да се погледне. Филмът е малко по добър от първия, лошото обаче е, че ще има трети и се очертава голямата боза - капитана ще търси оня дебил. Абе доста жалка ми е тая поредица, ама заради Скарлет Йохансон гледам, какво да се прави. Силно се надявам след третите части за капитана и Тор да спрат с тях по подобие на филмите за Железния човек и да обърнат внимание на други герои от вселената си, видно е, че с тези два не им се получи и си приличат на екшън комедийки. Това, че го правят една идея по истински филма е само привидно, понеже шанса някакви хитлеристи да въстанат е по малък от това радиоактивно чудовище да разруши Америка :lol:
Спайдърмена ми харесва и ще чакам и третата част. Не знам какво по силно от това може да се очаква от поредицата. Все пак филмите не са на Нолан... Като се замисля от безбройните супергерои дето се пуснаха на голям екран май само Спайдърмен и Върколака ми задържаха вниманието. Железния човек също си беше екстра, обаче тази трилогия му е напълно достатъчна и едва ли ще види пак филм за себе си.
До края на годината в тоя ред на мисли какво ни чака...новия екс мен и съм ентусиазиран на макс, пък ще видим какво ще излезе. Костенурките нинджа още от трейлъра си личи, че ще е бозица, за пазителите на Галактиката пък и не ми се коментира. Ще видим догодина какво ще ни се предложи.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 13 Май 2014 12:51


what if they get me? написа:
Кур за всички филми на Марвел. Дори и Железният човек.

Е не са яки като някакво реалити с бавно развиващи се, ама и ние останалите, дето не разбираме от телевизия трябва да имаме нещо за гледане, нали?

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Май 2014 17:15
Мнения: 183
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 16 Май 2014 11:57


Ной някой гледа ли го? Очакванията ми бяха занижени до минимум и за това може би взе, че ми хареса. Не е пропаганда, има няколко силни сцени и сценария горе долу биваше. А да и саундтрака бе на ниво.


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 16 Май 2014 12:50


Balerion написа:
Не е пропаганда...


Добре де какво точно биха пропагандирали точно пък с Ной ???

Не съм го гледал още но скоро смятам да поправя тази грешка доста добри отзиви чувам...

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 17 Май 2014 23:14


INTERSTELLAR

половин година...!

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 741
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 18 Май 2014 12:36


denik написа:
INTERSTELLAR

половин година...!


Мда - определено се чака.
А вчера чак се учудих, че пуснаха новия trailer преди Godzilla. Някой в Арената се е взел в ръце.

Balerion написа:
Ной някой гледа ли го? Очакванията ми бяха занижени до минимум и за това може би взе, че ми хареса. Не е пропаганда, има няколко силни сцени и сценария горе долу биваше. А да и саундтрака бе на ниво.


И аз мислех, че ще е много тъп - ама други в компанията искаха да го гледат... То пък взе, че се оказа филм на Darren Aronofsky - и музиката как да не ти хареса, същия композитор от предните му филми - Clint Mansell.

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 23 Май 2014 12:11


Никой не се е взел в ръце.. Просто в бг трейлъра пристигна заедно с Годзилата именно с идеята да бъде излъчен преди нея :)

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Май 2014 17:15
Мнения: 183
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 29 Май 2014 19:09


Някой ако е гледал Х-men-на да каже дали си струва хвалбите.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 30 Май 2014 11:04


^Аз не съм чел някой да го хвали, ама сигурно съм пропуснал. Не, не си заслужава да се хвали и да се гледа. Ама си зависи и от аудиторията. Ти на колко години си? Ако си под 16 може да се накефиш на макс от филмчето, ако си по голям шанса вече е минимален. Щото целия този филм можеше и да не бъде правен и нищо толкова значимо за поредицата нямаше да е изпуснато. Накратко това произведение е направено само и само с целта отново да ни върне в миналото, което да стане бъдеще :lol: Да не говорим, че е пълно с небивалици. И очаквах Роуз Бърн и Фамке Янсен да участват като ще се връщат назад, а то какво? Само едната се появи за по малко от минута.
Е не, фен съм, а не съм доволен. Това е може би най-слабия екс мен. Не разбирам защо не завъртят малко нещата. Има толкова силни комикси от които могат да черпят вдъхновение, имат толкова добър актьорски състав в лицето на младите и старите Чарлз и Магнето. Режисурата и актьорската игра единствено държат ниво.
В следващата част ми е интересно накъде ще тръгне поредицата практически като ново начало. И прецакат ли ме пак, зарязвам тази поредица като небивалата поредица за капитан Америка.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 31 Май 2014 14:48


Един приятел го е гледал и каза, че е добър. Ама с него както едно време имахме 1:1 вкус за филми, така той с времето занижи критерия, аз пък го завиших, та кой знае...

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Яну 2012 17:32
Мнения: 595
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 01 Юни 2014 23:40


Новия X-Man е правен за фенове на комиксите.
Няма наблъскан CGI екшън, като повечето днешни филми.
Всъщност, даже и толкова много бой няма.
През цялото време се опитват да втълпят, колко сериозно и важно е всичко и успяват, само ако решиш да им повярваш.
Целия филм е пълен с X-Man logic, или казано просто: Законите на реализма не съществуват, изключи си мозъка и кимвай всеки път, когато някой даде обяснение за нещо.
Spoiler for :
През 73-та има роботи и яки компютри. Магнито може да хаква процесор със метал, дето е зел от релсите на влак.

Това, което най-много намразих бе, че Сентинелите (онези сиво-розови роботи от X-man анимацията, за тези, които не са ги чели по комиксите) бяха превърнати от някакви дебели лайнари в шибани терминатори, който премазаха целия X-man за около 2 минути. И през целия филм ги има за 2 сцени (които са и целия екшън на филма). Трябваше да направят цял филм с тях, щото са мега зли и яко се кефех, като изклаха гадните мутанти като свине за Коледа.
Добрата част на филма е, че е ефективно продължение на First Class, също така, тъй като Лоугън промени линията на времето, цялата простотия от X-Man 3 вече не съществува. Демек Джийн и Циклопа са живи за следващия филм. Който между другото ще е X-Man: Apocalypse, който очаквам да е 3-часово меле.

Така че, ако не сте фенове на X-Man, или не искате да видите голия задник на Хю Джакмън, можете да го пропуснете. Не е най-лошия X-Man филм, ама далеч не си заслужава тия 91% в доматите. Засега нито X-man, нито Спидимин могат да бутнат рампейджа на Авенджърите, дето започват да изкарват все по-кадърни филми.


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Movies 2014
Публикувано на: 02 Юни 2014 08:25


Цитат:
Новия X-Man е правен за фенове на комиксите.

Аз доколкото наблюдавам в нета и те го скъсват от критика.

Цитат:
През цялото време се опитват да втълпят, колко сериозно и важно е всичко и успяват, само ако решиш да им повярваш.

Нали се сещаш, че има най-различни комикси, в най-различен стил...и то говорим само за X-Men поредиците...има дори комикси за тях правени от човека, който е основния виновник за успеха на The Avengers - Joss Whedon.
Та моля да се въздържиш малко от генерализации!
Days of Future Past може и да е пълен боклук (още не съм го гледал, та ще видим), но това не хвърля сянка върху определени жанрове, а само върху това, как Холивуд ги интерпретира.

Цитат:
Засега нито X-man, нито Спидимин могат да бутнат рампейджа на Авенджърите, дето започват да изкарват все по-кадърни филми.

Да, Фокс и Сони яко се осират с манията си за величие и липсата на каквото и да е разбиране за това с което се занимават. За тях е достатъчно да пребият проблема с пачки долари :lol: .
Но не съм съгласен със "все по-кадърни".
По-скоро hit and miss. Примерно Тор 2, въпреки че беше по-забавен от първия, пак си беше тъпня.
Кап Америка 2 пък беше солидна доза забава.
Но пък се разбра, режисьорът на Човекът мравка го изритаха, защото не искал да вкарва реклама за други марвелски филми в неговия си...
Та да, Марвел студио уцелват доста често, но не са безгрешни.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com