Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 31 Май 2012 09:36


колко бътхърт има в поста ти :lol:
аз ГоТ не гледам, игри играя рядко (загуба на време), сериали спрях да гледам, даже във форума почти не влизам. За кое ще се хванеш ми е интересно :lol:

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 31 Май 2012 09:42


Че си дебил :)

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 31 Май 2012 13:28


->Изход<-
Цитат:
За кое ще се хванеш ми е интересно

Първо за заблудата, че думата buthurt решава магически спора в полза на този, който се "изхитри" да я използва първи.

Второ щом си "чист" от животогубещи занимания, какво пък си се заял точно с мен? Изкарваш ме най-трагичния случай.
Всъщност аз се занимавам със съвсем невинни неща - комиксчета, анимацийки.
Отрова за ума не за тялото.
По-добър начин за бягство от реалността отколкото примерно да изкърквах по бутилка водка на ден.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 31 Май 2012 19:19


AlShu написа:
->Изход<-
Цитат:
За кое ще се хванеш ми е интересно

Първо за заблудата, че думата buthurt решава магически спора в полза на този, който се "изхитри" да я използва първи.

Второ щом си "чист" от животогубещи занимания, какво пък си се заял точно с мен? Изкарваш ме най-трагичния случай.
Всъщност аз се занимавам със съвсем невинни неща - комиксчета, анимацийки.
Отрова за ума не за тялото.
По-добър начин за бягство от реалността отколкото примерно да изкърквах по бутилка водка на ден.

Не съм се заял, всъщност искам да ти помогна. Бягството от действителността е много краткосрочно решение.

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 01 Юни 2012 08:53


->Изход<-
Цитат:
искам да ти помогна

1. Хората като теб са част от причината да бягам от света. Вашите правила, вашите представи какво е живот.
2. А и вече подчертах, че "Get a life!" в геймърски форум е, като "Chear up you guys!" в гробища.
3. Buthurt коментарът е предполагам загриженост за задника ми...колко мило! :oops:

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 01 Юни 2012 11:50


AlShu написа:
1. Хората като теб са част от причината да бягам от света. Вашите правила, вашите представи какво е живот.

Чак пък толкова :lol:

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 01 Юни 2012 12:02


Тук съм абсолютно сериозен...няма ден, в който да не се пръкнат двама-трима, като теб със съвети и коментари...ако можеше поне в свободното си време да се занимавам с хобитата, които обичам...ама не...появяваш се ти.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 01 Юни 2012 13:38


Изходе, тъп си, бегай си в общия.

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 01 Юни 2012 19:10


AlShu написа:
Тук съм абсолютно сериозен...няма ден, в който да не се пръкнат двама-трима, като теб със съвети и коментари...ако можеше поне в свободното си време да се занимавам с хобитата, които обичам...ама не...появяваш се ти.

Че кой те спира да се занимаваш с въпросните хобита? Нещо май ти е гузна съвестта, не мисля, че аз съм проблемът.

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Мар 2007 07:54
Мнения: 2959
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 03 Юни 2012 15:18


Изходе, тъпа путко, щом си толко велик, вземи се разкарай. :D

Новият епизод на Legend of Korra е уау...просто уау. От всичко по малко имаше, страхотен епизод

___________________________________
For all those who said this day would never come, what are they to say now?

Penny написа:
ave isus e pokemon ve


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 03 Юни 2012 18:53


Fenrir написа:
Изходе, тъпа путко, щом си толко велик, вземи се разкарай. :D


То аз нямам какво друго да кажа по въпроса, пиша тоя пост за да спрете да ми отговаряте вече :D

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 04 Юни 2012 12:30


->Изход<-
Цитат:
Нещо май ти е гузна съвестта


Още един "вълшебен начин" за спечелване на спор...поздравления, брат! Ти се проваляш и за категорията "мързелив очевиден troll".

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 06 Юни 2012 11:06


Young Justice - шеста серия, втори сезон. Поредният размазващ във визуално, както и в други отношения епизод. В него ни запознаха с Impulse и Neutron, с пътешествие във времето, промяна на time line-ове и въобще още хаос и объркване към и без това не съвсем линейния сюжет на Young Justice. Всичко това, в най-добия смисъл на думата - историята стана още по-интересна. За феновете имаше и кратка отборна демонстрация с тримата Flash-ове (Jay Garrick, Barry Allen и Wally West) и Impulse (вариант Bart Allen).
Приключенията на Roy и Cheshire бяха доста по-малко believable...но все пак двамата (тримата...ако броим дъщеря им) направиха важно откритие.

Legend Of Korra - осма серия, първи сезон. Разбиващ епизод. Разбиващ и като визия и като сюжет. До сега атмосферата беше малко по-мрачна и по-реалистична от The Last Airbender, но краят на този епизод показа, че Korra е отделно заглавие и е за малко по-зряла публика.
До тук всичко върви много добре. Още четири серии до края на сезона...като гледам текущия стил, най-вероятно ще завърши с монументален cliffhanger (дано не е така, защото намирам този трик за досаден и евтин).

The Avengers: Earth's Mightiest Heroes - от девета до четиринадесета серия, втори сезон. Съотношението между относително добри и относително тромави серии е, както до сега 1:2. Имаше най-разнообразни епизоди - с интересен сюжет, но бавен и лошо замислен екшън...както и обратния случай...прекрасен екъшън, но изстискан от пръстите сюжет. Най-досадното е, постоянното напомняне на зрителя и набиването в очи кой е Skrull и кой не. Някои от диалозите също бяха доста малоумни. Все едно гледаш ремикс между шоуто, което Avengers ЕMH беше през изминалите две години и съвсем друго шоу от преди 30-тина години.
Нещо, което ми хареса - бяха представили Wakanda малко по-технически напреднала и hi tech от "диваците с интегрални схеми вместо остриета на копия", както ги бяха нарисували в предния сезон.
Епизодът, който ми хареса най-много беше този, в който Captain America спретна един хубав "prison break in space" (имам слабост към такива неща - Blak's 7, STDS 9 и т.н.), а най-зле беше епизодът с guest staring-а на Sider-Man (макар че сцената в редакцията на Daily Bugle предизвиква приятни носталгични спомени).
Апропо, ужасно качество - препоръчвам ви да изчакате да изчезнат HD релийзите. Те и досега американските SD рейлийзи бяха ужасни, но тези (австралийски ли са или пък новозенландски?) са дори по-зле.
Абе напоследък никой не се старае за SD-та...гледах тези само защото нямаше друг вариант.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 07 Юни 2012 23:56


The last airbender почти целия първи сезон - реших да изгледам оригинала преди Legend of Korra и наистина не очаквах да е толкова готин :D Ще пиша повече, когато го доизгледам, надявам се да е утре.

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 08 Юни 2012 08:53


Цитат:
не очаквах да е толкова готин

Споко, нататък става по-интересно. Във втори сезон се появяват две дами - Азула (която може да се мерне само за малко в един от flashback-овете на първи сезон) и Тоф. И двете къртят много яко...при това Тоф доста буквално...а е хилаво сляпо 12 годишно момиченце. Особено як е епизодът, в който ни запознават по-подробно с нея и спортът наречен Earth Rumble.
Азула май ми води класацията за най-опасна, интелигентна, силна и секси злодейка на всички времена. :twisted: Нейният пламък е син, което означава, че постига по-висока температура от всички останали fire bender-и в шоуто. Тя е и един от малкото персонажи, които могат да извикат светкавица. (Апропо, в LOK това е овладяна техника и май всеки може да прави светкавица.)

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Авг 2004 21:17
Мнения: 713
Местоположение: Dantooine
В момента играе: League of Legends
Mass Effect
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 09 Юни 2012 09:03


Кой казва, че онлайн петициите не водят до нищо? Да са ни честити новите серии на Teen Titans!
Цитат:
In 2012, it was confirmed that due to the success of the shorts, the series would be revived as Teen Titans Go!, which will air on DC Nation in 2013. The new series will be more comedic than the original.


http://www.ign.com/articles/2012/06/08/ ... h-episodes

___________________________________
Sirius написа:
п.с. Котаракът вкъщи, бидейки гаден езичник, нагъва шунка за 22 лв килото като невидял и се е охранил до внушителните 8 килограма.

Z-Rock


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 11 Юни 2012 10:52


Цитат:
Да са ни честити новите серии на Teen Titans!

Добра новина!
Но си мисля, че заслугата не е изцяло на петициите...май цялата идея за DC Shorts е такава - да се тества пазара. А пък феновете на истинските Teen Titans комикси получиха подобен вид шоу под формата на Young Justice.
Надявам се евентуално да се стигне до зелена светлина за пълнокръвна сериализация на Super Best Friends Forever. (Като се има в предвид и популярността на MLP: FiM).

Legend Of Korra - девета серия, първи сезон. Епичен епизод. За феновете на ATLA имаше и няколко кратки flashback сцени с вече възрастните Анг, Сока и Тоф. Последната демонстрира типичното си kickass поведение, а в настоящето дъщеря и Лин изпълни поредното си one woman army представление. Бейфон просто нямат равни. Интересно каква е причината Лин да запази фамилията на майка си, и за баща и не знаем нищо.
Кратък култов двубой - Тарлок vs Амон. Познайте, кой победи! :lol: :lol: :lol:
Отново страхотни фонове и локации и добре хореографирани боеве.
Това, което не ми хареса е, че част от проблемите се решиха от само себе си в стил ATLA. Нещата се наредиха прекалено удобно за протагонистите (с изключение на Асами)...но може би това е още от Бейфонг ефекта...примерно никой не и потърси сметка, защо извади със сила няколко души от затвора.
Нелогично е и това, че Тарлок върши всичко сам и няма сътрудници, които да го прикриват. Или пък още не виждаме цялата картина, а секретарят му да е агент на друга фракция.

ПП
Излезли са 4 серии от втория сезон на Scooby-Doo! Mystery Incorporated...за жалост на Oj...което евентуално означава лошо качество (каквото и беше на първа серия от сезона) :cry: :cry: :cry: .

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 11 Юни 2012 13:14


Уикенда изгледах Superman vs The Elite, който взе че ми хареса. Не бях чувал за Елитът (появили са се в комиксите през 2001), но бяха яки. То целият филм беше някъв фен-сървиз на бритиша.(Много добра на британските войс актьори!) Анимацията беше ок, без да изпъква нещо. Но ме подразни, че не-екшън моментите бяха доста постни, но пък екшъна беше на нивото и графиката скачаше като че ли с едно ниво нагоре. Другото, което ми хареса бе, че Кент не се криеше от Лоис и ги нямаше дебилните моменти, в които се крие. Бяха засегнали някакви злободневни теми като Америка, войната, бля ббля, което ми беше "so-so". Като цяло не е нещо невиждано, но за фенове на feature animated movies си е препоръчителен.

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 12 Юни 2012 08:33


Young Justice - седма серия, втори сезон. Екшън до дупка! Може би малко бяха прекалили със схемата deep, deep, deep undercover...но аз нямам нищо против...точно такива преувеличени ситуации са характерни за комиксите. :lol: :lol: :lol:

Scooby-Doo! Mystery Incorporated - от втора до пета серия, втори сезон. Не е толкова хитро замислено, като първи сезон, но формулата е поразнообразена и отношенията в групата са по-интензивни.
Получава се интересен ефект - the Scooby Gang в Buffy the Vampire Slayer са вдъхновени от оригиналните герои на 70-тарското шоу Scooby-Doo, Where Are You.
В момента протагонистите от Mystery Incorporated, освен като пародия на оригиналните образи се държат донякъде и като героите на Joss Whedon. Дори Velma си намери приятелка в стил Willow (е, не са истинска двойка, защото е детско шоу, но ситуацията е сходна).
За съжаление достъпните релийзи на тези серии са от Oj и картината е отвратителна, което прецаква ефекта от психоделичната графика на заглавието.

Superman vs The Elite ще го чакам да излезе на някакво по-HD качество.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Анимации - щот' ми писна за всеки нов филм да правя тема
Публикувано на: 13 Юни 2012 09:41


Tron Uprising - втора серия, първи сезон.
Не съм фен на историята в двата филма, но поне в Legacy имаше някакви доста яки дизайни, специални ефекти и зомбираща техно музика.
Подобно е отношението ми към Uprising - сюжетът е доста meh, но има интересни дизайнерски и анимационни неща. Не са от нивото на Legacy, а на някой може да дойдат прекалено кубични и абстрактни, но за мен си е визуален оргазъм.
В допълнение към невпечатляващия сюжет бих добавил, че и изпълненията на voice actor-ите не е нещо върховно (гласът на Page е убийствено секси, но тя е изключение). Деградиращите афекти, които понякога са им приложени на гласовете са отвратителни (така беше и в Legacy).
От друга страна останалият sound design е много як.
Шоуто има страхотна форма, но почти е лишено от интересно съдържание. Нататък може да се развият някакви сложни и интересни арки, но засега няма нищо за отбелязване.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com