Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие:
Публикувано на: 05 Дек 2006 20:54


Andrey358 написа:
Цитат:
едит: Четейки разказа ти сега страшно много ми се доигра Стар Крафт.


М да, то това беше и целта на разказа, хората да не забравят тази велика игра. Разбирасе изключително се радвам и на хора като Иво които се кефят на разказа без да са фенове на играта.


А това не се отнася за мен, така ли? :)

Честно, колкото и пъти да стартирам играта, компютъра ми разбива фантазиите.Просто не мога да я играя и това е.Много ме е яд, ама нейсе.Виж, разказите на тема СтарКрафт ме кефят много, понеже си падам по фантастиката.Затова много се израдвах на този.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6120
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие:
Публикувано на: 06 Дек 2006 03:55


†Soul Hunter† написа:

Цитат:
А това не се отнася за мен, така ли?


Извинявай не знаех че не я играеш. Ако ти е трудно почни първо с кодовете и аз така се научих. Ето някои:

operation cwal за бързо развитие
show me the money за пари
black sheep wall за разкриване на картата
food for thougth за лимит
the gathering безкрайна енергия
power owerwhellming безсмъртие /т'ва не съм сигурен дали се пишеше така все пак не съм писал тези кодове отдавна/

Препоръчвам ти да играеш с първите три кода.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
16 Ное 2005 14:27
Мнения: 306
Заглавие:
Публикувано на: 10 Юни 2007 19:51


Покрай предстоящето излизане на Starcraft2, всички новини, слухове и цялото това напрежение реших да възродя тази невероятна тема!Нека и по-новите юзери във форума, а и по-старите ,които са я изпуснали, да я видят.Всеки трябва да има възможност да се докосне до този страхотен разказ :) !

___________________________________
"The game of catch has never been so fun"-inventor of the hand grenade


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
25 Фев 2007 09:11
Мнения: 95
Заглавие:
Публикувано на: 10 Юни 2007 19:55


Това е наистина много добро много ми хареса продължавяй така.

___________________________________
Всичко е хаос,а хаосът е хармония,туршията е хаос и животът е туршия и всички сме в нея!


Профил

Аватар
Регистриран на:
24 Юли 2005 12:39
Мнения: 647
Местоположение: на тавана
Заглавие:
Публикувано на: 10 Юни 2007 20:31


Ми той замина за Америка автора. :roll:

___________________________________
[25.9.2007 г. 20:45:20] Bator каза: милчо е ибаси калашника уа
http://goroz.forumotion.com/
^Нов адрес
Пънко


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6120
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие:
Публикувано на: 12 Юни 2007 03:41


Отварям си аз, съвсем случайно, творческия форум и какво да видя, разказа ми пак е на мода. благодаря на Siedun че възроди темата, ще се радвам ако бъде прочетена от други хора, които са я пропуснали докато още я пишех.

Били като съм в Америка к'во да не съм на другия край на света... ъ-ъ-ъ т.е на другия край на сета съм, но и тука има интернет, така че ще си пишем. Иначе в момента не пиша разказ, но събирам творческо вдъхновение. Като се прибера на първи октомври, ще ви изненадам приятно;)

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2005 20:59
Мнения: 11346
Местоположение: Rousse
В момента играе: опаааааа
Заглавие:
Публикувано на: 12 Юни 2007 08:14


Aз скоро ще взема да ги прочета отново,имаш време за следващата глава;)

___________________________________
Where The Eagles Fly I Will Soon Be There


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
16 Ное 2005 14:27
Мнения: 306
Заглавие:
Публикувано на: 17 Юни 2007 00:51


Andrey358 написа:
Отварям си аз, съвсем случайно, творческия форум и какво да видя, разказа ми пак е на мода. благодаря на Siedun че възроди темата, ще се радвам ако бъде прочетена от други хора, които са я пропуснали докато още я пишех.

Били като съм в Америка к'во да не съм на другия край на света... ъ-ъ-ъ т.е на другия край на сета съм, но и тука има интернет, така че ще си пишем. Иначе в момента не пиша разказ, но събирам творческо вдъхновение. Като се прибера на първи октомври, ще ви изненадам приятно;)


Кога ще обявиш темата на разказа? :D

___________________________________
"The game of catch has never been so fun"-inventor of the hand grenade


Профил Skype

Заглавие:
Публикувано на: 17 Юни 2007 02:49


Siedun написа:
Andrey358 написа:
Отварям си аз, съвсем случайно, творческия форум и какво да видя, разказа ми пак е на мода. благодаря на Siedun че възроди темата, ще се радвам ако бъде прочетена от други хора, които са я пропуснали докато още я пишех.

Били като съм в Америка к'во да не съм на другия край на света... ъ-ъ-ъ т.е на другия край на сета съм, но и тука има интернет, така че ще си пишем. Иначе в момента не пиша разказ, но събирам творческо вдъхновение. Като се прибера на първи октомври, ще ви изненадам приятно;)


Кога ще обявиш темата на разказа? :D


"До Юта и назад" ? :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6120
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие:
Публикувано на: 18 Юни 2007 08:16


Хе-хе, то да беше само до Юта... През тази една година ми се случиха доста... как да се изразя, необичайни неща, от които ходенето ми до америка е само малка част, и действително мисля да напиша разказ от първо лице, по действителен случай:)
Но иначе не това имах предвид, имам почти изчистена концепция за фентъзи разказ както и една...романтична комедия, която започнах преди да замина и възнамерявам да я продължа още докато съм тук, стига да си взема собствен комп, понеже в момента използвам тоз на съквартиранта :)

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Заглавие:
Публикувано на: 18 Юни 2007 12:46


Пиши пътеписа. Фентъзито се изтърка отвсякъде, всеки си е пробвал моливчето в тая работа. Пътеписите обаче могат да разкрият много за собствените ти наблюдения върху обществата по света. Ду ит. Ду ит!


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6120
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие:
Публикувано на: 25 Юни 2007 20:23


Споко има време за всичко :)

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2007 08:03
Мнения: 1767
Местоположение: Under the clouded sky...
В момента играе: квото тръгва на лаптопа
Заглавие:
Публикувано на: 04 Окт 2007 18:46


пич прочетох разказа на един дъх (е на 2-3 де :D) и мога да кажа че супер просто нямам думи :thumbup:
поста го пиша да възрофя малко темата, всеки трябва да го прочете този разказ


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 00:24
Мнения: 2086
Местоположение: Alaska secret underground military base
В момента играе: GTA IV, Heroes 6
Заглавие:
Публикувано на: 27 Окт 2007 04:34


Andrey358 написа:
СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА:
...
MetalGearRex
...

Оле, това като го прочетох, направо ми се вдигнаха въшките! :D
Пич, мерси много, че си ме споменал, макар и всъщност доста малко да следих разказа ти (поради простата причина, че колкото и да ми се иска, нямам времето да го прочета (аз напоследък и доста рядко чета книги, и то само като не съм на компа)). Адски много се радвам, че съм ти бил полезен с нещо. Мерси отново!

Колкото до разказът... докъдето съм го прочел (май към 10-та глава), беше много интересен, оригинален и добре написан. Категорично това е един от най-добрите текстове, пускани в този форум.

Всичко най-хубаво на теб и дано продължаваш с творчеството, защото си струва (в това съм се убедил)! :D

___________________________________
Never save anything for the swim back!


Профил ICQ Skype

Заглавие:
Публикувано на: 10 Дек 2007 01:17


Ех,човек,тва е райски яко произведение,прочетох го от първата до 34-тата.Регистрирах се във форума,за да мога да напиша впечатленията си и за да възродя темата,отново.Впечатленията си няма да успея да ги изразя както подобава,но понеже ме мързи,а пък и са наистина големи ,за да ги опиша,ще кажа ,че само очите ми имат силата да изразят чувствата ми към разказа ти.Както и да е,сигурно прекалих,малко или мн,но изводът е един : разказът си е страхотен,дори и с недостатъците си!


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2007 08:03
Мнения: 1767
Местоположение: Under the clouded sky...
В момента играе: квото тръгва на лаптопа
Заглавие: Re: Star Craft-live
Публикувано на: 17 Мар 2010 15:34


Изкопавам този разказ по случай излизането на бетата на Starcraft 2.
Enjoy. :D

___________________________________
The Past is like a broken mirror - you try to put it back together, cut yourslef with a piece. Your reflection changes. And you change with it.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
04 Дек 2005 19:41
Мнения: 2610
Местоположение: q3dm6
В момента играе: q3
Заглавие: Re: Star Craft-live
Публикувано на: 29 Апр 2010 22:38


Max Payne написа:
Изкопавам този разказ по случай излизането на бетата на Starcraft 2.
Enjoy. :D

Спести ми един час нищоправене по информатика!

Андрей разкъза е доста култов!

___________________________________
Reaching aural nirvana...


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2007 08:03
Мнения: 1767
Местоположение: Under the clouded sky...
В момента играе: квото тръгва на лаптопа
Заглавие: Re: Star Craft-live
Публикувано на: 03 Апр 2022 02:51


Момци, най-нагло ще изровя тази тема по една проста причина. Това е темата, която ме накара да си направя профил във форума. Бях на 14, догодина ще чукна 30така. Стана ми едно такова милно за юношеските години и си препрочетох наново нещата, дето ме радваха тогава. Повечето ме израдваха и днес.
Но най-много ме радва, че Форумът още го има и че старите пушки още пишат от време на време. :)
Да ви кажа, кофти ми е, че не можах да се присъединя към тукашното общество по-сериозно. Засякох се веднъж-дваж в библиотеката на ЮФ с Алминатора и Моридин, отидох на две сбирки у (тогава) квартирата на Митко и Кирето. Но после нещата при мене яко се закучиха и всички тия контакти ги хвърлих на вятъра. С баце Наз и сърусенеца Хамо също не съм си приказвал от 10 години. Ако ме помнят, ще ми е много драго да си полафим пак.
А тази тема тука си е класика и напълно заслужава да е на първата страница, както Огнена година. Сега виждам, че Андрей е издал книга, ще се опитам да я издиря.

___________________________________
The Past is like a broken mirror - you try to put it back together, cut yourslef with a piece. Your reflection changes. And you change with it.


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Star Craft-live
Публикувано на: 05 Апр 2022 10:22


Мисля, че работеше и по продължение на книгата, ама може и да греша. :D

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6120
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Star Craft-live
Публикувано на: 27 Юли 2022 12:07


R@Z0R написа:
Момци, най-нагло ще изровя тази тема по една проста причина. Това е темата, която ме накара да си направя профил във форума. Бях на 14, догодина ще чукна 30така. Стана ми едно такова милно за юношеските години и си препрочетох наново нещата, дето ме радваха тогава. Повечето ме израдваха и днес.
Но най-много ме радва, че Форумът още го има и че старите пушки още пишат от време на време. :)
Да ви кажа, кофти ми е, че не можах да се присъединя към тукашното общество по-сериозно. Засякох се веднъж-дваж в библиотеката на ЮФ с Алминатора и Моридин, отидох на две сбирки у (тогава) квартирата на Митко и Кирето. Но после нещата при мене яко се закучиха и всички тия контакти ги хвърлих на вятъра. С баце Наз и сърусенеца Хамо също не съм си приказвал от 10 години. Ако ме помнят, ще ми е много драго да си полафим пак.
А тази тема тука си е класика и напълно заслужава да е на първата страница, както Огнена година. Сега виждам, че Андрей е издал книга, ще се опитам да я издиря.


Радвам се че си запазил такива топли чувства към нещата дето съм ги писал. И сори че чак сега виждам темата. Иначе имам книга казва се "Звездни Асове" и може да бъде изтеглена безплатно от официалния сайт. Има написана втора част, но не е публикувана още защото работя по нова редактирана версия на първата ми книга, защото когато я издавах не знаех още какво правя. Така че ако имаш търпение може да изчакаш за редактираната първа книга + втората книга. Или може да изчетеш първата и после да сравниш с редактираната версия. Ти си прецени.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com