Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
14 Сеп 2003 12:14
Мнения: 1302
Местоположение: У гъзъ на Географията
В момента играе: Friendzone Escape 2: Fuck This Shit
Заглавие: XBOX 360 vs PS 3
Публикувано на: 01 Юли 2013 22:13


Скоро смятам да си взема една от двете конзоли. Двуомя се, понеже знам, че има игри, които са ексклузивни само за едната конзола и такива, които са само за другата конзола. Бих искал да попитам кои от въпросните ексклузивни заглавия си заслужават повече, и коя от двете конзоли е по- стабилна (понеже смятам да я взема 2-ра ръка)?

___________________________________
Код:
"History is written by the victors."

a.k.a Хикс


Профил Skype WWW

Latinica
Аватар
Регистриран на:
26 Авг 2010 01:01
Мнения: 2904
Заглавие: Re: XBOX 360 vs PS 3
Публикувано на: 02 Юли 2013 01:12


uncharted>halo

discussion

___________________________________
Симо написа:
снощи
пиян
без книжка
съм карал без колан
чужда кола
пълна с крадена царевица
облечен като полицай


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Май 2009 00:16
Мнения: 185
В момента играе: джобен тенис
Заглавие: Re: XBOX 360 vs PS 3
Публикувано на: 02 Юли 2013 15:33


Ако я вземаш заради ексклузивите много ясно че PS 3.Uncharted,God of War,Infamous,Heavy Rain,Killzone и още много други.Ако ще я вземаш хакната и не те блазнят ексклузивните игри Xbox360 е по-доброто решение(лично мнение).Като надеждност и двете са добри-за бокса гледаш ревизия минимум Jasper,за Ps3 гледаш да е Slim или SuperSlim(което ти допада повече).Ако имаш финансовата възможност да вземеш хакната Ps3-ка обаче ще си пич-играеш всичко + хубавите ексклузиви :wink:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
14 Сеп 2003 12:14
Мнения: 1302
Местоположение: У гъзъ на Географията
В момента играе: Friendzone Escape 2: Fuck This Shit
Заглавие: Re: XBOX 360 vs PS 3
Публикувано на: 02 Юли 2013 23:03


Да, главно заради ексклузивните заглавия и аз клоня към PS 3. Друг въпрос - ако взема Ултра Слим 12 ГБ модела задължително ли трябва да купя отделен хард, или то е достатъчно колкото си има. И последно: в някои обяви в нета пише, че Blue- Ray- а не работи. Какво ще рече това? Че няма да мога да ползвам дискове на игрите? Как тогава ще се играе? И ако взема хакната конзола, мога ли ако си купя оригинална игра, която да речем се играе в мулти да я разцъквам без проблем? :)

___________________________________
Код:
"History is written by the victors."

a.k.a Хикс


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Май 2009 00:16
Мнения: 185
В момента играе: джобен тенис
Заглавие: Re: XBOX 360 vs PS 3
Публикувано на: 03 Юли 2013 10:58


Hicks написа:
...


Ако пише че блурея не работи няма ползваш дискове,това значи.Това е проблем,защото за да работи хака задължително трябва да има оригинален диск да се върти вътре,за да лъже конзолата че вътре има диск на играта X.За 12-те ГБ не съм сигурен.Скоро четох информация че май ще пускат ъпдейт,който ще позволи на слимките да ползват външни хардове за игри.Порови се и провери дали не е само спекула.Самите игри ще свалят ъпдейти и т.н. и не знам дали ще стигнат за нещо.Ако ще я вземаш хакната задължително ти трябва по-голям хард иначе си е мъка.Аз на моя Xbox 360 съм с 500 GB HDD от лаптоп,за да съм сигурен че мога да блъскам,колкото искам игри.Ако си купиш хакната конзола не ти е нужно да купуваш легално копие,за да играеш мултиплеър,но има шанс да те баннат.Не съм много запознат с хака при PS 3,но доколкото съм чувал може да махне и да можеш да си играеш мулти легално и като искаш после сам да си сложиш хака (софтуерно е всичко).С други думи ако мултито за теб е важно варианта с хак по-добре да отпадне.Игрите 2-ра ръка струват по 2-3 кутии цигари (поне по старите като в това число включвам и стари ексклузиви).


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
14 Сеп 2003 12:14
Мнения: 1302
Местоположение: У гъзъ на Географията
В момента играе: Friendzone Escape 2: Fuck This Shit
Заглавие: Re: XBOX 360 vs PS 3
Публикувано на: 03 Юли 2013 18:06


Да, все пак не искам да баннат конзолата, ако река да поцъквам в мулти. Затова ще гледам да не е хакната. Игрите както каза 2-ра ръка са евтини, така че не е проблем :) И последен въпрос: Като ходя да оглеждам конзолата какво точно да и проверявам за да съм сигурна, че като я включа вкъщи няма да се разглоби? :D Все пак има хора, които като се ядосат в някоя игра и блъскат и трошат наред и после ако няма видими следи си пробутват счупената конзола на някой лапни- шаран :D

___________________________________
Код:
"History is written by the victors."

a.k.a Хикс


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Май 2009 00:16
Мнения: 185
В момента играе: джобен тенис
Заглавие: Re: XBOX 360 vs PS 3
Публикувано на: 04 Юли 2013 09:14


Първо искам да ме извиниш,защото мислех че комуникирам с момче :Oooops: Гледай за козметични забележки-няма как да не си личат и другото много важно нещо е един специфичен черен правоъгълен стикер.Този стикер махне ли се веднъж не може да се сложи пак и ако липсва то това означава че конзолата е отваряна по някаква причина.Няма значение дали за ремонт или каквото и да е-не се връзвай на никаква версия.Търсиш конзола с непокътнат гаранционен стикер(така се казва принципно).
Това представлява:


П.П. Не забравяй че е най-важното е да провериш дали всичко и работи и още 1 съвет.Потърси конзоли за продажба от форума на Пулсар и гледай хората,които ги продават да не са регистрирани във форума от вчера ако ме разбираш и няма да имаш грижи :wink: Аз лично съм пазарувал доста от този форум преди и не съм бил разочарован.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
14 Сеп 2003 12:14
Мнения: 1302
Местоположение: У гъзъ на Географията
В момента играе: Friendzone Escape 2: Fuck This Shit
Заглавие: Re: XBOX 360 vs PS 3
Публикувано на: 05 Юли 2013 13:13


Мерси :) И по темата за пола ми- мъжко съм, не знам защо си си помислил друго? :D :D :D

___________________________________
Код:
"History is written by the victors."

a.k.a Хикс


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Май 2009 00:16
Мнения: 185
В момента играе: джобен тенис
Заглавие: Re: XBOX 360 vs PS 3
Публикувано на: 09 Юли 2013 12:40


Hicks написа:
... да и проверявам за да съм сигурнА, че като я включа вкъщи няма да се разглоби? :D


Заради това :wink:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
02 Дек 2008 22:16
Мнения: 279
Заглавие: Re: XBOX 360 vs PS 3
Публикувано на: 10 Юли 2013 00:38


Четири думи - The Last Of Us.Взимай PS3 и си готов.Xbox определено не си струва да се взима само заради ексклузивите,а и повечето от игрите така или иначе излизат и за РС.


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Сеп 2003 12:14
Мнения: 1302
Местоположение: У гъзъ на Географията
В момента играе: Friendzone Escape 2: Fuck This Shit
Заглавие: Re: XBOX 360 vs PS 3
Публикувано на: 10 Юли 2013 15:19


Zlob написа:
Hicks написа:
... да и проверявам за да съм сигурнА, че като я включа вкъщи няма да се разглоби? :D


Заради това :wink:

Wuuuuut??? Ахахаха, това за първи път ми се случва - да говоря за себе си в женски род :D :D :D Дори не съм видял как е станало :P Иначе вече съм горд собственик на PS 3 500GB Super Slim. Нашите удариха едно рамо и я купих чистак- бърсак нова с Uncharted 3 и Gran Turismo 5 :) Сега, обаче имам един въпрос. Понеже имам приятел, който е с PS 3 120GB Slim, и при него игрите му като се сложат в Блу- Рейя и той каза, че всяка игра искала да си инсталва на харда Game Data. При мен обаче само GT 5 и един файтър "Naruto бла бла нещо си" искаха да си инсталнат Game Data от по няколко Гигабайта. Нито Uncharted 3, нито God Of War, нито Fifa 13, нито и Mortal Kombat поискаха да се инсталнат и тръгнаха директно. Конзолата ми не съм я включвал към нета, ако това е от значение :)

___________________________________
Код:
"History is written by the victors."

a.k.a Хикс


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Май 2009 00:16
Мнения: 185
В момента играе: джобен тенис
Заглавие: Re: XBOX 360 vs PS 3
Публикувано на: 10 Юли 2013 19:58


Явно не всяка игра изисква инсталиране на Game Data. :) Честито и със здраве да си я ползваш :wink:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
09 Май 2012 11:27
Мнения: 10
Местоположение: Бремен, Германия
В момента играе: всичко за което се сетя :D
Заглавие: Re: XBOX 360 vs PS 3
Публикувано на: 10 Дек 2013 07:28


XBOX is better!

___________________________________
PLAY GAMES!
GERG


Профил

Заглавие: Re: XBOX 360 vs PS 3
Публикувано на: 11 Дек 2013 23:34


gerg написа:
XBOX is better!



мразя лайняните конзоли но ти си тъп .. като пишеш това точно .. поне се образовай малко и знай че PS e по-добрата платформа. .. .ТОКСИИИК смърт ве тъп- насран !


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Фев 2014 22:39
Мнения: 3
Местоположение: В стаята ми
В момента играе: World of Warcraft, Hearthstone,Solstice arena,
Grand theft auto 5,
Заглавие: Re: XBOX 360 vs PS 3
Публикувано на: 04 Фев 2014 23:02


И двете конзоли са супер,само че PS3 вади по добра графика и се получава спадане в Frame rate и лагва, не се усеща но е там. А xbox 360 там всичко е добре но графиката е зле.

___________________________________
sup [color=#00FF00][/coloo _ or]


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: XBOX 360 vs PS 3
Публикувано на: 09 Фев 2014 13:08


ебати изчерпателния отговор
наистина :D
не съм си мислил, че в тоя форум ще видя такъв отговор
виждам, че си се регнал, за да я напишеш тая глупост
недей пиши повече, маняк :wink:


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com