Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Splatterhouse
Публикувано на: 23 Ное 2010 16:16


Абе това дали ще е яко?
http://arenabg.com/details.php?id=6bbc7616c2d77f74ade5923c17b6ba72f79309aa&l=0#trcomments
Играл съм го на сегичката си преди много години и имам сантиментални спомени затова се чудих

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Splatterhouse
Публикувано на: 16 Дек 2010 02:40


Здрасти. От много време насам се бях зарекъл повече нищо да не пиша в този Форум, но гледам, че по темата ти никой не пише нищо за този Splatterhouse и затова решиш да ти драсна няколко реда. Значи виш сайта GAMESPOT е дал оценка 4.5, което смятам ,че сам знаеш какво означава това по 10 - тобалната система. За повече информация виш във сайта и оценките виш всяка цифра както и с нейната половинка какво означава.

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: Splatterhouse
Публикувано на: 16 Дек 2010 03:42


На мен пък ми изглежда интересна. Те тия рейтинги нищо не означават, защото не ги знаеш тия от гейм сайтовете на какъв акъл са или кой колко им е платил, че да пишат високи рейтинги. Така или иначе най-вероятно ще изпиратстваш играта, така че не виждам какво толкова се чудиш - дърпаш я и сам си преценяваш дали играта е стойностна.


Профил

Заглавие: Re: Splatterhouse
Публикувано на: 16 Дек 2010 10:59


iddqd написа:
Абе това дали ще е яко?

Отговорът е не.


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Splatterhouse
Публикувано на: 16 Дек 2010 18:49


vanmx написа:
На мен пък ми изглежда интересна. Те тия рейтинги нищо не означават, защото не ги знаеш тия от гейм сайтовете на какъв акъл са или кой колко им е платил, че да пишат високи рейтинги. Така или иначе най-вероятно ще изпиратстваш играта, така че не виждам какво толкова се чудиш - дърпаш я и сам си преценяваш дали играта е стойностна.


PoPa78 е конзолен Геймър с конзола на MICROSOFT XBOX 360, която не е хакната и няма никога да бъде хакната, на която не се играят пиратски игри и никога няма да се играят такива! PoPa78 има винаги и ще има лицензиран платен лиценз към Акаунта си за XBOX LIVE GOLD MEMBARSHIP и винаги играе и ще играе на лицензирано оригинални игри за конзолата на MICROSOFT XBOX 360! PoPa78 винаги е бил против конзолите на SONY и тяхната серия PLAYSTATION по редица обясними причини без да навлиза в повече подробности и обяснениея ЗАЩО! Не използва джобни конзоли на SONY PSP и NINTENDO DS! Не харесва конзолата NINTENDO WII поради ограничения брой хитови заглавия при водещите игри! PoPa78 не знае нищо за конзолата SEGA SATURN и игрите, които се предлагат за нея, защото не се предлага за ЕВРОПА!


P.S. Мисля, че бях достатъчно ясен и красноречив относно отношението ми както теоретически така и практически към Глобалната Геймърска Индустрия!

Благодаря за вниманието. Пожелавам на всички Ви Успех и Весели празници. Бъдете щастливи!

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: Splatterhouse
Публикувано на: 17 Дек 2010 01:41


Евала ти казвам, но.... това беше към iddqd, той пиртства :D. Карай я по спокойно. И не приемай лично и на сериозно всичко което прочетеш в тоя малоумен форум. Това е добронамерен съвет :D .


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Splatterhouse
Публикувано на: 17 Дек 2010 05:07


vanmx написа:
Евала ти казвам, но.... това беше към iddqd, той пиртства :D. Карай я по спокойно. И не приемай лично и на сериозно всичко което прочетеш в тоя малоумен форум. Това е добронамерен съвет :D .


Да прав си! Това го знам много добре. Вече си изпатих от това да слушам всеки какво ми казва в този Форум. По въпроса може да прочетеш ако искаш разбира се последния ми коментар в темата "Размисли и Страсти за игрите на XBOX 360".

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Заглавие: Re: Splatterhouse
Публикувано на: 17 Дек 2010 16:13


Цитат:
PoPa78 не знае нищо за конзолата SEGA SATURN и игрите, които се предлагат за нея, защото не се предлага за ЕВРОПА!

Аз не знам дали да се смея на Попа, или да плача, но само за протокола ще цитирам Шитипедия:
The Sega Saturn is a 32-bit video game console that was first released on November 22, 1994 in Japan, May 11, 1995 in North America, and July 8, 1995 in Europe.

Не виждам защо си споменал въпросната конзола, но и без това не мисля, че трябва да търся логика в нещата, които пишеш...


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2004 14:47
Мнения: 1233
Местоположение: София
Заглавие: Re: Splatterhouse
Публикувано на: 20 Дек 2010 18:33


@PoPa78 - защо говориш за себе си от трето лице?

___________________________________
Do you know what "nemesis" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.


Профил

Заглавие: Re: Splatterhouse
Публикувано на: 20 Дек 2010 18:42


Brick Top написа:
@PoPa78 - защо говориш за себе си от трето лице?

Безумно тъп въпрос.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com