Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: Metal Gear Solid
Публикувано на: 14 Сеп 2010 18:46


Щом така казваш, може и да и дам още един шанс. И без това вече всичко стойностно за тази вехта конзола съм изиграл (поне така си мисля) и се чудя вече какво да играя на нея.


Профил

Заглавие: Re: Metal Gear Solid
Публикувано на: 16 Сеп 2010 23:12


Да ти кажа тройката е най- левашка по-управление особено оригиналната версия. Ако намериш Substance версията задължително играй нея - има камера зад гърба. В оригинала Snake Eater - камерата е вбесяваща - нямат чет случаите в които ме прецакваше управлението и камерата. В това отношение двойката по я бива.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Юли 2009 15:35
Мнения: 63
В момента играе: MGS GT5
Заглавие: Re: Metal Gear Solid
Публикувано на: 10 Дек 2010 10:31


Навярно вадя темата от прахтта но не се сдържах..... това ми е любимата поредица.
Да се отсъди най-добра от всичките части е много трудно поне за мен. Всичките ги обичам и съм прекарал страхотно много време пред тях. 4 ми бе най-тягостна поради причината, че изпращахме старото куче в пенсия. Хубавото е, че Коджима не се е отказал най-голямата му страст а именно фрънчайза на МГС та ще видим какво ще сътворят с Райден.
В света на мгс винаги има кой да стане главен и кой да бъде клониран 8)
Коджима е велик и го доказва с всеки проект под който се е подписал. Факт е , че вече мина доста време откакто пуснаха МГО и все още трудно си намираш място в сърварите.
МГС е за мен велико приключение и искрено се надявам да има още дълги години в колекцията ми заглавия носещи Метал Гиър в заглавието си.


Профил

Заглавие: Re: Metal Gear Solid
Публикувано на: 10 Дек 2010 10:58


Единствения ми проблем с поредицата е че трябва да имаш 500 вида платформи - няма такъв хаос у друга поредица 8-9 платформи всяка с различна част от поредицата.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Юли 2009 15:35
Мнения: 63
В момента играе: MGS GT5
Заглавие: Re: Metal Gear Solid
Публикувано на: 10 Дек 2010 11:42


Проблема е, че изпипват игрите до максимум а това отнема доста време и заради това са разбити във времето и съответно в конзолните възможности. като се има в предвид, че МГС1 беше за psx 2,3 бяха за ps2 и 4 + Risen са за ps3.
Не го приемай като заяждане но почти всяка поредица с над 10 годишен стаж е разхвърляна по-платформите през годините. Сещам се за Текен и Гран Туризмо


Профил

Заглавие: Re: Metal Gear Solid
Публикувано на: 11 Дек 2010 16:59


Май не си сванал какво имам предвид затова ще ти обясня.
Metal Gear 1- MSX
Metal Gear spin off - NES
Metal Gear 2 - MSX
Metal Gear 2 Snake revenge - NES
това обаче са само дъртите после става по интересни
Metal Gear Solid - PS1/PC
Metal Gear Solid 2 - PS2/PC
Metal Gear Solid 2 Substance - PS2/ Xbox
Metal Gear Twin Snakes - Game Cube
Metal Gear Solid 3 - PS2
Metal Gear Solid 3 substance - PS2
дотук как да е - почти всичко е за PS2 (съвместима с 1) с изключение на Twin Snakes

Metal Gear solid 4 - PS3
Metal Gear Shost Babel - gameboy advance
Metal Gear Acid - PSP
Metal Gear portable ops - PSP
Metal Gear Peace walker - PSP

и като добавим Rising за Xbox360/PS3 и Snake eater 3d за Nintendo 3ds джаза става пълен

и б.т.в. тези за PSP се водят канонични за историята за да се изпускат от истинските фенове.



Както виждаш не става дума за разбиване по време а за пускане на различни игри на различни платформи (Game cube/ Ps2) и (после PSP)

A за изпиването - ако бяха изпивали отначало нямаше да пускат по две версии на две от игрите всякак версия от които сае продава на пълна цена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Мар 2009 13:53
Мнения: 742
Местоположение: The abyss
В момента играе: Flame Wars: PCM edition
Заглавие: Re: Metal Gear Solid
Публикувано на: 12 Дек 2010 16:16


Dante написа:
Започнах Metal Gear Solid 4 на PS3-ката, голям проблем ли е, че не съм играл предишните?

Честно казано историята е такъв clusterfuck, че няма голямо значение.
В PSN има една доста яка интерактивна енциклопедия с всичкото инфо, което може да ти трябва- ако нещо не разбираш там можеш да намериш всичко :)

___________________________________
Military Law: There's no such thing as an atheist in a foxhole


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Юли 2009 15:35
Мнения: 63
В момента играе: MGS GT5
Заглавие: Re: Metal Gear Solid
Публикувано на: 13 Дек 2010 10:02


@Радостин Стефанов

Да прав си не съм те разбрал !
Доста изчерпателно инфо явно и ти си белязан от Коджима до живот !
Благодаря за пълният списък от игрите.
Ако играеш МГО прати ми инфо на ЛС да се постреляме


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com