Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 18 Юни 2010 09:35


http://www.youtube.com/watch?v=KG2lof9pWL8&feature=fvhr

Ето и първото демо клипче от E3.По мое мнение ,играта не е мръднала и милиметър от предишните 2 части :? Да видим какво ще направят Epic.

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 18 Юни 2010 10:30


Графиката е по приятна тук, по-цветна е. Противниците също изглеждат по-идейни на клипчето иначе като геимплей е същата.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 18 Юни 2010 10:48


Е нормално да като предните - ползват един и същи енджин, на един и същи хардуер и играта е директно продължение на предходната. Няма какво друго да нправят освен да напомпат.


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 29 Сеп 2010 13:59



"360 hardware showing muscle"


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Окт 2010 17:24
Мнения: 12
В момента играе: По нервите на хората
Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 05 Окт 2010 10:02


класика си остава единствено 1вата част от серията - от там насетне вече M$ си минаха на тема парички ..демек една и съща графика (енджин) само различна история и нива + някоя друга нова добавка за замазване на очичките... друг подобен пример които обичам да давам е Hallo серията.....добра рекламна кампания + малко маниакални изказваня на заклети фенове = и ето на добри продажби (става дума за америка) ...както беше споменато някаде из форума (оня го има защо пък аз да го нямам ....друг е въпроса става или не ..харесва ли ми или не)
преди време бях чела една интересна статия за "потока от геймари който са готови да изиграят всичко що им се даде" много е интересна и си заслужава вниманието ще ч потъря и ще я постна :D
Както и да е празни приказки бля бля...в свят на пари живеем и кои както може ...малко останаха ценителите на качественото :IMNOOB:


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 05 Окт 2010 10:52


^
Wut? Същата графика? За тези игри ли говориш? И втория Гиърс добави толкова много неща - нова система за екзекуции, Horde, дуелите, подобрена cover система, един куп нови оръжия..
П.С. Halo, не Hallo.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 05 Окт 2010 12:34


Абе за гиарса незнам, графиката на третата част изглежда различни понеже е по-цветна, но при халото момичето е в грешка понеже е сменен изцяло енджина за новата част.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 05 Окт 2010 14:59


имам едно ревю което в детайли изяснява защо Хало е най-успешната поредица на MS
http://3dzone.bg/article/view/%D0%B8%D0 ... %BD%D0%B3/


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Окт 2010 17:24
Мнения: 12
В момента играе: По нервите на хората
Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 06 Окт 2010 09:12


Радостин Стефанов написа:
имам едно ревю което в детайли изяснява защо Хало е най-успешната поредица на MS
http://3dzone.bg/article/view/%D0%B8%D0 ... %BD%D0%B3/


пич мисля че ме разбра погрешно или можеби аз съм се изразила погрешно ..но нека да уточня - аз не се опитвам да казжа че халото е съкс..даже напротив знам много добре какво е дало на гейм индустрията и колко е допринесло за развитието ...просто исках да изкажа мение за това че след като една игра стане хит след това всяка година пускат по едно неино продължение което не се различава с кои знае какви нововъведения просто нови нива и някакво продължение на сюжета от предходната игра...
а що се отнася до статията която си поснал според мене (добра е статията браво на писателя) това е повече историята по създаването на халото отколкото каквото и да било за това че е най успешна (можеби успеха е дошъл след това ..с масивната рекламна кампания ...знам ли - даже човечеца писал ревюто си казва че халото на времето си не е било нищо особенно поредния бозав шурър различаващ се от останалите с нововъведенията с които е изгрял над останалите по това време)
а и да не забравя - благодаря за ревюто и сайта - не го знаех :D

joar написа:
^
Wut? Същата графика? За тези игри ли говориш? И втория Гиърс добави толкова много неща - нова система за екзекуции, Horde, дуелите, подобрена cover система, един куп нови оръжия..
П.С. Halo, не Hallo.


и пак да кажа - аз не правя сравнение между 2та геарс-а казвам просто че след успеха на първата ...всичко след нея е направоне да утръска джобчета ...не че са допринесли с нещо ново и невивждано -наистина ли си мислиш че разликата м/у двата скрина е толкова голяма ? (като изключим цветовото отношение) - или пък това че като има добавени някои козметики за които споменаваш (нови уръжия и т.н) това прави играта различна от първата и част - то остана и нищо да не бяха променили -един и същи енджин на една и съща машина ...малко по детаили тук там и до там ...мое си мение не се сърди
:OffTopic: незнам дали знаеш може и да си чувал но първоначално 1ят геарс е бил така замислен както сега в момента е 2ят но понже M$ са поназорили работата покраи цялата тая примиера на бокса и не останало кои знае колко време на разработчиците и играта е била издадена .....малко по късно е имало идеята нови уръжия и по изпипване на играта във визуално отношение да бъдат буснати като безплатен пач в бокслаифа ...но тук пак естествено M$ се намесват и било решено да се обяви нов геарс като този път било дадено време за модернизиране на много повеченеща - незнам дали това са спекулации или просто някаква измислица но споделям какво съм чела
:D


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2009 01:41
Мнения: 3442
В момента играе: COD: MW, HotS, Heroes 3, DooM 2, Diablo 2, Killing Floor 2
Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 06 Окт 2010 14:11


loony написа:
аз не правя сравнение между 2та геарс-а казвам просто че след успеха на първата ...всичко след нея е направоне да утръска джобчета

Баш баш.... Доста работи са добавили хората, които в 1цата ги няма. Не говоря за графика. Gears няма какво да тръска, играта винаги ще се продава. Joar ти каза какво е добавено. Пише се Оръжия не Уръжия, и Halo а не Hallo. Май някой говори ей така каквото е прочел в статиите на някви амсалаци а не от реален опит,а ?

___________________________________
a.k.a Frosty


Профил

Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 06 Окт 2010 16:15


Подхождате с грешна концепция защото първата част изгради геймплейната механика и положи основите на историята, представи ни героите, намекна за бъдещата епичност на войната между хората и Лоукъст, но нито за миг не се опита да надскочи статуса си на прелюдия. Gears of War – просто загатваше. Щрихираше. Намекваше за бъдещото величие на войната, за потенциалната задълбочаване в образите на главните герои, за екшън, който ще ти отвинти главата. Някъде в обозримото бъдеще, стаено зад несъществуващия, но въпреки това ясно видим надпис “Очаквайте продължение...”. И именно заради това оставяше след себе си вкуса на разочарованието, полъха на нещо почти съвършено, с чието “почти” трябваше да се задоволим в настоящето, докато “съвършеното” бе просто химерно бъдещо обещание.
Същата работа като при Хало - първата част положи основвата, изгради геймплейните особености и концепции, зададе сетинга но като цяло беше средна работа. Втора част ошлафаха нещата а в трета изстискаха максумима от концепцията.
По същия път върви и Гиърс.


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 07 Окт 2010 17:58



:o :shock:


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 07 Окт 2010 18:00


Е същото изглежда.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 07 Окт 2010 18:25


Баш пък същото..



Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 07 Окт 2010 18:32


Еми общо взето. Даже нивата ми изглеждат същите. Иначе на тази игра много ме дразни, че няма скок. Налагало се е да заобикалям много за да сляза по някакви стълби вместо да си скоча доло направо. Мудна игра е това.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 08 Окт 2010 09:17


И на мен ми изглежда същото. Не че виждам как биха могли да подобрят двойката без да сменят енджина.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 08 Окт 2010 14:58


Еми като я раздивжат. То и нов гиърс да нарпавят, ако е същия геимплея няма да ме радва много. Става дума яки престрелки има, ама е много муден и не раздвижен.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 08 Окт 2010 17:10


За какво да го раздвижват - затова е трилогия, за да е едно и също.


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 09 Окт 2010 14:20


Ако някой не е чул:
Публична бета в началото на 2011-та и dedicated сървъри.


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Окт 2010 17:24
Мнения: 12
В момента играе: По нервите на хората
Заглавие: Re: Gears of War 3 Discussions
Публикувано на: 12 Окт 2010 12:21


то маи няма да е трилогия ....
не се сърдете за писаното горе може и да греша но просто така мисля аз ( доста запалиха някои хора ... )


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com