Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 31 Окт 2011 00:22


Не ме интересува какво си мислете за мен, но ако новия XBOX 720 не бъде подобие на преносим компютър ултра тънък с 10 инчов екран и 3D + 3D очила с необходимия съвършен за времето си Джойпад както и всички необходими входове за връзка с монитори и съвремени телевизори и прочие, колкото и да е подобрено качеството и графиката на игрите ако ще да е много по - добро от това на AVATAR, без значение на какво ще се пускат игрите на DVD, Blu Ray или на Флашка просто новата конзола ще разочарова!

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юни 2010 22:14
Мнения: 619
Местоположение: Terra
В момента играе: PoE
Dark Souls
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 31 Окт 2011 10:55



___________________________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then that person is a piece of shit.


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Юли 2011 11:18
Мнения: 192
В момента играе: с цици
Заглавие: Re: AMD: Xbox 720 ще предложи графика като Avatar
Публикувано на: 31 Окт 2011 12:14


PoPa78 написа:
Не ме интересува какво си мислете за мен, но ако новия XBOX 720 не бъде подобие на преносим компютър ултра тънък с 10 инчов екран и 3D + 3D очила с необходимия съвършен за времето си Джойпад както и всички необходими входове за връзка с монитори и съвремени телевизори и прочие, колкото и да е подобрено качеството и графиката на игрите ако ще да е много по - добро от това на AVATAR, без значение на какво ще се пускат игрите на DVD, Blu Ray или на Флашка просто новата конзола ще разочарова!


Мили попе,

кух си като лейка. Не мога дори да започна да ти обяснявам колко безгранично тъп си!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com