Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8403
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 17 Юни 2021 09:23


Да, за рейдове ясно.
За дънджъни - все ще има някви хора, дет левълват ? Все ще има някъв поток от хора, минаващ от 40 до 50, ай гес. Няма да фармя дънджъни, просто да брийзна контента от 40 до 50 и да ми е нещо НОВО, зони, които не съм виждал до ся. Това, ако ми изтегавее на TBC. Където така или иначе героя ми е 40ти лвл от класик, та Outland и новите зони може и да не видя в рамките на един съб :lol:

Бтв, мернах нещо в тубата че сега ЕСО предлага free trial на ЕСО+. Демек, май може да се логнете и просто да имате ЕСО+ до края на месеца, или нещо такова. Ако на някой му се е прицъкало. Тряя видя с Greymoor как стоят нещата.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 17 Юни 2021 10:13


Брат думата е кÓнтент - кънтÉнт означава "доволен" :roll: :lol:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10910
Местоположение: София
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 17 Юни 2021 11:10


Създаваш нов герой, избираш новата начална зона, стигаш 10ти левъл там. После историята те отпраща в BFA (освен, ако ръчно не избереш друг експанжън), където обикаляш наляво-надясно, но предимно качваш с дънджъни, защото наистина има много хора, които ги спамят. Или поне в началото имаше. През цялото време ще си в BFA дънджъни, никакви други. Така за 1-3 дни ще си 50ти левъл. Твърде бързо и незадоволително. Ако имаш шадоулендс, на 48ми левъл ще те привикат с куест, да ходиш да помагаш на няколко мега персонажа (не искам да спойлвам) и така започва новата история. от 50 до 60 е горе долу колкото от 1 до 50. А може и мааалко по-бавно.
Ако пък не избереш да стартираш героя в нова територия, вероятно ще е още по-скучно, защото си минавал тия неща 1000 пъти.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8403
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 17 Юни 2021 12:15


А ако искаш да играеш със стар герой, който е бил макс левъл на Legion? Ако съм разбрал добре, ще е скуиш-нат на 40ти лвл?

Ениуей, сега видях, че може да се буустне и вече съществуващ герой ( срещу пари, пак ) на класик. Демек, героя ми от ванила класик може да бъде буустнат до 58, преди да влезе в портала. Горе-долу средно положение, тъй като все пак ще си е твоя герой, който си вдигал на ванилата доста време.

Докат го мисля, FF14 ще ме хуукне стабилно, та ... :lol:

edit : съб-нах и видях - 110ти лвл герои са свалени до 45.
На класик те пита дали искаш да пренесеш героя на TBC или да остане на Classic Era сървъра. Ако мигрираш, после можеш да го клонираш за 15 еврака обратно.

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10910
Местоположение: София
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 17 Юни 2021 16:21


Можеш да имаш клонинг на героя, ама е по-скоро 35 еврака, а не 15 :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 19 Юни 2021 15:29


Ще вметна малко counter balance на moroel и Гипчо.

WoW си го играеш както искаш, както и всяка компютърна игра - прави се с цел кеф, щото ми е писнало да чета глупостите на някакви хора, които все трябва да са някъде на стълбицата на къмпетитив геймплея, че иначе нещо им липсва в живота.

Изобщо доста държа да кажа, че ако пътят в една игра не ви кефи, а циклите за някакъв финал, начи просто е време да се занимавате с по-смислени неща - яжте ми кура, примерно. С тоя начин на мислене всеки експанжън на WoW е абсолютно безмислен. Дори актуалния. Що - ми щото и той не е вечен и айтъм левъла ти, ако днес е висок, утре с новия пач няма да е. И кво? Дай да играем експанжъните като им излезе последния пач, че да има около година, в която сме велики? :lol:

Ако искаш, ще вдигаш през дънджъни в BfA. Ако те кефи, ще куестваш - основните куест линии и без това дават достатъчно XP, че да вдигнеш само с тях. Зоните в BfA са едни от най-интересните в играта. Ако просто търсиш новичко и шаренко, има го. Ревампнати са две от старите зони (Arathi Highlands и Darkshore), защото в тях се развиват двата Warfront-a. Warfront-овете са PVE батълграунди и да, наистина са толкова ретардед, колкото звучат. Играят се по два пъти всеки, за да видиш за какво става дума и да минеш нататък. Island експедициите, за съжание, са някакво скоростно търчане по рандъм генерирани, иначе шаренки зонички. Никакъв експлорейшън няма да видиш с повечето играчи, които ги играят за норматив. Hard pass.

Да вдигнеш по един герой в Кул Тирас и Зандалар си заслужава. Зоните са имърсив, сторито си е WoW-ско, но доста добре поднесено.

BfA има два големи концептуални проблема - единият е остро съкавата система за прогресия, която на практика не те интересува, защото вече ѝ е минало времето. Към това слагам и изгубеното време за разработка в тъпотии като Warfront-овете и експедициите. Другият е, че storywise това са два експанжъна в един - old gods и faction war. От което страдат и двете. Но чисто на ниво левълинг из двата нови континента, летвата е малко по-високо от Legion.

Левълвайки, ще отключиш dark iron-ите и култ тиранците за Алианса и орките от Дренор и троловете от Зандалар за Ордата.

За мен пък Shadowlands смуче повече от BfA и не съм видял досега нито едно разумно обяснение защо единият е най-лошият WoW експанжън, пък другият бил от по-добрите. Абсолютно едно и също нещо в сърцевината си. И двете са гиърнати към това агресивно да ти губят времето с възможно най-малко възнаграждение. Ма нали сме интернет хайв майнда, трябва да се повтарят мантрите на някакви пробити стриймъри, на които работата им е да създават интрига около тия неща.

Момчета, най-важното с видеоигрите е да подхождате с активна настройка да се забавлявате. Модерните геймърчета, дето сядат на стола и просто чакат някоя игра да им снесе ебати житейското изживяване, има да смучат курове при всеки релийз на нещо ново.

Представете си, че сме 2004-та. Всяко едно ММО от изброените тук беше някаква мечта по онова време. Драскахме и чертаехме по тетрадките в училище кой какъв клас и раса ще играе в WoW докато чакахме да излезе в Европа и тая игра беше КРАЯТ.

Ся само мрънкане. Тва не било като хората, онова не било като хората, ма тука ме карат да плащам, ма тука е пей ту уин, ма не знам си кво. Кво се правите, че нямате парите, но пък имате времето да циклите по цял ден на тия ММО-та, та сте толкова претенциозни :D

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 19 Юни 2021 18:37


^qft :D :D

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8443
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 19 Юни 2021 20:16


Тоя па и той се е нашил толкова много пари в таа пирамида, че сега се мъчи и на нас да я пробута, сéди малко бе Herbalife :lol:

Благодаря, но ми писна на хуя да завися от някви малолетни помиярчета да направя един рейд уикенда, а не да си загубя времето. Времето ни струва много повече от кирливите им 12 евро на месец за съб, и да ми губят времето някакви безработни келемета и некбиърди е просто невъобразимо. :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10910
Местоположение: София
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 19 Юни 2021 22:46


Маце Борко написа:
Ще вметна малко counter balance на moroel и Гипчо.

Аз грам не разбрах по какъв начин мой пост се е противопоставил по някакъв начин на това твое мнение. Описал си някакви неща, които изобщо нямат общо с нещата, които съм зачекнал аз :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 24 Юни 2021 09:16


ми поста ти в отговор на моето мнение е някъв такъв
уж нещо там ми казваш, ма кво казваш и ти не знаеш
само, че тва, дето аз го играя, е ташак, пък ти и същото да играеш, ще е яко
и си по-сериозен играч, понеже не ти се струва тъпо тамън като си направиш билда и да ти го рисетнат
бъркай си вгъзъ накратко


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 24 Юни 2021 11:09


PSO2 New Genesis... PSO2 си е каквото е било до сега, PSO2 New Genesis е алфа. Много добре полирана алфа, но това не може да се възприеме за feature complete игра. Всичко, което правиш пет минути след като започнеш играта го правиш през цялата игра. В началото на играта избираш един от 6 класа, всеки клас има по 3 оръжия, всяко ориже има базова атака, вторичен action(parry или атака) и 3 скила, които са пак някакъв вид атака. След половин час ти казват, че можеш да dual class-ваш. И си до там. Няма други скилове, оръжията всичките са на практика първото оръжие с различен цвят и малък damage buff и основното нещо, което правиш е да гриндиш материали за upgrade-ваш оръжията си. Враговете са малоумни, има тук-там по някой pattern, който можеш да избегнеш, ама след още половин час си видял всички типове врагове и ти остава един огромен grind за да стигнеш до "endgame" версиите на същите врагове. Та... това поне за момента не го пипай - няма смисъл.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 24 Юни 2021 11:12


честит рожден ден!


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10910
Местоположение: София
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 24 Юни 2021 11:32


covid2012 написа:
уж нещо там ми казваш, ма кво казваш и ти не знаеш

:lol: чакай, чакай! Това, че не можеш да четеш(явно), не значи, че аз не знам какво ти казвам :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 24 Юни 2021 11:48


не бе, аз знам, бг буумърщината ми е пределно понятна :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10910
Местоположение: София
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 24 Юни 2021 14:20


Така и не разбрах какво значи буумър. За сметка на това нещата, които ти написах са самата истина(и за есо, и за уоу) и не виждам защо дори си отваряш устата по тая тема повече :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 24 Юни 2021 17:59


covid2012 написа:
честит рожден ден!

Благодаря!

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7887
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 24 Юни 2021 18:00


Момчета, виждам че нещо се дърляте тука и ме сърби да се включа, ма понеже не цъкам уоу ше взема само да кажа, че яко ви завиждам че намирате време за такива душегубки де изискват от теб десетки часове седмично. Не в смисъл на тъпанарското "кво си губите времето", ми от гледна точка на човек дето познава "that MMO itch" ма от години не се е чесал, че и не смее да се почеше, щото винаги има нещо приоритетно в което да изсипеш малкото свободно време на нашите години, та осъзнавам богатството на хора, дето успяват да го вместят. Иначе последното ммоподобно дето леко задоволи тая краста при мен беше Elite Dangerous, ама е малко далеч от каквото обсъждате тука.

(И ЧРД Сен :!: )

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 24 Юни 2021 20:03


The Grim Reaper написа:
(И ЧРД Сен :!: )

Благодаря!

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8403
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 07 Юли 2021 11:24


В общи линии - квот каза баце Морко.

В смисъл, точно това търсех. И поцъках малко TBC classic и ми беше фън. Не съм направил ЕДИН дънджън за тва време, куествах само, вдигах левъл със скоростта на съхнеща боя. Щот, се оказва, да си дпс уориар в TBC не било оферта. Опитите ми да намеря група за дънджън бяха посрещнати от некви много трай хард коментари в чата в Оргримар.

Но пък си припомнях зони, през които съм минавал в даскало още. Събирах билки, драх кожички. Именно тая носталгия и влечение към нещо хем олд скуул, хем освежено, ме теглеше да съб-на.

Сигурно дори няма да се добера до Outland докат ми изтече съб-а. Ма ебал съм му майката.

Разнообразявам тия дни вече, кат ми писна леко, с FF14. Ще ми писне и тва, ще мине малко време, и ще излезе New World. Освен ако не я оплюят сериозно по време на последната й pre-launch бета, я взимам август месец. Някак ми лъха на това, коет очаквах от ESO в началото. И което ме кефеше ( в началото :lol: )

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10910
Местоположение: София
Заглавие: Re: That MMO itch
Публикувано на: 07 Юли 2021 15:07


Аз реших да не си вдигам 3те 60ки от класик до 70 сега на ТБЦ. Поне на първо време. Вместо това почнах дренай шаман от 1лвл. До 40ти левъл беше мъка, след 40 е значително по-добре. Сега е 48 и щях да го добутам 100% до 70, но нямам стимул, заради дългите и късни райдове. Хората започват райдовете в час, в който аз искам вече да стана от компа. В класик ми беше ок, ама не искам вече :D. В шадоулендс видях първите няколко часа от историята на 9.1 Не беше никак лошо, но самият пач носи толкова голямо нищо за енд-гейма, че и там не ми се занимава.
Вчера поиграх за първи път FF14, бойната система се оказа по-малко дървена, отколкото очаквах. Изглежда приятно играта, само дето за 7 левъла убих 5 моба, през другото време бях гипо пощальончето и разнасях някакви глупости на хората в града.
Изтупах TESO от прахта, за да се помачкам в mass pvp бонус ивента. Логнах се и видях, че има нова champion points система, от която ми падна ченето. Значително по-добра и логична е от предишната, според мен. Също така някои от скиловете са попроменени. А да, след като се логнах разбрах, че всъщност PvP ивента е свършил :lol:
Иначе супер много ми се играе и ей това, което излиза в края на месеца
(има си го и за PC)

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com