Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: E3 2016
Публикувано на: 12 Юни 2016 20:33


Хора не се излагайте, трябва да има тема за E3! :D
Май на Squire Enix вече е минала пресконференцията (8 юни втф?!), а аз не съм чул и видял нищо :lol:
Anyway ето часове за останалите. Тази вечер са EA, ще видим новият батълфийлд предполагам :)

Electronic Arts 12-ти Юни, 23:00
Bethesda 13-ти Юни, 5:00
Microsoft 13-ти Юни, 19:30
PC Gaming Show 13-ти Юни, 22:00
Ubisoft 13-ти Юни, 23:00
Sony 14-ти Юни, 4:00
Nintendo 15-ти Юни, 19:00

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 12 Юни 2016 21:02


Ето линк за стриймовете:
https://gaming.youtube.com/e3

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 12 Юни 2016 21:58


Алтернативен линк за тази вечер :)
https://www.twitch.tv/ea

Започва след малко.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 12 Юни 2016 22:14


Говори Вин Зимпела - човека, който го уволниха от EА, след работата по Medal of Honor, създаде Inifity Ward и Call of Duty, уволниха го от Activision и се върна в EA, където разработва Titanfall, която все по-трудно се различава от последните издания на Call of Duty... Баси износеното мазало... :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 13 Юни 2016 06:55


Нищо общо с първата част :cry:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 13 Юни 2016 06:57


Quake Champions - наследникът на Quake 3: Arena и Quake: Live

Цитат:
Quake. Is. Back.

The fast, skill-based arena-style competition that turned the original Quake games into multiplayer legends is making a triumphant return with Quake Champions. Running at an impressive 120hz with unlocked framerates, id Software’s new multiplayer shooter is getting ready to take PC gaming by storm once more.

Quake Champions features a roster of unique characters, each with their own distinctive abilities, allowing you to fight the way you want. . Get your first look at Quake Champions and some of its heroes in the cinematic reveal trailer, debuted during the #BE3 2016 Showcase.
To stay up to date with all the latest information on Quake Champions, head to Quake.com.



___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6943
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 13 Юни 2016 07:15



___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 13 Юни 2016 18:32


MS
https://gaming.youtube.com/watch?v=SUnjagpHHSY

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 13 Юни 2016 20:02


Хахахахахаа 2 нови Xbox-a :lol: :lol: :lol:

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
14 Юни 2010 22:14
Мнения: 619
Местоположение: Terra
В момента играе: PoE
Dark Souls
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 13 Юни 2016 20:02


За мемента изглежда като една от най-слабите години евър, няма големи премиери...

___________________________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then that person is a piece of shit.


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юни 2010 22:14
Мнения: 619
Местоположение: Terra
В момента играе: PoE
Dark Souls
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 13 Юни 2016 23:56


Ubi направо ги закопаха и това е от човек, който не помни кога за последно е играл тяхна игра.

___________________________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then that person is a piece of shit.


Профил

Аватар
Регистриран на:
20 Авг 2009 21:20
Мнения: 768
В момента играе: нищо, мързи ме
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 14 Юни 2016 01:08


Какво пък толкова са се проявили Юби? От major работите само South park, For Honor и евентуално Steep изглеждат добре (особено SP което беше highlight-a на конференцията). Останалото свързано с Devision, Tom Clancy нещо си, Watch Dogs 2 са си все същия посредтсвен ташак. Да не говорим пък за непрекъснатия cringe. Танците в началото буквално ме накараха да спра стрийма за минута

___________________________________
:O


Профил

Аватар
Регистриран на:
20 Авг 2009 21:20
Мнения: 768
В момента играе: нищо, мързи ме
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 14 Юни 2016 03:57


Конференцията на Сони е супер. Нонстоп showcasing на игрите и минимално говорене

___________________________________
:O


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юни 2010 22:14
Мнения: 619
Местоположение: Terra
В момента играе: PoE
Dark Souls
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 14 Юни 2016 15:43


Tranquil написа:
Какво пък толкова са се проявили Юби? От major работите само South park, For Honor и евентуално Steep изглеждат добре (особено SP което беше highlight-a на конференцията). Останалото свързано с Devision, Tom Clancy нещо си, Watch Dogs 2 са си все същия посредтсвен ташак. Да не говорим пък за непрекъснатия cringe. Танците в началото буквално ме накараха да спра стрийма за минута


Не мислиш ли, че сам си отговори на въпроса. Steep и For Honor изглеждат супер, South Park също. Watch Dogs 2 може да не е зле. За сравнение:

EA имаха BF1(най-вече неща, които сме виждали) Титан2, който изглежда като просто ДЛЦ за първия и няколко незначими кадъра около ME. Много слабо.

Bethesda = Dishnored 2+ Quake и няква игра, която по незнайна причина се казва Prey.

Microsoft, може би бяха на тяхното ниво, но основното там беше "We finally port games on PC". (Gears/Recore/Forza/Limbo devs game), като голяма част от тях бяхме виждали и преди. Най-якото за мен беше Bioshock подобната "We Happy Few".

Така че за мен Ubi бяха най-добрите до момента. А танците са си стандарт при тях всяка година, вече съм им свикнал.

Sony ще ги гледам малко по-късно, но изглежда са били доста стабилни.

___________________________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then that person is a piece of shit.


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юни 2010 22:14
Мнения: 619
Местоположение: Terra
В момента играе: PoE
Dark Souls
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 14 Юни 2016 17:11


Well, Sony fucking won. Една от най-силните прескон в последните години.

___________________________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward, then that person is a piece of shit.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5219
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 14 Юни 2016 17:28


I will just leave this here: https://www.youtube.com/watch?v=SA_k-gjBRIw

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Апр 2004 00:12
Мнения: 435
Местоположение: Pernik
В момента играе: DOOM,QUAKE II,RAGE,GOTHIC 3,Redneck Rampage,Outlaws,Diablo II,Blade of Darkness,excalibur-wow.com
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 14 Юни 2016 17:57


Май ще спра да се интересувам и коментирам FPS (не мога повярвам че го казвам след като съм започнал с тях)...
Какво, сега си имаме QuakeWatch? :D :D
Тея Blizzard са най великите, просто няма ама абсолютно никъв спор в това!!! Те отново го направиха, как мама му стара успяват??? Ебаси протата човек. С каквото и да се захванат стават номер 1, даже в FPS-те. Не ползват Steam, имат си Battle.net, не ползват лайняни чужди енджини и тн. Не че съм фен на Overwatch, но трябва да се признае тяхното величие. Най големите. Жалко само дето аз минах в отбора на MMO и RPG и не се кефя на FPS вече, явно.
А от другата страна си имаме баба Бетесда със старчета разбойници които си купиха едно легендарно студио и сега се опитват да вървят по стъпките на Blizzard :д
Поне така ми изглежда на мен.
7 милиона играчи имали на ESU-ту :д муахаххахахахаха баси смешниците са тея, тая шитня не трябва даже да я споменават.
И кво направиха с Pray??? Кво ползват и това име да смукат пари, то може да лепнат стикер Pray явно на всяква игра. Предната беше супер як замисъл, просто беше уникално яка идея Блейд Ръннер, bounty hunting в супер як сеттинг. Сега имаме нещо от типа на Half-Life явно....


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
20 Авг 2009 21:20
Мнения: 768
В момента играе: нищо, мързи ме
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 14 Юни 2016 22:09


Alaster написа:
Не мислиш ли, че сам си отговори на въпроса. Steep и For Honor изглеждат супер, South Park също. Watch Dogs 2 може да не е зле.


Ем, не казвам, че нямаше неща, които да ми харесат, но просто мисля, че терминът 'закопаха' е леко преувеличение. :D PC Gaming шоуто поне ми хареса също доста.

За Watch Dogs 2 предпочитам да не тая надежди и като цяло за повечето им open world франчайзи, които споделят един куп еднакви механики. Гледах coverage-a на бисквитката и по време на WD трейлъра спомена нещо доста уместно - как много от игрите на Юби попадат в един и същи капан, как искат да ти дадат колкото се може повече свобода на действие, но в същото време се страхуват да не би да се почувстваш лимитиран по какъвто и да е начин и правят протагониста някакъв супермен, който е хакер, но също така и паркурист, специалист по оръжия и hand-to-hand, добър шофьор, стелт мастър и т.н., което пък на свой ред елиминира нуждата от по-интересен подход към мисиите, когато един начин (много стреляне) е най-ефективния всеки път. И в следствие играта става точно това, което се рекламира да не е - линейна.

Може и да са си зели урока тоя път, всичко е възможно, ддз. Ще видим on release :lol:

___________________________________
:O


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 15 Юни 2016 22:26


the_presator написа:
Хахахахахаа 2 нови Xbox-a :lol: :lol: :lol:
И 5 да изкарат няма да излязат от дупката в която Сони ги закопа напоследък.


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Мар 2016 17:19
Мнения: 24
Заглавие: Re: E3 2016
Публикувано на: 18 Юни 2016 15:17




Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com