Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Mafia III
Публикувано на: 13 Окт 2016 15:51


https://www.reddit.com/r/pcgaming/comme ... ngrade_to/

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Mafia III
Публикувано на: 30 Окт 2016 18:06


Изгледах безцеремонно цялата игра в Ютюб, защото първо - не мога да я подкарам; и второ - няма начин да отделя 40 гб за една единствена игра, като ли 60 или 100, както стана популярно напоследък. Ами, да ви кажа, не е зле. Кусури много, но сякаш позитивното надделя (всички казват, че геймплеят е повтаряем и това е така, но да се гледа е един път). Основно съм недоволен, че смениха главния герой. Това преспокойно можеше да е завършек на историята на Вито (имайки предвид неговия край на тази игра ако Линкълн му остави всичко). Линкълн за съжаление е поредната мутра с необходимата сила на духа и физическа издръжливост, с които да прави чудеса. Не ми пука ако го бяха гръмнали заедно с чичо Сами. Затова пък споменаването на персонажи от двойката и появата на дядо Галанте бяха приятни. Все пак, стига толкова Мафия, моментът, в който не се управлява италианец, смисълът се губи. Това би трябвало да е поредица за италианската Коза Ностра, не за руската мафия или за някакви чернокожи, дето са слуги на италианците (което е напълно нелогичен избор).
Други забележки: изкуственият интелект е умрял; полицията не прави нищо в тази игра, но си има едно наум за главния герой... щото е черен; Колите изобщо, ама изобщо не получават видими поражения, дори да се забиеш с 200 км/ч в електрически стълб. Освен това Линкълн може да падне от огромна височина и да не бъде надраскан; тази игра мачка бялата раса. В Мафия 2 поне имаше разнообразие: ирландци, китайци, дори афроамериканци. В Мафия 3 ако си бял ще бъдеш пребит и скалпиран от бесен негър. И всички полицаи са бели. Абсолютна загуба на потенциал, поне кубинци да бяха вкарали.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Mafia III
Публикувано на: 31 Окт 2016 15:30


Не съм играл Мафия все още, ама всеки развиващ се геймър гледа да ъпгрейдне компютъра си с достатъчно РАМ и външна памет. За до 200-300 лева в зависимост от компютъра можеш да станеш притежател на 8гб РАМ и 1 ТБ на дисковете.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Mafia III
Публикувано на: 31 Окт 2016 18:43


The Wolf написа:
Не съм играл Мафия все още, ама всеки развиващ се геймър гледа да ъпгрейдне компютъра си с достатъчно РАМ и външна памет. За до 200-300 лева в зависимост от компютъра можеш да станеш притежател на 8гб РАМ и 1 ТБ на дисковете.

Отдавна не спадам към развиващите се геймъри, но благодаря за препоръката. Надявам се, че ще престанат да осират големите проекти. В началото на годината имаше слух, че ЕА ще обявят на Е3 Star Wars: Imperial Commando, сикуъл на Republic Commando - една велика игра. Реакциите на геймърите бяха по-скоро скептични и неприветливи към продължение. Вече няма нищо оригинално и свято, макар че специално за продължение на Republic Commando бих си изпразнил портфейла. Но по-скоро новите игри, поне тези с повече претенции и обещания, не стават. А безгрешни компании като Юбисофт се присъединиха към компаниите, които ни разочароват. Индустрията затъва. А интересът ми към игрите - с нея.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Mafia III
Публикувано на: 31 Окт 2016 21:47


Затъването на индустрията(не само гейминг) е последствие на масовата деградация на човечеството и в частност на тинейджърите, които опростяват с всяко поколение. Те(един сериозен процент от играещите игри по света) искат една игра хем да е лесна геймплейно, за да достигат бързо до постижения, хем и да не изисква кой знае какво тактическо или логическо мислене. Изключват мозъка си докато играят и разчитат на рефлекси, макар повечето трипъл ей игри да не са сериозно предизвикателство за над 12 годишни хлапетии дори на най-висока трудност.

Непретенциозните игри с малък бюджет имат далеч по стойностна история от повечето големи, а някои разчитат и на доста по разчупен и интересен геймплей. Последно I am Setsuna ме впечатли, макар историята да не беше особено добра и сценарният диалог да беше огромна дупка, по добро походово рпг със стратегически елемент не бях играл отдавна.


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com