Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 21 Яну 2021 23:56


covid2012 написа:
Der Meister написа:
... Нямам против гейове, уважвам им правата и бих се борил за тях



AAAAHHAAHHHA DER MAISTER CONFIRMED FOR THE BIG GAY!!!!!!

:D

seriozno, kvo 6e se bori6 za nekvi pedali be bate q se stegni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Не съм "Maister", а "Meister". Да си хомофоб още ли модерно? Атака, победа! Атака, победа!


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 00:07


Ковид лайнара, ако смяташ, че да подкрепяш гейовете и да не си хомофоб си противоречи с това да си против парада, то ти си от тези:
Маце Борко написа:
Голямото предизвикателство на нашето време пред индивида явно ще бъде да не се поддава на крайностите.

За съжаление, в моя балон, както очевидно и по целия свят, непрекъснато се увеличават разделението и силните емоции - и то до такава степен, че просто ме уморява и даже не ми се влиза в спор, когато някой каже нещо глупаво. А преди нямах търпение да някой да каже нещо глупаво (според моите разбирания), за да почна чаршафите с обяснения - както се е случвало тук неведнъж. :D

В момента не можеш да си с либерални възгледи И едновременно с това да смяташ, че съвременният прогресивизъм е прекалено агресивен и на моменти не по-малко плашещ от това, срещу което се бори.
Не можеш да си ЗА гей браковете, да защитаваш правата им И едновременно с това да ти е писнало от педерастка пропаганда и in your face отношението.
Не можеш да НЕ дискриминираш чернокожите и просто да гледаш на тях като на хора като всички други - трябва да ги третираш като специални и да минаваш обучения за това на работа.
Не можеш да смяташ, че около коронавируса се вдигна малко повече от нужната истерия като последица от глобализацията на света и съответно не се предприеха най-добрите дългосрочни мерки, И едновременно с това да го приемаш като сериозната заплаха, която е и да не се правиш на интересен на касиерката в магазина с носенето на маски или каквото и да било друго, което ти коства минимум шибани усилия.

И зад твърдите убеждения на всеки като източници са посочени "приятел на приятел ми каза", "ти не го ли гледа онова видео, където Х обяснява каква е цялата работа и как ни манипулират с нея" (където Х е някакъв сопол с мнение, базирано на никакви факти, но за сметка на това популярен, защото удовлетворява confirmation bias-a на аудиторията си), "пише го навсякъде в интернет" (където навсякъде в интернет е някакъв кропнат шот от туиит на тотално неизвестен профил, разпространяван по всички мийм канали) и т.н.

Впрочем, това, което Ерик пусна, е взимайки предвид всички локдауни, носенета на маски и т.н.

И малко не мога да разбера аргумента, че лъснало как коронавирусът не бил опасен. Ми не сме го оставили да стане наистина опасен бе, момчета - нали това е целта на всички тия мъки.

Наистина ми се ще колективната мисъл първо да търси и да чете и едва тогава да си формира мнението, а не както е сега - точно обратното.


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 00:09


Хората в малките градове са малоумни, защото хептен не получават качествено образование. Демек стигаме до темата за нужда от реформа в образователната система.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 00:09


denik написа:
Хората в малките градове са малоумни, защото хептен не получават качествено образование. Демек стигаме до темата за нужда от реформа в образователната система.

И това, да, но най-вече, защото умните са се изнесли от там!


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 00:30


И допълнение към отговора на поста на ковид лайнара. Моите убеждения са либертариански. Напълно нормално е да искам право на гей бракове и осиновяване на деца от педали и в същото време да съм против левичарските и културно-марксистки им искания. Познавам педали, които са против прайда. Лапай педалски пишки.


Профил Skype

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 09:59


te tiq obratni deto sa protiv praida i prosto si se klecat skri6om na nikogo ne pre4at, vyob6te ne sa obekt na razgovora :lol: ma da we, ti si znae6, hodi da se bori6, basi maistera


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 11:34


Der Meister написа:
осиновяване на деца от педали


Значи, определем ся като сравнително умерен либерал, толерантен съм, ама това го смятам за тотално грешно. Най-малкото защото би било вредно за децата особено в едно такова не-особено толерантно общество като в България. На запад би работило това, ама тука не, за добро или лошо.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 14:22


Той е либертариенец! Не разбрахте ли!


Профил

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 14:49


Изтрит коментар


Профил

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 15:04


rofl toq si prai novi akaunti da se podkrepq sam lmaooooo


Профил

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 16:48


Изтрит коментар


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 16:57


Der Meister написа:
denik написа:
Хората в малките градове са малоумни, защото хептен не получават качествено образование. Демек стигаме до темата за нужда от реформа в образователната система.

И това, да, но най-вече, защото умните са се изнесли от там!

Нищо лично мочмета, ама говорите смехории :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 17:53


Аз мисля, че образованието е крайно улеснено в днешно време и учат някакви тотално изопачени неща.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 18:15


Майстера говори смехории както обикновено, но Дидо е абсолютно прав, че има нужда от реформа в образователната ни ''система''. Няма да споделям подробности, ама за малко да стана учител миналата година, и съм сигурен, че няма дори нужда да ви уверявам колко е плачевно положението.

От другата страна на образователната система, нали. Пък от тази на самите ученици и във връзка с това кой откъде е и колко е по-тъп от другите - ами то се забелязва огромна разлика от училище до училище даже само, от населено място до друго ли няма да има.

Не, че в моята свръхгигаелитна гимназия нямаше олигофрени, но поне с тези олигофрени ходехме по олимпиади и печелехме и подигравахме курвите от фризьорското как не могат да вържат едно смислено изречение на български, пък на олимпиада по чужди езици тръгнали, без да преувеличавам ни най-малко, а като съм излизал преди години с компанията на едни бивши съученици, дето се преместиха в спортното, ами, какво да ви кажа - тяхното ниво си е някакво животинско направо, разговорите са от сорта на:
- Ае... Ъъъ... Хъ.
- ... Лайна ...
- ХАХА ЛАЙНА
- Хъъъъъ аз ше ви еба майките на вас
- ХАХА! Ъъъ... *пуска лига*

Тва в дупката София. Като отидеш в Хасково примерно или Ямбол или Видин или друга наистина пословична дупка, еле па у некое замиращо, префрашкано с мангали село, не ми се мисли.

Но такава реформа няма как да се случи в близките 50 години поне (пък то след това България сигурно няма и да има както сме я подкарали), понеже сме безизходно подчинени на едни 250 прасета ненаядени и моралът ни като нация напълно разбираемо е в локвата, и по-възрастното население е тежко изкуфяло, и дори сред по-младите дъртаци се срещат такива, които ме убеждават, че няма корупция в България, понеже като си гласуват гореупоменатите прасета заплатата да им е 9-10 бона, това било законно и съвсем в реда на нещата. Моралът е ЯКО подкопан, народът се състои от малодушни глупаци и безполезни курви-готованки, и трябва да си ЛУД, че да станеш даскал на малоумната им челяд.


Профил

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 19:02


Изтрит коментар


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2306
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 19:34


То разликата не е от училище до училище, ами от клас до клас. Като имаш 20+ пубертета на едно място е достатъчно само 2 олигофренчета да има сред тях, които да минат за авторитет сред връстниците си и пример за подражание и цялата атмосфера се преебава.

За реформа на образованието и аз съм съгласен. Смятам че всичко трябва да е частно и на пазарен принцип и незадължително, разните институции като БАН и МОН да се закрият :D

Или по реалистичното е субсидиите за образование да се дават и на частните учебни заведения да има поне малки условия на конкуренция.

Такива радикални мерки в началото биха довели до проблеми, но в дългосрочен план нещата ще потръгнат.


Профил

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 20:26


Изтрит коментар


Профил

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 21:17


Много добри конкретни примери. Бих добавил и преди профилиране да се въведат часове по професионална ориентация, по възможност с хора от сферата, които да споделят актуални неща.


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 21:21


Ама къв е тоя onlytesting или квото е там?

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Заглавие: Re: [Гес ху римембърд хис пасуърд бичез] freestyle tema
Публикувано на: 22 Яну 2021 21:36


Изтрит коментар


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com