Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:00


bYbonЪъЪъ написа:
Не съм убивал котки, ама стареца пак ме заточи тука, нали?! :shock:

можеш да си тръгнеш по всяко време


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:00


Куц Пръч написа:
Баси логиката вадиш >:О
Иба, досега съм убил лястовичка и котка:arrow: трябва да се пазя от бронирана бригада :shock:

ПП: 100% християнин по кръвна линия :D Не че вярвам в тия глупости :О


Е са те обезглавих ако това е вярно. По-скоро трябва да се пазиш от тълпа негри-гейове, които ще те изнасилят за наказания. Сега сигурно си убер-пича щом убиваш по-беззащитни от тебе. Ама не си. Ти си просто жалък. Съжалявам, че толкова те хейта, ама е по причина, I can't help it. Продължавай в същия дух.

И не, ти не си християнин, ти просто си прост. :roll: Християнин не може да станеш по кръвна линия.


Профил

Аватар
Регистриран на:
24 Юли 2006 20:38
Мнения: 1253
Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:02


Господ е Spectator и основен server-оподдържащ, докато "Рая" (Не вярвам, че има Рай, но вярвам, че Ада е Земята :D) е сървъра. И не Господ те осъжда, а сървъра записва и анализира твоята игра и дали заслужаваш да играеш на по-трудно ниво и да станеш про, или да те върне да минеш същото ниво отново >:О

ПП: Не съм ги убил нарочно! Лястовицата се закачи на една ограда и започна да се души, аз се опитах да я измъкна, но дръпнах рязко и я задуших съвсем :(
А котката я изплаших и падна в огромен трап на село :(

___________________________________
:o Или имаш, или немаш.


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Авг 2001 19:43
Мнения: 146
Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:04


Куц Пръч написа:
Господ е Spectator и основен server-оподдържащ, докато "Рая" (Не вярвам, че има Рай, но вярвам, че Ада е Земята :D) е сървъра. И не Господ те осъжда, а сървъра записва и анализира твоята игра и дали заслужаваш да играеш на по-трудно ниво и да станеш про, или да те върне да минеш същото ниво отново >:О
Хм, май е време да се изнасяш вече, щото си леко скучен...


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:05


Куц Пръч написа:
Господ е Spectator и основен server-оподдържащ, докато "Рая" (Не вярвам, че има Рай, но вярвам, че Ада е Земята :D) е сървъра. И не Господ те осъжда, а сървъра записва и анализира твоята игра и дали заслужаваш да играеш на по-трудно ниво и да станеш про, или да те върне да минеш същото ниво отново >:О


Спичаш се. Казваш че Рая е сървърът. Тогава значи Рая те осъжда??? Пич, спри до тук, че вече се изложи достатъчно и ставаш за посмешище.


Профил

Аватар
Регистриран на:
24 Юли 2006 20:38
Мнения: 1253
Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:07


Ой объркал съм се. Исках да кажа не Рай, ами "Небето" ама карай...

И верно, тва за Християнството беше простотия. Аве късно е, дейба. Вярвам там в някакъв (не Господ) а Висш Разум дето ни наблюдава, както и в собствената воля и силата на мисълта.

___________________________________
:o Или имаш, или немаш.


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:08


Till Lindemann написа:
The Chameleon написа:
Аз написа:
Till Lindemann написа:
е...добре, примерно убиеш човек(айде куче) :arrow: направиш нещо лошо, извършваш грях :arrow: получачаш наказание :arrow: удря те кола


Не искам да ставам наивен, но много често ми се е случвало, когато направя нещо лошо и осъзная, че съм направил нещо лошо, забелязвам, че ми се връща по някакъв начин. Не искам да звучи creepy, но е така. Не знам защо така се получава (май знам де, ама карай).


Това става и Е така , защото ти вярваш , че Е така. :)

защото според едни закони, които като християнин си длъжен да спазваш, ти си направил нещо неправилно и това не го вярва само той или само ти, а много други хора преди нас, след като са спазвали законите и са живели праведно, са получили блага, свобода


Ами в крайна сметка не само ти променяш реалността, а всички хора около теб и изобщо. Т.е. да - длъжен си да се съобразяваш с вече наложените закони и реалност ( освен , ако ти не пожелаеш да я/ги промениш! ) :)

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:12


Куц Пръч написа:
Вярвам там в някакъв (не Господ) а Висш Разум дето ни наблюдава, както и в собствената воля и силата на мисълта.


Не може да си 100% християнин и след това да казваш "Вярвам там в някакъв". Наистина излагацията ти е пълна. Извинявай, ама спри бе, де*а, не става така. Не, че някой го боли дали си християнин или не, но въпросът е принципен. Създаваш лошо впечатление.


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:13


Аз написа:
Куц Пръч написа:
Вярвам там в някакъв (не Господ) а Висш Разум дето ни наблюдава, както и в собствената воля и силата на мисълта.


Не може да си 100% християнин и след това да казваш "Вярвам там в някакъв". Наистина излагацията ти е пълна, извинявай, ама спри бе, де*а, не става така.


Ти обаче не улавяш ебавката му , когато я вкарва, ахаха.. :lol:

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:15


The Chameleon написа:
Това става и Е така , защото ти вярваш , че Е така. :)

Мне, тогава, не мислех за подобни работи. Чак сега като направих една ретроспекция забелязах това.

Я, колко късно е станало. Ще трябва да напусна интересната дискусия, щото вече едвам гледам. Явно утре ще я сваря на дванадесетата страница :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
24 Юли 2006 20:38
Мнения: 1253
Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:18


The Chameleon написа:
Till Lindemann написа:
The Chameleon написа:
Аз написа:
Till Lindemann написа:
е...добре, примерно убиеш човек(айде куче) :arrow: направиш нещо лошо, извършваш грях :arrow: получачаш наказание :arrow: удря те кола


Не искам да ставам наивен, но много често ми се е случвало, когато направя нещо лошо и осъзная, че съм направил нещо лошо, забелязвам, че ми се връща по някакъв начин. Не искам да звучи creepy, но е така. Не знам защо така се получава (май знам де, ама карай).


Това става и Е така , защото ти вярваш , че Е така. :)

защото според едни закони, които като християнин си длъжен да спазваш, ти си направил нещо неправилно и това не го вярва само той или само ти, а много други хора преди нас, след като са спазвали законите и са живели праведно, са получили блага, свобода


Ами в крайна сметка не само ти променяш реалността, а всички хора около теб и изобщо. Т.е. да - длъжен си да се съобразяваш с вече наложените закони и реалност ( освен , ако ти не пожелаеш да я/ги промениш! ) :)


За да обобщим: Вярваш в собствените способности (физически/психически сили), гледаш да оцелееш, помагаш на хората, но в граници (не се раздаваш като курва), протестираш когато някой те задължава да правиш неща, които не харесваш и които няма да те развият/ще ти изгубят време/ресурси/ще ти костват сурово или ще помогнеш на някого, когото не харесваш/с когото нямате добри отношения/само те използва, и т.н. В противен случай ставаш слуга/owned.

Та в Демокрация ли живеем? Подчинени сме на някакви закони, дори нямаме право на дума! Ако някой излезе да протестира срещу мафиотите/емотата/наркодилърите, ще го пребият от бой и никой няма да вика с него/да му помогне.

Вярно е, правилата са за да има все пак културни отношения и да се живее пълноценно. Но именно тези правила се използват, за да промият нашите мозъци - да ни карат да работим за железни монети и хартийки, докато заслужаваме храната си като хора, а не като възнаграждение за добре подчинявал се безмозъчен добитък.

Тва е.

ПП: Направих грешка - не трябваше да пиша тия 100%, които предизвикаха още 1 страница хейт :Д

Преувеличавам по някой път, когато искам да докажа че не съм дадено нещо - в случая, че не съм мюсюлманин.
Писах че Корана е по-истински и така излиза все едно съм ултра мега християно-осквернител. Трябваше да защита християнската си вяра и...
Стана преувеличение...

___________________________________
:o Или имаш, или немаш.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:20


значи виж сега каква ми е идеята
отиваш на дискотека, денсите правите каквата правите ОБАЧЕ
виждаш на пейката да лежи някакво момиченце, по-малко от теб, обаче би я праснал
за да провериш дали е дрогирана или пияна напълно, й вкарваш език, тука вече сам си решаваш какво да правиш и какво не
обаче това, че тя излезе спинозна и по някакъв начин се заразиш :arrow: това вче е възмездието, което не можеш да обясниш
защото по твоята логика може да има моменти когато откраднеш колелото на брата на братовчедчето на някой от блока и никрая сам да си счупиш пръста, осъзнавайки грешката си(ако спазваш християнските закони)

Цитат:
The Chameleon написа:
Till Lindemann написа:
The Chameleon написа:
Аз написа:
Till Lindemann написа:

е...добре, примерно убиеш човек(айде куче) направиш нещо лошо, извършваш грях получачаш наказание удря те кола



Не искам да ставам наивен, но много често ми се е случвало, когато направя нещо лошо и осъзная, че съм направил нещо лошо, забелязвам, че ми се връща по някакъв начин. Не искам да звучи creepy, но е така. Не знам защо така се получава (май знам де, ама карай).



Това става и Е така , защото ти вярваш , че Е така.


защото според едни закони, които като християнин си длъжен да спазваш, ти си направил нещо неправилно и това не го вярва само той или само ти, а много други хора преди нас, след като са спазвали законите и са живели праведно, са получили блага, свобода



Ами в крайна сметка не само ти променяш реалността, а всички хора около теб и изобщо. Т.е. да - длъжен си да се съобразяваш с вече наложените закони и реалност ( освен , ако ти не пожелаеш да я/ги промениш! )



За да обобщим: Вярваш в собствените способности (физически/психически сили), гледаш да оцелееш, помагаш на хората, но в граници (не се раздаваш като курва), протестираш когато някой те задължава да правиш неща, които не харесваш и които няма да те развият/ще ти изгубят време/ресурси/ще ти костват сурово или ще помогнеш на някого, когото не харесваш/с когото нямате добри отношения/само те използва, и т.н. В противен случай ставаш слуга/owned.

Та в Демокрация ли живеем? Подчинени сме на някакви закони, дори нямаме право на дума! Ако някой излезе да протестира срещу мафиотите/емотата/наркодилърите, ще го пребият от бой и никой няма да вика с него/да му помогне.

Вярно е, правилата са за да има все пак културни отношения и да се живее пълноценно. Но именно тези правила се използват, за да промият нашите мозъци - да ни карат да работим за железни монети и хартийки, докато заслужаваме храната си като хора, а не като възнаграждение за добре подчинявал се безмозъчен добитък.

Тва е.


човече, тук не става въпрос за демокрация, просто ако тези правила не се спазваха, нас може би нямаше да ни има.а законите, за които говориш ти, тези, които ни притискат са именно законите на демоклацията, общоприети, което става проблем


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:25


Куц Пръч, не ме разбра, говориш прекалено светски и на физическо ниво. :)

Заеби, окъснехме, лека ви нощ! :wink:

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
22 Юни 2004 19:22
Мнения: 1728
Местоположение: Тop secret
Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:26


Време беше, омг. Не ви ли се спи бре?! :o


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:29


не, чакам да ни пратиш снимка


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:30


bYbonЪъЪъ написа:
Време беше, омг. Не ви ли се спи бре?! :o

Твърдо Не. Екзистенциалните въпроси не търпят отлагане. :D :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Фев 2007 11:59
Мнения: 1639
Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:31


Тая вечер е PCMania Forum™.Тъпотии и флъд на едно място с интелигентна дискусия.


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:31


Till Lindemann написа:
не, чакам да ни пратиш снимка

Тихо да не те чуе Казми. :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
24 Юли 2006 20:38
Мнения: 1253
Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:32


Till Lindemann написа:
не, чакам да ни пратиш снимка


Хайде, де, не сме дърти баби да чакаме за сапунен сериал, където сватбата на младоженци се развива в 190710927810947810249741 епизода!!!

Искам си всекивечерната доза криминален сериал - искам да видя как убиваш форумците със снимките си.

___________________________________
:o Или имаш, или немаш.


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие:
Публикувано на: 29 Окт 2007 01:37


Уф, оставете поне тези, на които им е интересно, да видят какво са писали другите и да стане дискусия де... Вие засрахте отсега още. Стига сте писали. Просто ПРЕСТАНЕТЕ. Без глупави констатации, без "ок, няма да пиша повече" след моя пост, защото още ще пишат. Спрете се.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com