Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 08 Апр 2023 13:05


denik написа:
И като цяло, за мен най-важното е, че са дали юздите на Филони за целия франчайз (а не както досега всичко на парче от различни хора), така ще очаквам в близките 5-7 години да видим малко повече кохерентност
Преди ~2 години и аз бях на същото мнение, но след втория сезон на Мандо нещата брутално се обърнаха. Филони е подобен на Лукас- голям разказвач на истории, разнищва интересни теми и т.н., но в момента в който нещата опрат до логически връзки и кохерентност всичко се разпада и вместо да се опита да оправи нещата, игнорира проблемите и продъжава да се опитва да надгражда над повръщаната бъркотия. Също така Филони е изключително привързан към персонажите си и в последнно време това изключително вреди на франчайза. За мен лично Филони е част от проблема и докато не бъде отстранен или не сложат някой да го съветва правилно няма да има подобрение.
Отделно Катлийн Кенеди продължава да е единствената, която решава какво да се прави...


___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 08 Апр 2023 19:53


Междувременно Мандахерцалоцеът достигна нови рекорди в глупостта си.

denik написа:
И като цяло, за мен най-важното е, че са дали юздите на Филони за целия франчайз (а не както досега всичко на парче от различни хора)

А според мен са в ръцете на Фавро...името му като продуцент е и в екипа на Асока, дето си е творение на Фелони.

Апропо, в трейлъра освен народът от Rebels (Сабин, Хера и пр.) мимоходом споменаха Heir to the Empire, а в последния сезон на The Bad Batch бяха няколко пъти на планетата Weyland...която е важна локация точно от книгата Наследникът на империята (част от така наречената "Трилогията на Траун", макар че за него вече има значително повече книги) - там се произвеждат чувствителни към Силата клонинги.
Този, с който се бие Асока в трейлъра може би е Дарт Вейдър. (Един вид още един дуел между тях.) Друга хипотеза е Джорус К'баот.
1. Фелони явно ще канонизира всички, което му харесва около Наследникът на империята.
2. Вървят по стандартния път на запълване на дупките от анимационните сериали - ще ни покажат, как така Палпатин се завърна.

Ако Асока е провал в стил Мандахерцалореца, единственото нещо, за което си струва да се чака е вторият сезон на Андор.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10919
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 21 Апр 2023 00:57


Приключих 3ти сезон на Мандо. Доста ми хареса.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 21 Апр 2023 06:59


На мен ми беше доста мех.

А последният епизод изглеждаше повече като финале на сериала. Единственото логично нещо за сезон 4 е да направят някакъв тайм джъмп.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10919
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 27 Апр 2023 22:54


След Мандо ми се гледаше още SW и догледах Андор. Бях му почнал първите два епизода и вървеше тегаво, ама след това стана супер добър. Много ми хареса.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 07 Май 2023 02:27


По Star Wars: Visions 2 не е работило и едно чисто японско студио, затова и не го водя аниме. Визуализациите са интересни, а стиловете на определени студия разпознаваеми на секундата - Cartoon Saloon, Aardman...но идеите за сюжетите са meh.
Май най-ставащият сегмент беше този на корейското студио Mir. Още ми хареса музиката в индийския сегмент.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 14 Май 2023 12:34


Имах нещастието да гледам последните 4 епизода на Мандалореца. В лукасфилм толкова ли няма човек с работещи очни ябълки?
Правилно отписах SW след първият JJ филм.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 15 Май 2023 08:07


Gen.Toast написа:
Правилно отписах SW след първият JJ филм.

Гледай Andor. На мен ми хареса, въпреки че Rougue One хич не ме изкефи.

А иначе отще от времето на Лукас, след оригиналната трилогия най-доброто което се е случвало с поредицата са някои от игрите и анимационните сериали - The Clone Wars, Rebels и The Bad Batch (Resistence беше бездарен).

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 23 Авг 2023 22:35


Асока почна някак среднисто.

От една страна продукцията е страхотна, част от бойните сцени са приятни за гледане и дизайните са радост за окото.
От друга:
- Драмата между Сабин и Асока ми лази по нервите. Мисля, че можеха да имат същата сюжетна нишка, но по-добре изградена и по-икономично разказана, вместо да обясняват всичко по 10 пъти.
- Защо всяка сцена се влачи тооолкова бааавно, а персонажите се гледат дъъълго и многозначително? Върнаха ме в детството, когато 3/4 от филмите бяха съветски и се разтакаваха по същия начин.
- Dark force acolyte-ите вадят някакви умения и дребни трикчета дето противоречат на канона.
- Звездната карта MacGuffin има твърде много начини за активиране, какъв е смисълът, щом се предполага да е кодирана? Backdoor оставен от производителя?
- Дейвид Тенант ми изглежда похарчен тук, защото роботът е бая скучен персонаж. Можеше да се мине без 2/3-ти от репликите му.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Юли 2009 19:18
Мнения: 15
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 27 Авг 2023 10:29


AlShu написа:
Асока почна някак среднисто.

От една страна продукцията е страхотна, част от бойните сцени са приятни за гледане и дизайните са радост за окото.
От друга:
1. Драмата между Сабин и Асока ми лази по нервите. Мисля, че можеха да имат същата сюжетна нишка, но по-добре изградена и по-икономично разказана, вместо да обясняват всичко по 10 пъти.
2. Защо всяка сцена се влачи тооолкова бааавно, а персонажите се гледат дъъълго и многозначително? Върнаха ме в детството, когато 3/4 от филмите бяха съветски и се разтакаваха по същия начин.
3. Dark force acolyte-ите вадят някакви умения и дребни трикчета дето противоречат на канона.
4. Звездната карта MacGuffin има твърде много начини за активиране, какъв е смисълът, щом се предполага да е кодирана? Backdoor оставен от производителя?
5. Дейвид Тенант ми изглежда похарчен тук, защото роботът е бая скучен персонаж. Можеше да се мине без 2/3-ти от репликите му.


Не съм супер развълнуван, но като цяло не беше лошо. Иначе:
1. Тъй като не съм гледал Rebels, на мен обясненията даже ми бяха твърде малко. С толкова много нови имена и герои повторенията ми дойдоха тамън
2. Това мен лично доста ме кефи. За разлика от повечето американски сериали и филми, където всичко е смелено - сакън зрителите да трябва да мислят за нещо - тук поне може сам да си правиш изводите за това как се чувстват героите и какво си мислят. Не че има кой знае колко дълбок смисъл, зад който трябва да се вниква - сериалът все пак е таргетиран към масова публика - но аз лично бях приятно изненадан
3. Не знам защо това те впечатлявва толкова - не знам на Дисни някога да им е пукало за канона - включително и този, който самите те са създали :D
4. Какво имаш предвид? Мацката с лилавата коса отключи картата, което позволи на лошите да си я пуснат на мултимедията. Нали това беше цялата драма във втория епизод - че лошите имаха отключената карта.
5. За мен, пък, сцените с робота - особено във втория епизод - са едни от най-смислените :D Бяха супер важни за развитието на персонажа на лилавокосата. Все още сме доста далеч от дзен-будистките философски забежки от оригиналната трилогия, но на този етап I'll take what I can get :D

Така или иначе доста време е минало, откакто ме е било грижа за Star Wars. Мандалорианецът по едно време ме беше запалил отново, но последния му сезон леко ме разочарова. Андор беше готин, но щеше да ми хареса още повече, ако не беше Star Wars.

Асока много ме кефеше в Clone Wars, но тук някак си нещо ми липсва. Все още не мога да определя какво. Може би можеха да задълбаят малко в разгадаването на различните мистерии - тази в храма и особено тази с декодирането на картата. Така, както е сега, въпреки че декодирането на картата е основна част от първата серия, реално аз като зрител така и не разбрах как работи тази карта и защо се отвори по този начин. Set up-a беше като загадка стил Индиана Джоунс, а в крайна сметка не беше нищо съществено. Най-малкото можеха да дадат на Асока да прави нещо друго, а не целият фокус в първата серия да е разгадаването на нещо, което така и не се разбра как беше разгадано :D

Също така, за мен от битките има какво да се желае още - твърде много близки кадри ползват. По принцип това се прави колкото за драматичен ефект, толкова и за да прикрие факта, че актьорите не ги бива в сценичния бой и че цялата битка трябва да я заснемат с дубльори. Това се вижда особено много в последната бойна сцена от първия епизод, където в сцените където им се виждат лицата, и двете актриси ги размахват тия мечове като бухалки. В сцените на Асока има някои яки моменти, но отново са далеч от бойните сцени на епизоди 1-3...


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 28 Авг 2023 10:16


Lino написа:
1. Тъй като не съм гледал Rebels, на мен обясненията даже ми бяха твърде малко. С толкова много нови имена и герои повторенията ми дойдоха тамън

Ма те нищо не обясниха за Rebels, а това как Сабин е била падуан на Асока пък въобще го няма. Други хора я учиха, как да си служи с черната мандалорска сабя и въобще няма намек, че е чувствителна към силата.


Lino написа:
не знам на Дисни някога да им е пукало за канона - включително и този, който самите те са създали

Дисни не, но Дейвид Фелони досега спасяваше стария канон под новия формат...ма тук го е поомазал.


Lino написа:
Мацката с лилавата коса отключи картата, което позволи на лошите да си я пуснат на мултимедията.

Цъ, вещицата (да има такова нещо и в новия и в стари канон) я отключи със собствената си dark force магия (зеленият пламък), при това в различен режим.
Въобще цялото нещо "от нашите познати, само Сабин може да я разгадае" е глупост. По канон тя е просто артист. Не е дешифратор и или археолог. Виж адмирал Траун би бил перфектният човек (пардон, чис) за това.

Lino написа:
Нали това беше цялата драма във втория епизод - че лошите имаха отключената карта.

А, не. Могран Елсбет си знае как да я отключи, проблемът беше, че Сабин я отнесе на най-незащитеното място, за да може да я разследва на спокойствие...което е абсолютна детинщина, каквато не проявяваше в Rebels, когато беше буквална тийнейджърка.


Lino написа:
За мен, пък, сцените с робота - особено във втория епизод - са едни от най-смислените

Това де, info dump и донякъде retcon, защото Сабин никога не е искала да се занимава със Силата.
Дори подозирам, че оригинално са искали съвсем друг персонаж и чак после са решили да сложат нея, защото е fan favorite (но дали ще остане такава?).

Lino написа:
реално аз като зрител така и не разбрах как работи тази карта и защо се отвори по този начин

На сценеристите не им е пукало, как и защо. За тях е просто един MacGuffin...там да има за какво да си бият едни с други.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Юли 2009 19:18
Мнения: 15
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 28 Авг 2023 11:52


За съвсем различни неща говорим.

Цитат:
Ма те нищо не обясниха за Rebels, а това как Сабин е била падуан на Асока пък въобще го няма. Други хора я учиха, как да си служи с черната мандалорска сабя и въобще няма намек, че е чувствителна към силата.


Как да не обясниха нищо - главните герои са победили Траун, единият от тях е изчезнал заедно с него, генералката им е приятелка... На теб ти е лесно, защото очевидно си гледал Rebels, но за човек, който не е, имаше много герои от там. Най-малкото заради всичките нови имена, обясненията ми дойдоха добре.

Цитат:
Цъ, вещицата (да има такова нещо и в новия и в стари канон) я отключи със собствената си dark force магия (зеленият пламък), при това в различен режим.
Въобще цялото нещо "от нашите познати, само Сабин може да я разгадае" е глупост. По канон тя е просто артист. Не е дешифратор и или археолог. Виж адмирал Траун би бил перфектният човек (пардон, чис) за това.


Ама тя вече беше отключена! Нали това беше идеята - картата трябваше да се цъкне по правилния начин, за да се отключи. Мацката с лилавата коса я отключи и лошите я взеха отключена. Дали те са могли да я отключат и без това, няма значение.

При всички положения, идеята тук беше да използват MacGuffin-a, за да покажат нещо за героите - лилавокосата е арт натура и е добра с техниката - тя си взаимодействаше с картата именно по този начин. Подходът на вещицата е друг - тя отиде на Датомир (ако не се лъжа), в място свещено за вещиците и използва магия, за да борави с нея. Това в общи линии е един от добрите начини да се използва един MacGuffin - да покаже някакъв аспект от характера на героите. А не просто да се ползва за да има за какво да се бият героите (както правят повечето автори).

Както и да е, де. Като чета за кои части от моя коментар ми говориш, очевидно двамата с теб търсим различни неща от един филм/сериал :D Мен детайлите никога не са ми били толкова голяма драма.

Ако филмът/сериалът/whatever разглежда теми, които са ми интересни, не се вглеждам в дреболии. Ако виждам, че дреболиите ми правят впечатление, значи очевидно даденото нещо не ми е интересно и просто спирам да го гледам. Животът ми е прекалено кратък, за да се занимавам доброволно с неща, които ме дразнят :D


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 28 Авг 2023 14:11


Lino написа:
главните герои са победили Траун

Всъщност не, Езра се възползва от "космическите китове" (тези от изображенията на картите)...и телепортира със себе си адмирала.
Това е по-скоро надхитряване, не точно победа по всички правила.

Lino написа:
генералката им е приятелка

Тя генералката е ядрото на "Тях", Асока беше по-скоро външен човек.
Или с други думи, вземи да изгледаш Rebels. Бая по-интересно е от това тук. Има инквизитори, има Асока срещу Вейдър и пр.

Lino написа:
На теб ти е лесно

Не бих казал, предвид как са пренаписали Сабин, която беше преди всичко мандалорка, без никаква амбиции за вземане даване със Силата.

Lino написа:
обясненията ми дойдоха добре.

Повечето от обясненията бяха всъщност нововъведения.
Оставиха бая SW елементи, които идват от анимационните сериали без обяснения.

Lino написа:
Ама тя вече беше отключена!

1. Което е странно за тайна ключалка, нали? Не е ли по-добре да се самозаключи след липса на активност, като един най-обикновен смартфон?
2. 200% съм сигурен, че Могран Елсбет може да се справи и без Сабин, понеже е по-наясно с тази древна раса в частност (тя е и нещо, като наследник).

Lino написа:
картата трябваше да се цъкне по правилния начин

Ми то случаен тип може да нареди този пъзел, просто като си играе със сферата.

Lino написа:
няма значение

Да, няма. Важното е, че тя им поднесе картата на тепсия...малко странно за бивш бунтовник и таен агент.

Lino написа:
лилавокосата е арт натура и е добра с техниката

1. Артистичната и натура няма нищо общо с решаване на пъзели и беше демонстрирана с графитите по стените.
2. Техническата и натура се показа по-скоро при анализа на главата на робота...само дето там го обясниха и със Силата - щяла гръмне или нямало да гръмне. Ъх.

Lino написа:
тя отиде на Датомир (ако не се лъжа), в място свещено за вещиците и използва магия, за да борави с нея.

Не, на друга планета бяха и това беше храм на по-древна култура, но пък вещиците от Датомир са техни наследници.

Lino написа:
Това в общи линии е един от добрите начини да се използва един MacGuffin - да покаже някакъв аспект от характера на героите. А не просто да се ползва за да има за какво да се бият героите (както правят повечето автори).

Това така написано звучи, но предвид множество предишни заглавия ползващи MacGuffin-и - Indiana Jones, Tomb Raider, Uncharted (игрите, не малоумния филм) са се натрупали известни стандарти за въпросните предмети. Тук нещо куца...и както отбелязах - Сабин не точно характеризирана, е ре-характеризирана.

Lino написа:
двамата с теб търсим различни неща от един филм/сериал

Не думай, това е невъзможно!

Lino написа:
Мен детайлите никога не са ми били толкова голяма драма

На мен също, но от анимациите по темата съм свикнал на малко по-добра детайлизация. Разглезен съм един вид...парадоксално от шоута предназначени за деца. :shock:

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Юли 2009 19:18
Мнения: 15
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 28 Авг 2023 15:06


Цитат:
Или с други думи, вземи да изгледаш Rebels.


Пробвах още преди години - много ми е дървен art style-a. Идва ми като бюджетна версия на Clone Wars. Отделно от това environment-ите са супер празни и изглеждат скалъпени надве-натри.

Ама не знам, де - доста добри неща съм чувал за него и от други места. Може и да му дам втори шанс някой ден...


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 31 Авг 2023 07:54


Три епизода навътре...има някъде в ядрото на Асока интересни идеи и разкриване на митология отпреди Старата република, но реално е скука и пълнене на времето, а екшънът съвсем пропадна, особено с тази сцена в открития космос.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 20 Сеп 2023 20:28


Шести епизод на Асока...е, поне се появи Траун и както винаги, той е пич.
А още добитъкът, кой Сабин язди е около 20% по-интелигентен от нея самата.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 05 Окт 2023 08:38


В крайна сметка Асока е сбор от прекрасни и отвратителни елементи.
От една страна разширяването на митологията, завръщането на Ани (най-накрая в правилна интерпретация) + Езра + Траун, новите не-джедаи и красивите картинки (космос, кораби, древни храмове...).
От друга откровено тъпи ръкопашни боеве, странни тактически решения и от двете страни сработващи просто защото, досадно бавно темпо и цялата мелодрама между Сабин и Асока, която се разреши от само себе си.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2673
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 05 Окт 2023 19:58


Бях решил да коментирам след всеки епизод, но след като изгледах първия намеренията ми изцяло се промениха :lol:

AlShu написа:
В крайна сметка Асока е сбор от прекрасни и отвратителни елементи.
Няма нищо прекрасно в този шитав сериал.

AlShu написа:
От една страна разширяването на митологията, завръщането на Ани (най-накрая в правилна интерпретация) + Езра + Траун, новите не-джедаи и красивите картинки (космос, кораби, древни храмове...).
Разширяване на митологията как?
Spoiler for :
Отидоха в друга галактика, която по нищо не се различава от предишната. Ретконнаха night sisters, ретконнаха Датомир, навряха тъпите космически китове навсякъде...

На Езра не му пука за нищо достатъчно, за да зададе въпроси навреме и да предприеме мерки.

Траун е превърнат в абсолютен идиот, който се друса супер здраво с copium.

Force ghost Anakin се явява на Асока, защото тя е най-важният OC на Филони, но напълно пропуска всички други през целите тези години.

Това че на моменти изглежда добре, защото са изсипали една планина пари по сериала, не го спасява, даже обратното. Никой нито за момент не се е спрял да каже "аве ей, какви са тези помии дето сме забъркали?"...

AlShu написа:
От друга откровено тъпи ръкопашни боеве, странни тактически решения и от двете страни сработващи просто защото, досадно бавно темпо и цялата мелодрама между Сабин и Асока, която се разреши от само себе си.

Асока има едни от най-ужасните бойни сцени, които някога съм виждал.
Нищо няма смисъл, лошите са пълни кретени, а добрите имат целия късмет в галактиката, за да им се получават нещата винаги в последния възможен момент.

Сабин обрича собсвената си галактика на брутална война (с този Траун е малко съмнително, но все пак...), но за нея няма абсолютно никакви последици и всичко и е опростено.

Благодаря на Филони, че превърна SW в напълно безмозъчен франчайз!


___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 06 Окт 2023 08:47


the_presator написа:
Няма нищо прекрасно в този шитав сериал.

А на мен някои от елементите ми харесаха.

the_presator написа:
Разширяване на митологията как?

- Направиха връзка с древните покорители от другата галактика и Нощните сестри. Това досега беше полу-канон само от игрите.
- Свързаха и тази нова галактика с боговете от Мортис (в края на последния епизод се виждат статуите на Бащата и Сина).
- Дадоха по-голяма роля на Аникин като дух на силата и го свързаха със Света между световете. Може дори да го докарат, като носител на баланса, знае ли човек...

the_presator написа:
навряха тъпите космически китове навсякъде...

Вече са част от канона от Rebels насам. Това е прастар начин за пътуване отпреди изобретяването на свърхсветлинния двигател и компютърната междузвездна навигация.

the_presator написа:
На Езра не му пука за нищо достатъчно, за да зададе въпроси навреме и да предприеме мерки.

А? Ми той човекът беше в културен шок след 10 години изолация.
Тя Сабин е виновна, че не го предупреди...виж, че нея са я направили идиотка е едно от многото лоши неща в сериала.

the_presator написа:
Траун е превърнат в абсолютен идиот

По принцип решенията му бяха правилни. Проблемът е, че сценаристите не знаят как тактически да напишат бойна сцена - това вече го отбелязах, като недостатък.

the_presator написа:
Force ghost Anakin се явява на Асока, защото тя е най-важният OC на Филони

1. Е, тя е неговата ученичка. Да е виждал два пъти Люк най-много.
2. На никой друг продуцент не му пука за Аникин. За всички тях, той е просто емо тийнейджърът превърнал се в Дарт Вейдър.
Глупости стават, когато всеки дърпа френчайза към себе си, но тази негова интерпретация ми харесва повече оригиналната на Лукас.
Ако може да се каже, че Andor работи, това е защото е един вид странична история.

the_presator написа:
Това че на моменти изглежда добре, защото са изсипали една планина пари по сериала, не го спасява

Не, не го. Но все пак ме кефят. Други поредици не могат да ми го дадат това.

the_presator написа:
Благодаря на Филони, че превърна SW в напълно безмозъчен франчайз!

Не мисля, че той беше единствения, нито най-лошият. Бая хора се напънаха.
Неговите глупости поне ме забавляват.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 736
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 06 Окт 2023 11:03


taz 6itnq Asoka daje ne zaslujava da se komentira.

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com