Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 13:08


Ами нищо ново под слънцето - просто целият свят действа както му се каже. Exhibit A малко по-нагоре.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 13:14


Еееееей, големият антиконформист бе, майка ти да еба и на тебе, гений недоклатен. Разгадал мистериите на живота, неповторим, не ходи по барове да си говори за сватби, гнус го е сигурно от мисълта за деца, виси по цял ден на някакъв опърдян стол и се кефи, че разбира из основи битието за разлика от целия останал скучен свят, пълен с овци.

Целенасочено да се напънеш да звучиш като 14 годишен дрисък, пак няма да го докараш така добре.

Мъжете сме доста първобитни, момчета. Малко като ти секне секса и почваш да смърдиш на недоебано от километри :lol:

С Гипчо не съм съгласен, но поне за разлика от много други, може да изгради някаква теза и да си защити мнението по начин, който поне да доведе до някаква цивилизована agree to disagree ситуация. Ти освен лайна и преднамерено небрежни постове, колкото да се изкараш много над нещата, можеш ли да предложиш нещо изобщо?

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 13:20


Маце Борко написа:
Еееееей, големият антиконформист бе, майка ти да еба и на тебе, гений недоклатен. Разгадал мистериите на живота, неповторим, не ходи по барове да си говори за сватби, гнус го е сигурно от мисълта за деца, виси по цял ден на някакъв опърдян стол и се кефи, че е разбира битието за разлика от скучен свят, пълен с овци.

Целенасочено да се напънеш да звучиш като 14 годишен дрисък, пак няма да го докараш така добре.

Мъжете сме доста първобитни, момчета. Малко като ти секне секса и почваш да смърдиш на недоебано от километри :lol:


post physique, недоносче галено, тамън ония ден ми пристигна новият стол, а на следващия ден бях на Витоша, тъй че няма кога да съм го опърдял. Ама напъни се още малко, може да ви се получи с рийпъра, да ви еба у тапаците, шприцовайте се и с ваксини, и с хуйове, и се гушнете и си лягайте да нанкате.

EDIT: не, не мога да си губя времето да ви обяснявам и доказвам какви сте мишоци, влизам да дам ряз на реката от лайна и да се посмея, ае бъркай си вгъзъ и си душкай пръститею


agree to disagree вика, умрял съм аз за някакво полу-съгласие с някакви пълни идиоти


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 13:24


covid2012 написа:
post physique, недоносче галено, тамън ония ден ми пристигна новият стол, а на следващия ден бях на Витоша, тъй че няма кога да съм го опърдял. Ама напъни се още малко, може да ви се получи с рийпъра, да ви еба у тапаците, шприцовайте се и с ваксини, и с хуйове, и се гушнете и си лягайте да нанкате.

EDIT: не, не мога да си губя времето да ви обяснявам и доказвам какви сте мишоци, влизам да дам ряз на реката от лайна и да се посмея, ае бъркай си вгъзъ и си душкай пръстите


Ясно, батко, начи почвам те оттук нататък и тебе с лайната и ебането.

Ма няма Витоша, няма нов стол - гащите ти са същите и са все така пълни, ако ще и нова къща на Марс да си вземеш. :lol:

Напъни се още малко, тестостеронното звучене почти го докара. Повтори още два-три пъти как само влизаш, за да ни се посмееш и всъщност изобщо не ти пука и т.н. и съвсем ще ти легне вече калъпчето на всичките латентни педалчета, които минаха и заминаха през форума, оставяйки лайняна диря, сополи, сперма и още няколко алт акаунта след себе си.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 13:39


Това вече е яка пцм хранилка лол :lol:

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 13:43


одеве звуча на 14, ся па тестостеронно звуча

аве ей

айде, похвалете се, коя ваксина си сложихте? говеда


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 13:54


Аз си набих преди малко една ваксина срещу ретарди:

Image


Иначе си звучиш точно така - като 14 годишен дрисък, който се напъва да постигне някакво друго по-мъжествено звучене. Което аз го определям като изкуство в ретардията, браво.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 14:07


Цялата ти 'теза' срещу мен е, че се имам за много извисен, а всъщност седя и пърдя на стола си.

Всъщност всеки във форума знае, че именно ТИ се имаш за страшно извисен, но си си човек като човек, т.е. и ти пърдиш и седиш на стол, така че какво си седнал да хлебиш кой колко е извисен и колко му е опърдян стола? :D И защо трябва да се 'правим', че влизаме само да се посмеем, ти не влизаш ли за това? Или влизаш, за да затапиш някой си там трол и да си докажеш, че за разлика от другите, дето само се правят, ти наистина си извисен? Ако влизаш с различна идея от това да изпростееш малко, не аз, а ти си малоумен.

Да сте живи и здрави всички и да си знаете, че просто дразни да се изказвате като някакви авторитети по всяка тема, че и да оспорвате и да солите опозицията, независимо дали ви излага хубаво синтезирана информация (като Гипо) или ви псува (като мен, в случая), пък накрая да кажете 'ами ние тука такова agree to disagree'. Аз не се хабя да ви обяснявам възгледите си, защото по този конкретен въпрос до голяма степен съвпадат с тези на Гипо, а не защото нямам време за вас. Както виждаш, влизам от време на време и дискусията продължава, което нямаше да е така, ако се имах за много извисен. Вие пък прекрасно илюстритате, че е напълно безмислено това, което Гипо прави - да ви говори като на нормални хора, а не като на говеда, понеже постига абсолютно същото, което и аз правя с небрежните постове.


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 14:24


covid2012 написа:

тамън ония ден ми пристигна новият стол, а на следващия ден бях на Витоша, тъй че няма кога да съм го опърдял.


Тва изречение му липсва едно "ако искаш да знаеш" отпред, за да пасне перфектно на образа на подрастващ инфантил. В тая ситуация изглежда повече като кривоглав недоносен плужек, кърмен от хуй и захранен от анус. С едно "не ме ебе" накрая обаче не можеш да прикриеш пъпчивото си безсилие в ситуация, в която поемаш вербално съдържанието на кофата с лайна, която сам си докара в устата. Цялостния ти изказ мирише на пубертетска злоба от несигурност и липса на социална валидация, която се опитваш да прикриеш като недоебан неконформизъм. Дотук дори не съм те почнал, разказвам ти само какъв образ си градиш, заради който наистина те съжалих и спрях да те храня, на което вместо да се възползваш да излезеш от ситуация реши да ме споменаваш в следващите си 3 поста. Захождаш и с типичното комплексарско усещане за превъзходство, неосъзнавайки че всеки е под същото убеждение за себе си, та се е научил да общува при такива равни условия. Там е и разликата между динамиката на разговор между мен и Гипо, с когото въпреки противоположните мнения не сме се запсували, и теб, недоклатения малкопишковец, който от друго е невъзможно да разбира, израствайки с на баща си кура в уста. Но сера аз на надеждата ти да се изкажеш като авторитет, сера и на злощастните ти опити да сипеш на някого, сера и изцяло на твоята личност, и на цялостния ти мироглед и бъднина :D

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 14:42


Всички започнахте да звучите като 14 годишни пишлемета които се карат пред блока. Точно както в старите времена. Добра тема мочмета :)


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 14:43


Аз само да предложа, всеки да действа за себе си както намери за добре и другите да не му държат сметка поне докато нещата не станат абсолютно задължителни и да не се пънем в глупотевини.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 14:45


Ти му викаш DMS Гипчо, демек DMS = умствено/физически изостанал е и има нужда от помощ, Гипчо - някво снизходително. Кой е недоклатеният комплексар с чувство на превъзходство? Ти.

Да не кажеш, че го защитавам, той пък ти пуска мемета колко ти е малък мозъка, понеже там нз нещо за ваксината. Така че да, ама не, запсувахте си се.

А я кажи какво толкова се жегна на темата с яденето на лайна, та не можеш да я оставиш на мира, и защо трябва винаги да намесваш бащи и малки пишки, какво ти се е случило? Къде си тръгнал да говориш за комплекси? Теб комплексите толкова са те смачкали, та се налага 'ами ваксинирах се веднага, да, нали тъй каза телевизора' да го изкажеш като 'и аз съм вече в ОТБОРА (заедно сме, силни ме) на ЧИПИРАНИТЕ (вие сте тъпи и вярвате на руски тролове, а аз съм умен и вярвам на американски), и който не е - да му го набият четвъртит'. Като си толкова уверен и доебан пък ти, че и снизходителен да ме съжаляваш чак :lol: :lol: :lol: :lol: , че чак и логически несъответствия дропваш с линкове като старателен първолак, защо трябва да използваш такива тактики, че да караш и другите да правят като теб? Ваксинирал си се и толкоз, другите не ни мисли.


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 15:30


Мочмета, наистина ми е кофти да го псувам тоя изклесък, сори. :lol:

Седнал да ми обяснява как съм бил снизходителен с Гипо щот съм му казал Гипчо. Това да не ти е на родителите ти брака ве, педалче, къде се вреш? Границата между да намирам на Гипчо аргумента за тъп и да намирам самия Гипчо за тъп никак не е тънка, но знам че не си имал късмета в тоя живот някой да не те смята за малоумен, та ми се налага да обяснявам това, и то за 3-ти път, ебати кринджфеста.

Остатъка от поста ти е на ниво "не съм аз, ти си", и ти е втори такъв, така че по-добре си хвани путчицата под мишница и изчезни безславно, в тоя форум те чакат само лайна, почти както в жалкия ти ненужен животец. :oops:

(Между другото, DMS далеч не е само за ретарди, макар че ти можеш да изкараш някой лев оттам. :lol: )

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 15:47


Втори, трети, пети - ама резултат йок. И пак набърка родителите. Оставям те на мира, че тежък кръст теглиш.


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 15:48


The Arrow написа:
Аз само да предложа, всеки да действа за себе си както намери за добре и другите да не му държат сметка поне докато нещата не станат абсолютно задължителни и да не се пънем в глупотевини.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 18:29


covid2012 написа:
Втори, трети, пети - ама резултат йок. И пак набърка родителите. Оставям те на мира, че тежък кръст теглиш.


Хах, поредния атестат на малоумието ти е очакването да нямам дълбоко интимни мисли за майка ти, та естествено че бих ѝ разпорил шундичката върху детското ти креватче. Можеш и ти да ѝ теглиш един тек после, ше сме си баджанаци. :lol:

@Ароу, това е фундаментално колкото и да обявиш инакомислещия за тъп в тоя форум, ма второто не пречи на първото, така че дерзай. Задължително ваксиниране не бих чакал и очаквал обаче, това само ше поляризира антивакс настроенията и не е яко.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 19:10


The Grim Reaper написа:
covid2012 написа:
Втори, трети, пети - ама резултат йок. И пак набърка родителите. Оставям те на мира, че тежък кръст теглиш.



@Ароу, това е фундаментално, колкото и да обявиш инакомислещия за тъп в тоя форум, ма второто не пречи на първото, така че дерзай. Задължително ваксиниране не бих чакал и очаквал обаче, това само ше поляризира антивакс настроенията и не е яко.


И аз не мисля, че ще стане задължително да се ваксинираш за ковида, ама от друга страна вече се говори как няма да те пускат по частни обекти като например заведения, магазини,самолети, хотели и други подобни, ако не покажеш сертификат за ваксинация.

Което ми е странно защото държавата(като цяло) ли ще нареди това на частните обекти или всяка една малка фирма или голяма компания би решавала сама за себе си дали да изисква такова нещо от клиентите си или от служителите си дори.

И в крайна сметка, би се получило, че не си задължен да се ваксинираш, ама ако не си ваксиниран няма да можеш да ползваш разни обществени места като нормален човек.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 19:24


Ем, същото е и с носенето на гащи - не е задължително ама ако искаш до магазина, ше тряя си туриш. А гащите даже трябва да си ги купувам, ваксината е аванта. :lol:

Сори, тука вече не мога да подкрепя - напълно естествено е да е така и както някой не е длъжен да се ваксинира, така и никой не му е длъжен да му предоставя услуги безусловно. Но това няма да попречи на масов рев по тая тема, стой та гледай. :D

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 19:37


Стой та гледай как ще почнат да се фалшифицират документи за това, че си ваксиниран, за да можеш да отидеш в някоя дупка да пиеш по една-две бири в петък вечер :D

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 22 Фев 2021 19:58


Аз по-скоро питах според вас това държавите ли ще го налагат на частните обекти или всеки частен обект ще си преценя за себе си? Примерно, едната дискотека ще е само за ваксинирани защото те самите така са си решили, обаче съседната ще пуска всякакви пак защото те така са си решили.

___________________________________
тежки нокаути


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com