Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 18 Яну 2018 15:53


Говорихме, но според мен не са по-тежки като история - просто по префърцунено тъмни.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 18 Яну 2018 16:08


И така да е - пак се различават от сериалите на DC и останалите марвелски продукции(може би с изключение на Легион от страна на Марвел и Готъм и Константин от DC). Просто стилът на едните е по мрачен, да речем даже психарски(макар и малко самоцелно и без да е необходимо), докато в другите е по светъл и шарен(пак самоцелно).


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 18 Яну 2018 16:29


The Wolf написа:
И така да е - пак се различават от сериалите на DC и останалите марвелски продукции(може би с изключение на Легион от страна на Марвел и Готъм и Константин от DC). Просто стилът на едните е по мрачен, да речем даже психарски(макар и малко самоцелно и без да е необходимо), докато в другите е по светъл и шарен(пак самоцелно).


Малко уточнение за Легендите и стила на сериала: в съседната тема бях питал и за Легендите дали си струват, а не че съм ги харесвал тъй като не съм ги гледал. Тоест, преди около две години когато тепърва почвах да се зарибявам по DC със сериала по Стрелата, направих грешката да гледам един-два епизода на Легендите, без да гледам Светкавицата и естествено не ми харесаха особено тъй като ми се стори прекалено cringe.

Относно тона, това което ме запали по Стрелата беше именно по-мрачната, напрегната, надъхана атмосфера в стил разглезения син на милиардери се превръща в ебати коравото копеле заради обстоятелствата, в които е изпаднал случайно и става one-man army и отива да се бие с лошите. Вторият сезон също ми беше много як, третият ми беше бая посредствен, а дъното беше 4. В петият сезон нещата като цяло се върнаха към корените си.

За Светкавицата, там пък е обратното, историята и стила по принцип са такива, като от време на време се заиграват с някакви по-мрачни сюжети.

Така, че съм отворен и към двата стила, всичко си е до това дали ми харесва сериала като цяло.

И честит рожден ден, жив и здрав :)

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 18 Яну 2018 17:17


Според мен Legion е по-добър от netflix сериалите и е по-добър, защото не се взима толкова на сериозно, въпреки че сюжета е мрачен. Същото донякъде и с Constantine, но там е повече, или беше повече, monster of the week с overarching история и може би най-близкото, което дават в момента по телевизията, е Supernatural. Всъщност и двата сериала(Легион и Константин) са must watch за мен.

Готам не съм изгледал достатъчно от него, но той наистина ми биеше на netflix изпълненията от единствения епизод, който гледах.

Runaways според мен беше приятна изненада на нещо, което е що-годе гледаемо, което не го очаквах.

The Arrow, специално Legends of Tomorrow е комедия като цяло и е с много калпал старт, но според мен е един от по-добрите сериали на DC.

Иначе в Arrow не знам в последния сезон какъв back to form виждаш, според мен за сега е един от слабите сезони, почти наравно с 4ти.

The Wolf, честит рожден ден и от мен!

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 18 Яну 2018 20:12


Sentry написа:
Иначе в Arrow не знам в последния сезон какъв back to form виждаш, според мен за сега е един от слабите сезони, почти наравно с 4ти.



Аз говорих за пети сезон(тоя с Prometheus и флашбековете от Русия, които бяха яки), а не сегашния.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 29 Яну 2018 20:41


Благодаря за честитките, момчета! С малко закъснение да довършим дискусията - Няма съществена разлика между Легион, Константин и Готъм спрямо нетфликс сериалите. Стилистично са еднакви и елитарничат необосновано(но при някой от тях това е по слабо забележимо заради липсата на достатъчен бюджет), даже поне според мен споделят и един жанр - психологически трилър.

Sentry, това че на теб са ти допаднали Легион и Константин(който ми допадна и на мен) не ги прави различни от останалите - само погледни колко претенциозно е написан сценария и начинът, по който се напасва историята. Разбира се, елитаризмът и мрачината сработва само при някои от тях. Например при Константин работи идеално, но проблемът с бюджета изяде главата на този сериал. Наеха се актьори, които са под средното ниво, сценарият и главната история често криволичеха по линията на кохерентността, но са приемливи.

При Готъм положението е идеално(на мен много ми харесва този сериал, може би ми е в Топ 3 на супергеройските), защото и злодеи и герои крият мрачни тайни и в продължение на сериала разликите между антагонистите и протагонистите стават прилики, което от своя страна води до неочаквани действия и съюзи. Въобще създали са един мрачен и жив град с история, която винаги може да те изненада.

В нетфликските сериали тежкия сюжет и мрачната атмосфера не са необходими. Да, при Наказателят може и да се получава, обаче при Люк Кейдж и Железния юмрук са тотално ненужни(последния не трябваше да го изкарват чак толкова психясал, това помрачи много идеята на сериала). При Дардевил и Джесика Джоунс би трябвало да се получи, само че прекалиха много с глупавите недомислия в сценария и самоцелното насилие с нищо не допринасяше за развитието на героите.

Всичките тези сериали(на Нетфликс) поне според мен не сработват, защото липсва главния елемент в марвелския Ню Йорк - Спайдърмен. Всички тези герои(плюс Блейд, Морбиъс, Конърс и много други) са малко или много негови патерици, появили се първо в неговите комикси. Антигерои, които са антагонисти в собствената си история и вървят главно срещу себе си. Във версията на Нетфликс Спайди го няма и всеки от тях си прави каквото си иска и раздава правосъдие както намери за добре. Същото се случва и в сериала Готъм, но там ситуацията е по добра, понеже Батман не присъства, не защото не съществува, а защото е все още дете в този град.

Легион е най-претенциозният сериал според мен и именно поради тази причина не ми допадна въобще. Историята в голям период от време през епизодите липсваше, а множество сцени бяха ненужни. Този сериал спокойно можеше да бъде събран в само 2 епизода, да речем.

Sentry, щом са ти допаднали Легион и Константин може да погледнеш и Изгнаник, Екзорсистът и Луцифер. В последно време свръхестествени мистично-религиозни трилъри да искаш.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 29 Яну 2018 21:02


Според мен Matt Ryan игра доста добре в Constantine и хумора им се получаваше, но малоумния сюжет на първите няколко епизода огьопи нещата. За Легион не съм съгласен, че е претенциозен и мрачен - според мен е много лек сериал с добро чувство за хумор. Претенциозно, за мен, е нещо от рода на American Gods.

За нетфликс сериалите, както казах и преди - прекалено на сериозно се взимат и им куца изпълнението.

Луцифер бих го кльопнал по-скоро при неща като Mentalist, отколкото при Консантин(който всъщност според мен беше много близък до Supernatural). The Exorcist, от друга страна, всъщност като сериозност е по-близо до сериалите на нетфликс, но е с много по-добро техническо изпълнение, или поне първия сезон беше. Втория нещо не ми потръгна и ще видя вероятно пак като свършат ongoing-ите. Outcast също не ме хвана, но при него още в началото ми затъпя, та не бих се хванал да го гледам. В този ред на мисли Preacher започна обещаващо, но ми затъпя преди да изкарат първия сезон.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 30 Яну 2018 23:01


Вече не помня толкова добре началото на Константин, но нещата се осраха именно след като влезе неговата помощница Зет(някакво бледо подобие на Затана ли трябваше да е това?). Мат Раян игра добре, да. Обаче другите сериозно преиграваха - и ангела и момичето, демона и повечето обсебени през епизодите. Ако имаше втори сезон вероятно той щеше да се съсредоточи върху връзката между Зет и Константин и да се получи нещо подобно на ситуацията в Луцифер. Така че от една страна по добре беше, че спряха сериала.

Всъщност Американски богове и Легион са ми еднакво псевдо интелектуални. Просто единият е сравнително сложно написано фентъзи(малко в стил Толкин) и донякъде се връзва да е претенциозно, докато Легион е сериал за комикс герой, който е син на друг далеч по известен комикс герой и в крайна сметка(поне в комиксите) унищожава света. Историята му не е чак такава завъртяна психаро-мистерия каквито може да се изнамерят за Константин, Др. Дуум и подобни. Изцяло решение на сценаристите е да подходят по този начин смесвайки психология-митология-религия-философски възгледи и други глупости.

Supernatural не е ли близък до Heroes като идея? Не съм го гледал, помня че щях да го почвам, но си казах, че ми прилича прекалено на сапунка и аз не знам защо съм останал с подобно впечатление за него. Както и да е - Луцифер е далечко от Менталист, понеже има(или поне имаше, защото съм гледал само първи и малко от втори сезон) много фантастични елементи в епизодите - ангели, демони, крила, дяволи, свръхсили и тн.

А за Екзорсистът и Изгнаник - ако не те хване историята в началото и не почувстваш мистиката, няма смисъл да ги продължаваш и правилно си направил, че си ги спрял. Първия сезон на Екзорсистът беше страхотен, а Анна Касулка направи много солидна роля, жалко че героинята и не се присъедини към екипа екзорсисти. Втория още не съм го почнал, само погледнах кои актьори участват.

Изгнаник ме шашна с първия си сезон - много добра актьорска игра и атмосфера имаше, въпреки историята да не е нещо особено. Особено финалът беше брутален. Втория сезон ми затъпя солидно по средата и така и не мога да се насиля да го догледам след една сцена, в която главния герой се рееше над автобус и оставяше кафява диря след себе си. През нощта :lol:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 31 Яну 2018 11:32


btw гледах наскоро Thor:Ragnarok и опасенията ми в голяма степен се оправдаха.
Странна и шарена offbeat мешаница от wanna-be пародия и класически супергеройски филм, пълна със често несработващ и предвидим хумор. GotG 1 беше класи над това, най-вече защото главните герои си бяха космически загубеняци по принцип и всичко се чувстваше доста натурално, а не корпоративно форсирано като "новия работещ тренд".
От друга страна филми като Kick-Ass, Kingsman и Deadpool работят много по-добре като пародии, защото са наясно какво представляват и имат ясна посока какво трябва да постигнат. Поне Хела беше една идея по-добре от повечето останалите недоразвити тъпани, които го раздаваха злодеи във MCU.
Иначе технически беше прекрасен, но това е нещо обичайно за MCU по принцип.
7/10 с уговорки.

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 31 Яну 2018 23:14


Не, Supernatural не е близко до Heroes. Повечето епизоди са monster of the day, въпреки че има някаква overarching история. Музиката обикновено е приятна(рок) и персонажите са достатъчно забавни, за да се гледа.

Ъм, American Gods като история всъщност не е фентъзи. Смисъл фентъзи е, но не е. Книгата е на практика пътепис с митология завъртяна с местата, на които ходят персонажите. Има две главни истории - едната всъщност е con, втората е кримка. В сериала изрязват готините истории и ги заменят с псевдоинтелектуализми и sjw простотии.

Колкото за Legion, честно казано не ми пука на кой е син героя и какво се е случило в комиксите с него. В сериала не виждам псевдоинтелектуализъм, просто шарени картинки, лека мистерия и хумор.

За Константин, според мен втори сезон щеше да бъде главно за Мани. Зед си преиграваше, ама това е защото беше намерена набързо, защото главната мацка от пилота се отказа. За преиграването на второстепените - да, имаше го, и затова всъщност се дразня. Тъкмо започна да се оправя сериала в последните епизоди и те го спряха.

За Луцифер - има supernatural елементи, но те са далеч по-малко от други сериали в жанра и обикновено проблемът, с който се занимават от епизод до епизод е криминален без свръхестествен елемент. Затова казвам, че го намирам за по-близо до нещо от рода на Менталистът, отколкото на Supernatural, Grim, повечето комикс сериали и т.н.

P.S. Колкото до Thor Ragnarok - според мен беше един от по-добрите филми за супергерои и се нарежда след Deadpool и Guardians 1, някъде на нивото на Doctor Strange и Guardians 2.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 01 Фев 2018 18:52


Щом препоръчваш Supernatural ще го погледна. Най ме притеснява факта, че сериала има над 10 сезона, което от своя страна е сериозна предпоставка да се е изчерпал тотално.

Американски богове и Луцифер са си фентъзита. Това, че в тях има криминален елемент не ги прави криминалета, сетинга им е фентъзи. В тях има също и драматичен, романтичен и хорър елемент, но това не значи, че някой от тези елементи е главния. Пък и това, че в Луцифер се разследват случаи, не означава, че е близо до Менталистът. В този сериал не се обръща толкова внимание на случаите, колкото на връзката Луцифер-полицайката-детето и-бившия и решаването им става често с помощта на самия Луцифер(по свръхестествен начин). Менталистът е от рода на чалнатите криминалета, които разчитат на това да изумят чрез трикове публиката и така да спечелят вниманието и. Подобни са Излъжи ме, Хамелеонът, даже Хейвън донякъде, макар там положението да е малко по различно. Такива не понасям.

При Легион дадох пример с комикс историята, не защото е чак толкова важно да я знаеш или пък тя има огромно значение, а за да натъртя, че сценаристите сами са решили да вкарат интелектуални глупости, философски мъдрости и псевдо психология и по този начин да усложнят сериала ненужно. Легион в много аспекти прилича на Американски богове(говорим само за сериалите), даже има сходни герои, от които се очаква едно и също.

Ето например героинята на Обри Плаза, която трябваше да изнесе сезона на гърба си не се справи, а дразнеше с невротичноста си и липсата на актьорски качества. Докато в Американски богове леприконът, който имаше подобна роля(да лази по нервите на главните герои) се справи в пъти по добре, забавен и естествен без да преиграва и добре написан. Иън Макшейн пък надминава с поне три обиколки онзи дървен философ от Легион, приличащ на Филип Киркоров. Това, че на мен ми е харесал повече този сериал, отколкото Легион, а при теб обратното и то точно заради вайс-верса причини(елитарниченето най-вече) доказва, че и двата сериала са си боклучета, но с нас са случили на аудитория.

За Константин не съм особено съгласен. Да, вероятно Мани щеше да има повече екранно време, но щеше да е злият. А доколкото помня сюжетната нишка последно се въртеше около Зет, кои са роднините и, че тя е ключът(към какво?) и подобни тъпизми. Сега като се върна назад даже не мога да си спомня имаше ли някакви отговори на тези въпроси или не. Ако е имало явно не са ме удовлетворили и съм решил да ги изтрия от съзнанието си.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 02 Фев 2018 00:08


При Константин тъкмо започна да се завързва някаква история и го спряха. Никакви отговори нямаше.

При Луцифер - има свръхестествен елемент, но епизод-до-епизод историята си е "криминален случай се разрешава от ченге и партньор с невероятни умения". Аз лично бих предпочел да има много повече свръхестествени елементи.

За Легион - не мисля, че сериала претендира да анализира каквото и да е и психологическите епизоди са просто fantasyscape, на който се развива действието. Мацката от там не мисля, че и липсваха актьорски качества и част от играта и беше невротичността. Не мисля, че можеш да сравняваш герой с третостепена роля с, на практика, главен герой. Все пак Один си е движещата фигура, а докторът от Легион си беше supporting cast. Иначе Ian McShane навсякъде, където съм го гледал, съм се възмущавал от дървената му игра, така че не знам какво точно му се кефиш.

Като цяло историите на двата сериала са много различни. Не съм гледал American Gods след трети епизод(може би дори и трети да не съм гледал), но леприкорнът в книгата е от добрите персонажи и не се явява много често. Всъщност малки персонажи, които се появяват в книгата за една сцена са навсякъде из сериала, а по-големи, които всъщност са важни, ги няма. Честно казано канчето ми кипна, когато африканския бог започна да ръси sjw пропаганда. Като цяло тази сцена беше напълно малоумна. За сравние еквивалента и в книгата беше голям брат, който вижда изнасилване на малката си сестра от датчаните. Както и да е де.

Иначе Supernatural основната история е първите четири сезона. Може би пет, не помня вече. След това има няколко сезона, в които всички се мотат като мухи без глави, но пак стават, след това има няколко откровенно малоумни сезона. И сега последните са горе-долу отново добри.

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 24 Апр 2018 08:31


Ще го видя, когато се прибера, но съдейки по скрийншотовете Венъм изглежда брутално яко 8)


___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 24 Апр 2018 13:29


По-добре е от колкото очаквах, успява да създаде умерен хайп.
Въпреки това остава впечатление на стандартен PG-13 екшън, вместо
уж да е кървав R-рейтван хорор.
Лично на мене ми е все тая за рейтинга, но повечето фенове може се развълнуват
от факта.

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 30 Апр 2018 00:59


Infinity War е адски силен. Екшъна беше супер, Танос също.
Доста съм изненадан, че успяха да наблъскат толкова много персонажи в един филм по успешен начин.

DC дано си водят записки, защото при тях положението е трагично, а са способни на също толкова яки неща.

Edit:
Бих рейтнал филма 9/10, като за мен лично е много по-добър от Age of Ultron и дори бих казал първият Авенджърс.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 30 Апр 2018 07:51


Според мен Infinity War си беше издънка от рода на Avengers: Age of Ultron. Е, малко по-мащабна по замисъл.
Сюжетът, връзките, мотивациите - приличат ми на взети от среднист комикс, в период когато на авторите вече са им се изчерпили повечето идеи и искат да го приключат. Трябва да се съберат всички парчета от пъзела и той е голям, но общата картина не е особено красива.

Иначе има елементи, които ми харесаха - част от битките са кефещи (за съжаление далеч не всички), mechanical design porn-ът, новите локации, разширяване на митологията, а и определени герои са си чаровни винаги, примерно Марк Ръфало и образът му на Брус Банър. Харесва ми и какво е направил с музиката Алън Силвестри.

Някак беше логично филмът да е толкова плосък (въпреки сложната плетеница от сюжетни нишки, бясното превключване между тях и масата препратки към цялата кино вселена). Братоците направиха два прилични филма за Marvel, беше време да се изложат...е поне в моите очи, а и не съм сигурен, какъв контрол са имали над сценария.

Не разбрах тийзъра след финалните надписи - определено логото на Captain Marvel, но дали това означава, че ще се появи в следващите Avengers или е реклама за собствения и филм?

ПП
Българският превод е отвратителен. Едни от най-куците професионални субтитри, на които съм попадал.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 30 Апр 2018 12:14


AlShu написа:
Не разбрах тийзъра след финалните надписи - определено логото на Captain Marvel, но дали това означава, че ще се появи в следващите Avengers или е реклама за собствения и филм?

Tийзъра беше към следващият Авенджърс, в който ще има роля, а филма за Капитан Марвъл ще бъде origin story и ще се развива през 80-те.
AlShu написа:
Българският превод е отвратителен. Едни от най-куците професионални субтитри, на които съм попадал.

На мен ми се сториха добре, не помня да имаше някакви груби грешки, но напоследък като гледам филми на кино доста често не следя субтитрите, тъй че ддз.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 30 Апр 2018 13:29


the_presator
Цитат:
в който ще има роля

Значи Керъл ще ги спасява :lol: .

Цитат:
не помня да имаше някакви груби грешки

Зависи, какво разбираш под грешки.
- Стилът куцаше, пък героите си говореха нормално. Не е, като да се е опитал да влезе в стила им.
- Специфичната терминология на Marvel света беше предадена...странно.
- Имаше поне две-три фактологични грешки. Не помня точно какви, но май предимно за минали събития. Евентуално преводачът не е гледал цялата поредицата и си е съчинил, какво може да означават определени реплики.
Разбира се за какво иде реч, но звучеше лаишки или може би претупано през някоя безсънна нощ.
Обикновено такива проблеми не се сещат в професионални преводи.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 04 Май 2018 12:24


Хареса ми Infinity war. Танос е страхотен злодей. Краят беше добър.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Marvel Cinematic Universe
Публикувано на: 04 Май 2018 22:25


:lol:

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com