Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 30 Ное 2014 16:27


Само една лека корекция :D В случая не може да се говори, че филмите са адаптация на lore-a, при положение, че първия филм от 77-ма дава начало на абсолютно всичко носещо името star wars :)


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2014 12:54
Мнения: 307
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 30 Ное 2014 20:46


Мда, моя грешка :Oooops:


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 01 Дек 2014 22:07



___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 01 Дек 2014 22:40


Мда, това изглежда добра идея, а и самият меч по ми се нрави така естетически.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 01 Дек 2014 22:47


В смисъл друго ми прави впечатление - минута и нещо трейлър го обърнаха с хастара навънка, такава дисекция друг филм едва ли ще предизвика, каквато Star Wars...

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 01 Дек 2014 23:46


Много ясно, че няма. Харесвано или не SW е огромно явление каквото и да си говорим. Самия факт, че го има тва говори сам за себе си - http://en.wikipedia.org/wiki/Jedi_census_phenomenon :D


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 02 Дек 2014 00:13


Представяш ли си след двсетилетия - Джедайската религия - световна! :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 03 Дек 2014 01:50


Потенциални спойлери в линка:

Това са лийкнати части от сюжета, които звучат донякъде достоверно, но ще видим
http://www.starwarsunderworld.com/2014/ ... -from.html

/

Spoiler for :
Очевидно негъря ще е мъжката главна роля в този филм, което за мен е интересно, но в никакъв случай лошо.

Като заключение, както пише и авторът, общо-взето първият филм ще се състои в предаване на щафетата на младото поколение. И буквално потвърждение, че цялата EU се отебава.

Харесва ми, че Бриен от ГоТ май няма да е с някаква мега малка роля :D

Не ми харесва обаче цялата работа с force-sensitive щурмоваците...


В продължение на дискусията относно това колко детски ще бъде искам само да цитирам първото изречение от статията: "The film is dystopian and darker than Empire. "

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2012 21:35
Мнения: 358
В момента играе: истласкване на штанга от лек сас тесен хват
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 04 Дек 2014 18:52


Dragan Krstic1 day ago

Hello everyone, can anyone of you tell me where I can find full leaked version of Star Wars:Episode VII? I've read today on one popular blog about movie releases that it has been leaked but can't find in anywhere. Is there anyone who knows where I can find it to watch online? Thanks in advance!

:trooper: :trooper:

___________________________________
0887152992 - званете тука за персонален фитнес инструктор 5 години опит имам работиа нежно тарифа на тренирофка - 25 лева с ддс


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 04 Дек 2014 21:04


Звучи невероятно, но не е невъзможно :Д

Снимките на филма са приключили. Естествено, всичко е зелени екрани и почти никаква пост-продукция, но поне историята би могла да се хване :lol:

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 07 Дек 2014 16:15


The Force is strong with

Spoiler for :


VICTORINOX

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
04 Яну 2012 17:32
Мнения: 595
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 09 Дек 2014 07:06


Аз ли съм заблуден, или CGI-то е съвсем малко по-добро от това в новия Терминатор, или казано просто: отвратително?


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 10 Дек 2014 15:16


Имам лошо предчувствие за това...
Оригиналната трилогия беше феноменална. Мисля, че няма две мнения по въпроса.
Prequel трилогията беше готина, макар и със своите проблеми. Аз не съм от хората, които мразят Джар Джар Бинкс и дори мога да кажа без уговорки, че епизод три ми е любимият до ден днешен. Мога да обяснявам надълго и широко защо, но не за това пиша сега.
Това, което започва декември другата година е престъпление. Едно престъпление, което бе започнато от Джордж Лукас (който бавно, но сигурно се превръща в Джаба) и ще бъде завършено от Дисни. Въпросните Дисни започнаха да осират нещата веднага: още от трейлърите на Star Wars Rebels ми стана ясно какво ни чака. Абсолютна трагедия. Въпреки качествата на Ейбръмс не съм особен оптимист, защото и Кристалния Череп го правиха кадърни хора, а какво получихме накрая :o . Поне при последните три филма имаше някакъв смисъл, защото трябваше да проследим как Анакин става Вейдър. Сега какво ще измислят? За какво са им още три? За пари, ето защо. Ще се повтори ситуацията с "Отмъщението на Ситите", а именно неразвити персонажи и изсран сценарий. И макар филмът да ме спечели с ефекти и епичните битки, довели до създаването на любимата ми Галактическа Империя, сега вече съм пораснал и по-мъдър. Не виждам с какво ще изненада този филм или тези след него. Дано само да отделят повече от петнадесет минути на старите муцуни.


Профил

Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 10 Дек 2014 23:53


Хъм,доста странен подход имаш към филма.Стар уарс си е забавно приключение и толкова.Целия франчайз е толкова чийзи,че няма накъде повече.Та в тоя ред на мисли,за какви престъпления,лоши предчувствия и трагедии говориш?


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 11 Дек 2014 23:45


http://www.slashfilm.com/star-wars-the- ... ter-names/

The “ball droid” is BB-8
Oscar Isaac is Poe Dameron
The Sith is Kylo Ren
Daisy Ridley is Rey
John Boyega is Finn

По ми е интересно какво ще е ситското име на Кайло Рен... :>
Интересно как са пропуснати фамилиите на жената и негъря. За негрото нз ама мацката може да е Рей Соло или Скайуокър примерно, who knows

edit: Негрото може да е наследник на Ландо или Мейс Уинду примерно, ще е яко

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 12 Дек 2014 00:18


newcomer, не разбирам точно накъде биеш. Не ти харесва, че ще има нови филми или не ти харесва, че ще се правят от Дисни? Имай предвид, че отсега нататък Лукас няма да има тежката дума и това може да е само за добро. Естествено, че крайната цел е да направят пари, но в крайна сметка това не ти е някакво инди нискобюджетно арт филмче с умопомрачително як сценарий. Това е Star Wars и е индустрия - целта му е да стигне до всеки дом и да се хареса на всички (последното не е лесна задача). И все пак, вече сме виждали достатъчно добри блокбъстъри и като сценарий, така че аз съм оптимист. Но естествено, докато не видя завършения продукт и аз ще имам съмнения. А относно историята? Star Wars може досега да е бил Дарт Вейдър, Люк, Лея и Хан, но вече ще е Рей, Фин, По и Кайло Рен (или какъвто Дарт го направят). Децата ни ще се кефят на BB-8, докато ние ще въздишаме по носталгията по R2-D2, но това е живота и той продължава напред, както и историята започва нова глава.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 12 Дек 2014 13:19


moroel написа:
Хъм,доста странен подход имаш към филма.Стар уарс си е забавно приключение и толкова.Целия франчайз е толкова чийзи,че няма накъде повече.Та в тоя ред на мисли,за какви престъпления,лоши предчувствия и трагедии говориш?

Съгласен съм с това, че е чийзи.
Престъпление за мен е фактът, че шест филма не стигат. За шест филма Лукасфилм направиха що-годе добре развита история (нещата малко се разкиснаха в епизоди едно, две и три, но в общ план съм повече от доволен), което е може би един от най-големите позитиви на сагата въобще. За още три филма, задачата да се направи добра връзка с всичко излязло до 2005 г. е меко казано трудоемка. От тази гледна точка трябва да са много внимателни. Останалото ще видим... дори като фен на Star Wars, който иска да види още материал, новата посока, в която пое вселената, меко казано ме разочарова дотук. Пример: промените в Clone Wars, помията, която е Star Wars Rebels... Дисни дотук съм ги намразил яко и трите филма са, така да се каже, нещото, с което могат да си изкупят вината. Но вървят по много тънък лед.
Лошо предчувствие искаш? Кажи ми поне пет поредици от МНОГО филми, които не са оплескани?
Трагедия ще е, ако филмите се окажат разочарование, защото според мен сагата не завърши зле, напротив, тя завърши по правилния начин. От такава гледна точка, според мен тези филми преспокойно можеше да ги няма. Не че се оплаквам :) .


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 12 Дек 2014 13:22


denik написа:
newcomer, не разбирам точно накъде биеш. Не ти харесва, че ще има нови филми или не ти харесва, че ще се правят от Дисни? Имай предвид, че отсега нататък Лукас няма да има тежката дума и това може да е само за добро. Естествено, че крайната цел е да направят пари, но в крайна сметка това не ти е някакво инди нискобюджетно арт филмче с умопомрачително як сценарий. Това е Star Wars и е индустрия - целта му е да стигне до всеки дом и да се хареса на всички (последното не е лесна задача). И все пак, вече сме виждали достатъчно добри блокбъстъри и като сценарий, така че аз съм оптимист. Но естествено, докато не видя завършения продукт и аз ще имам съмнения. А относно историята? Star Wars може досега да е бил Дарт Вейдър, Люк, Лея и Хан, но вече ще е Рей, Фин, По и Кайло Рен (или какъвто Дарт го направят). Децата ни ще се кефят на BB-8, докато ние ще въздишаме по носталгията по R2-D2, но това е живота и той продължава напред, както и историята започва нова глава.

Kaто фен от дете няма как да не се вълнувам, че ще има нов филм. Тревожи ме, че Star Wars може да се окаже прекалено голяма хапка за екипа, заел се с правенето на филма. Това, че Лукас вече няма думата, е повече от добре. За другото, което си написал, си 100% прав.


Профил

Аватар
Регистриран на:
27 Мар 2014 21:21
Мнения: 533
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 12 Дек 2014 20:09


http://m.imgur.com/a/6DJ1p


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII
Публикувано на: 12 Дек 2014 21:22


Аз пък не мога да разбера какво толкова ви бърка в гъза, че ще осерат поредицата (евентуално). Колкото и да е зле новия филм, заслугите на старите си остават. Ако ще и 100 филма да направят, за мен няма никакво значение дали са ги осрали или не. Нека правят, да се поддържа идеята жива, да обсъждаме тука и т.н. Голям праз, че накрая може да се окажат помии. Ще съм изгубил 2 часа от живота си, че съм ги гледал и след това ще си го преместя от единия крачол в другия. Не разбирам хората, които правят мега големия проблем от това, че дадена поредица била "осрана".


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com