Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 04 Апр 2014 14:06


Някой от вас посещава ли люлински фитнес, че искам да видя има ли по добър от Нео-то, засега не съм попадал...


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
12 Яну 2002 11:09
Мнения: 974
Местоположение: Пловдив
В момента играе: Белот ...
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 13 Май 2014 16:56


Искам да ви покажа упражнения за супер напреднали ...
С невероятни спортни уреди от последно поколение. Разработвани дълги готини от НАСА, съвместно с Роскосмос ...

http://vbox7.com/play:fed199006a

Тук може да наблюдавате , мъртва тяга с 145 килограма. Изпълнена по перфектен начин, с много модерна щанга, на фона на квалитетна музика, която говори за изтънченият стил на атлета и неговото завидно високо ниво на ерудиция ...

http://vbox7.com/play:0732d95385

В този видео урок, може да се насладите на перфектно изпълнено бицепсово сгъване на 60 килограма с права щанга от стоеж. Атлетът е облечен в елегантен спортен екип.

http://vbox7.com/play:57eb95a0e9

Вдигане на 23 килограмова щанга , 100 повторения за бицепс !!!
Щангата е изработена от специални карбонови сплави от сувалката Аполо 16.

___________________________________
Only god can judge me , is that right ?
Only god can judge me now .
Only god baby , nobody else , nobody else .


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8411
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 13 Май 2014 17:57


и аз хойм в тая зала

мочмета, искате ли некой път, както сме прайли форумни срещи, футболче и кръчми, така и да направим един форумен фитенс некой път :o :o

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 13 Май 2014 18:53


И форумна клизма :o

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 14 Май 2014 07:41


Какво го постваш тоя тумбак тука?!? За какво само разваляш темата...

А на въпроса за люлинския фитнес - Неото просто е нов фитнес, но уредите му не са особено добри, особено кардиото е под всякаква критика. Аз ходя в R5, защото е една идея по-спокойно (в пиковите часове пак се пълни много де), уредите са стари, но много качествени. Кардио уредите също са качествени, но в общи линии вече работят когато си искат и никой не ебава да ги оправи.
Като тоя младоския фитнес, дето е нов и на не знам си колко етажа и на добра цена - в люлин уви няма.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 01 Авг 2014 07:42


А вие скипвате ли тренировката за крака? :lol:



He didn't skip leg day :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 01 Авг 2014 08:51


Абе ако има някой от Бургас ако има тук, нека да каже някакъв евтин фитенс, да ходя там да блъскам да стана нацепен батка :D .

Мисля че вече постигнах максималното с това което имам у нас - две малки гирички и две бутилки от мин вода пълни с пясък :D


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 01 Авг 2014 13:08


Начи, аз съм почнал да прекрачвам допустимата граница шкембе и гъз за моя ръст и от известно време съм почнал да тичам и вкъщи да си правя серийки (ама редовно) коремни преси и лицеви упори.

Дано това ми помогне.. :S

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 01 Авг 2014 13:12


абе то че ще има ефект, при условие, че нищо не си правил дося, ама фитнеса си е фитнес :wink:


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 01 Авг 2014 13:44


Дидко, какво да ти кажа... лицеви и коремни само по себе си няма как да ти помогнат поради доста причини :)
- шкембето и гъза идват от кофти хранене и/или недостатъчно изразходване на калории. Тоест или нещо грешиш с храненето, или просто си обездвижен.
- добави към лицевите и коремните - упражнения на лост и успоредка. Имаш ли гири?
Реално погледнато каквато и да е мускулна група не трябва да я правиш по-често от през 3-4 дни. Та с тия две упражнения ще си ангажиран макс 2 пъти седмично, което е крайно малко за натоварване със собствено тегло.
Ако беше 10-14 годишен можеше и да докараш някаква видима промяна с тия две упражнения :)

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 01 Авг 2014 13:48


аз се движа на работа постоянно съм в движение, проблема е от храненето, където съм сгрешил много и чак ме е срам

щото всеки ден на работа ям от макдоналдс/кфц и там подобните шитове в мола, тъй като няма друго
а аз дори да си нося от вкъщи, то пак ше са сандвичи, което е същия шит

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 01 Авг 2014 14:00


Имам за задача до догодина по това време да стана около 80кг на 8-10% мазнини. Сега съм 70 сравнително чист, около 12%. Онзи ден си купих 5кг протеин, 120 хапа амино киселини и 500гр креатин и блъскам здраво.
Ако имаше само начин да стана и по-висок :|

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 01 Авг 2014 14:03


denik написа:
аз се движа на работа постоянно съм в движение, проблема е от храненето, където съм сгрешил много и чак ме е срам

щото всеки ден на работа ям от макдоналдс/кфц и там подобните шитове в мола, тъй като няма друго
а аз дори да си нося от вкъщи, то пак ше са сандвичи, което е същия шит

А, със сандвичите от вкъщи изобщо не е така. Ако почнеш да си купуваш пълнозърнест хляб в стил "101 зърна"(следи етикета да няма Е-та най-вече) + каквато и да е пилешка/пуешка шунка + каквито и да са зеленчуци = сандвич 1000 пъти по-безвреден от кфц/макдоналдс. Там като се почне от хлябовете, които издържат с месеци, преминаваш през пластмасовите кюфтета, кофти сосовете и зеленчуците... отврат просто.
Тука в работата няколко мои колеги се поддадоха на моите агитации и само от това, че смениха белия хляб с пълнозърнест свалиха по няколко кила. И даже ще си в по-малък разход отколкото с яденето от мола, просто ще ти трябват 15 минути вечер или сутринта, за да си приготвиш читава закуска/обяд.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 01 Авг 2014 14:16


Gipo написа:
denik написа:
аз се движа на работа постоянно съм в движение, проблема е от храненето, където съм сгрешил много и чак ме е срам

щото всеки ден на работа ям от макдоналдс/кфц и там подобните шитове в мола, тъй като няма друго
а аз дори да си нося от вкъщи, то пак ше са сандвичи, което е същия шит

А, със сандвичите от вкъщи изобщо не е така. Ако почнеш да си купуваш пълнозърнест хляб в стил "101 зърна"(следи етикета да няма Е-та най-вече) + каквато и да е пилешка/пуешка шунка + каквито и да са зеленчуци = сандвич 1000 пъти по-безвреден от кфц/макдоналдс. Там като се почне от хлябовете, които издържат с месеци, преминаваш през пластмасовите кюфтета, кофти сосовете и зеленчуците... отврат просто.
Тука в работата няколко мои колеги се поддадоха на моите агитации и само от това, че смениха белия хляб с пълнозърнест свалиха по няколко кила. И даже ще си в по-малък разход отколкото с яденето от мола, просто ще ти трябват 15 минути вечер или сутринта, за да си приготвиш читава закуска/обяд.


тъй си е :tuop:

За отслабване изварата е мана небесна, както и боба и зелето (селската рецепта за боб със зеле си е bodybuilding meal).

Аз ям доста дроб, това е толкова евтин източник на белтъчини и витамини, че е като грешка в системата направо.

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 01 Авг 2014 14:20


Deprivd написа:
Имам за задача до догодина по това време да стана около 80кг на 8-10% мазнини. Сега съм 70 сравнително чист, около 12%. Онзи ден си купих 5кг протеин, 120 хапа амино киселини и 500гр креатин и блъскам здраво.
Ако имаше само начин да стана и по-висок :|

Щом сега започваш с фитнеса тия 10кг ще ги качиш супер лесно. Просто яж много(но чисто, белтъчините винаги са с приоритет) и редовно. Наспивай се добре. Наблягай повече на базови упражнения и не толкова на изолиращи.
Аз не бих си взел амино киселини в толкова начален стадий на тренирането ми. Не че ще ти навредят, просто ползата от тях идва при по-тежки и напреднали тренировки, където протеина не смогва да те зарежда с амино киселини. Факт е, че под свободна форма се вливат много по-бързо в кръвта, но пак казвам - не е належащо за в начален стадий на трениране.
Това го казвам, защото съм останал с впечатлението, че тренираш от скоро. Поправи ме, ако греша.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 01 Авг 2014 14:28


Абе как се измерва това колко процента мазнини има в тялото ? :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 01 Авг 2014 14:33


На специален апарат :)
И тук таме по моловете има някакви, ама те не са прецизни, защото ти пускат ток само през ръцете. За да е съвсем точно трябва да стане от няколко точки на тялото.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 01 Авг 2014 14:38


Gipo написа:
Deprivd написа:
Имам за задача до догодина по това време да стана около 80кг на 8-10% мазнини. Сега съм 70 сравнително чист, около 12%. Онзи ден си купих 5кг протеин, 120 хапа амино киселини и 500гр креатин и блъскам здраво.
Ако имаше само начин да стана и по-висок :|

Щом сега започваш с фитнеса тия 10кг ще ги качиш супер лесно. Просто яж много(но чисто, белтъчините винаги са с приоритет) и редовно. Наспивай се добре. Наблягай повече на базови упражнения и не толкова на изолиращи.
Аз не бих си взел амино киселини в толкова начален стадий на тренирането ми. Не че ще ти навредят, просто ползата от тях идва при по-тежки и напреднали тренировки, където протеина не смогва да те зарежда с амино киселини. Факт е, че под свободна форма се вливат много по-бързо в кръвта, но пак казвам - не е належащо за в начален стадий на трениране.
Това го казвам, защото съм останал с впечатлението, че тренираш от скоро. Поправи ме, ако греша.



Ами тази програма я правя за втора година, сравнявайки се с един приятел, с когото се надстезавам си е отскоро. Той тренира по този начин от 5 години. Когато започнах бях 60кг и преди това тренирах само по лостове и успоредки... Миналата година го карах на храна само. Сега реших да включа добавките. Започнал съм ги тези хапове, те ще ми стигнат за 1 месец, в края на който целя лежанката за 5x5 да ми е 100. В момента е 80.

Май е време за спра форума и да тръгвам към залата :lol: Само се чудя като започна евентуално работа как ще намирам време и сили за тренировки и редовно хранене.

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 01 Авг 2014 14:41


vanmx написа:
Абе как се измерва това колко процента мазнини има в тялото ? :D


Или просто гледаш картинка и преценяш.

Spoiler for :


Не съм толкова изцепен като за 10%, не съм толкова и мазен като за 15%.. 13%

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 01 Авг 2014 15:17


Гипчо може да стане мотивационен спийкър

Надъха ме, довечера ще отида на здравословно пазаруване в билата
и днеска ще ям салата :D (ма с филе де, няма как без месо :S)

иначе аз за фитнес имам проблеми със самочувствието щото съм доста хилав (като изключим гъза и шкембето) и ше ме е срам сред всичките батки
а и не знам какви упражнения да правя, как етц.
то верно има там инструктори ама... :X

един мн добър приятел, дето е хипер батка, бачка в един фитнес и примерно при него ше ми е мн спокойно, ама е в младост, което на мен ми е доста далеч за след работа :(

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com