Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 29 Мар 2014 18:13


Еле па със системата за докладване, колко време да е нужно?
Не е кат да трябва да отвориш всяка тема във всеки раздел да видиш дали има няква помия. Освен това колкото и да сме заети всеки намира някво време за губене и го хвърля тука, и не смятам че за някого би било проблем да вложи малко да поразчисти кочинката, в която и сам живее от десетилетие.
Щот все пак това е основния мотив за потребител-модератор - ше го прави и за себе си, а не по задължение.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 29 Мар 2014 19:31


Поддържането на екзистенциална чистота в PCM е въпрос на 10 минути на ден максимум за когото и да било, стига да не се прави на интересен. Реално друго изискване няма.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 29 Мар 2014 21:35


и се пак не говорим за няква бесна цензура
говорим да няма кървави кучешки ташаци
нали

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 29 Мар 2014 22:32


be kvoto i da stava
iskam
pove4e 6ibani statii
navremeto kato ima6e spisanie absoliutno sqka igra ima6e statiq dori nai golemite pomii
a sq dori super izvestni igri kato serious sam 3 ili saints row 4 naprimer nqmat statii
prosto kvoto i da si govorim otkakto pc maniq stana samo online zapadna qko


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2011 19:16
Мнения: 931
В момента играе: С пъпа на баба ти
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 30 Мар 2014 00:01


В списанието пишеха статии бая народ. Като мина онлайн май само 1-2ма макс пишеха, в момента не знам даже как е щото статиите са яко безинтересни и не съм чел нищо ново.
Чат пат влизам да търся по нещо от г. панайотов, ама от тия с ниските оценки :lol:


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 30 Мар 2014 08:18


Никой не може да бие Стефан Кънев от PC Club в това отношение. Даже като си купех нов брой първо отварях на рубриката "Recycle Bin" :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 01 Апр 2014 10:11


е и кво ся

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
29 Юли 2012 23:42
Мнения: 761
В момента играе: с кьорави катерички
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 01 Апр 2014 10:38


parvoaprilska shigichka e

___________________________________
кьорави катерички


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 01 Апр 2014 20:00


utre 6eli da kajat
kak moje takova ne6to sq
sq cela no6t nema moga da spq ot naprejenie basi :(


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 01 Апр 2014 23:42


Serious Sam написа:
Никой не може да бие Стефан Кънев от PC Club в това отношение. Даже като си купех нов брой първо отварях на рубриката "Recycle Bin" :lol:

Не си спомням точно за какво беше "Recycle Bin", но "Format C:\" статиите на Боян Спасов бяха адските :lol:

Бтв през последните дни се забелязва завишена активност от страна на екипа :shock: Досега такова нещо не бях виждал в сайта, гдж!
Дано и скоро да видим какво ще е това чудо 2.0 :)

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Мар 2010 08:32
Мнения: 54
Местоположение: София
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 02 Апр 2014 09:03


Recycle Bin беше специална рубрика на PC Club, в която се пускаше ревю на тази игра излязла през месеца, която АМА ЗА НИЩО не става. Респективно, самата статия представляваше пълна кретения. За разлика от гореспоменатото списание, РС мания нямаше такава рубрика - ако някоя игра не струва, просто се пишат смешки.

Колкото до 2.0 - пуснат е анонсът в "лично мнение" (каренцето отляво на новините) и е нещо, което всички очакваме от много време!

___________________________________
Казвал ли съм ти някога какво е определението за невменяемост? Невменяемост е да правиш абсолютно едно и също шибано нещо отново и отново в очакване нещата да се променят. Това... Е... Лудост! - Ваас Монтенегро, Far Cry 3

ДВА... ШИБАНИ... ЛЕВА!


Профил

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 02 Апр 2014 11:04


Е, аз се сещам, че в рубриката "Писма", Сашо Бойчев сравително често правеше отклонения да коментира крапави игри, наред с гаврите над читателските писма :twisted:

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 02 Апр 2014 11:36


Не разбирам защо хората искат нов дизайн на сайта. На мен ми харесва. Даже съм със старото синьо на форума :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 02 Апр 2014 19:45


Шот си вече деди Гипо, за тва :D

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 02 Апр 2014 20:13


Д.Каролев написа:
Recycle Bin беше специална рубрика на PC Club, в която се пускаше ревю на тази игра излязла през месеца, която АМА ЗА НИЩО не става. Респективно, самата статия представляваше пълна кретения. За разлика от гореспоменатото списание, РС мания нямаше такава рубрика - ако някоя игра не струва, просто се пишат смешки.

Колкото до 2.0 - пуснат е анонсът в "лично мнение" (каренцето отляво на новините) и е нещо, което всички очакваме от много време!



Те пуснаха, след редизайна на списанието, но тогава нещата вече си личаха че са някак си на умиране. Рубриката се казваше "Пълна Скръб". А при PC Club това не беше единствената оплюта игра - просто Recycle Bin беше рубриката, която показваше, коя е играта, която е най-най-най, ама най-зле за последния месец. Още си спомням статии като Locomotion, Lifestream, Road to Berlin и прочее.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Мар 2010 08:32
Мнения: 54
Местоположение: София
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 02 Апр 2014 20:43


Serious Sam написа:
Рубриката се казваше "Пълна Скръб". А при PC Club това не беше единствената оплюта игра - просто Recycle Bin беше рубриката, която показваше, коя е играта, която е най-най-най, ама най-зле за последния месец.


Като притежател на поне едно копие от всяко хартиено списание за игри, излизало в България, те уверявам, че в РС мания рубрика за кофти геймки не е имало никога. Споменатото от теб "пълна скръб" е оценка - през 2007-ма, след редизайна, към обичайната скала за оценяване въведоха и картинки - друга такава е "шедьовър", например. Всичко това мога да го докажа със снимки, ако се наложи :)

За другото не споря - за него си прав!

___________________________________
Казвал ли съм ти някога какво е определението за невменяемост? Невменяемост е да правиш абсолютно едно и също шибано нещо отново и отново в очакване нещата да се променят. Това... Е... Лудост! - Ваас Монтенегро, Far Cry 3

ДВА... ШИБАНИ... ЛЕВА!


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 02 Апр 2014 20:55


Е не знам за тебе ама за мен бяха с ранг на рубрики. Всеки помни "Пълна Скръб" с намусения череп за картинка, което за мен си беше еквивалент на Recycle Bin.

Пък и всеки чете статиите за кофти геймки заради едно - просто да види докъде се простира гения на автора в способността да постави такива игри на мястото им.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Мар 2010 08:32
Мнения: 54
Местоположение: София
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 02 Апр 2014 20:58


Serious Sam написа:
Пък и всеки чете статиите за кофти геймки заради едно - просто да види докъде се простира гения на автора в способността да постави такива игри на мястото им.


Като го каза това, ми изплува в главата спомен за една статия на Жоро Панайотов за нещо, наречено Beer Tycoon. Момент, да проверя дали го има в сайта... Мда: http://bit.ly/Pk1NP5

Как да не ми е кумир тоя младеж? :D

___________________________________
Казвал ли съм ти някога какво е определението за невменяемост? Невменяемост е да правиш абсолютно едно и също шибано нещо отново и отново в очакване нещата да се променят. Това... Е... Лудост! - Ваас Монтенегро, Far Cry 3

ДВА... ШИБАНИ... ЛЕВА!


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 02 Апр 2014 22:39


Хах, добра.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Заглавие: Re: 2.0
Публикувано на: 03 Апр 2014 01:44


Намерих култовата статия в archive.org: http://web.archive.org/web/20061011031544/http://www.pcmania.bg/sections.php?op=viewarticle&artid=529
Цитат:
PC Mania 10 / 1999 : Militato

Наскоро “доброжелателни” колеги ми препоръчаха играта Militato и ми обясниха, че това е RTS с домати и картофи. Помислих си: какво пък, може би ще е нещо забавно, нещо, направено в духа на култовата боза “Атаката на доматите убийци” – един от най-лошите филми, правени някога. Предварително се настроих за страшна идиотщина, изпълнена със свеж хумор и бомбастични специални ефекти.

21 часа 05 минути същата вечер: пускам играта.

21 часа 05 минути и 34 секунди: притиснал главата си с възглавницата аз пищях в неистов ужас... Най-старият ми геймърски кошмар вече беше реалност... Бях прекарал няколко незабравими мига с най-лошата игра, създавана някога. На фона на триизмерна среда и кубчета тип Duplo, някакъв картоф с криви крачета, револвер и облекло на мексикански революционер се разхождаше безцелно и убиваше свои събратя (картофи, де).

Разтърках очи, ощипах се зверски и най-накрая се самошамаросах с надеждата всичко това да е само лош сън, но картофът още беше на екрана.

Неловкото положение свърши, когато случайно натиснах space bar и за мое гигантско учудване патравият компир заподскача като планинска коза с хилавите си криви крачка. Това беше предостатъчно, последната брънка, която окончателно разби и без това лабилното ми психическо здраве. Нещо в мен се пречупи завинаги...

Няма какво толкова да ви разказвам за Militato (съчетание между Military и Potato)… в нея дори няма домати. Най-общо казано, това е един безобразно направен 3D-екшън, в който действието се наблюдава от third person перспектива, което ви принуждава през цялото време да гледате противния картоф. Гротескното действие, което се развива на екрана, е просто неописуемо. През всичките 10 нива вие управлявате милитаристично настроения компир, който води партизанска война срещу събратята си в различни епохи от човешката история: Гражданската война в САЩ, Втората световна война, войната във Виетнам, близкото бъдеще и т.н. Нелицеприятният зеленчук се управлява със стрелките като всеки средностатистически компютърен герой, може да прави странично движение, да рипа бодро (макар че това всъщност няма никакво значение в играта) и да използва специфични оръжия като калашници, арбалети и дори стреличките на Купидон. Проблемът е в това, че Militato е била замислена като пародия, а в цялата работа няма нищо смешно – напротив – трагизъм и безнадеждност за бъдещето на компютърните игри вее от това недоразумение, от тази грешка на дигиталната природа.

Спомням си как преди няколко години една игра (която по ирония на съдбата бе с подобно на Militato име) беше получила възможно най-ниската оценка в едно от реномираните европейски списания – само 4%, което си остана ненадминат рекорд до днес. Е, Militato заслужава 3%, защото несъмнено е най-безобразната боза, пръквала се на този свят. Тази жалка пародия на компютърна игра е излязла сякаш изпод ръцете на дрогиран тийнейджър-програмист, предприел последния отчаян опит да впечатли приятелката си. Militato ме убеди в едно: на този свят е възможно, абсолютно ВСИЧКО!

След като бях подложен на почти средновековното мъчение да играя Militato, ми хрумна една идея, която, ако не друго, щеше да ме поуспокои малко: реших да напиша изпълнен с жлъч и безмерна злоба e-mail на непрокопсаниците, отговорни за това “творение”, но след кратък размисъл стигнах до извода, че това хич няма да е лека задача, тъй като те така и така са минали в нелегалност, за да не бъдат линчувани публично (събитието ще бъде съпроводено с репортажи на живо от CNN и всенародни веселия). За сметка на това обаче не пропуснах да “благословя” подобаващо близките роднини на колегите ми, които така “мило” ми пробутаха играта. Благодаря ви и дано ви се върне… ТЪПКАНО...


Намерих и видео с геймплей: http://www.youtube.com/watch?v=asRevR3E8GU

Намерих и самата игра: http://www.old-games.ru/game/download/get.php?fileid=8015&modal=1

___________________________________
"A fool sees not the same tree a wise man sees"
--William Blake


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com