Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Windows 7 Ultimate проблем
Публикувано на: 18 Юни 2013 21:46


Здравейте хора. Извинявам се ако има такава тема ама имам един проблем с Windows 7 .
Значи преди около 2-3 месеца като включех компютъра ми се появяваше след "Добре дошли" черен екран който го наричат Black screen of death. Не можах да го оправя и преинсталирах Уиндоуса. И сега пак започва да ми прави тея проблеми а хич не искам да го преинсталирам пак. Сканирах компютъра с Malwarebytes и eset nod32 anitvirus и не открива вируси и все пак не иска да се включва компа освен ако не го рестартирам от копчето няколко пъти. Ако някой знае как се оправя моля ви кажете че ми омръзна и ще сложа XP най-накрая :(


Профил

Заглавие: Re: Windows 7 Ultimate проблем
Публикувано на: 19 Ное 2013 16:06


най-вероятно не е лицензиран и има нещо като пробен период , ако не се лая имаше такива версии на седмицата


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Windows 7 Ultimate проблем
Публикувано на: 19 Ное 2013 19:39


Ми ако си преинсталирал уиндоуса със същия който е бил преди, явно просто има някъв бъг в инсталацията. Свали си друг. А може и да е някъв хардуерен проблем, кажи кво точно ти дава като ерор


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Windows 7 Ultimate проблем
Публикувано на: 19 Ное 2013 22:53


Бе как xp, 2014 ставаме... По добре ubuntu от хп, и 2те няма да ти поддържат модерен софтуер ма 2рото поне хардуера щи поддържа


Профил ICQ Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com