Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
15 Ное 2007 18:16
Мнения: 3215
Местоположение: Aruba, Jamaica, Bermuda, Bahama, a place called Kokomo
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 10 Дек 2012 22:21


Последните три дни съм спал около 6 часа.
Разорих се, изпуших всичко, което имах и съм изтощен, обаче ми е адски яко и съм много зен.
Сега ще спя, ще сънувам, че цяла година е осми декември и така.
Лека нощ.

___________________________________
Я тибя МУСТАК
Warbringer » 16:12 » написа:
и една малка таблетчица може да те прати на марс, синко


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Авг 2010 21:30
Мнения: 966
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 10 Дек 2012 23:24


аз си бях вкъщи и мастурбирах

___________________________________
САМО АЗ СЪМ ОТ КЪРДЖАЛИ ПУТКИ

Все аркадаши сме...!


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2008 21:21
Мнения: 3766
Местоположение: Чупим кръста ти.
В момента играе: На стражари и апаши. И покер.
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 11 Дек 2012 00:16


Пичове, осми беше епично. Обаче сега не ми се разказва, ще ви кажа тия дни какви ги свърши баща ви (((:

___________________________________
a.k.a. Disturbed

These words I write keep me from total madness.

How many of you people know you're REALLY alive ?!


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8408
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 11 Дек 2012 02:07


днес сключихме пакт, sealed in blood, че през оставащите ми 11 дни тук, ще пием всяка вечер

аре па да видим :x

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2008 21:21
Мнения: 3766
Местоположение: Чупим кръста ти.
В момента играе: На стражари и апаши. И покер.
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 11 Дек 2012 07:38


Е айде и я че ви разкажем как се освинихме :D
Отиваме в апартамент на един колега в Мездра. Там сме аз, той(Стоян), една супер яка колежка(Жени) и още три други колежки(Нема значение) (още преди да тръгнем аз потривам доволно ръце, че има яко матриял). Стоян ни предупреждава, че не е стъпвано в тоя апартамент от 10 години и че трябва да се почисти. Ние му казваме, че грам не ни дреме, ще чистим, ще перем, ще правим квото трябва. Апартамента наистина беше в много окаяно състояние, обаче ние като една задружна бригада го приведохме във вид за около 2 часа. После хващаме 2 таксита и айде към Враца...
Там отиваме в Кауфланд и купуваме купища храна и алкохол с идеята, че ще си готвим. Стоян се е нахъсал да ни направи китайски с пиле, свински, ананас и сладко-кисел сос, Жени иска да готви ризото, пък я реших като истински татарин да завъртя един пържолки.
От магазина оставяме продуктите в един апарт във Враца и отиваме в едно рок-клубче. Там се оказва, че един шейкър с шотове, в който има уиски, мента, водка и сок е 4 лева. И аз тва като го разбрах и беше ВЪРТИ ВЪРТИ ВЪРТИ шейкъри. Ама колегите и те не изоставаха :Р Та да се напихме доста порядъчно. После ядохме някви много гадни пици и се прибрахме обратно в Мездра.
Тръгваме да си лягама и Жени казва "Ами аз искам да ида при Жоро да спя" и аз си викам на ум "Ме густа". Лягаме си, и тя се изцепва "Мале, много е студено" при което аз й връщам "Да, така е. Ела при мен да се гушкаме да се стоплим", а тя вика "А, не, не, не... По-добре ела ти при мен" :D :D
На следващия ден беше яко готвене, лежене, пиене, смях. Много готино си изкарахме, а с Жени като си поговорихме се оказа, че и двамата сме си паднали един по друг, ама и двамата сме супер смотани и нищо не казваме :D
Разбрахме се с колегите, след празниците, да си направим една седмица, в която ще се каним всеки ден на гости и ще си готвим различни манджи (кой каквото най-добре умее). И въобще, сдобих се с 5 нови приятеля, които са страхотни шегаджии и купонджии (в бара не бяха танци, не беше чудо).
Развносметка от 8-ми : Частична некроза на черния дроб, много хубави спомени, едно прекрасно момиче и планове за повторение :D
П.П. Нямаше чалга, нямаше нищо различно от рок, всъщност, и на всички този факт много им допадна :D :D Абе чук и отгоре...

___________________________________
a.k.a. Disturbed

These words I write keep me from total madness.

How many of you people know you're REALLY alive ?!


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 11 Дек 2012 14:48


И аз изкарах много добре, ама ме мързи да се впускам в детайли.

Но, да, нещо не върви толкова много позитивни постове наведнъж... Всичко сочи към 21-ви и това е.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 11 Дек 2012 18:00


умрялковци педерастични

ако некой е отменил края на света, шсе постарая да умра поне аз и да отмъкна колко мое повече курви и педали с мене в МОЯ гроб

вчера си аресах ени дЪски за ковчег

и пирони имам

такъв ковчег че си сковем, ма кат спалня за двама направо и вътре едни разпрани ямурлуци че туря, за да безди на овце

ебати оргията ще падне

AFTEERRLIIIFEEEEE


Профил

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 12 Дек 2012 11:16


Отдавна не съм писал нещо тук, ама днеска фейлнах и някъде искам да помрънкам.
Значи ставам за лекции по НПП рано сутринта едвам-едвам и една колежка по фейса ми разправя, че сме били приключили за семестъра :shock: .
Отварям мейла, ледам имам писмо за посещение на СРС днес от 9:00 - пратено в 16:20 вчера, аз го чета в току-що.
Даже картата ми за фитнес е изтекла вчера с три неизползвани посещения, а днес мислех да си отида да се поразкърша.

Крив ден. И яко студ http://sinoptik.bg/sofia-bulgaria-100727011/hourly.
Чакам ги да дойдат тия дванайсе-дванайсе-дванайсе-дванайсе-дванайсе-дванайсе-дванайсе-дванайсе числа днес да видя какво ще стане, ядвам неква храна и залягам да пиша курсова работа, барем това поне свърша днес.

На Велинград си бяхме all stars и хич не беше зле, ама градчето си е бая пропаднало. Доволен съм от шофьорите ни, на отиване с беемвенце, навръщане с лексусче (от първата съм по-доволен). Май видях и Ерик там, но може и да греша. Даже след запоя на 7ми бях сигурен, че някакви полицейски хеликоптери и спецотряди щурмуват хотела, а се оказа това просто пиянски сън, тъй че не съм много достоверен. :roll: Иначе ееебааахти, изпиха се стотици литри алкохол пред очите ми :shock: Изобщо - скандален 8.12 :lol:
Тука сме целия колектив, снимани прилично: https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 7747_n.jpg , други снимки няма да пускам, че са от банкета, а там - юридическо мазало. Впрочем, гледам че тия ел. цигари вече доста ги употребяват по заведения, Дидо сега го гледам, че и той също е доволен от нея. Ами далавера си е - можеш да си пиеш и пушиш с нея вътре, вместо да мръзнеш извън заведението на минусови температури.

Та студентския празник го спомнавах и в контекст на това, че нашите сладури пуснали казусчета за решаване по МЧП в мудъл, забележете на 7ми декември със срок до 9ти декември. :lol: Разбира се, решения изпращат едва дузина безживотници от близо 200 човека курс. С хиляда уговорки асистентът удължи срока до вчера, та да си решим казусите. Правих го с една колежка в комбина - аз имам 33% съвпадение, тя - 85%. Съответно - virtual cops can't touch me, а тя си изгоре, както всичко с над 50%. Ами то освен да четеш роботски, си трябва и малко талант за локуморазтягане. :lol:

Сега си взех една машина, а нямам монитор. Чакам едно ново 24 инчово HP да ми докарат за смешни парици през фирмата на брата и ми е тегаво, че покупката ще съвпадне най-вероятно със сесията. Сигурно нема издържа дотогоава, тъй че ако някой си дава нещо подобно втора ръка да дава оферти на ЛС да се разберем.

Влад, успех за бъдещото премеждие, което си описал по-горе. Аз ще ти дам една изпитана рецепта, дето ми върши работа от първи курс против махмурлук - след кратка дрямка, лумкаш на сутринта сок/фреш грейпфрут с черен шоколадец. От смазан пор на магистрала тая амброзия те дига за половин час те и прави изгубения брат-близнак на Лу Кенг. :lol: Абе див петел направо, пробвай го ако ти е нетърпимо лоше. http://www.youtube.com/watch?v=kFxlfdhpGd4

Задължително трябва да се похваля, че отскоро излизам с една мадама-мечта, ама усещам, че ще си скъсам гъза преди нещата до потръгнат как си трябва. То май няма много лесни неща на тоя свят, ако си нямаш вагина, факт. :x Снимка нема давам, че да не ми мастурбирате на нея. Само на Тил и Бочката ще дам, щото са капацитети в тия неща и си ги уважавам като ценители. Ама ние от pcm сме калени спартанци що се отнася до жени, със ветерани като Гипо, с песните на Ледник и с разни щастливо обвързани шматки дето вдъхват позитивна нагласа изобщо се не плашим.
Впрочем къде се затри paradox, много си го биваше в съветите този тарикат :D
ДА НЕ СТЕ ГО БАННАЛИ ПАК БЕ, ЕЙ :angryfire: :angryfire: :nuts: :-D

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Цар
Аватар
Регистриран на:
15 Юли 2001 07:03
Мнения: 1613
В момента играе: с чурка
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 12 Дек 2012 17:13


Бахти, добре сте прекарали! Грабете с шепи от живота!

___________________________________
Коя си ти и какво ти е специалното? Хубава си. Но красотата е често срещана в природата.
Нека с наивната надменност на деца гледаме лицата на другите.
Когато съзнанието стигне своя край, когато мисленето спре, идва творчеството. А то носи щастие.


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Мар 2007 07:54
Мнения: 2959
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 12 Дек 2012 18:15


Creator_ написа:
Бахти, добре сте прекарали! Грабете с шепи от живота!

Ако трябва да съдя по краткия смс, който ми прати на 9ти(явно по погрешка) и ти си изкарал добре. :lol:

___________________________________
For all those who said this day would never come, what are they to say now?

Penny написа:
ave isus e pokemon ve


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
15 Юли 2001 07:03
Мнения: 1613
В момента играе: с чурка
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 13 Дек 2012 21:49


Аа колега, не беше по погрешка. Ама верно бях пиян и в момент на простеене реших да пиша 2-3 смс-а на познати хора и естествено викам на някото от PCM да пратя нещо сакрално от форума и просто съм избрал теб! :D

___________________________________
Коя си ти и какво ти е специалното? Хубава си. Но красотата е често срещана в природата.
Нека с наивната надменност на деца гледаме лицата на другите.
Когато съзнанието стигне своя край, когато мисленето спре, идва творчеството. А то носи щастие.


Профил

Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 13 Дек 2012 21:59


момчета аз се изпърдях много звучно и затова реших да се присъединя към вашия форум

кои са звездите? до кое поколение на интернета сте?


Профил

Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 13 Дек 2012 22:16


бахти тъпия форум


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8408
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 14 Дек 2012 02:56


утре нема да повним че съм писал тоя пост

искам да се прибирам вече в българия
щото не мога да пия повече по толкова много всяка вечер
викнете ми линейка

666
хейлз

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Цар
Аватар
Регистриран на:
15 Юли 2001 07:03
Мнения: 1613
В момента играе: с чурка
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 15 Дек 2012 02:25


Е че в София си е студ, аз откакто излязох веднъж по дънки и якенце и умрях от студ и яд, вече се кича с някакви огромни шуби от Метро, дето имам, шал, шапка, ръкавици и така не ме ебе, ходя си с часове навън. А някакви гъзари се прегърбили по есенни дрешки и си дишат в пазвата, за да не им замръзне лицето :)

Днес не издържах на рестрикцията и гладът и си взех една пица четири сирена ша му еба майката :D Смъкнал съм отново пет кг са няма и месец, сега остава трудната част - още толкова и ще мога пролетта да играя футбол без фланелка като аграр.

___________________________________
Коя си ти и какво ти е специалното? Хубава си. Но красотата е често срещана в природата.
Нека с наивната надменност на деца гледаме лицата на другите.
Когато съзнанието стигне своя край, когато мисленето спре, идва творчеството. А то носи щастие.


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 15 Дек 2012 02:28


искам да стигнеш мойте кила


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 15 Дек 2012 03:09


High_voltage написа:
Времето

София : -17°


nigga what


Аве, тия последните два дни ми е много приятно навън, а дават някви супер нереални температури, аз ли не съм наред, или масоните се опитват да ни промият мозъците като за последно :roll:

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 15 Дек 2012 03:45


Дъбъл пост, да го духате, изкарах 4.80 среден успех от първите си 5 изпита евър, чел съм по един час за всеки от тях, а по социология изкарах 6 без да отворя учебника, а само прочитайки статиите на преподавателя. Бах тая образователна система, щом имам 4.80 :!:

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8408
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 15 Дек 2012 04:38


тоя па с неговите изпити

DEATH IS CERTAIN
LIFE IS NOT

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
28 Мар 2007 07:54
Мнения: 2959
Заглавие: Re: 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОООУ
Публикувано на: 15 Дек 2012 15:26


Dante написа:
Dexter написа:
Дъбъл пост, да го духате, изкарах 4.80 среден успех от първите си 5 изпита евър, чел съм по един час за всеки от тях, а по социология изкарах 6 без да отворя учебника, а само прочитайки статиите на преподавателя. Бах тая образователна система, щом имам 4.80 :!:

Ти какво учеше бе?

Турска филология.

___________________________________
For all those who said this day would never come, what are they to say now?

Penny написа:
ave isus e pokemon ve


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com