Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

За кого ще гласувате на предстоящите президентски избори?


 Меглена Кунева (Инициативен комитет)    12%  12%  [ 10 ]
 Росен Плевненлиев (ГЕРБ)    19%  19%  [ 16 ]
 Сали Шабан Ибрям (Национално движение "Единство")    2%  2%  [ 2 ]
 Румен Христов (СДС)    4%  4%  [ 3 ]
 Мария Капон (ЕНП)    2%  2%  [ 2 ]
 Стефан Солаков (Национален фронт за спасение на Б-я)    1%  1%  [ 1 ]
 Ивайло Калфин (БСП)    13%  13%  [ 11 ]
 Волен Сидеров (Атака)    20%  20%  [ 17 ]
 Алексей Петров (инициативен комитет)    1%  1%  [ 1 ]
 Николай Ненчев (БЗНС)    0%  0%  [ 0 ]
 Атанас Семов (РЗС)    1%  1%  [ 1 ]
 Павел Чернев (Партия за хората от народа)    0%  0%  [ 0 ]
 Димитар Куцаров (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
 Красимир Каракачанов (ВМРО)    0%  0%  [ 0 ]
 Андрей Чобанов (Българска демократична общност)    0%  0%  [ 0 ]
 Николай Василев (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
 Светослав Витков (Инициативен комитет)    23%  23%  [ 19 ]
 Венцислав Йосифов (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
Общо гласове : 83
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
06 Апр 2006 10:18
Мнения: 1168
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 09:58


Хи, доживях да ме вземат за сектант, па и за утрепка.
И то, от кого чух това? :lol:

+++

Чадо,
теб ли да прихващам вяра, ти който едва ли имаш 20 лв в джоба си и 20 гънки на мозъчната кора?
Или на Сам Самият Господ Иисус Христос, Който казва:

"По-лесно е камила да мине през иглени уши, нежели богат да влезе в царството Божие."
(Мат. 19:24).

Мисли, преди да пишеш,
ако можеш де. :D

___________________________________
Нема таа, нема онаа.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2009 14:06
Мнения: 1261
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 10:24


Трупо ,моля те ,пиши във всяка тема :lol: (майка ти дееба православна 8) )

___________________________________
:icq22:


Профил Skype

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 10:29


ТРУПОНАРЕЗЕНинс написа:
Хи, доживях да ме вземат за сектант, па и за утрепка.
И то, от кого чух това? :lol:

+++

Чадо,
теб ли да прихващам вяра, ти който едва ли имаш 20 лв в джоба си и 20 гънки на мозъчната кора?
Или на Сам Самият Господ Иисус Христос, Който казва:

"По-лесно е камила да мине през иглени уши, нежели богат да влезе в царството Божие."
(Мат. 19:24).

Мисли, преди да пишеш,
ако можеш де. :D


АЛЛАХ Е ВЕЛИК
не ми проповядвай, да ти сера в устата :D

Срал съм ти и на религията. Аз съм търговец, в църква не влизам. :D

Ама ме изкефи изказа ти. Исус явно има повече пара в джоба от мене, а? :lol:

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 11:01


Ерджан написа:

Срал съм ти и на религията. Аз съм търговец, в църква не влизам. :D

Спекулант-капиталист... Каква духовност да учакваш от човек, чийто бог е валутата...


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 14:22


Ерджане харесвам духа ти. Много по-прави си отколкото тези дето хленчат за социялна справедливост и други такива левичарски тъпотий или пък религиозните фундаменталисти. На хора с дух като твоя (и моя) се дължи изграждането на здраво и проспериращо общество. Също така е трогателен фактът, че вярваш, че Американската мечта може да бъде осъществена в България.

Но все пак...

Явно някои неща не са ти ясни, като например терминът "нелоялна конкуренция" . Не съм учил право, но ми трябваха пет минути за да открия в Гугъл съответният пасаж от закона:

"4) Hелоялно привличане на клиенти – чл. 34:(7) Забраняват се продажбите на вътрешния пазар на значителни количества стоки за продължително време по цени, по-ниски от разходите за производството и реализацията им, с цел нелоялно привличане на клиенти;"

В случая, който ти приведох за "Фантастико" ти ми каза, че

Цитат:
Осигуровките на минимална заплата са в ущърб на държавата, не на конкурентите.

Освен, че са в ущърб на държавата, те са и начин за смъкване на производствената цена/цена за реализация или за реализиране на допълнителни печалби, заедно с другите видове укривания на данъци и злоупотреби. Това не само, че представлява нелоялна конкуренция, ами всъщност е най-разпространеният вид такъв у нас. Факт е че у нас едни фирми се скапват от проверки по всяка линия, а на други се оставят да минат между капките. Това ги поставя в неравностойно положение.

Протекционизъм е когато държавата въвежда високи вносни мита с цел да стимулира вътрешното производство и съответно ниски експортни такси с цел да стимулира износа. Протекционизъм не е когато държавата си затваря очите и позволява на едни субекти да нарушават закона за сметка на други които го спазват.

Примерът с Фантастико е един от 100, но това не означава че другите 99 са честни хорица. Ние естествено няма как да сме запознати с всичките, за това можем да си правим изводите на принципа на анализа. И анализите казват, че в България няма установено върховенство на закона. Предполагам това няма как да го отречеш. Липсата на върховенство на закона пречи изключително много както на чуждестранните инвестиции, така и на местните предприемачи, които искат да постигнат нещо без да трябва да влизат в отношения с мафията.

Що се отнася до Джиповете и S-класите еми съжелявам, но не съм съгласен че болшинството от хората каращи такива коли са честни предприемачи. Повечето бизнесмени у нас изобщо не биха си купили такива скъпи коли, а биха предпочели да реинвестират печалбите в бизнеса си. Това е разумното решение. Тези които си купуват Мерцедес и Бентлита харчат готови пари. Като се има предвид състоянието на икономиката у нас едва ли има повече от пет човека които реално и с честен бизнез да могат да си позволят такива коли. Също така не дедей да бъркаш номенклатурчиците и мафиотите с легализиран бизнес, с едрите капиталисти. Това че развиваш законен бизнес с незаконно придобити средства и с покровителството на мутренската държава не те прави честен предприемач. Пак си си престъпник.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 14:26


Абе на вас двамата май ви е умряла циганката :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Апр 2006 10:18
Мнения: 1168
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 14:44


Ерджан написа:
Срал съм ти и на религията. Аз съм търговец, в църква не влизам. :D


Ти - търговец?! :roll:

Това е най-яката смехория, кълна се. :lol:

Човече,
на 2 магарета не можеш да разделиш сеното, а се бараш търговец.
Ебати кретенията, та, чак до шията.

Смехоран,
дядовците ми търгуват с Изтока от векове,
даже през комунистическо търговията не е спирала.

За какъв търговец ми се бараш, ако не понасяш инославни? :roll:

Просто си поредният пети крак на магарето, очевидно поредният чекиджия в Мрежата ...
Даже и за чеп за зеле не мога да те ползвам.

Гладиатар с компютърна мишка в ръка,
та и нашата Ерджанка същата ... :lol:

+++

Мир теб, чадо малоумно,
пътувай,
няма те за мен. 8)

Ти така пожела. 8)

___________________________________
Нема таа, нема онаа.


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Апр 2006 10:18
Мнения: 1168
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 14:59


Andrey358 написа:
Ерджане харесвам духа ти. Много по-прави си отколкото тези дето хленчат за социялна справедливост и други такива левичарски тъпотий или пък религиозните фундаменталисти.


Андрейчо,
все повече ми звучиш като анално податлив. :roll:
Човече,
кога ще ти вдене главата, че толерантност не е равносилно на овчедушие?

+++

Добре, бре, като се обичат хората, да се вземат.

Желая ти щастие и късмет.
Прочее, Късмет е турска дума. Нека Ерджанка ти я обясни, ако може де.
Бъди рахат, думата е добра и не означа разкъсване на сфинктера. :D

Мир Вам.

___________________________________
Нема таа, нема онаа.


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7898
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 15:34


Андрей, ти хванал ли си Фантастико в дъмпинг на пазара? Щото вафлата Мура във Фантастико е приблизително на цената каквато е навсякъде, и в никакъв случай под производната. Единствената компания направила такова нещо беше Карфур (френска) в началото. С осигуровки такива пари не се пестят. И протекционизма не онзачава вид контрол на вносните мита, а си служи с доста по-богат набор от средства, за да стимулира местния алъж-вериж. За престъпниците и колите няма да продължа, ти ако щеш вярвай, че тези които изхранват народа са лоши хора, просто щото имат пари. И не връзвай на крайните ми изкази в тая тема, в такова настроение съм. :oops:

ТРУПОНАРЕЗЕНинс написа:
...


Ма не ми се обяснявай бе :lol:
Не ти се включих аз из форума да ти проповядвам простотията си. Не ме интересуват дядовците ти, не ме интересуваш и ти. Прави се, че не съществувам, пък аз не ще ти опонирам непровокиран, и няма да си чешем клавиатурите повече, ок? Не си от хората, с които желая приказка, пък дори и форумно дръглене да е. Само здраве ти желая, честно! :wink:

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 16:57


Ерик, разбрахме, че си пълен атеист и не те ебе за религия и тем подобни, спри да го навираш в очите ни...
Трупо, не им се ядосвай - "Бъдете в мир с всички човеци, доколкото можете." Не си заслужава, дори и по Интернет, да ги обиждаш :D

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Окт 2011 20:45


Абе не знам вие какво го мислите тука, обаче на майка му в Цензурата на финансовия, заклевам го в отрепляка.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 09:45


Къвто е Митьо Бербатов във футбола, такъв е и Симо Дянков в икономиката. И двамата стигнали най-виокото стъпало в професионалната кариера и станали за смях :arrow:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 09:51


Tрупи с колко негри си лягаш всяка вечер, че си станал такъв педераст. Или викаш като ти идва от вътре и един ти стига.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 10:09


Айде да си хванеш някоя Цензура, като си такъв плейбой и да я наебеш, за да не реша, че тва дето го пръскаш по нас е мензиса ти от тоя месец, ти го набия о кухата глава.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 11:15


И в подкрепа на мнението на високоволтовия (въпреки, че и Витков не го подкрепям много):

Мнение от Григор Лилов:

Министър Росен Плевнелиев - минало незабравимо...

„Нямам нищо против Росен Плевнелиев, но той е секретарят на Комсомола в Благоевград... Те всички министри са така...“, заявява журналистът Григор Лилов.

Росен Плевнелиев е роден на 14 май 1964 г. в град Гоце Делчев.

Средното си образование получава в природоматематическа гимназия „Академик Сергей Павлович Корольов“ в Благоевград от 1978 до 1982 г. В периода 1984-1989 г. завършва ВМЕИ „В. И. Ленин“ в София, със специалност „Изчислителна техника“.

Ето и една „градска легенда“, която няма доказателствена стойност, но е твърде любопитна и може да се открие в нета (вероятно тя не е 100% истинска и за това трябва да се възприема със съмнение, но във всеки слух може да има частица истина- бел. автора).

„Като изявен комсомолски функционер от Благоевград и едновременно партиен активист на БСП ,той в съдружие с един музикант, понастоящем вино­производител, без да отговаря на нито един от критериите за кандидатстване за квота по спогодбата с Федерална република Германия за обмен на кадри в строителството, бе получил такава квота и бе един от първите, който изнесе работници в Германия.

В началото на демокрацията (1990 г.- бел. ред.), Плевнелиев и бившият шеф на фондация „Пирин пее“ Иван Тодоров, който сега е собственик на винарска изба „Тодоров“, са едни от първите българи, които получават правото да изпращат наши строителни работници в Германия. Години по-късно Плевнелиев и Тодоров стават съдружници в немската (някои твърдят, че фирмата е австрийска и е фалирала- бел. автора) фирма „Линднер“.“

Интересно как така се случват тези знаменателни случайности все на червените отрочета?!

Нищо лично, но все пак...

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2009 14:06
Мнения: 1261
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 11:41


Докато не стане възможно публиката да гласува по всеки един проблем или решение ,което се взима на най-високо ниво в държавата демокрацията е само празна думичка. Гласувайте си там кой да ви представлява и се надявайте да е по-добър от предишния. 8)

___________________________________
:icq22:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 11:49


Моридине женичко, ти къде се обаждаш бе :lol: Какво ми мяукаш насреща, стига се пъни че ще се насереш. Много ти се иска да изглеждаш готин, поне в интернет форум, ама не ти се получават нещата. Отивай при ония очилататия да си бъркате в дупетата.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 11:54


High_Voltage,

копеле, Светльо Витков може и да е по-добър човек от Плевнелиев (нещо, което никога няма да разберем, защото медийния живот е едно, рийъл лайфа е съвсем друго, а аз и ти имаме достъп само до първия живот на тези хора), но това в никакъв случай не го прави добър държавник. Не живеем в приказка, за да ни управляват хората с добри сърца. Животът просто не функционира така - правят го способните. Опростяваш всяко нещо до базисното му ниво и загърбваш купища необходимости и условности, които ако се опиташ да схванеш, ще станеш малко по-мъдър. Хем си личи, че си мислещ и имащ мнение човек, хем обаче се опитваш да наложиш някакви ценности в среда, която не се нуждае от тях, още повече - среда, в която те само биха спънали нормалното функциониране на нещата.

Икономиката и правото, като техническата страна и демокрацията и капитализма изобщо като идеи в основата на обществото ни отхвърлят разделянето на добро и лошо, нали разбираш? Няма аз съм добър, следователно съм по-заслужил от тебе еди какво си. Има можещи и неможещи, има права, има условия и ти трябва да се ВЪЗПОЛЗВАШ от тези права и условия, за да постигнеш нещо - ако то е нещо ДОБРО - страхотно, добър човек си! В тоя смисъл мафията в Бг колкото е навредила, толкова е и помогнала - корените на половината ни бизнес са в нея, щото само с некадърно управление и уж светли идеи, на каквито сме се нагледали, икономика не се прави.

Обаче го няма вариантът "аз съм добър и искам всички да са добри като мене" - разбери накрая, че примерно Ивайло Калфин е много по-добър кандидат за ПОСТА президент на шибаната ни държава, не защото е по-добър ЧОВЕК, защото е по-добър ПОЛИТИК. Защото, макар и в случая президентът да няма кой знае какви функции, в тая проклета политика, дето толкова я мразиш, хората взимат решения, в които ако намесиш добродушието и първосигналните популистки/хуманни реакции, ще омажеш нещата до степен безкрайност.

Говоря ти като цяло за нещата, които пишеш. Трябваше вече да съм излязъл, затова надали ще ти обясня по-подробно какво имам предвид, надявам се сам да си го разбрал.


DJ Cat, мрънкалник прост, НЕ МИ СЕ ОБЯСНЯВАЙ защо и как вагината на майка ти смърди на собствената ти пишка, а се разкарай от тука своевременно

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 12:00


Хаха. Путьо обяснявам ти че ако те скивам ще те хвана за прилежно сресаната коса и ще те влача до Рибарица, колкото и да ми пискаш. Лайньо сплескан.


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 12:14


DJ Cat написа:
Моридине женичко, ти къде се обаждаш бе :lol: Какво ми мяукаш насреща, стига се пъни че ще се насереш. Много ти се иска да изглеждаш готин, поне в интернет форум, ама не ти се получават нещата. Отивай при ония очилататия да си бъркате в дупетата.

ебаси колко добре го каза :shock:
ако нещо ти се получава, то е да псуваш моридин :lol:

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com