Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните ФАКТ
Публикувано на: 14 Яну 2011 18:20


Конзолите са машини направени специално за игри и като такива мачкат компютъра на този фронт както си искат. На конзолите излизат игри в разнообразни жанрове а не само фпс-и и ммо-та и тук там някой добър ртс. Всяка година излизат маса качествени игри които заклетите компютърни играчи само ще сънуват и ще реват по торентите и коментарите в различни сайтове "кога ще излиза за ПЦиии" "ама ще я има ли за комп" и после ще се съберат с братята си ограничени пц манЯци за да хейтят как тая игра била тъпаа с грозна графика , но видиш ли излезе ли посредствен пц порт на конзолна игра тя веднага става супер яка.

Конзолния гейминг излиза и доста по евтин, ( не като си свалим игрите от торентите ) защото не трябва всяка година да се дават пари за ъпгрейд. О да ама графиката е грозна - 100% някой от вас го врещи тва сега. NEWS BREAK - графиката не прави играта ! Кризис може да има супер графика и все пак е посредствен шутър който не си стува и за 5 лева да се купи. Набивате по стотици левове в графични карти и играете еднообразни игри ор 3 жанра на кръст. Вземете се в ръце.

Да не говорим че когат оизлезе нова конзола тя винаги засенчва всякакви компютърни машини до които имате достъп. Хората в момента се радват на 6 ядрени процесорчета, пс3 излезе 2006 със 8 ядрен лол.

Конзолите предлагат и милион пъти по добър контрол с устройството наречен геймпад. Да много от пц геймърите са сигурно скарани с него защото пръстите са им дървени като ореха в двора. Как се играе един екшън адвенчър с дървена клавиатура и мишка ? Ся някой ще мрънка ми фпс как се играе с пад - сядаш за 5 минути и се учиш как ако неможеш твой проблем сърди си се че си дърво.

Истината е че повечето пц геймъри хеятят конзолния гейминг защото са наясно с тези неща но са прекалено тъпи и твърдоглави за да ги проумеят и се чувстват като елитисти видиш ли АЗ ИГРАЯ НА ПЦеее.

И не ми давайте аргументи кво можело друго да се прави на компа тук говорим за игри.

Това е истината , ваша си работа ако не искате да играете на конзоли заради комплексирани причини ( като че било детско ) или заради други причини, поне недейте да хейтите като сте незапознати че сте смешни .

А от тоя сайт новините свързани с конзоли все едно са писани от третокласник дето си ги измисля докато е в тоалетната и представя грешна информаця на потребителите. А те в последствие си хейтят на поразия щото любимата им медия им пълни главите с простотии а те явно по друг начин немогат да се информират.


DEAL WITH IT !


Профил

Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 14 Яну 2011 18:58


+1000 :rockon:


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 14 Яну 2011 19:23


TL;DR.
Пусни го във форумни войни.


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Авг 2010 22:25
Мнения: 68
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 14 Яну 2011 21:18


nikati trqbva da e CONSOL3GAY a ne C0MPU73R


Профил

Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 14 Яну 2011 22:13


shneevaiss написа:
nikati trqbva da e CONSOL3GAY a ne C0MPU73R

OO butthurt much ?
Явно правилно казват истината бoли а ? Гледам и български незнаем. Sigurno i kompa neznae6 kak da polzva6 a ?


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Мар 2010 14:27
Мнения: 321
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 14 Яну 2011 22:24


Радостин Стефанов написа:
+1000 :rockon:

+1000 :rockon:


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Авг 2010 22:25
Мнения: 68
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 15 Яну 2011 01:36


Gaylovers... > Consolelovers
To4no konzolite pre4at na pc-to da se razviva ne 4e gi mrazq naprotiv ima zaglaviq koito si struvat no prosto napravo se ebavat s pc-to koeto e dosta neograni4eno ot vazmojnostite si sravnenie s konzolite (ne pi6a na kirilica za6toto konzolniq forum nezaslujava)!!!


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2009 01:41
Мнения: 3442
В момента играе: COD: MW, HotS, Heroes 3, DooM 2, Diablo 2, Killing Floor 2
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 15 Яну 2011 11:58


Радостин Стефанов написа:
+1000 :rockon:

This.

___________________________________
a.k.a Frosty


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Мар 2009 13:53
Мнения: 742
Местоположение: The abyss
В момента играе: Flame Wars: PCM edition
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 15 Яну 2011 16:18


Lich King написа:
Радостин Стефанов написа:
+1000 :rockon:

This.

Пълни глупости.

А тея PC хардкор-не-знам-си-квота. Еми като сте големите геймъри загрижени за индустрията вземете купете една PC игра бе. Или просто направете както всеки разумен човек, обичащ индустрията е направил- играйте на конзола и компютър. Искрено не виждам защо едното елиминира другото. Конзолите в последно време смазват PC-то откъм игри и това го казвам като човек, който е основно PC геймър.

А пък това:
Цитат:
To4no konzolite pre4at na pc-to da se razviv

дори няма да го коментирам. Ептем от butthurt PC fanatics.

___________________________________
Military Law: There's no such thing as an atheist in a foxhole


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 15 Яну 2011 16:36


Най-ми е лесно на мен като си имам бокс и комп. ПС3-ката един приятел каза че не я играе и мога да я взема, но няма място в нас вече, а не ми и трябва. В момента никакви игри не играя, но попринцип ръцкам малко хейло, Соул Калибур и Текен. Друго не цъках, но през 2011, няма да мога да смогна на всички игри. Главно на ПЦ ще си избухвам обаче, конзолите ще берат прах малко.


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Мар 2009 17:28
Мнения: 955
Местоположение: M.I.A
В момента играе: Prime World
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 16 Яну 2011 10:03


някой е прекалил с пристоя си във форумите на GameTrailers

___________________________________
Roses are red
violets are blue
if I'm schizophrenic, then I am too


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 16 Яну 2011 10:33


това, че имало по-разнообразни жанрове просто не е така при положение, че при конзолите цели два жанра - rts и mmorpg са абсолютно непопулярни.

а за това, че е по-евтино да цъкаш на конзола не е вярно също, защото, въпреки че не трябва да даваш кинти за ъпгрейд нали после ще излезе нова конзола и пак трябва да си я купиш. а да не говорим, че при конзолите пиратството е по-трудно и ако трябва да давам 50-60 кинта за всяка игра, която играя излиза в пъти по-скъпо от компютърния гейминг.

за другите аргументи не мога да се изкажа, тъй като никога не съм цъкал на конзола, но според мен единственото по-сериозно предимство за конзолите (което ти разбира се не си написал) е това, че не си играеш да инсталираш, да слагаш пачове, да се чудиш при какви видео настройки играта ще върви оптимално добре, не ти крашва и изобщо няма технически проблеми (поне доколкото съм чувал :D )


Профил Skype

Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 16 Яну 2011 12:38


Цитат:
тъй като никога не съм цъкал на конзола


Дори само това изречение ти обезмисля целия пост тъй като излиза че всичко написано само гададеш.


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 16 Яну 2011 12:47


Der Meister написа:
а за това, че е по-евтино да цъкаш на конзола не е вярно също, защото, въпреки че не трябва да даваш кинти за ъпгрейд нали после ще излезе нова конзола и пак трябва да си я купиш. а да не говорим, че при конзолите пиратството е по-трудно и ако трябва да давам 50-60 кинта за всяка игра, която играя излиза в пъти по-скъпо от компютърния гейминг.

Ти по принцип това трябва да го правиш и на компютъра.


Профил

Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 16 Яну 2011 20:27


Но от друга страна можеш да не го правиш и при конзолите - вече всички са хакнати и веднъж хакнати е пей сърце - няма пачове, няма кракване - сваляш , записваш и играеш.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 16 Яну 2011 21:25


Радостин Стефанов написа:
Цитат:
тъй като никога не съм цъкал на конзола


Дори само това изречение ти обезмисля целия пост тъй като излиза че всичко написано само гададеш.

е аре кажи тогава с какво точно не си съгласен с поста ми, щото с това изречение дето си написал нали се сещаш, че всъщност нищо не казваш. конкретно за темите, които съм коментирал не е нужно да съм играл конзола, за да дам мнение. все пак не живея в пещера и това, че не съм цъкал на конзоли не означава, че не се информирам. то по твоята логика примерно ти като не си пробвал гей секс (ако не си, всъщност :) ) откъде знаеш, че няма да ти хареса :lol:

иначе по въпроса с пиратството - вярно, че може да се пиратства и на конзоли, но за да се хакне конзолата пак трябват кинти, което също оскъпява конзолния гейминг освен това те банват и не можеш да играеш мулти, което не е оферта.


Профил Skype

Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 16 Яну 2011 22:13


Начетох се на глупости, и реших да ви дръпна едно конско...

Като за начало искам да попитам оная прослойка от хора, които никога не са пипали конзола, как така решиха, че конзолите не струват? Как?

После някъв неграмотник ми обеснява, че конзолите "дърпали ПЦ'тата назад" LoL @ u dumbass!!! Къде беше ти, когато Атари направиха конзола с двуядрен процесор? Най-вероятно си циклил пред 16 битката на мама!!!

Един пък се опита да ме обеди, че играенето на конзоли излизало по-скъпо, като основният му аргомент е, че пиратствуването на спам'то било по лесно?! Е аре, колеги, кажете ми, колко прост трябва да си да излезеш с такъв аргумент?

И от кога, по дяволите, пиратството е правилно?
А ОТ КОГА Е КРИТЕРИИ?!?!

Същият разправа, че на конзолите нямало инсталиране! Аре бе?! 80те години минаха брато, свери часовника!
Нямало пачове!
"Сигурну и по интирнйета нимой са играй..!"

АЙДЕ БЕ!

Немога да разбера каква е тая мания всеки да изказва компетентно мнение и да дава оценки!? Поне като ще се правиш на остроумен седни прочети нещо! Живеем в 2011 вече! Има Wikipedia, а като неможеш да четеш(вече видяхме, че неможеш да пишеш) има Youtube! Сигурно е трудно да се досетиш, когато си тъп като сопа! Но проблема си е твой, братле! Няма нужда да ни занимаваш с гениалните, за теб и твоят клан пъпчиви лешпери, заключения от сорта на: "ЪЪЪ НЯМА ММО'та, ЗНАЧИ КОНЗОЛИТЕ СЪКС!!!"

Ебати!..


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2009 01:41
Мнения: 3442
В момента играе: COD: MW, HotS, Heroes 3, DooM 2, Diablo 2, Killing Floor 2
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 16 Яну 2011 22:39


pcultimate написа:
Lich King написа:
This.

Пълни глупости.
Еми като сте големите геймъри загрижени за индустрията вземете купете една PC игра бе.

Братле ако искаш ми пиши на ЛС да те адна в стийм да видиш нямам ли оригинални игри :D И аз честно казано не съм чел кво е писал тоя в темата. Просто видях заглавието конзолните игри са по добри, и за мен си е така. На бокса доста повече се забавлявах от колкото на компа, но това не значи че не си купувам игри за РС и не подкрепям разработчиците за работата им. Освен всичко в момента нямам конзола, и кво ся да не играя на нищо ли :lol:

___________________________________
a.k.a Frosty


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 16 Яну 2011 22:43


8bitfrenzy написа:
Като за начало искам да попитам оная прослойка от хора, които никога не са пипали конзола, как така решиха, че конзолите не струват? Как? Ей така, както всеки един комплексар на света, от завист и злоба, ей така-ЛЕСНО!

къде съм казал, че не струват бе???
8bitfrenzy написа:
Един пък се опита да ме обеди, че играенето на конзоли излизало по-скъпо, като основният му аргомент е, че пиратствуването на спам'то било по лесно?! Е аре, колеги, кажете ми, колко прост трябва да си да излезеш с такъв аргумент? И от кога, по дяволите, пиратството е правилно? А ОТ КОГА Е КРИТЕРИИ?!?!

и защо да не е критерии? дали е правилно вече е друга тема :)
8bitfrenzy написа:
Същият разправа, че на конзолите нямало инсталиране!

еми да има опция да се играе без да се инсталира играта.
Цитат:
вече видяхме, че неможеш да пишеш

хаха не аз пиша "аргомент" и "обеждавам" :lol:
8bitfrenzy написа:
ЪЪЪ НЯМА ММО'та, ЗНАЧИ КОНЗОЛИТЕ СЪКС!!!

кога съм казвал, че конзолите съкс бе, казах , че комповете са по-разнообразни като жанрове.

като цяло лапай пишки и мълчи там.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
31 Мар 2009 13:53
Мнения: 742
Местоположение: The abyss
В момента играе: Flame Wars: PCM edition
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 17 Яну 2011 00:17


Lich King написа:
Братле ако искаш ми пиши на ЛС да те адна в стийм да видиш нямам ли оригинални игри :D И аз честно казано не съм чел кво е писал тоя в темата. Просто видях заглавието конзолните игри са по добри, и за мен си е така. На бокса доста повече се забавлявах от колкото на компа, но това не значи че не си купувам игри за РС и не подкрепям разработчиците за работата им. Освен всичко в момента нямам конзола, и кво ся да не играя на нищо ли :lol:

Охххх не бе :lol:
Цитатът не е за теб, а за тези които пишат +1000 на оригиналният пост. За него говоря, че са пълни глупости и за това +1000. Ти попадна в цитата, защото реших, че и ти си съгласен с казаното в поста. :D

И пак ще повторя. и двете си имат своите преимущества и недостатъци => защо да нямаме и двете?

___________________________________
Military Law: There's no such thing as an atheist in a foxhole


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com