Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 09 Апр 2010 21:25


Май няма начин.
Bugz life :?

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 09 Апр 2010 22:15


ххаха тоя па! Тихо като не знаеш.


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 10 Апр 2010 10:29


Вече си имаме и тинкър


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Апр 2009 15:26
Мнения: 12
Местоположение: София
В момента играе: Bad Company 2, Heroes Of Newerth , Lost Cause 2...
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 10 Апр 2010 10:37


WidowmakeR написа:
ххаха тоя па! Тихо като не знаеш.


F6 > IMs , горе вдясно до списъка с приятелите или /r ако са ти Whisper-нали

___________________________________
| CM HAF922 | Asus P7P55D LE | Core i5 750 | 2x2 GB G.Skill Eco 1333Мhz 7-7-7-21 | Sapphire HD5770 1GB (950/1350MHz) |
| 640Gb WD Black Caviar + 250Gb Seagate | Chieftec APS-650C (650W) | Logitech G15 | A4tech X7 X-755FS | AKG K514 |


Профил WWW

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 10 Апр 2010 11:43


WidowmakeR написа:
ххаха тоя па! Тихо като не знаеш.


А ти защото знаеш питаш, тъй ли?!

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 10 Апр 2010 12:49


Момчета наскоро намерих тоя форум и се радвам. Иска ми се да се съберем някакви свестни играчи защото ми омръзна да се падам с некадърниците. Играеме аз и един приятел. Panglot aз Тrifid той. Кога горе доло играете да знам да вляза за да ви потърся или вие мен ако имате желание.
Само да питам за едно проблемче. Днеска е излязла нова версия. Искам да се ъпдейтне ама какво става. Цъкам yes сваля се ъпдейта опитва се да го добави към играта и точно в самото начало крашва HoN-a. Пробвах 100 пъти няма разлика. Някой със същия проблем или с идеи как да го оправя? :? :notfair:


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 10 Апр 2010 13:03


Нямам идея защо така става, пробвай да го оправиш с преинсталиране на самата игра.
Иначе аз играя някъде межу 18-19 и 20-22-23. Събота и неделя сутринта също играя между 10-12 и после 17-19. SaberFury съм в играта, ако ме видиш пиши.

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 10 Апр 2010 13:37


http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=100897

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 10 Апр 2010 15:08


Мерси за помощта аз преди това обаче успях да намеря как да се оправи. За всеки който му става така ето.


// Steps to fix the fatal error when attempting to update to the newest patch.
1: Open up your HoN folder (Default is C:\Program Files\Heroes of Newerth\)
2: Rename the file "log.txt" to "tos.txt" OR you can create a new text file and rename it to tos.txt - Make sure that the file name is "tos" and the file type is ".txt"
3: Delete the Update folder.
4: Run Hon_update.exe from the same folder. //


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Апр 2009 18:36
Мнения: 165
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 10 Апр 2010 20:14


panglot написа:
Мерси за помощта аз преди това обаче успях да намеря как да се оправи. За всеки който му става така ето.


// Steps to fix the fatal error when attempting to update to the newest patch.
1: Open up your HoN folder (Default is C:\Program Files\Heroes of Newerth\)
2: Rename the file "log.txt" to "tos.txt" OR you can create a new text file and rename it to tos.txt - Make sure that the file name is "tos" and the file type is ".txt"
3: Delete the Update folder.
4: Run Hon_update.exe from the same folder. //

благодаря, имах същия проблем и го оправих

___________________________________
Бог създаде света!
Бог създаде морето и земята!
Бог създаде и теб,
но явно и той прави грешки!


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 10 Апр 2010 21:12


Айде бе момчета къде сте да играеме :D :D :D


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 10 Апр 2010 23:15


Нямма никой!! Не ви е срам тъкмо се навих че ше играя със свестни играчи :shock:


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 10 Апр 2010 23:22


Аз тепърва започвам. :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Сеп 2006 22:46
Мнения: 1443
В момента играе: Singularity
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Апр 2010 01:14


Как е новата катерица бива ли я , я някой да обясни какви и са уменията , че нямам грам време да поиграя ; /

___________________________________
Aber selbst nachdem ich dass zugebe
Gibt es keine Katharsis....
Dieses Geständniss war völlig bedeutungslos...


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Апр 2010 01:16


Много ме бие мене тая катерица! о.О


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Апр 2010 10:36


Аз пък един добър не видях с нея...

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Апр 2010 10:42


Той по принцип в момента героя е просто смешен. Вярно, че в началната фаза на играта ракетите му могат да те проснат на земята, но всеки по-умен играч просто би се скрил зад крийповете си. В комбинация с Tar Toss, може просто да те направи на фламбе-наденица, но "калта" няма добър range, хвърля се прекалено бавно и тези персонажи, които не бъдат първоначално уцелени от нея, не остават засегнати дори и да навлязат в локвата.

С малко tweaks може да стане добър ганкер, но засега се избира само за да бъде пробван. Каквато е съдбата на всеки нов герои, всъщност.

Аз пък си седя със Соул и не ми пука. Тази сутрин, като рандомизирах, ми се падна той, и другия отбор се видя в чудо. Защо? Защото имах Portal Key и Зеф до мене. :)

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Апр 2010 10:43


Dexter написа:
Аз пък един добър не видях с нея...


Ами с такива хора играеш! :lol: Тая нощ имах честта да играя само с хора от 1600+ PSR (с изключение на една игра :oops: ) и ставаха ебаси игрите! :shock:


Бах, да люскаш цела нощ HON е ебаси изморителното и сега пак ще спя цял ден. :(


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Апр 2010 12:12


Значи момчета не започвайте тепърва след 2 часа ми айде да играеме от 9 до 12 примерно незнам или нещо такова.
Отностно катерицата трябва да я оправят. Портал зимаш блинкваш се в мелето Резачки Кал спамиш Ракети и поне един умира другите ако не се мръднат от резачките и тях тва ги чака. Тва говориме само ти а някой друг от отбора примерно един Пебълс да ги натропа и той с портал целият тийм е доло. А относно криенето зад крипове мога да ти кажа че не е толкова лесно аз няколко игри играх те само там се криеха и пак си намирам начин да ги наблъскам. Примерно крипа остава на 1/3 кръв а тоя е зад него. Спамя 3 ракети първата убива крипа и след това другите 2 му отнасят на него главата. Другото тия ракети са ефтини и ако нещо те съмнява много забавно разкриват. 1 път не успяха да ме ганкнат.
А тия които не и знаят магиите още.
1. Ракети. Летят на посока като стрелата на Валкирията. Последен левел 180 демидж. Работят като първата на Кунг-фу пандата само че тука са 3 чарджа и зареждат на 4 сек 1. 95 мана последен левел.
2. Кал. Мята се на земята в кръгче. Който бъде уцелен му стаква повече чарджове и колкото повече седи още повече. За всеки чардж не помня колко забавя ама май максимум 80% move 40% attack. Ако има кал и му тропнеш ракета докато калта го държи е подпален за по 50 демидж на секунда.
3. Щит. Анти магически щит. 10 секунди зарежда 20 седи. 20% магически демидж се премахва и се връща на всички в 600 range.
4. Резачки. Значи тука на мене ми беше малко сложно да разбера как се пускат :IMNOOB: . На магията пише Target Vector и кой да се сети че трябва ти да си го чертаеш. Фактически задържаш ляво копче и чертаеш вектора където ще се пуснат резачките. Те са една линийка и си седят там достатъчно време че сичко да умре :rockon: . На последен левел 300 начален демидж и 170 на секунда след това.
Иначе си е интелект герой 600 range нормален move speed само че малко повечко мана ще трябва да се спами първата магия.
Та така. И относно часа на игра сериозно по рано моля ви се на училище съм все пак :roll: :lol:


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Апр 2010 13:45


Portal Key на Chipper... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Братле, или ти влизаш само в noob games на EM, или... Всъщност няма друго обяснение. Всеки отбор, който има читав stunner, веднага щом види, че катерицата си е взела Portal Key (again - WTF?!?) е готов да й шибне един веднага щом я види да се телепортира в центъра на групата. Останалите моментално й ебават майката, заради ниската броня и кръв, които не си направил труда да вдигнеш с други предмети, защото си си дал парите за ключето. Освен ако не си профукал допълнителни 3300 за Shrunken Head, но пък това от друга страна са пари, които по-добре би дал за Stormspirit и Nome's Wisdom, приблизително пет пъти по-полезни за героя от Порталът. И повярвай ми, няма и едно убийство да направиш в high-tier мач.

По форумите повечето добри играчи дават предложения за засилването на Chipper, понеже маймуна с половин мозък бързо ще се научи да му избягва движенията, ти ми разправяш колко overpowered бил... :roll:

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com