Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
31 Яну 2010 23:23
Мнения: 456
В момента играе: с майка ти!
Заглавие: Anime - Naruto
Публикувано на: 03 Апр 2010 23:00


Здравйте хора,
Наскоро бях при малкия ми братовчет и той гледаше дно аниме и то много ми хареса.Казва се Наруто и искам да ви питам дали някой знае от къд да си изтгли серийте от първата до послдната .

___________________________________
Цитат:
Погледнал с отегчение,и небрежно разровил жарта с кура си.


Цитат:
а не някой чекиджия като тебе, който намира повод да се заяжда и да покемонства в нета


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
07 Апр 2009 16:07
Мнения: 267
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 04 Апр 2010 09:31


http://www.zamunda.net/details.php?id=9 ... rtcomments ето ти ги. 40 гигабайта. сички серий с субтитри.

___________________________________
I have faced my enemy, I have looked into his eyes, and I have lost everything...


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Яну 2010 23:23
Мнения: 456
В момента играе: с майка ти!
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 05 Апр 2010 00:22


prince of persia написа:
http://www.zamunda.net/details.php?id=96595&comments=1#startcomments ето ти ги. 40 гигабайта. сички серий с субтитри.


МЕРСИ МНОГО :59:.................ама тези немат субс

___________________________________
Цитат:
Погледнал с отегчение,и небрежно разровил жарта с кура си.


Цитат:
а не някой чекиджия като тебе, който намира повод да се заяжда и да покемонства в нета


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 06 Апр 2010 12:54


cekira, не знам за какъв рилийз става дума, но:

1. Какви субтитри очакваш да има? На английски или на български? Виж в информацията на пакета.
2. Знаеш ли как да подкараш субтитри от OMG или MKV файл, ако в пакета има такива?
3. За кой Наруто става дума - първия или продължението Шипуден?

А иначе за феновете на Наруто - смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт...после ass rape, ass rape, ass rape, ass rape, ass rape, ass rape, ass rape...и после пак смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт...

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 06 Апр 2010 13:25


AlShu написа:
cekira, не знам за какъв рилийз става дума, но:

1. Какви субтитри очакваш да има? На английски или на български? Виж в информацията на пакета.
2. Знаеш ли как да подкараш субтитри от OMG или MKV файл, ако в пакета има такива?
3. За кой Наруто става дума - първия или продължението Шипуден?

За феновете на анимации, над 18 години - смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт...после ass rape, ass rape, ass rape, ass rape, ass rape, ass rape, ass rape...и после пак смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт, смърт...


Fixd


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 06 Апр 2010 13:45


Спецялно за DJ Cat - ass rape в период...без спасителна смърт... :lol: :lol: :lol:

Анимацията е изразно средство...Наруто е форма на разреждане на боза...фенувете му трябва да са мазохисти...

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Май 2004 18:33
Мнения: 2965
Местоположение: Лолиландия
В момента играе: Рефреш на PCM форума (epik high score!)
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 06 Апр 2010 18:32


Аз само все пак да се намеся и да кажа, че мангата е готина :)

___________________________________
"Properly read, the Bible is the most potent force for atheism ever conceived." — Isaac Asimov.


Профил WWW

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 06 Апр 2010 19:32


Мен ме кефи много анимето и съм гледал всички епизоди (без филърите такива) и съм голям фен. Сега нямам търпение да свършат сегашните филъри и невероятната история да продължи!!!

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Май 2004 18:33
Мнения: 2965
Местоположение: Лолиландия
В момента играе: Рефреш на PCM форума (epik high score!)
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 06 Апр 2010 20:34


Ъм. Не. :)

___________________________________
"Properly read, the Bible is the most potent force for atheism ever conceived." — Isaac Asimov.


Профил WWW

Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 06 Апр 2010 21:34


Абе в тоя сайт човек да не пита нещо...хейтъри грозни!!!! :x :x :x :x


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Дек 2009 15:31
Мнения: 1018
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 06 Апр 2010 22:52


Аз съм с БАН написа:
Абе в тоя сайт човек да не пита нещо...хейтъри грозни!!!! :x :x :x :x

пак ли си с бан :lol:
DJ Cat, това за анимациите е изказване на много тъп и ограничен човек. Не говори за неща които не разбираш!

___________________________________
секс едва ли - just cavalli


агентите са педали
напускам форума


Профил

Аватар
Регистриран на:
24 Юни 2009 11:47
Мнения: 550
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 07 Апр 2010 07:58


Дади написа:
Аз само все пак да се намеся и да кажа, че мангата е готина :)

Подкрепям.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 07 Апр 2010 10:06


Изход изказвам лично мнение, не може ли ? Смятам че съм надраснал възрастта в която да се кефя на анимета и смятам че има много хубави сериали и игрални филми, които ме блазнят в пъти повече. Класики като Фемили Гай и Симпсън са поносими, защото поне имат свежи идеи и неподправен хумор, но останалите за мен са рисувани човечета, които се бият, разследват и т.н. Веднага някой ще каже че има ''смислени'' и ''дълбоки'' анимации, въпреки че не ми се вярва, но дори да е така, те никога няма достигнат нивото на истинските сериали и филми.


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 07 Апр 2010 12:13


DJ Cat, да има страхотни и смислени филми...само дето са адски малко на брой...Холивуд ни залива предимно с кино и телевизионни лайна...

Ще те светна обаче за нещо още по-невероятно. Има книги, които са много по-велики и от най-великите филми снимани някога. И тези книги никога няма да бъдат филмирани (или поне пълноценно филмирани).
По твоята логика, никой "отраснал" и сериозен човек не трябва и да се доближава до телевизор или киносалон...позволено му e само да чете и при това предимно "сериозни" работи...да го духат фентъзито, sci-fi-я и вампирите...
По телевизора - само новини, спорт и документални филми (сбогом XXL, собогом Private).

Цитат:
Веднага някой ще каже че има ''смислени'' и ''дълбоки'' анимации, въпреки че не ми се вярва, но дори да е така, те никога няма достигнат нивото на истинските сериали и филми.

Тогава ще те помоля да ми предложиш по-добро киберпънк заглавие от поредицата Ghost In The Shell (най-вече втория филм и ТВ сериала).
Матрицата? Ами че тя просто краде от него...и от маса други места...странно...
Или пък ми намери заместител на Jin Roh: The Wolf Brigade - политически трилър, който се развива в реалистична, но алтернативна на нашата история?
Ъъъ...май Watchman е най-близко, само да не изглеждаше толкова гротескно, точно на фона на тази анимация :lol: ...

Хайде да зарежем японската анимация и да се върнем на добрите стари американски семеийни картуни...предложи "по-дълбок" и "по-смислен" вариант на Рататуй примерно! Ха...то нямало аналог...
Ами на английската поредицата "Уолъс и Громит"...пак същото затруднение...

Анимацията е свободна форма. С нея теоритично може да се изрази всичко...обаче просто не е популярна сред определени кръгове консуматори...затова и повечето заглавия са предназначени за деца и подрастващи, а само единици са "сериозни" и "смислени".

Има и още нещо. За да гледаш нещо след определена възраст, не е задължително то да е "сериозно" и "смислено". Примерно Venture Bros (USA-ски картуун) не е нито едното, нито другото, но пък е брутално, цинично и тотално неподходящо за деца (друг е въпросът, дали на теб лично ще ти хареса).
Заглавията които цитираш (Фемили Гай и Симпсън) са предимно комедийки за семейна публика. Има заглавия, които са напълно извън тази таргет аудитория.

Цитат:
смятам че има много хубави сериали и игрални филми, които ме блазнят в пъти повече.

Е, аз пък съм надраснал и тази възраст...вече няма нито филми, нито сериали, които да ме кефят...всичко ми се вижда еднообразна боза от безкрайни рециклажи...
Търся екшън, приключения, романтика, драма и изчанчен хумор различни от притоплените лайна които ми поднася винаги Холивуд (е, от 2-3 години малко се постегнаха от страна на екшъна...предишния възход беше по времето на Властелина...а от преди това скука, чак до времето на Пришълците, Хишниците и Терминаторите...).
Окрих ги в японската анимация и в някои щатски анимации, които преди не бяха достъпни у нас.
В анимето и картуните намерих сериозен източник искейпизъм, който просто няма заместител.
Не че няма и тотални боклуци...ама къде ги няма?

Спецялно за Наруто...за мангата не знам, анимето съм виждал само. Според мен авторите му подлагат клиентите си на тотална гавра и ги давят в океан от рекапи. Не ми го побира главата как нормален зрител може да търпи това и дори да му харесва :shock: .

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 07 Апр 2010 12:32


DJ Cat написа:
Веднага някой ще каже че има ''смислени'' и ''дълбоки'' анимации, въпреки че не ми се вярва, но дори да е така, те никога няма достигнат нивото на истинските сериали и филми.

Всъщност има доста, които изпреварват 90% от всички холивудски филми и сериали.
Твоят проблем е, че виждаш анимацията като нещо по-нисшо, за деца и т.н., а тя не е.

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Мар 2007 07:54
Мнения: 2959
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 08 Апр 2010 20:14


Demon__Hunter написа:
Дади написа:
Аз само все пак да се намеся и да кажа, че мангата е готина :)

Подкрепям.

+1
Прегелдах анимето и в момента представлява нещо такова - филър, филър, филър.....филър, 1-2 епизода по мангата, филър, филър, + ∞

___________________________________
For all those who said this day would never come, what are they to say now?

Penny написа:
ave isus e pokemon ve


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 08 Апр 2010 22:38


Ебаси,всяко аниме има филъри,live with it.

Какво му е лошото на наруто?Най-големите му съперници са Bleach и One Piece,я ги прегледайте и тогава дрънкайте глупости pls.

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Мар 2007 07:54
Мнения: 2959
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 08 Апр 2010 23:05


Точно затова анимета по манги с + 100 - 150 чаптъра не глдам. :wink:

___________________________________
For all those who said this day would never come, what are they to say now?

Penny написа:
ave isus e pokemon ve


Профил

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 08 Апр 2010 23:11


Richard написа:
Ебаси,всяко аниме има филъри,live with it.

Какво му е лошото на наруто?Най-големите му съперници са Bleach и One Piece,я ги прегледайте и тогава дрънкайте глупости pls.

Една 15 минутна битка я разтеглят 4-5 епизода, заради глупавите емо монолози на героите и драматичните диалози между героите, с които авторите си мислят, че правят character development и придават по-дълбок смисъл на нелошата история, но всъщност се изсират върху всеки гледащ анимето.

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: Anime - Naruto
Публикувано на: 08 Апр 2010 23:35


Richard написа:
Ебаси,всяко аниме има филъри,live with it.



........not?

--

Стойностните олдскул анимета нямат филъри! ( добре де, може и да имат, но мисълта ми е, че това е евтин трик за пари )

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com