Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Яну 2010 23:56


О, аз няма да ти казвам изведнъж да поумняваш и да почнеш да пишеш академическата. Просто съм разочарован, че не си правиш поне малко труд да обясниш без да се поддаваш на раздразнението.

Защото братко, простотията напоследък е просто заразна. И ако нямаш желанието да се справиш с нея, а просто да се присъединяваш към масите, които псуват без реална причина, ей така, защото са "прави", а другия - грешен, лошо.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 21 Яну 2010 00:29


Еми колко труд давлагам деба? На хора като тоя Kerri King, Amigo, Rage или там квито още никове има да ти викат play dota, stay pro и да ти обясняват, че баланса между героите в едната игра е по-добър отколкото в другата, а баланс в тези игри има до толкова до колкото даден герой да не става по-силен от другите в самото начало. Баласн между самите герои няма ама човека и след 5 коментара обяснения, че играта е бета и че може да си гласи копчетата както поиска ми вика, че копчетата в дота са по-добри и че не вдявам нищо. Еми преценявам, че няма какво да се занимавам, казвам че е тъп и отминавам. Това е. Иначе все си мисля, че съм по-обективен към хората, с които мога да разговарям и в темите, които ме интересуват естествено.


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 21 Яну 2010 09:40


Значи Драк, донякъде си прав. На 90 % да речем. Обаче не във всяка игра са ретарди-по някой път случваш и на добри чавета :lol:
Според мен, като влезеш у една играта най-важното е да гледаш първо статсове. Ако не ти харесат-просто се измитай от играта.
Случвало ми се е, да играя напук с по-слабите, срещу няколко лока, и да ги отвеем като стой-та-гледай. Но това е по-скоро рядкост.
Затова, или се събираш с авери, или много внимателно подбираш игрите си.
За Practise-а-той е на толкова забутано място, че дори аз го открих случайно-може да го изнесат на по-видно петно от интерфейса, щото така е яко фейл.
Та, мисълта ми е-то половината от играчите не знаят грам английски, ти за Практис си тръгнал да им говориш :lol: :lol:
И друго, което съм забелязал-има доста играчи, които си ояждат статовете от нуубски игри-то и аз съм така донякъде, няма спор, но те прекаляват-нацвъкали ми 4 лока + един добър играч, нагло наименували играта NO AB!!! и ми се мислят за големите прота, че са сетили. Ей на такива играчи така ми се ще да им къмна един улт в лицето, ама...
Аз поне играя честно-където се окажа, там ще играя.
А не като едни приятелчета, дето намерили един македонец, карат го да ходи само в мид и да ояжда статовете на единия. Еми тъпо е така-тръпката се губи, стремежът към победата си губи, а и друго си е да си крийпваш спокойно с Мейж и изведнъж да се окажеш в сферичка, а накрая да пукнеш без да мръднеш, нали?! :lol: :lol
Но е факт, че много се изнервям като ми кажат "Chill"-това не е просто игра, както каза Драк, това е забавление, но и място където, макар и виртуално, да се докажеш.
А когато играеш с откровени ретарди и те като ти рекат, че си нууб(с моите статове, с МОИТЕ, ебаси!) просто почваш да ругаеш здраво и тва е-ще ми викат те, че не съм бил ставал...
Бтв, шведите и канадците РУУУУЛЛЗЗЗЗ!!!

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 21 Яну 2010 14:57


Този вид игри се играе с постоянен отбор, а не в случайни пъб игри. И в дота, и в ЛоЛ всички се оплакват от нуубщината на играчите. Намерете си постоянна дружинка (във форумите има място за кланове търсещи играчи и играчи търсещи кланове) и всичките ви оплаквания ще изчезнат :)

п.п. и все пак дота > хон

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2008 23:34
Мнения: 106
Местоположение: София/Стара Загора
В момента играе: Starbound, Don't Starve Together
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 21 Яну 2010 15:30


Само да вметна, че има много хора които играем HON, но не пишем във форума, само четем :wink: Това в отговор на човека дето каза,че играещите се брояли на едната ръка.На такива като вас казвам коне с капаци..нищо ново не е хубаво или не може да стане по -добро...да бе да.Като играещите цял живот CS 1.6....ще си умрат с тази игра.


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 21 Яну 2010 16:36


Kambino написа:
На такива като вас казвам коне с капаци..нищо ново не е хубаво или не може да стане по -добро...да бе да.
ХоН има потенциала да бъде много по-добро от дота...Но за момента не е.Дота има 3 пъти повече герои, игрите са много по интересни и ламерите са много по малко.Щото дотата се играеше от сериозни хора,ся като излезна хона и всяко лапе на 10 го цъка и 80% от игрите са мега скучни.Даже почва да афектира и дотата, оня ден някъв пълен ретард след като го хранихме 5 минути написа "sry xora mislih si 4e tui e kato hon ma to mn po razli4no" след което leave-на...


Профил ICQ Skype

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 21 Яну 2010 18:52


Wannabe написа:
ХоН има потенциала да бъде много по-добро от дота...Но за момента не е.



Ето ТОЧНО това се опитах да обясня учтиво на WidowmakeR.Но тъй като е голяма степен селянин,не вдява.И затова казах,че препочитам да играя " предпочитам лайна, дрисня и повърщня пред добре ухаеща, красива и наистина добра игра" Грам не ми пука за бети,баланс,герои и това,че пуцаме едно и също нещо.То има Source и Condition-Zero,ама по първата има турнири само в САЩ и някой друг в Европа,а пък за 2рата няма въобще.Но по турнирите се играе 1.6,въпреки,че е стара.Факт.
Има и League of Legends,Heroes of Newerth,но за 1вата имаше някакъв турнир,дето западна,а за втората само 1 турнир от Alien Arena.За сметка на това по DotA само този месец имаше над 80 турнира.Факт.
Да,сега може би ще се мъчите да ми се обяснявате,че е Бета Тест,че дота е тъпа,че HoN е над всичко и че съм кон с капаци.Но на мен не ми дреме.Факт.

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 22 Яну 2010 00:53


Rage написа:
Грам не ми пука за бети,баланс,герои и това,че пуцаме едно и също нещо.

Можеш да ми ядеш хуя, защото точно тва се опитваше да ми обясниш за начало, че точно дота е с по-добър баланс и с по-добри контроли и за това че си неграмотен дебил!



Това си ти!


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2008 23:34
Мнения: 106
Местоположение: София/Стара Загора
В момента играе: Starbound, Don't Starve Together
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 30 Яну 2010 17:08


Какво мислите за новия Chronos ?


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 30 Яну 2010 19:07


Кое е му е чак толкова новото. Че има някъв тъп ефект, който и на S2 не им е ясно кога се активира ли?!
Бтв, Пайрото ти прави Burning Condition вече...голяма работа!
А ти кой беше ингейм?

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 30 Яну 2010 19:40


http://www.youtube.com/watch?v=xm2S1zfr ... o_response

Поздрави за феновете!

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2008 23:34
Мнения: 106
Местоположение: София/Стара Загора
В момента играе: Starbound, Don't Starve Together
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 30 Яну 2010 20:02


Аз не играя от много време и ся статса ми е преебан..а и други хора играха преди с account-a.Чакам с нетърпение да пуснат играта и да ми се ресне статса, че се преебах закупувайки си играта на този account...въртя се около 1550 psr ..стана ли 1600 и се падам с някви дето са яко дебили и пак се връщам на 1550.А имам само 1 приятел дето играе добре и не може да се съберем 5 човека.Kambino съм си....ама не ми е толкова за пср-то колкото за KDR.


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Юли 2002 02:44
Мнения: 170
Местоположение: Gaming Entertainment Ltd.
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 01 Фев 2010 14:17


Имам 3 инвайта на скайп TUO_BG

Edit : Not any more. GG 2 teh pe che liff shi ;>

___________________________________

Drum'n'Bass Addict
http://www.hmsu.org


Профил ICQ Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 05 Фев 2010 07:17


Един от новите герои ще изглежда доста добре.





Едит: А може просто да сменят скиновете на други два героя. Ще видим.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Апр 2009 15:26
Мнения: 12
Местоположение: София
В момента играе: Bad Company 2, Heroes Of Newerth , Lost Cause 2...
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 07 Фев 2010 12:46


Пичове , ако ви се намира свободен ключ пратете на ЛС , че никъде из нета не намирам томболи и тем подобни за ключове .

___________________________________
| CM HAF922 | Asus P7P55D LE | Core i5 750 | 2x2 GB G.Skill Eco 1333Мhz 7-7-7-21 | Sapphire HD5770 1GB (950/1350MHz) |
| 640Gb WD Black Caviar + 250Gb Seagate | Chieftec APS-650C (650W) | Logitech G15 | A4tech X7 X-755FS | AKG K514 |


Профил WWW

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 07 Фев 2010 17:07


JaddF написа:
Пичове , ако ви се намира свободен ключ пратете на ЛС , че никъде из нета не намирам томболи и тем подобни за ключове .


Напиши си мейла на ЛС и ще ти пратя.

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Апр 2009 15:26
Мнения: 12
Местоположение: София
В момента играе: Bad Company 2, Heroes Of Newerth , Lost Cause 2...
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 07 Фев 2010 18:39


Нещо неще да ми изпрати лс , така че това ми е мейла - JaddF@abv.bg

___________________________________
| CM HAF922 | Asus P7P55D LE | Core i5 750 | 2x2 GB G.Skill Eco 1333Мhz 7-7-7-21 | Sapphire HD5770 1GB (950/1350MHz) |
| 640Gb WD Black Caviar + 250Gb Seagate | Chieftec APS-650C (650W) | Logitech G15 | A4tech X7 X-755FS | AKG K514 |


Профил WWW

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 08 Фев 2010 18:55


WidowmakeR написа:
Един от новите герои ще изглежда доста добре.





Едит: А може просто да сменят скиновете на други два героя. Ще видим.



1вия изглежда готино.

Сега хорица,се връщам в HoN,защото вече са пооправили баланса и доста герои са станали игруеми.

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2010 13:56
Мнения: 521
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 08 Фев 2010 21:29


Добра е ХОН, само че прекалено зарибяваща :notfair:


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Фев 2010 19:49


Ако някой иска имам 3 покани за регистрации.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com