Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
29 Мар 2009 17:28
Мнения: 955
Местоположение: M.I.A
В момента играе: Prime World
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 02 Яну 2010 04:17


hon, hon та пак hon; земете пробвайте League of Legends дето е от създателя на DOTA и представлява това, което е искал първоначално да бъде играта, па тогава пак ми наливайте за тоя ремейк, дето дори не може да стъпи на малкия пръст на пъровизточника си

___________________________________
Roses are red
violets are blue
if I'm schizophrenic, then I am too


Профил WWW

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 02 Яну 2010 04:58


Не мога бе Драксис, не мога! Викаш ми да не псувам ама се дразня просто. Дразня се много ти казвам. Погледни го тоя индивид над мен и ми кажи как се здържаш да не му кажеш че е тъп.


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 02 Яну 2010 11:33


WidowmakeR написа:
Не мога бе Драксис, не мога! Викаш ми да не псувам ама се дразня просто. Дразня се много ти казвам. Погледни го тоя индивид над мен и ми кажи как се здържаш да не му кажеш че е тъп.


Извинявай, ама обиждаме индивидите...пак се предполага, че имат малко мозък. А иначе, Ч.Н.Г. на всичките, които играят с пожелания за спорна година, респективно статистики и ПСР :lol: :lol:
И по-малко дискънекти/лийвъри/фийдъри.
То май вие сте едни от малкото във форума, дето заслужават да ви се честити.
Бтв, имам пети акаунт-оказа се, че през Фейсбук ти пускат линк, откъдето да се регнеш, пък аз нали играя на сигурно, взех, че си направих още един :lol: :lol:

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Мар 2009 17:28
Мнения: 955
Местоположение: M.I.A
В момента играе: Prime World
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 02 Яну 2010 13:52


WidowmakeR написа:
Не мога бе Драксис, не мога! Викаш ми да не псувам ама се дразня просто. Дразня се много ти казвам. Погледни го тоя индивид над мен и ми кажи как се здържаш да не му кажеш че е тъп.


я да чуеме защо съм тъп, че ми е много интересно

___________________________________
Roses are red
violets are blue
if I'm schizophrenic, then I am too


Профил WWW

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 09 Яну 2010 01:18


много хора се заблуждават , че като една игра има малко ''по-изтупана'' графика , тя е по-добра , това са глупости , играя Дота от както излезе , тази ''ХОН'' я играх извесно време , в началото имах големи очаквания за нея като видях първоначалните снимки от играта , но след около 30-40 игри тази игра не я погледнах , просто ми писна , като има 5ма на 5ма битка , всеки като кастне нещо , екрана става един шарен и немога да разбера какво точно се случва което и ми убива интереса от играта , оригиналната дота ще си остане по-добра от тази , графиката не играе абсолютно никаква роля тук , все едно да играете шах и да ви пука дали ще е 3Д или 2Д , голям процент от напредналите (и професионални) играчи играят оригиналната дота като са дали на минимум графиката на War Craft 3 и са премахнали всички ненужни светлинни ефекти сенки и тн. просто за да получат максимална яснота във всяка една ситуация а това е много важен елемент , така че моето мнение си остава DotА>HoN


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 09 Яну 2010 01:55


ex1s7 написа:
hon, hon та пак hon; земете пробвайте League of Legends дето е от създателя на DOTA и представлява това, което е искал първоначално да бъде играта, па тогава пак ми наливайте за тоя ремейк, дето дори не може да стъпи на малкия пръст на пъровизточника си



Каде пише , че Ice Frog е взел участие в направата на тази игра? Която ми изглежда по-смешна и от хон чесно казано , до колкото разбрах Guinsoo е взел участие , но той не е човекът който направи дота-та такава каквато е днес , който играе Дота от поне година-две , няма да замени перфектния мод за War Craft 3 с нито една от тези 2 пародий LoL и HoN.


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Мар 2009 17:28
Мнения: 955
Местоположение: M.I.A
В момента играе: Prime World
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 09 Яну 2010 02:00


MyGaMeS написа:
ex1s7 написа:
hon, hon та пак hon; земете пробвайте League of Legends дето е от създателя на DOTA и представлява това, което е искал първоначално да бъде играта, па тогава пак ми наливайте за тоя ремейк, дето дори не може да стъпи на малкия пръст на пъровизточника си



Каде пише , че Ice Frog е взел участие в направата на тази игра? Която ми изглежда по-смешна и от хон чесно казано , до колкото разбрах Guinsoo е взел участие , но той не е човекът който направи дота-та такава каквато е днес , който играе Дота от поне година-две , няма да замени перфектния мод за War Craft 3 с нито една от тези 2 пародий LoL и HoN.


земи пробвай преди да плюеш бре "l337 m@$73®", че до гуша ми е дошло от такива "добяци" като тебе дето знаят сичко; Ice Frоg развали концепцията на играта с този маниакален баланс дето удари, недей ми го поставя на пиадестал тоя, и последно като не си запознат, дай да те информирам, че създателя на дота е Eul; година, 2 казваш, за твое сведение играя дота откакто излезе като карта за Starcraft, така че не ми се пиши на бате про

___________________________________
Roses are red
violets are blue
if I'm schizophrenic, then I am too


Профил WWW

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Яну 2010 22:26


ex1s7 написа:

земи пробвай преди да плюеш бре "l337 m@$73®", че до гуша ми е дошло от такива "добяци" като тебе дето знаят сичко; Ice Frоg развали концепцията на играта с този маниакален баланс дето удари, недей ми го поставя на пиадестал тоя, и последно като не си запознат, дай да те информирам, че създателя на дота е Eul; година, 2 казваш, за твое сведение играя дота откакто излезе като карта за Starcraft, така че не ми се пиши на бате про



А Ice Frog какво е,сценичен работник?

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 13 Яну 2010 23:12


Аз си минах пак на дота,на тва хон от 5 играча има 1 който да не е ретард...Па и геройте ми писнаха много са малко


Профил ICQ Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 14 Яну 2010 00:12


Така е. Йорикс е прав.

Сякаш обаче винаги, когато има игра, ретардите се падат в твоя отбор. Всичко друго, дето знае как да играе - в противниковия.

Най-лесен пример за тотална простотия може да бъде следният. Аз и един Night Hound сме на долната пътечка във Forests of Caldavar. Аз съм Легионер, и съм скрит до Outpost-a. NH е вече с ултимат, и противниковия Plague Rider не го вижда. Викам му "Скачай с Pounce, бързо активирай Smoke Bomb, за да е бавен, аз ще дойда и ще му привлека вниманието с Taunt, докато го бъхтиш". Да, ама не. Нашия си чака, чака, чака... Викам му "Хайде де!". Никаква реакция. "Аре бе, човек, докато не са дошли да му помагат". Пак нищо. Писва ми, излизам, защото вече сериозно губя experience, нашия идиот чак тогава скочи, НЕ направи Smoke Bomb, Plague Rider-a се дръпна малко по-назад, направи улт и ни съсипа и двамата. И това, което трябваше да е убийство за нашия отбор, стана две смърти.

Елементарна стратегия, братче. Елементарна стратегия. Ама какво ли пък се ядосвам, то нали трябва коефициента ти на интелигентност да е по-висок от отрицателен, за да я играеш тая игра.

Що за тъпаци има в тая игра, не мога и не искам да разбера. С гъза си ли се опитват да играят, с палците на краката си ли, кура ли си търкалят по клавиатурата - ходи разбери.

Просто ми писва да се размотавам из картата всяка игра, записвайки убийства и охранвайки се тотално, но същевременно губейки, защото жалките ми тъпанари записват смърт след смърт.

Аман.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 14 Яну 2010 00:15


Wannabe написа:
Аз си минах пак на дота,на тва хон от 5 играча има 1 който да не е ретард...Па и геройте ми писнаха много са малко

а така... пък и след преосмисляне на нещата, стигнах до извода, че графичната платформа на war 3 си е идеална за дота... въпреки по-шайни графиката на хон, нещо не ми се понрави цялата тази работа

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 14 Яну 2010 21:24


widowdebil-нещо да ми кажеш?

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Яну 2010 19:37


Между другото, беше основан нов клан-MeatYourMakers [MYM]
Всеки, който е с над 0,8 K:D Ratio да пише на български в играта на SaberFury(мен), C0L0SSUS, HaPkoMaH, FakeDead или на английски на Ant1pod3(канадец е). Ако не се лъжа може да пишете и на Poof3l. Лидер съм аз, гореизброените са офицери, а общо в клана вече са около 10 души.
По възможност-клан битка в петък/събота.

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Яну 2010 21:34


Rage написа:
widowdebil-нещо да ми кажеш?

Лол, чак сега го виждам тва и мога да ти кажа да го духаш, щото си тъп.


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Яну 2010 22:31


Хаха и какво ми е тъпото,случайно да знаеш,че хората които играят HoN от форума се броят на пръстите на 1та ми ръка-ти,Драксис,Декстър.

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Яну 2010 22:38


Това че си слаб на ХОН, не значи, че е тъпа игра.

А ето това ти е тъпото:
Rage написа:
Баланса м-у Butcher и Viper си е перфектен защото Viper няма начин да избяга,както и Pudgе-и двата героя имат slow.

хах....


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Яну 2010 23:14


Играя я още защото, бидейки неизлечим оптимист, все още смятам, че има надежда за играчите.

Забележете, играчите.

Не играта.

Вместо да почетат малко за персонажите във форумите и да се потренират на Practice, преди да започнат истинска игра, повечето новаци директно влизат в легитимиран мач и се осират тотално.

Не е тяхна вината, пичове. Вината е в мързела им.

Не във възрастовия диапазон, в който са повечето фенове на заглавието.

Запознах се с момче от Португалия, говорещо перфектно английски и знаейки малките пътечки на картите наизуст. След дълъг разговор, който проведохме след зашеметяващата си победа над Witch Slayer и Pestilence, го попитах това ли е първата му moba игра или има опит на DotA или League of Legends. Каква беше изненадата ми, когато той ми каза, че е само на 12 години и че това е първата игра от този жанр, до която се докосва. Когато го попитах от дълго време ли играе, взимайки под предвид факта, че беше само 5 ниво, а вече с позитивни данни, той ми отговори, че не, това му е първият акаунт, не играе много легитимирани мачове, просто препрочита всякакви гайдове по форумите, гледа клипчета в YouTube и играе на Practice мачове и разучава рецепти, за да е в помощ на съотборниците си. И ми стана леко и приятно на душата, когато разговарях с това изключително момче.

Работата е там, че рядко виждаш такава отдаденост в други играчи. Напротив, всички гледат веднага да се спуснат в "йекшъна", без да си дават сметка, че повечето от нас гонят коефициент, за да играят в по-висок tier мачове.

Дори не знам защо пиша такъв дълъг пост, при положение че само едно-единствено изречение от страна на Йорикс окачестви ситуацията - "На това HoN от пет играча има само един, който не е пълен ретард и това съм аз, другите... е не".

Не съм играл DotA активно преди това, изключваме няколкото мача, които направих с приятели. Факт е обаче, че да - явно прекалената шарения, колкото и добре и модерно да изглежда, привлича не само ветераните - а и цялата мърша, която може да се намери в интернет пространството.

Както и да е, дано нещата да се оправят (отново проявявам наивния си и изключително малоумен оптимизъм) и в скоро време да се наслаждаваме на наистина добри игри.

Защото когато някой ми каже "Споко пич, това е само игра, не си заслужава да се косиш", и го губя.

Ако ви харесва да падате, заповядайте. Аз извличам удоволствие от победата. И затова играя. Не за да си късам нервите, само защото на някой не му стиска да прочете какво аджеба, е рецепта и как да я направи.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Яну 2010 23:19


Споко пич, това е само игра, не си заслужава да се косиш xD


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Яну 2010 23:33


Това ли е всичко, на което си способен напоследък, Уидоу? Само хапливи обиди и "остроумни" коментари?

Вместо да дадеш обзорен и логичен аргумент в мненията си, се ограничаваш с детски псувни, въртяни в кръг като латерна.

Жалко, почна добре във форума. Явно най-накрая си се поддал на простотията и лайната, които го населяват... или оная бутилка вино, която си подавате с брат'чеда, още не е свършила.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Яну 2010 23:43


Най-често използвам, че еди кой си е тъп, щото не ми се занимава, а и не мисля, че трябва да обяснявам някакви неща на изход например или на тоя дето иска да продаде комп на 7 години за 150 лева. Просто им казваш че са тъпи и отминаваш.

Иначе в интерес на истината днес брат ми се отби до нас и донесе 2 бутилки вино, че беше правил наскоро и да го опитаме. Та одеве вкарах няколко чаши, не за да се напия разбира се, а просто защото обичам хубаво вино..


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com