Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 21:09


Ти не вдяваш, че това е бета тест, а искаш да е най-перфектната игра. А дотата е по-тъпа.

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 21:15


Wido'makeR написа:
Ти не вдяваш, че това е бета тест, а искаш да е най-перфектната игра. А дотата е по-тъпа.




Добре,приемам,че дотата е по-тъпа,че играта е в бета тест и,че ВСИЧКИ трябва да зарежем по-хубавото и да издигнем култ на по-скапаното.Slims,dmZ,Stryke,hex0r,MYM,Fnatic,LUa-тези имена да ти говорят нещо.Е не са се прославили,чрез бета игри.

peace \/

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 22:01


Цитат:
Баланса м-у Butcher и Viper си е перфектен защото Viper няма начин да избяга,както и Pudgе-и двата героя имат slow.


hahahhahahaha kolko si taaaaaap

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 22:12


Amigo написа:
Баланса м-у Butcher и Viper си е перфектен защото Viper няма начин да избяга,както и Pudgе-и двата героя имат slow.

Rofl. Е тва вече си е за смях.
И тук не говорим за баланс. Всеки един от тези герой е силен срещу други и слаб срещу втори...

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 22:13


Wido'makeR написа:
Цитат:
Баланса м-у Butcher и Viper си е перфектен защото Viper няма начин да избяга,както и Pudgе-и двата героя имат slow.


hahahhahahaha kolko si taaaaaap



Я ми обясни какъв им е дисбаланса о всемогъщи Wido'makeR

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 22:17


the_presator написа:
Rofl. Е тва вече си е за смях.
И тук не говорим за баланс. Всеки един от тези герой е силен срещу други и слаб срещу втори...

Точно това се опитвам да му намекна на о всемогъщия Амиго, но той не цепи. Както в дотата, така и хон принципът е същия и за баланс м/у героите и дума не може да става.

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 24 Дек 2009 22:20


Амиго, щом твоите съотборници са нахранили ЗВЕРСКИ ония тъпаци, как да не падне човек...

Да ти споделя, най-много мразя като се падна с фийдъри в отбора, които дори и от дума английски не разбират. "Дръпни се, дай назад, miss" и всякакви такива не помагат... И още в шестата минута се е разбрало кой отбор ще е победител.

А за омазването на положението - ами извинявай, направиш/портнеш един герой и промениш всички останали, за да се нагодят към него. И докато до вчера си зомбясвал със Swiftblade да речем, сега всички те бият, защото не можеш да си управляваш персонажа от всички промени, които са му нанесли с последния пач. Не става тъй.

Че е зарибяваща играта, да. Но аз лично смятам да поизчакам да я доизкусурят още малко, че да стане малко по-игруема.

Но пък недей я заебава само заради малките проблеми в момента. Има шанс да стане нещо велико.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 25 Дек 2009 10:05


Драк,аз давам шанс на играта,просто казвам,че няма да я играя,докато не оправят баланса и не махнат AoE slow-а от Sange&Yasha,защото ВСЕКИ range герой ще си правя S&Y.Точно тук се нервирах,защото преди като умреш 2-3 пъти от Corrupted Disciple или Devourer все още имате някакъв шанс да го ганкнете всички.Но уви-тези 2-3 пъти са му предостатъчни за да си купи S&Y и да ви почне профилактично.

За момента,аз спирам да я играя.След 2-3 пача ще се върна.

gl & hf :)

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 25 Дек 2009 10:11


Amigo написа:
Вдовице,DotA не е скапана,защото все пак HoN краде нагло от Дота.
Hon не краде нагло от дота,ами лиценза е почтенно предпоставeн от медфрог и е разработвана с негово съгласие.Време си беше игра с такъв мащаб да си придобие собствен енджин


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 25 Дек 2009 10:25


Amigo написа:
и не махнат AoE slow-а от Sange&Yasha
Къв АоЕ слоу бе?


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 25 Дек 2009 14:30


Wannabe написа:
собствен енджин

Тя май пак е правена с енджина на WarCraft 3. :)

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 25 Дек 2009 17:44


Wannabe написа:
Amigo написа:
и не махнат AoE slow-а от Sange&Yasha
Къв АоЕ слоу бе?


Тоя ме изкарва извън нерви с тва АоЕ. Не стига, че не знае какво означава, ами и само това споменава...
Да играем?!

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 25 Дек 2009 17:49


Честно да си кажа, никъде не видях как да направя АоЕ slow с Frostburn. Вместо това, ефектът е променен на always activated от 20% chance, както беше с Hack. Да, малко е нечестно, предвид и усилените статистики на предмета, но какво пък. Така решили хората, така го направили.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 25 Дек 2009 19:38


Между другото в момента се подвизавам под ника си Soulhunter45.
Да си знаете само :lol:

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2008 23:34
Мнения: 106
Местоположение: София/Стара Загора
В момента играе: Starbound, Don't Starve Together
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 25 Дек 2009 19:38


Привижда му се AoE slow ама айде...


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 25 Дек 2009 20:05


Абе Амиго нещо не е добре. Оставете го, нека си играе супер яката и супер дърта, и не добре изглеждаща с много лаг и лиивъри дота.

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил

He who devoures cookies
Аватар
Регистриран на:
20 Окт 2009 13:04
Мнения: 1049
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 25 Дек 2009 20:51


Момче,ти разбираш ли,че това което ти играеш нямаше даже да има намеци за съществуването му,ако го нямаше това което аз играя?Не знам коя е последната версия на HoN,защото не съм влизал от месец почти,така,че може да са премахнали ефекта но изрично помня дебъфа върху героя ми-20% slow.

@Dexter:AoE=Area of Effect-място на ефект на магия или някакъв предмет.След като порази централната си цел,обхваща и остатъка в позволеният му радиус.Играйте-не съм дошъл тук да споря,но уви Widow е твърде голям дебил и прави от мухата слон.

DotA повече ми харесва-и да въпреки,че е с дървен енджин,грозна графика и звуци,които причиняват ушна кал-мен това ме устройва.Да има лаг,да има лийвъри-предпочитам лаг,лийвър и грозна графика,но оригинал,отколкото красива и изпипана игра,но бледо копие на нещо много по-голямо.Спорът за мен приключи и аз излизам от темата.Приятна игра на всички!

___________________________________
“To absent friends, lost loves, old gods, and the season of mists; and may each and every one of us always give the devil his due.”


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2008 23:34
Мнения: 106
Местоположение: София/Стара Загора
В момента играе: Starbound, Don't Starve Together
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 25 Дек 2009 22:35


Ами истината е че HON е в бета, а дотата вече не знам на колко години е...HON може да се превърне в нещо много добро и сравнения в момента са глупави.Нека да ги сравним когато играта излезе официално.


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 25 Дек 2009 22:53


Amigo написа:
Момче,ти разбираш ли,че това което ти играеш нямаше даже да има намеци за съществуването му,ако го нямаше това което аз играя?Не знам коя е последната версия на HoN,защото не съм влизал от месец почти,така,че може да са премахнали ефекта но изрично помня дебъфа върху героя ми-20% slow.

@Dexter:AoE=Area of Effect-място на ефект на магия или някакъв предмет.След като порази централната си цел,обхваща и остатъка в позволеният му радиус.Играйте-не съм дошъл тук да споря,но уви Widow е твърде голям дебил и прави от мухата слон.

DotA повече ми харесва-и да въпреки,че е с дървен енджин,грозна графика и звуци,които причиняват ушна кал-мен това ме устройва.Да има лаг,да има лийвъри-предпочитам лаг,лийвър и грозна графика,но оригинал,отколкото красива и изпипана игра,но бледо копие на нещо много по-голямо.Спорът за мен приключи и аз излизам от темата.Приятна игра на всички!

Да перифразирам: предпочитам лайна, дрисня и повърщня пред добре ухаеща, красива и наистина добра игра. "Спорът за мен приключи и аз излизам от темата.Приятна игра на всички!"

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 25 Дек 2009 23:39


Amigo, не мога да ги разбера такива като тебе... Не ви ли омръзна да пуцате като ненормални едно и също в продължение на хиляда години? На мен лично дотата от warcraft ми писна здраво преди година и нещо, и от тогава играя максимум по 1-2 игри на седмица. А преди по цял ден само това играх...
HoN е нова, предлага много повече, няма лаг и leaver-и + reconnect което е нещо безценно за мен. Да не изброявам и другите неща.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com