Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 14 Дек 2009 20:07


30 процента са.

Мамка му, като HoN wiki съм.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 14 Дек 2009 20:23


някои няма ли един бета кеу да даде ;( много ми се играе


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Ное 2009 11:56
Мнения: 4
Местоположение: Sofiq
В момента играе: CoD MW 2
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 15 Дек 2009 00:47


Dexter написа:
Уидоу, успокой се. Пууфел е един пич, който случайно засякох в една игра-българин е момчето, има потенциал, само трябва да играе.Ако се откаже-ще го кикна. Същото сторих с около двадесет човека, които не са влизали повече от 2 месеца-съответно е безсмислено да ги държа. Максималния е от форума, просто пише изключително рядко.
РейНДейв е мой добър приятел, сега е в Испания, все още е слабичък, но рано или късно ще задобрее-него не го пипате, ако обичате. ФейкДед е в процес на задобряване, ще излезе добър играч от него-също недейте пипа, все пак има пол. баланс...нещо много рядко срещано в клана... Гондрас не знам кой е. Слим-а не е от форума, обаче е добър. Броулъра е писал във форума, а освен това не е чак толкова зле.
Ако имате други оплаквания-към мен, ако мога-ще отговоря.
Ето защо искам да съм клан лийдър-подобни разправии няма да стават...пък и съм зодия Дева :lol: :lol: :lol:

Добре хора по-спокойно само и аз сам нов де ама мога да играя.SlimB2 ми е приятел и играе добре,Drunken също е мои приятел и играе.Мен SaberFury покани в клана.А за това че се съм съвсем нов не съм съгласен,ако не вярвате питайте Иво дали не играем всяка вечер CoD 6 заедно...
ПС:Пиша се HaPk0MaH та който иска да пише и да играем...


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 15 Дек 2009 02:25


HaPk0MaH написа:
А за това че се съм съвсем нов не съм съгласен,ако не вярвате питайте Иво дали не играем всяка вечер CoD 6 заедно...


Това дали играеш на CoD всяка вечер не те прави точно професионалист на HoN, нали... :roll:

Честно, ебаси тъпия пример. И аз всеки ден играя на DAO, но от това уменията ми в HoN не нарстват, уверявам те.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2009 14:23
Мнения: 1
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 15 Дек 2009 14:26


Някои ако има beta key много ви се моля да прати.
e-mail:jikon2@abv.bg


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Ное 2009 11:56
Мнения: 4
Местоположение: Sofiq
В момента играе: CoD MW 2
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 15 Дек 2009 21:49


Draksis написа:
HaPk0MaH написа:
А за това че се съм съвсем нов не съм съгласен,ако не вярвате питайте Иво дали не играем всяка вечер CoD 6 заедно...


Това дали играеш на CoD всяка вечер не те прави точно професионалист на HoN, нали... :roll:

Честно, ебаси тъпия пример. И аз всеки ден играя на DAO, но от това уменията ми в HoN не нарстват, уверявам те.

Братле,исках да кажа че не сам нов в ПС Мания а не в HoN...HoN играя от макс 3-4 месеца


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 16 Дек 2009 23:15


Днес като се опитах да вляза за пръв път в игра на ХоН
ми изписа това и ме изхвърли от играта, за пръв път влизам да я играя

K2 - Fatal error
DDEd (или нещо подобно)Driver Internal Error

Някой знае ли защо ми го дава това ?


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 18 Дек 2009 10:45


HaPk0MaH написа:
Draksis написа:

Това дали играеш на CoD всяка вечер не те прави точно професионалист на HoN, нали... :roll:

Честно, ебаси тъпия пример. И аз всеки ден играя на DAO, но от това уменията ми в HoN не нарстват, уверявам те.

Братле,исках да кажа че не сам нов в ПС Мания а не в HoN...HoN играя от макс 3-4 месеца
Е тя играта е от толко


Профил ICQ Skype

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 18 Дек 2009 21:04


Да им еба майките некадърни.
Пуснаха нов пач, изиграх един мач и сървърите сдадоха багажа, искат да си сменям паролата и статсовете са тотално засрани. Еми,
да им еба майката!

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 19 Дек 2009 11:10


Абе само аз ли не мога да открия никакви сървъри?Ъбдеитнал съм даже преинсталнах играта и пак не намира нищо.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Дек 2009 02:36


WazaaP написа:
Абе само аз ли не мога да открия никакви сървъри?Ъбдеитнал съм даже преинсталнах играта и пак не намира нищо.

По някога не намира веднага, когато влезеш в играта. Натискай рефреш, но иначе аз не съм имал проблеми с намирането на игри. Имал съм най-много проблеми с нубаци и чак пат с крашването на сървърите. Второто ми е ставало май само 2 пъти и то в самото начало.

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Дек 2009 04:39


Цитат:
24 hours of open beta registration coming this week. We will update all our fans with the special URL to get into the HoN beta. Keep your eyes peeled and you can be part of the HoN craze soon enough! :)

Тези, които искат КЕЙ да са нащрек!

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Дек 2009 11:59


Widо'makeR написа:
Цитат:
24 hours of open beta registration coming this week. We will update all our fans with the special URL to get into the HoN beta. Keep your eyes peeled and you can be part of the HoN craze soon enough! :)

Тези, които искат КЕЙ да са нащрек!


Да видим дали ще раздават през фейсбука :lol:

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Дек 2009 15:03


Ами вече за трети път пускат такова нещо, а миналите два бяха през фейсбук. Сигурно и този ще е от там. :)

Така, че за неразбралите - Правите си регистрация в www.facebook.com, ставате фенове на играта тук и бъдете нащрек за коледния подарък. :wink:

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Дек 2009 16:33


Widо'makeR написа:
WazaaP написа:
Абе само аз ли не мога да открия никакви сървъри?Ъбдеитнал съм даже преинсталнах играта и пак не намира нищо.

По някога не намира веднага, когато влезеш в играта. Натискай рефреш, но иначе аз не съм имал проблеми с намирането на игри. Имал съм най-много проблеми с нубаци и чак пат с крашването на сървърите. Второто ми е ставало май само 2 пъти и то в самото начало.


Натиснах refresh около 1000 пъти и пак нищо.Като почакам 30 сек. не ми излизат никакви сървъри а ми пише "0 of 0 responses".А когато някои фр. влезне в някоя игра и аз натисна "join game" сичко си е ОК и си играя перфектно.Настроиките на търсенето са ми Any Any Any Any...Pre-query e off.

help me plsss!!!


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Дек 2009 16:45


WazaaP написа:
Натиснах refresh около 1000 пъти и пак нищо.Като почакам 30 сек. не ми излизат никакви сървъри а ми пише "0 of 0 responses".А когато някои фр. влезне в някоя игра и аз натисна "join game" сичко си е ОК и си играя перфектно.Настроиките на търсенето са ми Any Any Any Any...Pre-query e off.

help me plsss!!!

И педстава си нямам. Преинсталирай играта и не пипай настройките за търсенето. С друго не мога да помогна. :?

Има и вариант да пишеш на екипа в сайтa. :)

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Дек 2009 17:20


Widо'makeR написа:
WazaaP написа:
Натиснах refresh около 1000 пъти и пак нищо.Като почакам 30 сек. не ми излизат никакви сървъри а ми пише "0 of 0 responses".А когато някои фр. влезне в някоя игра и аз натисна "join game" сичко си е ОК и си играя перфектно.Настроиките на търсенето са ми Any Any Any Any...Pre-query e off.

help me plsss!!!

И педстава си нямам. Преинсталирай играта и не пипай настройките за търсенето. С друго не мога да помогна. :?

Има и вариант да пишеш на екипа в сайтa. :)



Двете неща ги направих още вчера ама пак нищо. :(


Профил Skype

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Дек 2009 17:21


Към Уазап-значи и аз имам подобен проблем с ноу-респонс. В такъв случай затварям играта и я пускам наново. Докато стане. Повече от 2-3 опита не ми е отнемало. Но на теб изглежда не ти помага и това... :(
Ако взема ключ от фейсбука, съм готов да го дам на някого...

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Апр 2009 18:36
Мнения: 165
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Дек 2009 17:28


Dexter написа:
Към Уазап-значи и аз имам подобен проблем с ноу-респонс. В такъв случай затварям играта и я пускам наново. Докато стане. Повече от 2-3 опита не ми е отнемало. Но на теб изглежда не ти помага и това... :(
Ако взема ключ от фейсбука, съм готов да го дам на някого...

дали ша ма угрее :D :D (ключа)

___________________________________
Бог създаде света!
Бог създаде морето и земята!
Бог създаде и теб,
но явно и той прави грешки!


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 20 Дек 2009 17:33


AnyThinG4U написа:
Dexter написа:
Към Уазап-значи и аз имам подобен проблем с ноу-респонс. В такъв случай затварям играта и я пускам наново. Докато стане. Повече от 2-3 опита не ми е отнемало. Но на теб изглежда не ти помага и това... :(
Ако взема ключ от фейсбука, съм готов да го дам на някого...

дали ша ма угрее :D :D (ключа)

Ами прочети де. Те отваят сайт за 24 часа и който влезе там и си даде данните през тези 24 часа получава ключ. Треа да си ебаси каръка ако за тези 24 часа не може да отделиш 1 минута да си въведеш емайла и паролата. :lol:

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com