Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 06 Дек 2009 12:47


То даже не е и stun, а един мижав disable за 2.5 секунди... Единствено действа, ако си в комбинация с Dem.Shaman, Keeper of the Forest и Tempest. Като си пуснете ултиматите на противниковия отбор, гледай какво мазало става... Особено ако имате и Инженер.

Играх оня ден срещу един ей такъв отбор и как не ни биха, не знам. Накрая бяхме 44:38 за тях и единствено с един мощен push ги наказахме. Бая бой падна тогаз... :)

И да, в Англия съм. В Манчестър чак. :D

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
03 Апр 2009 15:06
Мнения: 195
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 06 Дек 2009 16:49


Две игри играя и на двете игри имам резултат 8/0.Чак съм очуден от формата си :) .Довечера ще играете ли да дода и аз ?


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 06 Дек 2009 17:46


Току-що изиграх една игра... не е за разправяне.

Имахме Андромеда в отбора. И това автоматично означава едно от двете - или ще ги скъса самички, или ще я изнасилят толкова брой пъти, че чак да си направиш Gigantic Astronomically Epic Facepalm. Нашата беше от втория вид. Паднах се аз, като Pestilence, в една пътечка с нея. Идиотката толкова пъти ме остави да умра, че чак я напсувах на български, толкова ядосан бях... Както и да е, тя си изостана. Почнахме да играем четирима на петима, щото явно на нейната помощ не можем да разчитаме. Те и моите не бяха цвете за мирисане, но както и да е. Няма да разправям нищо друго, освен че играта продължи час и половина, всички (без Андро) станахме 25 ниво, противниковия отбор изнесе всичките ни кули, както и двете до Shrine-a, а спечелихме ние с един могъщ rush в средата. Накрая бях 2/9/38, защото тъпия Madman се ояде и пукнат фраг не можахме да вземем от него, а от Андрото си направих бая смърти. Както и да е, добре че ние спечелихме.

Треперят ми ръцете, такава игра стана, че направо не можех да повярвам... :)

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 06 Дек 2009 18:39


Аз току що играх с некви 2ма [PCM]d1m1 и още един wretched hag.Бях със slither


Профил ICQ Skype

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 06 Дек 2009 18:49


Абе Уонаби ти Йорикс ли си бе :lol: :lol: :lol:
По-рано да беше казал. Аз съм Хага. Тамън щях да те инвайтвам у клана, пък ти лефтна.
Ама страшна игра стана...
Драксис, гледам не ти й вървяло особено...днес имах игри само от сорта на 5/6, 9/8 и некви подобни шитове и едва сега направих 8-0...ама как се паднахме у една игра 4 българи, че и румънец към нас.
Ами другия Йорикс кой е?

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 06 Дек 2009 19:01


Jorix е един приятел дет играе със стария ми акаунт :lol: Аз съм Joriks


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
20 Апр 2009 16:37
Мнения: 825
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 06 Дек 2009 19:19


Вчера какво стана,майко какво станаааа


Играем HaPKoMaH,DrunkenBrawler,slimB2,Suzumaki(аз) и още един тъпак дето лефтна.Героите ни са Legionaire,Behemoth,Rampage,Arachna и онзи беше Magmus.Те бяха Pandamonium,Pebbles,Ophelia,Отначало всички искахме RMK защото 4v5 не беше честно.Но ето я и иронията-Rampage(slimB2) им скачаше 3v1 И ГИ УБИВАШЕ!САМ!Беше 22 мин. когато беше 25 лвл.Просто такъв играч и такава игра,не бях играл нито на дота,нито в HoN.Скача с Favor of Sol + Elder Parasite и после с Stampede и квото и да направеше онзи ВИНАГИ умираше.С Аракна малко се изложих,защото имах само 2 кила-явно тази вечер не ми беше късметлииска.Но просто ПОКЛОН пред slimB2.Накефих се на МАКС!


@DrunkenBrawler:айде тази вечер още една игра?

___________________________________
rome will burn when it's time has come
ottoman tribes fate away
the social cults empower puppet men
leaving me to pull the strings


Профил

Аватар
Регистриран на:
03 Апр 2009 15:06
Мнения: 195
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 07 Дек 2009 00:00


Тая вечер стана оспорвана игра ,ако не беше лефтнал вашия можеше и да ни биете... :wink:


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 07 Дек 2009 16:10


Wannabe написа:
Jorix е един приятел дет играе със стария ми акаунт :lol: Аз съм Joriks

Деа колко съм прост. Одеве се сетих, че се пишеше Йорикс преди у форума :lol:

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 07 Дек 2009 19:11


Извинете ми дабъл поста, ама просто не мога да опиша с думи, колко имбав, могъщ, безсмъртен и як е Уайлдсоула. Влизат ми трима-хет-трик.Влизат 4ри-куад кил. Само дето анихилация не направих! Няма такъв герой да му се не види!!! :lol: :lol:

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 08 Дек 2009 14:15


Аз пък почнах да долюбвам Night Hound. Ей сега с него направих 14/0/12, при положение, че не откраднах ничие убийство, нали съм си толерантен. Просто си изфармих Brutalizer и Elder Parasite и си се кефех на самотни фармещи герои. :)

Имайте предвид, че в противниковия отбор имаше Pestilence. И дори и разкрит, пак поунвах. :D

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 08 Дек 2009 16:52


Draksis написа:
Аз пък почнах да долюбвам Night Hound. Ей сега с него направих 14/0/12, при положение, че не откраднах ничие убийство, нали съм си толерантен. Просто си изфармих Brutalizer и Elder Parasite и си се кефех на самотни фармещи герои. :)

Имайте предвид, че в противниковия отбор имаше Pestilence. И дори и разкрит, пак поунвах. :D


Като спомена NH, вчера един путьо с него го гоних в кръг из цялата карта.Шибаната мечка един път не руутна, разкарах я от погледа си и го подгоних само с героя :lol: :lol:
Пукна в крайна сметка де.Ама на втората ми игра, срещу някакъв швед бях в мид. И като се заговорихме с него....баси пича се оказа :lol: :lol:
И ще добавя още 4ри изречения.Random.Slither.20/2/24 :lol: :lol: :lol: .

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 10 Дек 2009 17:44


Някой може ли да ми даде accaunt,покана или бета кейс плз ??? e-mail:resi88@abv.bg skype:shokersun

Благодаря предварително !


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 10 Дек 2009 18:29


Wild Soul наистина е як, държи на бой момчето като скала, ама току-що изиграх една игра с него... Не е за разправяне. Ако не бяха наядени като кучета другия отбор, щяхме да бием, ама скаута от нашия беше такъв feeder, че нямам думи. Дори не си направи Brutalizer, а като първи предмет взе Thunderclaw. THUNDERCLAW!!!

Толкова го псувахме, че просто не можеше да се види чата от обидни думи.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 11 Дек 2009 00:25


от де да зема бета кеи
Ако може пратете на ledenia666misho@abv.bg

___________________________________
dismissed написа:
6iban pederas q umri ot 4uma gaden grozen tup travestit mri ot 4uma be nedugav homoseksualist lainovoz ti umrat decata vuv rucete malumen pumiar mri ot 4uma be da te hvane gonoreq vuv guza da nemoje da sere6 cql jivot da umre6 ot zapek pumiar.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2008 23:34
Мнения: 106
Местоположение: София/Стара Загора
В момента играе: Starbound, Don't Starve Together
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Дек 2009 06:02


Не мога да разбера в HON има ли backdoor или няма ? Аз съм си свикнал да не правя такива работи, но много хора в играта не го спазват и днес един много хапнал Madman и Chronos за малко да ни бият по този начин.Вие правите ли bd и изобщо съществува ли това в HON ?


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Дек 2009 14:01


може ли някои да ми обясни как да играя и аз ..
благодаря и се извинявам за невежеството


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Дек 2009 14:24


Наистина има BD в HoN и по принцип е разрешено, но по high-tiered мачове се смята за изключително нарушение и може да ви докладват за бан. Жалко обаче, понякога е единственият начин за победа, понеже ти може да и единствения свестен играч срещу петима.

Относно това как да ви науча да играете - това не е сингълплейър игра. Единственият начин да станете добри играчи, e да научите всички умения на героите в играта, щетите, които нанасят и времето им за презареждане. Както и общите статистики на персонажите. Играйте на Practice, за да научите рецептите за всички предмети, както и свойствата им. Дори и тогава вероятността да ви бият е плашещо голяма, понеже понякога е достатъчно и един feeder да има в групата ви. Противниковия отбор веднага се възползва от тази възможност и се охранва като прасета. И падате могъщо.

Всеки сериозен HoN играч може да ви каже същото.

Всичко на всичко, ако някой отбор направи Bloodlust преди още да е изминала и минута, то или са имали ненормален късмет, или ще ви бият до 12 минути.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Дек 2009 14:52


някоий може ли дами прати бета кеу !? плс


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2009 17:15
Мнения: 307
Заглавие: Re: Новата DOTA или Heroes of Newerth
Публикувано на: 12 Дек 2009 15:31


Archer_ написа:
някоий може ли дами прати бета кеу !? плс

Някой може и да може иначе си ставаш фен на играта тук и чакаш да те огрее.

Едит: Все пак си дай емайла, мисля че ще ти пратя.

___________________________________
ПСУВАЙ, НО ВЪЗПИТАНО!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com